wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 [2]   Go Down

Author Topic: Narva mnt versus Autobahn ?  (Read 9501 times)

mp

  • Posts: 2309
  • tervist!
    • View Profile
Re: Narva mnt versus Autobahn ?
« Reply #15 on: November 15, 2017, 09:46:29 »


No worries - mainitud riigid nähtud, ja jupp ameerikaid ka - see oligi utreeriv liialdus. Aga seal on taust, mis natukene pehmendab nende arusaama liiklusest. Mis on meie kalevipoegade vabandus?
Logged

kristo1979

  • Posts: 817
    • View Profile
Re: Narva mnt versus Autobahn ?
« Reply #16 on: November 15, 2017, 13:44:05 »

:)

Ei oska öelda, vast õige vastus on see, et kõigile pole ühe kulbiga valatud mõistust ega oskusi aga liikluskorraldust optimiseerides ja piiranguid seades võetaksegi vast arvesse kõiki ja kõike.

Pole ju mõtet võtta seda standardiks kui Märtin sõidaks oma ralliautoga mingi x teelõigu kordi kiiremini läbi ja ohutult kui mõni oma õmblusmasinaga...

Ei sõida just seda konkreetset teelõiku igapäev aga kui ühte sama radapidi sõidad ja ei jõua õigel ajal kohale, hmm, äkki peaks siis paremini enda asju planeerima ja varem sõitma hakkama ? :D

Ilmselgelt on olulisem see, mida vähem oleks õnnetusi ja inimelusid säästa jne, kui see, et mõnel ärikal eurod teenimata jäävad.

Eestis saab vähemalt piirkiiruses ikka sõita suht igalpool ja vastavalt sellele võiks ju ka enda plaanid sättida. Kui ma sõidan igapäev linna siis ma tean, et teatud kellaaegadel on rohkem ummikuid ja läheb kauem aega ja hakkan varem minema.

Mis siin ikka jahuda ja nagu siin ka välja toodi siis see aeg, mida nõks kiiremini mingi x teelõik sõites säästa on olematu. Paar minutit siia sinna ei vääri küll nämmutamist.

Logged
Pages: 1 [2]   Go Up
 

Kaubamaja
youtube
anything