wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: [1]   Go Down

Author Topic: Nägin vaeva. Loe kui viitsid:  (Read 7028 times)

Cocliosttro

 • Posts: 1686
 • without losing enthusiasm
  • View Profile
Nägin vaeva. Loe kui viitsid:
« on: December 22, 2018, 22:33:44 »

Nägin vaeva.
Loe kui viitsid:


See pilt postitus on Maren Uelandist oma FB lehelt. Ta on üks kahest Skandinaavia kolledži tüdrukutest, kellel julmalt pea maha nüsiti. Nad tõmbasid tüdrukud oma telgist välja, ründasid neid surusid jalaga ta pea vastu maad samas kui teine värd tal pea maha nüsis.
Peale pea maha nüsimist viskasid pea kõrvale mille peale ka sülitasid.
Kohutav video mis kajastab reaalsust milles elame mida aga ajuhaiged liberastid ignoreerivad.
See on ehe näide läbikukkumisest inimkonna ajaloos.
Nende tydrukute vanemate ja ühiskonna suutmatus (ja ilmselt ka tahe) õpetada neid ja selgitada mis maailmas toimub. Läbikukkumine kaitsta oma lapsi. Valitsuse haridussüsteemi suutmatus (soovi puudumine) ja läbikukkumine õpetada oma ajalugu ja erinevusi ühiskondades. Valitsuse ja hariduse suutmatus (soovi puudumine) rääkida neile oma kultuuri ja subkultuuride vaheliste erinevuste reaalsusest.
Ja see toimus ja toimub aastal 2018!!!!! Nagu euro saast ja ajuhaiged liberastid räägivad: "Me kõik oleme vaid üks suur õnnelik pere, kes eksisteerib koos avatud piiridega planeedil ja keegi ei ole parem kui keegi ja kõik usundid ja kultuurid on võrdsed" jumala ja valitsuse ja selle jõustruktuuride kartlik ühiskond, mis jätkuvalt valetab ja vallutab oma kodanikke pideva propagandaga.
Me näeme riikide massilist sisserännet ja sellega kaasnevat kahju. Me kuuleme sellega kaasnevaid propaganda narratiivseid jutte kui hea ja ilus on immigratsioon . Olete pidevas ajupesus, mille eesmärk on teid häbistada, kui julgete teisiti mõelda ja mõelda iseseisvalt. Kui sa julgeksid hetkeks öelda: "Hei ... pidage nüüd kinni!" Mul on teistsugune vaade ja mõned argumenteeritud mured sellega seoses", siis tuvastatakse teid koheselt ja üritatakse karistada. Sotsiaalne meedia censorib sind. Aktivisti grupid sihivad sind. Inimesed teevad kõik võimaliku ja proovid teid sundida oma arvamust muutma ja kui see ei õnnestu üritavad teid maha teha ja vaigistada ähvardades töökohakaotuste ja muu säärasega. Kaotad "sõppru" , sest nad ei kannata seda et sul on teine arvamus asjast. Kuulujutud pöörlevad ja see raskendab sul uue töö leidmist. See on disainilahenduse järgi. Seeläbi üritatakse teid tuua näidiseks, et mis juhtub kui...
Hirmutav hoiatus: Püsi joonel ja nõustu või kannatad.
Irooniline, kasulikud idioodid kaitsevad ja õigustavad seda globalismi fašismi, samas väites et nad on fašismi vastased. Olles ise läbi kukkunud, ignoreerivad nad teisi ja marsivad järjekindlalt oma marsruudil ja teevad tööd selle nimel, Mille lõpp-tulem on euroopa surm ja islamiseerumine.
Teile pidevalt väidetakse, et rahvuslus on halb. Väga paha ja halb. Teil ei tohiks olla oma kodumaa ja rahvuseüle uhkust tunda. Selle eesmärgiks on see, et teil ei tekiks soov kaitsta seda siis kui selleks vajadus peaks tekkima. (Nagu Merkel ütles, et rahvusriigid peaks olema valmis oma suveräänsuset loobuma). See omakorda soosib seda, et osad sooviks selle rahvusriigi ise laiali lammutada (Reformikad, Sotsid, Keskerakond, ISAMAA liit, Eesti 200)Ja nagu näete osad selle nimel juba tegutsevad ja aja möödudes muutub Eesti solgiauguks kus teie olete omas riigis mittekeegi ja eestit enam ei ole. Avatakse piirid immigrantidele (moslemid ja muud peletised aafrikast) kes ei austa meie kultuuri, seadusi ja reegleid. Sülitavad sellele ja teevad mida tahavad (Vägistavad, tapavad, põletavad, piinavad) ja valitsus ja see kusine politsei ei tee mitte midagi.
Siia ilmuvad tegelased kes toovad oma "kultuuri", mis oma põhiosas tahab sind vallutada ja hävitada. Teie naisi ja lapsi vägistatakse massiliselt (Googelda näiteks Rotherham child abuse scandal.See mida politsei ja valitsus ignoreeris AASTAID).
Sa vaatad kuidas avalikes kohtades sõidetakse autoga rahva sekka ja hukkub mitmeid.
Te näete pussitamisi, plahvatusi, tulistamisi ja vägistamisi. Aga vaikite sest systeem ja valitsus on sulle on öeldud, et kui te räägite, olete rassist ja islamafoob.
Need kes julgevad rääkida asjadest nagu need on tehakse maha, üritatakse hävitada (seda läbi finantsi ehk sis töökoha kaotus jms). Suur mass aga vaikib nagu malbed LAMBAD elavad edasi omas roosas mullis mis siis et ema või tytar tapeti või vägist.
Enamik aga ikka uinub ja mõtleb, et teda see ei puuduta.
Paljud on kaodanud arusaama faktidest mis röögivad näkku igapäevaselt erineva materjali näol. Liberast ytleb aga selle pea maha nülgimise kohta, et võlts video.
Valitsus ütleb sulle, mida sul on lubatud mõelda. Ja igapäevaselt üritatkse teile teha ajupesu ja öelda kuidas mõelda ja kuidas millegist aru saama peaks (et kõik moslemid pole pahad jne ilma et aru saaks mida moslem tähendab ilma et oleks ise kordagi Qur`an-i lugenud). Hollywood peidab seda oma filmides (kasvõi näitena viimane Jurasic park. Kus saurused olid miskis angaaris kinni ja sis lõppes nii, et laseme nad vabaks teades et asukoht on linna lähistel. Nad on ju ikkagi elusad.).


Koomikud üritavad aga pidevalt rahvuslaste üle nalja teha nagu teisiti meõlda oleks tabu ja vale luues nii öelda punchline. Õpetajad suruvad õpilastele peale seda ideoloogiat mida vasakvalitsus soovib (soo neutraalsus, pedofiilia jms).
Näiteks HEN liikumine mis on rootsis riiklikult toetatud / rahastatud.


Uudised ja meediad esitlevad asju väänates fakte ja valetades esitades valeväiteid "faktidena". Isegi laule tehakse selles noodis.
Üritatakse luua illusiooni, et keegi pole kellegist parem ja kõik on võrdsed (Neo Marxism)Aru saamata et alati on keegi millegis parem või osavam.
Miks on see halb asi öelda? See, et oled kellegist millegis parem on tihit suure töö ja vaeva tulemus. Ei saa ju eeldada et isik kes näiteks on 3D-d või plaatimist teinud aastaid ja isik kes alles äsja alustas oleks võrdsed. EI OLE. Irooniline on see et need kes ütlevad et kõik on võrdsed tahavad miskipärast alati omada paremaid riideid, autosi ja eluasemeid. Need samad kes neid 3 maailma pagulasi oma riiki importida tahavad elavad ise tihit turvaliselt tarade ja turvade võrgustiku taga. (George cloone ntx, Bono jne).
Kui teil on valida et kas te tytar abiellub heast perest arstiga või somaalia sõjapealikuga?
Ei tohi ju mõelda et 1 on parem kui teine. Nii aga üritab see neomarxistlik valitsus ja liberastid teile väita.
Inimesed on erinevad. Riigid on erinevad. Kultuurid on erinevad. Ma ei ütle , et vaata teistele ülevalt alla ja kaota mis teeb meid inimeseks. Kuid saage aru tõest ja reaalsusest kus elame ning mõista midagi muud ..... hirm on oluline mehhanism, mis kaitseb teid. On absurdne seda eitada. See on asi, mis hoidis me esivanemaid elus.
Tänu sellele SINA eksisteerid ja oled siin!!!!!
Sellepärast peaksite vaatama maailma ka selle pilguga see on see mis aitab teil ellu jääda, nii et ka teie elate ja jätkate, et teie jätkute oma lastest tulevikus, ja seda just läbi selle kui vaatate maailma selle pilguga, kuna te tunnistasite ohtu. Hirmudele vastu astumine on üks asi. Nende ignoreerimine aga teine. Me oleme kaodanud tähelepanu ja vajaduse vaadata maailma selle pilguga ja läbi selle kaodanud reaalsustaju ja ohutunde, sest me elame ühiskonnas, mis varjab teie silmi ja kõrvu sellest mis toimub.
Varsti pea igapäevaselt näeme seda kuidas väidab see sama Neo Maristlik korrupeerunud valitsus ja politsei, et keegi ei vaja relva nemad kaitsevad (täielik HYLGEMÖLA).
Meie ühiskond on kaodanud oma kõvaduse ja jäikuse ning asjad, mis meil on aidanud elus püsida.
Meedia ja poliitikud, jõustruktuurid üritavad väita et see millesse usud ja kuidas aru saad on vale ja et sa lihtsalt oled rumal (Siim Kallas ntx kes väitis et enamus rahvast on puruloll). Eesmärk on teid häbistada ja panna teid uskuma, et see mida oma südames tunnete ja teate on vale. Ja see tihti ka töötab. Nad tunnevad selle üle häbi ja lihtsalt ja hoolivad liiga palju, kuidas teised neid aktsepteerivad.
Igatahes, need noored tüdruk oli ehe näide sellest kuidas vanemad, valitsus ja ühiskond neid alt vedas. Ja läbi kurva saatuse, nad julmal viisil tapeti.
Vanemad oleks pidanud karmilt keelama sellisesse kohta minemast, aga kuna ka ilmselt nemad on naiivitarid kes mõtlesid et oh ei nendega midagi juhtu ja oh ei seda terrorit palju ole küll kõik hästi läheb tüüpiline soov unelm mis purunes kildudeks nende surmaga.
Samas vb oleks nad sind sis kutsunud rassistiks ja rumalaks et seda arvad ja usud.
Se oli kahjuks ka karma nende ignorantsuse ja rumaluse eest. Karma mis lõpetas jäädavalt nende eluküünlad ja seda sellisel julmal viisil.
Need tydrukud olid läbi kukkunud süsteemi ohvrid. Nende surm ja süü langeb nii valitsuse, kaitsejõudude, koolide ühiskonna kui ka vanemate õlgadele. Kõik nad on selles süüd!!!!
Ja just nimme seetõttu, et puudus ohutunne ja arusaam reaalsusest mida meedia, riik, politsei ja muud ametivõimud + liberastid ilustavad ja varjavad.
Mõelge sellele.
Tappmisvideol "kisendas" ohver viimase sõna EMA!!!!!! samal ajal kui mosleminärakad tal pead otsast nüsisid.
Tema viimane nutt oli tema emakeeles üks sõna ... EMA!!!!"

Puhaku rahus.
Mina aga luban, et ei kavatse mitte ühte mosleminärakad mitte kunagi aksepteerida ja need sitarattad tambitakse vigaseks kelle süüläbi eestis esimene terrori rünnak toimub.(Ilmselgelt on need süüdlased need kes nendele värdjatele väravad avanud on).
Ja KAPO ja eesti polistei võib m.na imeda mina neid ei karda. Kakelnud nii allilma tegelaste kui põrguinglitega. Mis siis et peksa sain tõusen püsti ja löön uuesti ja uuesti ja uuesti. Kuni surmani, aga tean et seisan õige asja eest.

Vabandust olen düsgraaf

https://eestinen.fi/2018/12/kole-uhel-marokos-tapetud-tudrukul-oli-pea-otsast-loigatud-kuritegu-seotud-ilmselt-seksiga/?fbclid=IwAR3qY0ajlJaaZ1UByOCyeswwy5Bhn7A77t6-JeK4sRTulGtHzCYI0LCLc-M
« Last Edit: December 23, 2018, 00:07:49 by Cocliosttro »
Logged
Success is going from failure to failure without losing enthusiasm

visionofdisorder

 • Posts: 447
  • View Profile
Re: Nägin vaeva. Loe kui viitsid:
« Reply #1 on: December 23, 2018, 02:17:52 »

"Liberast ytleb aga selle pea maha nülgimise kohta, et võlts video. "

veel hullemgi! https://www.dailymail.co.uk/news/article-3528236/Male-Norwegian-politician-raped-asylum-seeker-says-feels-GUILTY-attacker-deported-man-suffer-Somalia.html

https://www.telegraph.co.uk/women/politics/german-politician-admits-lying-about-ethnicity-of-sex-attackers/

:D

nägin kuskil termineid "etnomasohhism" ja "patoloogiline altruism". selgitab päris mõningat.

meil vast nii hulle inimesi ei ole (veel), st ei kujutaks ette küll, et mõni kultuuritegelane või poliitik sellist maailmavaadet avaldab ja kõik noogutavad kaasa. olen ka aru saanud, et moslemid (ja teised) ei tahagi eriti eestisse jääda, pigem loodavad, et mõni skandinaavia riik neid vastu võtab.

see keiss meenutab ühte sarnast juhtumist paar aastat tagasi: https://en.wikipedia.org/wiki/Pippa_Bacca
Logged

Revo

 • REVAL SPORT
 • ****
 • Posts: 213
  • View Profile
Re: Nägin vaeva. Loe kui viitsid:
« Reply #2 on: December 26, 2018, 17:44:52 »

tra need moslemirõiped tuleks kõik seinaäärde panna !
Logged

Timo Majuri

 • Admin / Trainhard.ee
 • *****
 • Posts: 5112
 • WR RAW 231kg,WR Single Ply 300 ,WR BenchP 330kg
  • View Profile
  • www.seksitori.fi  https://www.hcgym.fi/
Re: Nägin vaeva. Loe kui viitsid:
« Reply #3 on: January 02, 2019, 18:03:21 »

Ainuke viis on valida erakond mis ei toeta sellist asja ja Eestis on neid ainult üks : EKRE  neil on ka hea idee kuidas tõsta palgasid ja kust raha selleks võtta ( ettevõtjad maksaksid selle kinni läbi maksude kui nad pannakse võtma ettevõttedest kasumit välja ) . Samas oleks se raha uuesti ringluses ja toetamas teise ettevõtjaid ja Eesti majandust.

Ise olen ettevõtja ja soome kodanik ja ei saa hääletada kedagi.

Nassin Nicolas Taleb : "Kui näed huijamist ja ei ütle huijaus, oled huijari"   mõelge selle peale erinevatel tasanditel ja saate aru et peaks ikka olema aktiivsem muidu kaob ka hiljem üldse sõnaõigus.
Logged
Aasta 2013 Maailmameister Surumises tulemustega 231kg särgita Maailmaennatus ja 330kg särgiga maailmaennatus tulemustega. Aastal 2015 Euroopa Mester.
----------------------
" Teeme trenni edasi ja vaatame mis saab? "
----------------------
Meie Sponsor: http://www.hotlips.ee   HC GYM

Revo

 • REVAL SPORT
 • ****
 • Posts: 213
  • View Profile
Re: Nägin vaeva. Loe kui viitsid:
« Reply #4 on: January 06, 2019, 09:16:28 »

Ainuke viis on valida erakond mis ei toeta sellist asja ja Eestis on neid ainult üks : EKRE  neil on ka hea idee kuidas tõsta palgasid ja kust raha selleks võtta ( ettevõtjad maksaksid selle kinni läbi maksude kui nad pannakse võtma ettevõttedest kasumit välja ) . Samas oleks se raha uuesti ringluses ja toetamas teise ettevõtjaid ja Eesti majandust.

Ise olen ettevõtja ja soome kodanik ja ei saa hääletada kedagi.

Nassin Nicolas Taleb : "Kui näed huijamist ja ei ütle huijaus, oled huijari"   mõelge selle peale erinevatel tasanditel ja saate aru et peaks ikka olema aktiivsem muidu kaob ka hiljem üldse sõnaõigus.

Eesti valimised ongi üks suur huijaus, e-valimisi kontrollib kes ? votvot, rohkem ma ei ütle midagi.
Logged

okk

 • Posts: 656
 • ....
  • View Profile
Re: Nägin vaeva. Loe kui viitsid:
« Reply #5 on: January 07, 2019, 06:59:01 »

M6rvareid ja kaabakaid on igat usku, m6ned neist koguni ateistid...

Tegelik probleem:
Minnakse kuhugi "sitaauguriigi" suvalisse v6psikusse telkima ja imestatakse, et midagi juhtub.
V6i kari "julgeid ja hakkajaid" inimesi laheb s6jatandrile ratastega s6itma ja siis riik peab nad sealt "valja ostma"....

 Maailmas normaalseid kohti kyll kus reisida ,aga alati tuleb ettevaatlik olla.

Cocliosttro

 • Posts: 1686
 • without losing enthusiasm
  • View Profile
Re: Nägin vaeva. Loe kui viitsid:
« Reply #6 on: January 18, 2019, 20:41:24 »

Paraku STATISTIKA räägib seda keelt, et gruppiviisilised vägistamised (Tarusha game) nagu nad seda kutsuvad on just nimme moslemite pärusmaa.Kui sa sellest aru ei saa, et siin on OTSENE seos islami ja selle kummardajate moslemitega oled sa ausalt naaivitarist debiilik.
Ja neid samu neegrinärakaid keda nigeeriast ja mujalt siia taritakse väites et nad on süüria sõjapõgenikud. LOL purulollakas kes seda usub.
Muide Aafrikas on islam laialdaselt levinud.
Meie meedia vaikib ka ju sellest, et aafikas toimub valgete genotsiid.

Ja kui riigikogus EKRE teema esile tõstis meie liberastid ainult haigutasid ja irvitasid pihku.


Siin aga mõned lõigud koraanist.
1. You can rape, marry and divorce pre-pubescent girls - Qur`an 65:4
2. You can enslave for sex and work - Qur`an 4:3 / 4:24 / 5:89 / 33:50 / 58:3 / 70:30
3. You can beat sex slaves, work slaves, and wives - Qur`an 4:34
4. You will need 4 Muslim male witnesses to prove a rape - Qur`an 24:4
5. Kill Jws and Christians if they do not convert or pay Jiza tax - Qur`an 9:29
6. Crucify and amputate non-Muslims - Qur`an 8:12 / 47:4
7. You will kill non-Muslims to receive 72 virgins in heaven - Qur`an 9:111
8. You will kill anyone who leaves Islam - Qur`an 2:217 / 4:89
9. You will behead non-Muslims - Qur`an 8:12 / 47:4
10. You will kill and be killed for Al`llah - Qur`an 9:5 (verse of the sword)
11. You will terrorize non-Muslims - Qur`an 8:12 / 8:60
12. Steal from non-Muslims - Qur`an chapter 8 (booty/spoils of war)
13. Lie to strenghten Islam - Qur`an 3:26 / 3:54 / 9:3 / 16:106 / 40:28 (Taqiyya deception)

Logged
Success is going from failure to failure without losing enthusiasm

malta

 • Posts: 38
  • View Profile
Re: Nägin vaeva. Loe kui viitsid:
« Reply #7 on: January 19, 2019, 10:53:26 »

Interneti ajastu on imeline. Absoluutselt pööraseid tsitaate nii piibli kui koraani kohta võib sealt leida. Soovitan oma info allikaid vähe kriitilisema pilguga hinnata. Otsesele vägivallale koraan kusagil ei osuta, küll mainib võitlust uskmatutega. Täpselt samuti teeb ka piibel.
Logged

Cocliosttro

 • Posts: 1686
 • without losing enthusiasm
  • View Profile
Re: Nägin vaeva. Loe kui viitsid:
« Reply #8 on: January 19, 2019, 19:16:34 »

Allikate ründamine ja ignoreerimine on nii tüüpiline, samas kinni silmi usutakse ERR-i ja seda mida need sitakotid poliitikud kaamera ees ajavad.
Sinusuguseid debiilikuid eksisteerib palju, kes ei usuks isegi seda kui mosleminärakas su silme ees kellegil kõri läbi lõikaks.
Hakkaksid ilmselt ka siis rääkima näitemäng ja, et seeda tegelt ei juhtunud ja kui juhtus sis kindlasti üksikjuhtum.
Rotherhami juhtum ja see et ametlik ülekuulöamine jne see on kaa kindlasti välja mõeldis.
Vaata ikka seda ERR-i edasi jä ära ise asjast uuri. 
Küll see endine tuvamehest peaminister ja korrupeerunud sise ja just ministeerium jagab asjast rohkem ja räägivad õiget asja.
Seda, et mosleminärakas rootsis rahvasse sõitis nii, et tükid taga ka ei juhtunud.
Nagu 1 liberast ytls, veri ei tundu päris.

Soovin kõike seda mida islam toob sinule ja su lähedastele. Pärast kui ytulem käes tulen irvitan sulle näkku ja ütlen paras.
Logged
Success is going from failure to failure without losing enthusiasm

malta

 • Posts: 38
  • View Profile
Re: Nägin vaeva. Loe kui viitsid:
« Reply #9 on: January 19, 2019, 20:01:15 »

Haha. Kui keegi ei nõustu soovid kohe " Et sa pärasoole vähki sureks, krd debiil raisk"?!  Väga raske on nii suure vihaga elada.
   Nats alternatiivset infi ka sulle. https://www.google.com/amp/s/abcnews.go.com/amp/2020/violence-islam-diane-sawyer-asks-scholars-passages-koran/story%3fid=11760637
Logged

visionofdisorder

 • Posts: 447
  • View Profile
Re: Nägin vaeva. Loe kui viitsid:
« Reply #10 on: January 19, 2019, 22:10:09 »

süstime natuke nüanssi siia:

http://www.pewresearch.org/fact-tank/2017/08/09/muslims-and-islam-key-findings-in-the-u-s-and-around-the-world/

https://en.wikipedia.org/wiki/Muslim_attitudes_toward_terrorism#Islamism

"In a regional breakdown, Gallup found that North Americans were most likely to justify military attacks on civilians, while residents of the MENA (Middle East and North Africa) region were most likely to oppose them."

"In 2004, a year after the invasion of Iraq, Pew Research Center survey found that suicide bombings against Americans and other Westerners in Iraq were seen as "justifiable" by many Jordanians (70%), Pakistanis (46%), and Turks (31%). At the same time, the survey found that support for the U.S.-led War on Terror had increased"

loogiline, vist? ma isiklikult ei tunne vajadust näpuga näidata moslemite suunas, probleem on läänemaailma (peaotsas USA) sõdimises nendes regioonides kust immigrandid euroopasse tulevad. meie valitsuste tekitatud probleemide pärast peavad tavainimesed kannatama ja mitte ainult eurooplased. küsiga enda käest - kust tulevad need radikaalid ja mis tekitab radikaalsust? rohkem peaks rääkima sellest.

iraani ja afghanistani naised 50-70ndatel:where the burka at? mis juhtus seal? https://en.wikipedia.org/wiki/CIA_activities_in_Iran

ja üldisemalt: https://en.wikipedia.org/wiki/United_States_involvement_in_regime_change
« Last Edit: December 20, 2020, 19:58:25 by visionofdisorder »
Logged

Cocliosttro

 • Posts: 1686
 • without losing enthusiasm
  • View Profile
Re: Nägin vaeva. Loe kui viitsid:
« Reply #11 on: January 20, 2019, 00:16:02 »

Haha. Kui keegi ei nõustu soovid kohe " Et sa pärasoole vähki sureks, krd debiil raisk"?!  Väga raske on nii suure vihaga elada.
   Nats alternatiivset infi ka sulle. https://www.google.com/amp/s/abcnews.go.com/amp/2020/violence-islam-diane-sawyer-asks-scholars-passages-koran/story%3fid=11760637


Kaaguta kaaguta fakte see ei muuda.


kah mul allikas. ABC news. Sa oled se sama debiilik kes loeb delfit ja CNN-i ja usub seda solki.

Enamus kaagutajates ei saa aru isegi sellest kes oli Muamar Gadafi mis on kuld dinaar kuidas on sellel seos aafrika ja saudi araabiaga.
Ajal kui Hillary Clinton mahitusel Gadafi tapeti hoiatas gadafi selle eest mis hetkel toimub.
Liberastid ajuhaiged kes sellest aru ei saa.

Islam on ideoloogia
Islam on katk ja moslem selle kandja. Liberast aga see kes selle katku euroopasse lasi.


« Last Edit: January 21, 2019, 00:42:24 by Cocliosttro »
Logged
Success is going from failure to failure without losing enthusiasm
Pages: [1]   Go Up
 

Kaubamaja
youtube
anything