wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 2 3 [4]   Go Down

Author Topic: Tartu Ülikooli kursused spordiga tegelejatele, treeneritele, tervisehuvilistele  (Read 34902 times)

Draakon40/Esta Pilt

 • Bonsuna Team
 • *****
 • Posts: 381
  • View Profile

Tartu Ülikool ootab osalema veebipõhisele koolitusele väga aktuaalsel teemal
TURVALINE SPORT: KUIDAS KAITSTA SPORTLASI VÄÄRKOHTLEMISE EEST?
16.-26. aprill
Reaalajas veebiseminarid 24. aprill
✅Sport ei ole vaikimisi iseenesest hea ega halb. Sport on valdkond, kus heade oskuste ja eetiliste väärtustega treenerid saavad pakkuda oma õpilaste ellu hulgaliselt väärtuslikku ja positiivset. Ent sageli kuuleme ka juhtumitest, kus spordis tegutsemine toob lastele ja noortele kaasa äärmiselt negatiivseid kogemusi, mis ei tohiks spordi juurde kuuluda. Üheks viimastest on sportlaste väärkohtlemine. Selle kursuse eesmärk on anda põhilised teadmised ja oskused, kuidas väärkohtlemist märgata, ära tunda ja ennetada. Videoloengud annavad ülevaate, millist väärkohtlemist spordis esineb, millised on väärkohtlemise riskitegurid, millised on väärkohtlemise mõjud, kuidas väärkohtlemist ennetada ja kuidas väärkohtlemise kahtluse korral tegutseda. Veebiseminaris arutame väärkohtlemise näiteid, ennetamise ja sekkumise võimalusi ning otsime vastuseid osalejate küsimustele.
Koolituse läbiviijad : Aave Hannus ja Brit Tammiste
Maht: 8 tundi
Hind: 75 eurot
ut.ee/koolitus - sporditeadused
Logged

Draakon40/Esta Pilt

 • Bonsuna Team
 • *****
 • Posts: 381
  • View Profile

Maikuus on algamas 2 spordipsühholoogia veebikoolitust🙏
TREENERI LÄBIPÕLEMISE ENNETAMINE, 05.05-31.05
ja
TREENERI TEE DISTSIPLIININI, 28.05-20.06
Läbiviija: Aave Hannus
Info ja registreerumine:
ut.ee/koolitus - sporditeadused
Logged

Draakon40/Esta Pilt

 • Bonsuna Team
 • *****
 • Posts: 381
  • View Profile

Suveülikoolis on toimumas 2 spordipsühholoogia kursust:
5. august Sport ja söömishäired: riskide mõistmine ja juhtimine, Aave Hannus, 12 tundi, 98 €, TARTUS

Söömishäirete erakordselt suur risk on spordis väga mitmetahuline ja tõsine probleem. Nüüdseks on selge, et mitte ükski spordiala ei kaitse sportlast söömishäire eest ja söömishäirete kujunemise risk on nö tavainimestega võrreldes kõrgem sõltumata spordialast. Keerukate probleemide ennetamine või lahendamine nõuavad ulatuslikke teadmisi ja oskusi. Siinse kursuse eesmärk on anda põhiteadmised söömishäirete olemusest, spordile iseloomulikest riskiteguritest ja meetmetest, mida treenerid ning spordiorganisatsioonid saavad rakendada selleks, et söömishäired ei pääseks sportlaste tervist ja unistusi hävitama.
VIDEOLOENGUD annavad baasteadmised sellest, milles söömishäired seisnevad, kuidas söömishäired kujunevad, milles seisneb söömishäirete ravi ning millised on treenerite ja spordiorganisatsioonide võimalused söömishäirete ennetamisel. LOENG-SEMINARIDES käsitleme söömishäirete äratundmise ja ennetamisega seotud teemasid. ISESEISVA TÖÖ käigus analüüsivad osalejad tegureid, mis spordiorganisatsioonides ja osalejate käitumises võivad soodustada või takistada söömishäirete kujunemist.


12. august Võistkonnataju arendamine: tähelepanu ja koostöö treening sportmängudes, Aave Hannus, 10 tundi, 98 €, TALLINNAS

Koolituse eesmärk on anda baasteadmised võistkonnaliikmete vastastikuse taju, tegevuse ennetamise ja koostöö treenimise meetoditest sportmängudes. Videoloengud annavad ülevaate võistkondliku koostöö käsitlustest tajupsühholoogia perspektiivist. Töötuba pakub juhiseid, kuidas viia läbi mängueelseid ja mängujärgseid analüüse ning kujundada harjutusi võistkondliku koostöö optimeerimiseks. Praktiliste ülesannete käigus loob iga osaleja plaani, kuidas sihipäraselt arendada võistkonnaliikmete koostööd.
 

Info ja registreerumine:
www.ut.ee/suveulikool
Logged
Pages: 1 2 3 [4]   Go Up
 

Kaubamaja
youtube
anything