wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 2 [3]   Go Down

Author Topic: Juno 180 kraadi kannapööre eluharjumustes  (Read 24684 times)

Bonsunax

 • Posts: 201
  • View Profile
Re: Juno 180 kraadi kannapööre eluharjumustes
« Reply #30 on: October 07, 2020, 14:52:51 »

Sa mainisid viimases trennis, et kaloreid tôstes oleksid nagu pehmemaks muutunud. Vaatan nyyd neid pilte ja ytlen sama. Unusta àra. Kus kohast pehmem? Ehk jah, sa hakkad fyysilises vormis jôudma (lihasmassis) sinna, kus iga normaalne natuke treeniv mees ( nagu ka sina oled) peakski olema. Rohkemat selle treeningu pealt tulemust nàha pole vôimalik ja rohkem treenida (hetkel veel ) ei ole sa samuti valmis, kuna sa alustasin nô altpoolt veepiiri. ☺️ Pane tànase pildi juurde alguse vormitus ja kirjuta juurde jôunàitajad - igaüks kes naturaalsest kehaehitamisest midagigi teab, ytleks sulle, et sa oled olnud vàga tubli. Kui keegi sellele vastu soovib vàidelda siis esmalt palun vàlja tuua parem tulemus ja dopinguproovide negatiivsed testide tulemused. Ma ei ytle, et ka nii ei vôiks. Igayhe enda teha kuid sina ehitad keha naturaalselt ja alustasid alles 30 aastaselt. 💪🏼
Logged

empire

 • REVAL SPORT
 • ****
 • Posts: 387
  • View Profile
Re: Juno 180 kraadi kannapööre eluharjumustes
« Reply #31 on: October 07, 2020, 15:31:55 »

Ühe kuuga kilo juurde kaalule on väga ok tempo ju! Sellise tempoga oled kuue kuu pärast juba üle 80kg ja ega see lihas kasvamast ei pääse kui trenni edasi teed.
Logged

Joonas K.

 • Posts: 21
  • View Profile
Re: Juno 180 kraadi kannapööre eluharjumustes
« Reply #32 on: November 06, 2020, 14:59:25 »

Hetkel on 1.6kg otsa visanud kuu ajaga, ma kardan, et see 80kg tuleb juba kõvasti varem ette, kui 6 kuu pärast  ;D
Tunnen ka, et rasvaprotsent on tõusnud kõvasti viimasel ajal. Aga saan aru, et see käib asja juurde ja pääsu pole, kui eesmärk on lihase kasvatamine :)
Vaimselt on lihtsalt seda jube raske aksepteerida, kui vaadata vanu pilte ja seda peki hunnikut, millest raske vaevaga on lahti saadud. Jube vaimne hirm on iga grammi peki ees, mis tekib :D

Väike võrdlus siis ka eelmise kuuga.
Visuaalselt nagu muudatust ei ole, peale lisarasva, mida ma ise oma silmaga näen.
Jõunumbrid aga on eelmise kuuga kasvanud. See on vähemalt lohutav asjaolu, et siiski päris paigalseisu vast ei ole.
PS* Peaks vist poseerimise kohta hakkama uurima. Eks see lambipildistamine ja poseerimine mõjutab ka ühtlase konstantse tulemuse saavutamist. Pildi mõttes.
Logged

metsakaja

 • Posts: 827
  • View Profile
Re: Juno 180 kraadi kannapööre eluharjumustes
« Reply #33 on: November 07, 2020, 21:58:53 »

Poseerimist kiidan küll selle koha pealt, et pole vist varem veel kahte nii identset pilti näinud, mis on tehtud kuu ajase vahega. Sama valgus, pildistamiskaugus, riided ja poosid. Ideaalne võrdluseks. Selle +1.6kg näeb ka kenasti ära.

Jätka samas vaimus. Kehaehitamine ongi väga pikk protsess.
Edu!
Logged
''Yes you have got the wrong interpretation, mixed up with vain....vain imagination''

Joonas K.

 • Posts: 21
  • View Profile
Re: Juno 180 kraadi kannapööre eluharjumustes
« Reply #34 on: December 18, 2020, 15:34:10 »

Olen 6 nädalat uut "Jõukava" proovinud.
Üle nädala rasked ja pumpavad seeriad.
12, 10, 8 ja 6x max raskusega ja järgmine nädal 4x15 40% raskusega, rahulikult ja tunnetades.

Midagi on valesti, vist.
Kaal on kuidagi seisma jäänud (41 päeva +0.7kg) ja enesetunne on ka tänu sellele kuidagi sitt, vaimselt mitte füüsiliselt.
Pildid sitad ja võrdlus sitt, kuu ajaga sisuliselt 0 arengut, pildi järgi ütleks, et isegi taandareng.
Kõik on phask :D

Pean nüüd natuke uurima ja mõtlema, kas teha tsükkel (3 kuud) täis selle uue kavaga või jätta pooleli see asi.

« Last Edit: December 18, 2020, 15:37:56 by Joonas K. »
Logged

Bonsunax

 • Posts: 201
  • View Profile
Re: Juno 180 kraadi kannapööre eluharjumustes
« Reply #35 on: December 18, 2020, 18:56:03 »

1 - rohkem keskenduma trennieel. Tàhendab see nô kolme vôi nelja  erinevat eelhààlestust vastavalt treeninguks mis koguaeg peas peavad tiirlema kui soovid nàha naturalina pidevat progressi. Keemikute jutt ja soovitused sind ei aita edasi. Nemad vôivad endale lubada oluliselt leebemat vaimset ettevalmistust treeninguks. Isegi pro tippude puhul on kindlasti oluliselt lihtsam see nn enesedistsipliini 24/7 hoidmine kui naturalil. Mees kes pole elus naturaalselt ühtegi arvestatavat vormi suutnud nàidata ei tea millest ma siinkohal sulle rààgin. Keemiku elu on lill naturali kôrval kes soovib progresseeruda.

Ma ei oleks sinu asemel nii pessimistlik. Sa oled treeninud napp 1,5 aastat. Sa ei ole 15-16 aaastane, et saaksid 3-5kg aastas puhast lihast juurde ja sul oli null sporditaust. Vaata kust sa alustasid ja kuhu oled praeguseks jôudunud. Seda olematu 1,5 aastaga. Kui ôpid hindama vàiksematki edusammu enda arenguteel, môistad mis on naturali nn reaalsus siis on pidev progress ka tagatud kuid sa ei saa seda progresseerumist vôtta sônasônalt. A la ole homme parem kui olid tàna. Nii vôid môelda kuid see nn homme peaks pigem tàhistama aastat.  Kui asi nii lihtne oleks mis sa arvad mis pilt saalises siis avaneks?
Seega veelkord, àra unusta kes sa oled, kust sa tuled ja millise tee sa eesmàrgini minekuks oled valinud. Alati tuleta seda meelde kui tundub, et kôik on sitt.
« Last Edit: December 20, 2020, 20:07:17 by Bonsunax »
Logged

UrTz

 • Posts: 793
  • View Profile
Re: Juno 180 kraadi kannapööre eluharjumustes
« Reply #36 on: December 19, 2020, 14:47:07 »

1 - rohkem keskenduma trennieel. Tàhendab see nô kolme vôi nelja  erinevat eelhààlestust vaatavalt treeninguks mis koguaeg peas peavad tiirlema kui soovid nàha naturalina pidevat progressi. Keemikute jutt ja soovitused sind ei aita edasi. Nemad vôivad endale lubada oluliselt leebemat vaimset ettevalmistust treeninguks. Isegi pro rippude puhul on kindlasti oluliselt lihtsam see nn enesedistsipliini 24/7 hoidmine kui naturalil. Mees kes pole elus naturaalselt ühtegi arvestatavat vormi suutnud nàidata ei tea millest ma siinkohal sulle rààgin. Keemiku elu on lill naturali kôrval kes soovib progresseeruda.

Ma ei oleks sinu asemel nii pessimistlik. Sa oled treeninud napp 1,5 aastat. Sa ei ole 15-16 aaastane, et saaksid 3-5kg aastas puhast lihast juurde ja sul oli null sporditaust. Vaata kust sa alustasid ja kuhu oled praeguseks jôudunud. Seda olematu 1,5 aastaga. Kui ôpid hinda vàiksematki edusammu enda arenguteel, môistad mis on naturali nn reaalsus siis on pidev progress ka tagatud kuid sa ei saa seda progresseerumist vôtta sônasônslt. A la ole homme parem kui olid tàna. Nii vôid môelda kuid see nn homme peaks pigem tàhistama aastat.  Kui asi mii lihtne oleks mis sa arvad mis pilt saalises siis avaneks?
Seega veelkord, àra unusta kes sa oled, kust sa tuled ja millise tee sa eesmàrgini minekuks oled valinud. Alati tuleta seda meelde kui tundub, et kôik on sitt.

👍
Logged
Pages: 1 2 [3]   Go Up
 

Kaubamaja
youtube
anything