wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Topics - Timo Majuri

Pages: [1] 2 3 ... 19
2
Tallinki aktsia TAL1T  |  ISIN EE3100004466  ja edasised tuleviku välja vaated.

https://nasdaqbaltic.com/statistics/et/instrument/EE3100004466/trading

Ehk siis olen ise isiklikult Tallinki aktsiate omanik ja alustasin nende ostmist sellel kevadel kui aktsia hind oli 63-65 sendi kandis ja olen neid ostnud pidevalt juurde teiste neid müües.
Viimased ostud tegin eile.

Investeerimise horisont = Vaatan kriisi jälgsesse maailma ehk siis aastasse 2021.

Ettevõtte lühitutvustus

AS Tallink Grupp on Euroopa juhtiv laevandusettevõte, mis pakub kvaliteetseid mini-kruiise, reisijate- ja ro-ro kaubaveo teenuseid Läänemerel. Meile kuulub kokku 14 laeva - kruiisilaevad, kiired ro-pax laevad ja ro-ro kaubalaevad. Pakume oma teenuseid kaubamärkide „Tallink“ ja „Silja Line“ all kokku seitsmel laevaliinil Eesti ja Soome, Soome ja Rootsi, Eesti ja Rootsi ning Läti ja Rootsi vahel ning peamistel liinidel hoiame juhtivat turupositsiooni. Lisaks reisi- ja kaubaveole opereerime ka kolme hotelli Tallinnas ja ühte Riias.

Kaasaegne laevastik, lai liinide võrk, tugev turupositsioon ja kõrge brändituntus koos kõrgete ohutuse, turvalisuse ja keskkonna standarditega on grupi peamisteks konkurentsieelisteks, mis tagavad eduka ja kasumliku tegevuse.

Lisame siia selle et Plaanis on avada 50 Burger Kingi restorani baltikumis ( enne aasta 2021 lõppu? ) Avamised on kulu aga avatuna mõõgitulu peaks tekima 1- 3mil per restoran aastas ehk siis keskmiselt 2 milj /restoran ja x 50 = 100milj eur.

Tallink on Eesti ja Soome riikidele straategise tähtsusega ehk siis Tallinki hoitakse liikvel riigiabidega ja laenugarantiidega et kaubad saaks liikuda koos tõõjõuga riigide vahel.
Se tähendab et praegused abimeetmed ja laenugarantiid on juba andnud likviidsust juurde ja väike investoride suurim hirm pankrott on välistatud.

Tallinkil on miljoneid registreerituid kliente kellele on võimalik pakkuda peale reisipakkumiste ka ülejäänud laevade kaupavalikut läbi olemas olevate tallinki veebipoodide.

====
Mineme siis asja juurde: Kuhu liigub Tallinki aktsia ? Kas teenimise võimalus on olemas kõigile?

1) Alustame levinumate kliseede hulgast " Osta siis kui verd on tänavatel" , ehk siis se hetk kui kõik halvad uudised on väljas ja häid uudiseid pole veel tulnud.

Pensinonifondid ja investeerimisfondid peavad müüma kui perpektiiv kaob ja tulevik on must = Nii juhtus kevadel ja veel suvel ka, suured lahkus ja siis lahkus või müüsid osaliselt tallinki väikeaktsionerid enda aktsiad ja se tähendab sama asja = kui väike ja suuremad investorid vähendavad fondiosakuid on fondide haldajate müüdav neid ka turule = hinnad kukkuvad = ostjad on sama palju kui müüjaid = hinnad jäävad samaks.
Kui müüdavaid aktsiaid tuleb turule vähem ja peidetud nõudlus on tekinud = hinnad tõusevad.
===
Millised asjad mõjutavad lisaks aktsiate hindasid?
1) Hirm
2) Negatiivsed uudised ajalehtedes, telekas jne.
3) Suurte omanikute ja juhtide aktsiate müük või siis juurde ostmine.
===
" Sa võid vihka ettevõtet aga kui sa tõõtad investeerimisfirmas pead sa vaatama ette ja tegema otsuseid mis tagab su juhitule fondile tulevikus max tootlust"
1) Mida suurem tootluse ootus seda suurem risk peab võtma.
2) Kuna "ise" müüsid siis pead õigel ajal ka "tagasi ostma"  = kehtib siis ainult elujõuliste ja suurte ettevõtede puhul .
3) Kui sa oled piisaval suur tegija nii sa võid panustada aktsia tõusule vasaku käega ette ja siis panna paremal käel hiljem ostuordered sisse et saada 2 kärbsed ühe hoobiga = vasak käsi 1 fond parem käsi teine fond millel on pikem investeerimise horisont.
===

Ja nii siis :
Meedias pole ühtegi head uudist. Vastupidi : Tallink koondab, Tallink aavelaevaga kruisil .
Ja siis:
Viimased 3 päeva on alganud aktsia käive kosuma ja kui loete kõik mis siin eelnevalt välja toodud nii kas võiks oletada et vaktsiiniuudised on pannud "suured tegijad" otsustama osta nüüd alla 0.70 sendi kui väljavaade on 1,10eur ? protsentides oleks se maailma mastaabis hea tootlus ja võrreldes mõne muu aktsiaga siis oleks hinnas ainult vanad ärid mitte uusi.
==
Panin ise eile kui hind liigus 0.64-0.65 vahel 100 000aktsia varjatud ostu orderi sisse hinnaga 0.66 ja hommikul avastasin et seda oli täidetud ainult osaliselt.
Olen ostmas aktsiad juurde  ja vaatame kevadel 2021 kas mul oli õigus .

NB! Ma ei vastuta kellegi aktsiate ostude eest. Kõik investeerivad ainult omal soovil ja enda riskiga.

Head trenni:)

Timppa


4
Osalege ja toetage =ja uurige = www.jousport.ee


5
Tere,

Seoses sellega et erootikapood24 liiklus hakkas vähemaks ja vähemaks jääma ja serveri ning arenduskulud saavutasid break-even:i nii
otsustasime panna erootikapood lehe kinni ja panna selle suunama hot lipsi kodulehele www.hotlips.ee .
Need kes on tellinud erootikapood24 uudiskirja saavad tulevikus hotlipsi uudiskirja selle asemel.

T: Hot Lips

7
ПРИГЛАШЕНИЕ.

Приглашаю уважаемого Тимо Майюри, руководителя спортклуба HC GYM, в Кохтла-Ярве (Эстония) в качестве почётного гостя на международный турнир «Три богатыря»-V по народному любительскому Пауэрлифтингу по правилам WDFPF.

На сутки, до или после соревнований (с 29.11.2019 по 30.11.2019 или с 30.11.2019 по 1.11.2019), Вам предоставляется бесплатный двухместный номер с питанием в гостинице ToilaSpa по возможности. Просьба ответить, интересно это Вам или нет, будете ли или нет на параде и открытии турнира 30.11.2019 в 11.00 по Ярвекюла теэ, 60 и в какой день Вам лучше отдохнуть в гостинице-курорте, если надо.

Сергей Дермелёв (Sergey Dermelev), организатор, член Правления спортклуба DARS, President EDFPF (Estonian Drug Free Powerlifting Federation).

10.11.2019.

8
Selle Ferrariga ei saa sõita kusagil maanteel , hind ca 3milj eur , aga hinna sees on hooldustiim kui sõidad sellega koos sõbradega erinevatel radadel koos..


10
Nii mõtleme hetge ja püüame tulla ajupesu seisut välja...tean et 99% se nagunii ei õnnestu aga püüame seda saavutada.

On tee mida pole korda tehtud ja pole vahetatud liiklusmärke viimase 10 aasta jooksul . Kiiruse piirang on 70km tunnis, reaalsus ka siis ajupesu ohvritele on et spiidomeeter näitab mitte 70km tunnis vaid pikem 80km tunnis..kõik korras..please follow me..

Nüüd sama tee lõik tehakse ideaalse korda ja siledaks ja kiiruspiiranguks muudetakse 50 km tunnis...nüüd tulevad samad inimised hommikul uuesti tõõle ja sõidavad selle sama tee läbi +70km tunnis ja politsei ( meie suur sõber muidu kes tahab meile ainult head) seab sinna uudis toote mida kutsutakse automaatseks kiirusemõõtajaks ( mis isegi suudab saata otse trahvid emailisse) ja suurem osa saab heal juhul kihutamise eest 30-60 eurose trahvi enda meilisse juba enne selle sama tõõpäeva lõppu.

Tegemist on paldiski maanteega ( mis on veelgi suunaga maale 70km tunnis) ...seniks kuna liiklusmärki onu saab uue portsu valmis ja linna liikluseplaneerijad saavad raha eelarvesse...ja siis meie raha antakse liiklusmärki onule ja meie hakkame sõitma ka suunaga maale 50 km tunnis..praegu meie pole siis kihutajad..ainult peale seda kui oleme kinni maksnud ülehinnatud liiklusmärkide mere kristiinest rocca al maresse ja liiklusmärki onu on saanud rahad endale.
( Mis siis et peale seda automaat kiiruse mõõtja kogub meie taskudest teise, kolmanda jne korra rahad välja..turvalisus enne kõige)

Kes siin on kusipää? Kihutaja pede?

Kas liiklusmärki ettevõte omanik ja tema sõbrad tallinna linnavalitsuses? Kas tõõl käivad inimised ? Kas se kes peidab ennast põõsastes ? Kas se läskipää kes annab intervjuusid ala "meie peame piirama kihutamist ..turvalisus enne kõike"

Või on kusipäädeks saanud need tavainimised kes on küll ajupesu saanud ega näe oma telefonist kaugemale ja keil on tõeline vajadus saada normaalse ajaga ja normaalse kiirusega tõõle, lasteaeda, enda ettevõttes , isegi surevatele Eesti äärealadele tõõkohti looma ,jne?

Ma tahaksin oksele minna kui vaatan neid huijareid kes telekas valetavad maksumaksajatele otse näkku "liikluse läbilaskevõime suureneb kiirust piiramal" jne utoopilise pasaga.
Nad ise teavad et valetavad kuna faktid on ka nende teada . Miks seda ikkagi tehakse ? Egotrip = Ma olin jälle telekas ? Meie hoolitseme teie turvalisuse eest = tulevad valimised ?

Se on suur vale . Suur hästi peenelt sõõdetud vale..

"Kui sa näed huijamist ega ütle huijaus oled sa ise huijari" = mõelge selle peale kui hoiate suud kinni.


NB! Ma võin küll sõita munasid kraapides ümber linna 30 kuni 50km aladel 5 km alla...sellest pole küsimus..automaatkaamerad ja pask poliitika ning korruptsioon veevad meid sinna et Tallinna ja Eesti tervikuna muuduvad umbes 20% aeglasemaks sellest hetgest kui esimised 50 000inimist on saanud meiliga trahvi koju.

Sellest tekib lambadele hirm ja nad ei sõida +10km linnas ega +15 kuni 20km rohkem maanteedele vaid igaks juhuks 5 alla. Ja need kes tegi suitsu ja lõivad niisama pihku kui oli matematiika tunnid ütlen et iga asja liigutamine vajad siis 15-20% rohkem tõõjõudu mis tähendab et Eesti konkurentsivõime langeb ja kui tahad veel vaimaselt peksa saada et saaksid silmad lahti : Sina...just sina..maksad selle kõik kinni iga ostu pealt ja kui sellest ei piisa tõstetakse makseid.


Jes,

Need kes pole veel kogunud endale 1 000 000euri tagavaraks ja peavad tulevikus hakkama saama nii teie peaksite olema need aktiivsed vastupanijad . Kuna teilt kes olete tuleviku ettevõtjad ja hakkajad...teilt viiakse võimalused ...mitte neilt kellel on juba kõik olemas

Timppa

11
Дорогие друзья!

И еще одна приятная новость для участников всероссийского мастерского турнира Открытого лично-командного Чемпионата Москвы по пауэрлифтингу, жиму лежа, становой тяге, народному жиму и армлифтингу WPC/AWPC/WAA, который состоится 27-28 июля 2019г.:

Поступило 150 заявок на участие от спортсменов из 7 стран: Португалии, Греции, России, Эстонии, Молдовы, Румынии и Беларуси!

Список участников: http://wpcmoscow.ru/c6-entry-list

Возросло количество выступлений от спортсменов из Московской, Курской областей и Москвы! Среди номинантов WAA возросло количество выступлений в Русской рулетке и Русском хабе.

Первые рабочие фото эксклюзивных медалей для награждения победителей и призеров

Актуальный список команд:

Команда «KAMI POWER PRO» (г. Москва)
– капитан Андрей Зайкин;

Команда «НОСОРОГ ФИТНЕС» (Курская область)
– капитан Игорь Умеренков.

Положение, Бланк командной заявки и образец его заполнения, актуальный список участников смотрите на
официальном веб-сайте WWW.WPCMOSCOW.RU

13

Hello,

I hope everyone is well. The following are the bids for the next two years. Only current standing members can vote. Please email me your vote no later than April 1st. After that date the decision will be made.

2020 Schedule   
bids   Ireland     AWPC Worlds.   
Gt Britain AWPC Worlds   
Gt Britain   WPC-AWPC  European Championships
Latvia        WPC-AWPC European Championships    
2021 Schedule
bids   Latvia - WPC Worlds
    Portugal - WPC Worlds
South Africa WPC Worlds
Gt Britain WPC Worlds
Gt Britain WPC-AWPC European Championships

14
Первые фото уникальных супермедалей на Кубок Европы "Русская Весна - IV"


15
Siin oleks huvilistele kõik võimalikud jõutöstmise ja muude alad milles  võistelda:


Pages: [1] 2 3 ... 19
Kaubamaja
youtube