wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: [1]   Go Down

Author Topic: Dieediplaan peale küpsiseorgiat  (Read 976 times)

Joonas K.

• View Profile
Dieediplaan peale küpsiseorgiat
« on: May 17, 2021, 12:38:32 »

Tervitused.
Viimase koroonahulluse ajal, kui jõusaalid kinni olid märts-mai, käis mul peas mingi "plõks" ning ma vajusin peale 1.5a treeninguid korralikku küpsise-saiakese-makaronisalati orgiasse.
Pakk küpsiseid, karp saiavormi ning õhtuks saiakesi + muu makaronisalat ja toit päeva peale ning 5-6k kalorit päevas ongi käes :D
Ühesõnaga, väga räigelt läks käest ära.
Mind hakkas huvitama, kuidas "spetsialistid" sellises olukorras käituks, et tagasi nö ree peale saada ? :)
Kahes osas, treeningu ning toitumise osas

Trenni koha pealt:
Minu enda talupojaloogika on hetkel nädal aega tegutsenud järgmise plaani kohaselt (4 nädalat kokku):
* 3x nädalas jõusaal + 3x 40min ratast peale saali.
* Raskused lasin 50% peale sellest, mis oli mul enne treeningute katkemist ning teen negatiivseid faase 4-5sek korduse kohta.
* Kaloraazi hoian 1600 trennivabal ning 2500 trennipäeval.
Plaan on 4 nädalaga järk-järgult raskusi tõsta ja tagasi oma nö normaalraskusteni jõuda.

Toitumise koha pealt:
Trennivabal päeval teeb menüü kokku Kaloreid 1565, Rasva 33g, Süsikaid 131g ning valku 169g
Trennipäevadel 2475cal, Rasva 73g, Süsikaid 247g ning valku 185g
+ praadimisele kuluv extra virgin oliiviõli ning 230cal ja 30g rasva, kui ma otsustan sealiha süüa kana või kala asemel.

Kuna hetkel nagunii raaskused on madalad ning väga meeletut pingutamist saalis ei ole kuu aja jooksul, siis oleks hea seda aega ära kasutada nö "kiirkuivatamiseks", ehk ?
Milline see kaloraaz välja võiks näha sellisel juhul ? :)

gmaster

• REVAL SPORT
    • View Profile
    • Professionaalne füsioteraapia ja massaaž
Re: Dieediplaan peale küpsiseorgiat
« Reply #1 on: May 20, 2021, 22:35:04 »

Kõigepealt mainin ära et extra virgin sobib rasvhappelise koostise pärast kõige paremini salatitese ja rafineeritud praadimiseks.
Tal on madal suitsemispunkt ja suitsemisel kipub kantserogeenseid osakesi tekitama.
Tippkvaliteediga füsioteraapia, massaazh, terapeutilised treeningkavad jm.
Kunderi 23/1. www.georglaasik.ee / georg@georglaasik.ee
+372 53836066
Pages: [1]   Go Up

Kaubamaja
youtube