wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: [1]   Go Down

Author Topic: Kunstrinnad on fitnessis tõesti hädavajalikud? Ott Kiivikas ütles sõna sekka  (Read 3463 times)

Joker

  • Admin / Trainhard.ee
  • *****
  • Posts: 14592
    • View Profile

Eestis üha populaarsemaks muutuva fitnessi puhul tekitavad palju poleemikat kunstrinnad. Kas tippu jõudmiseks on vaja lasta kirurgil end kohendada või saab ka muidu hakkama?

Bikiinifitnessis Eesti tippu jõudnud Jekaterina Remets on meedias selgitanud, et rindade suurendamine pole mitte moeröögatus, vaid vajalik, kui tahad kõrgetele kohtadele tulla. Hinnatakse selle ala puhul ju eelkõige kehaproportsioone ja naiselikkust. Pealegi võistlusteks rasva kaotades kipuvad rinnadki kahanema.

Kui aga kohtunikud panevad rinnapartiid suurendada laskvatele atleetidele automaatselt kõrgemaid hindeid, tekib moraalne dilemma: kas raha eest saab siis tulemust parandada?

Kanal2 saade „Reporter“ küsis nädalavahetusel peetud Eesti kulturismi ja fitnessi meistrivõistlustel arvamust vanameister Ott Kiivikalt. „Inimesed tihti ei hakka esmalt treenimagi, vaid panevad kõigepealt rinnad, siis otsustavad saali minna. Teeme nii, et minge kõigepealt sporti tegema, kui olete saavutanud mingi taseme, siis võiksime seda edasi arutada,“ soovitas Kiivikas enne lõikusele minekut esmalt aastaid jõusaalis vaeva näha.

Mis Sina arvad?

Allikas: http://sport.delfi.ee/news/melu/uudised/kas-kunstrinnad-on-fitnessis-toesti-hadavajalikud-ott-kiivikas-utles-terava-sona-sekka?id=80001496
Logged
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.erootikapood24.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard

EveL

  • Posts: 6
    • View Profile

Alles liitusin foorumiga ja kohe hakkan arvamust avaldama kuid siiski, selleks siin ju oldaksegi...?

Fakt on, et nii meil kui laias maailmas kuulub rinnapartii olulise ja kohtunike poolt hinnatava osana bikiinifitnessi juurde. Seda teavad kindlalt kõik, kes alal võistlevad/võistelda soovivad. Samamoodi kuulub asja juurde bikiinifitnessi poseerimine, mida ka ei saa ju parima tahtmisegi juures ainult lihaste demonstreerimiseks nimetada :) . Aga jällegi, kuulub antud spordiala juurde. Naistele, kes soovivad rohkem lihast näidata ja seda teha ilma kunstrindadeta ja liigse hööritamiseta on omad spordialad (bodyfitness). Kahju ainult, et Eestis on bodyfitnessi ja bikiini vahe küll lausa ehmatava panevalt olematu. EMV-l oli ju ainult mastersite puhul võimalik näha, et ka lihaselisuses võiks bikiinide ja poseerimisele lisaks natuke erinevusi olla. maailmal annavad bikiinitüdrukud meie bodyfitnessi võistlejatele lihaselisuses ikka pika puuga. Kahju ka, et meil ei leidu womens physique kategooria võistlejaid üldse....
Logged
Pages: [1]   Go Up
 

Kaubamaja
youtube