wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: [1]   Go Down

Author Topic: 2018 juuni tulemas suurim kulturismivõisltus Soomes kus on koos erinevad liigad  (Read 1218 times)

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile

Kes otsivad väljundit võistlemiseks, siis Soomes tuleb 2018a juunis üks väga suur võistlus kus on väga mitmed federatsioonid ja liigad koos. NAC, WFF, NABBA, NBBUI jne. Ju rohkem infot selgub hiljem kes kus mis täpsemalt. Igatahes selline plaan on soomlastel ja mingid läbirääkimised käivad. Seega võtke kätte ja ajage end vormi ja pistke rinda rahvusvahelisel tasandil :) Muidu niisama jutupaunikud :)

Ilmselt kellel huvi, siis võib ka minuga kontakteeruda ja ju korraldaja Tapani Valkonen annab mulle jooksvalt ka teada.
joker@bonsuna.com - ja ei pea põdema ja kartma ja "mis nüüd mina". Lähme näitame, mis mastist eestlased on ... aga ajage end ka vormi ja kui teadmistest vajaka ju ma võin ka nõu anda :)

TRAIN HARD!
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.erootikapood24.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard

Timo Majuri

• Admin / Trainhard.ee
  • WR RAW 231kg,WR Single Ply 300 ,WR BenchP 330kg
    • View Profile
    • www.seksitori.fi

Ja kui on jumet nii saab loata mingil määral HC GYMi toetuse peale võistlusreisi/kulude osas.

Timppa ja Veronika
Aasta 2013 Maailmameister Surumises tulemustega 231kg särgita Maailmaennatus ja 330kg särgiga maailmaennatus tulemustega. Aastal 2015 Euroopa Mester.
----------------------
" Teeme trenni edasi ja vaatame mis saab? "
----------------------
Meie Sponsor: http://www.hotlips.ee

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile

Ja kui on jumet nii saab loata mingil määral HC GYMi toetuse peale võistlusreisi/kulude osas.

Timppa ja Veronika

Usun ka, et võib kontakteeruda Timppaga ja HC GYM-iga kui minuga ei julge või peljatakse ja eks rohkem infot selgub aja jooksul rohkem, aga hoiame jooksvalt kursis.
Kas ma ise lähen või mitte võistlema ... krt teab tundub põnev ja sinna aega veel on ... kuigi võiks hakata juba vaikselt mõtlema kellel huvi, et õigeks ajaks vormi saada, sest see aeg läheb päris kiiresti.
Äkki seekord sebime omad kohtunikud ka kaasa, siis asi ausam  ::) ::) ::)
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.erootikapood24.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard
Pages: [1]   Go Up

Kaubamaja
youtube