wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: [1]   Go Down

Author Topic: "Mu päevane annus võis maksta 100-150 eurot!" Marko Savolainen  (Read 2634 times)

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile

Endine Soome kulturist Marko Savolainen tunnistas Iltalehtile, et kasutas aastaid dopingut ning see hävitas lõpuks tema neerud.

Praegu 45-aastane Savolainen tahtis noorena saada maailma parimaks kulturistiks. Nelja-aastase perioodi jooksul võttis 175-sentimeetrine mürakas väidetavalt juurde koguni 80 kilogrammi lihasmassi - ent see ei tulnud mõistagi ainult treeningute ja herkulopudru pealt.

Esimest korda tegi Savolainen dopinguainetega tutvust juba 16-aastaselt. Esialgu soetas ta väikeseid tablette sõbra käest, varsti läks aga üle juba kangematele ainetele.

Lõpuks lisas ta oma organismi testosterooni juba igapäevaselt. "Mu päevane annus dopingut võis maksta 100-150 eurot," avaldas Savolainen šokeeriva tõe. "Ma teadsin, mida ma saavutada tahan ja kuidas selleni jõuda."

Savolaineni tippkarjäär sai ootamatu lõpu 2007. aastal, kui tal diagnoositi neerupuudulikkus, mille põhjustas arvatavasti just aastatepikkune keelatud ainete kuritarvitamine.

Allikas: http://sport.delfi.ee/news/varia/muu/mu-paevane-annus-vois-maksta-100-150-eurot-soome-spordiass-tunnistas-avalikult-sustemaatilist-dopingu-kasutamist?id=81833965
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.erootikapood24.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard

Kaits poiss

• View Profile
Re: "Mu päevane annus võis maksta 100-150 eurot!" Marko Savolainen
« Reply #1 on: April 21, 2018, 17:46:03 »

Oli 100protsenti mannapudru peal!

mp

• tervist!
    • View Profile
« Reply #2 on: April 21, 2018, 18:35:39 »

Terve lugu igast otsast hea..

Aga näiteks

"Lõpuks lisas ta oma organismi testosterooni juba igapäevaselt." - organism teeb ju ka seda igapäevaselt.

No juhul, kui kõik toimib nii nagu looja ette nägi. Veel.

Bartholomeus

• View Profile
« Reply #3 on: April 24, 2018, 12:26:00 »

Oli ainetega kuidas oli, aga täiesti super kulturismi figuuriga maailmatasemel atleet.

Kaits poiss

• View Profile

Käed olid jöhkrad ikke.

Timo Majuri

• Admin / Trainhard.ee
  • WR RAW 231kg,WR Single Ply 300 ,WR BenchP 330kg
    • View Profile
    • www.seksitori.fi

Tal on ülihead teadmised nii Pro kui amatõõride trenni ja toitumise osas , ma tean seda kuna ise olen soomlane ja jälgin vahetevahel tema tegemisi ja ütlusi.
Ja need mis õeldakse avalikult on üks pool asjadest ja teine on juba personaalselt = kui kasutada tema treeneri teenuseid.

Kutsume tema siia külla sellel suvel

T
Aasta 2013 Maailmameister Surumises tulemustega 231kg särgita Maailmaennatus ja 330kg särgiga maailmaennatus tulemustega. Aastal 2015 Euroopa Mester.
----------------------
" Teeme trenni edasi ja vaatame mis saab? "
----------------------
Meie Sponsor: http://www.hotlips.ee
Pages: [1]   Go Up

Kaubamaja
youtube