wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 4 5 [6]   Go Down

Author Topic: Rinnalt 100x100kg ? Videod siia = osaled loosimises  (Read 6417 times)

okk

• ....
    • View Profile
Re: Rinnalt 100x100kg ? Videod siia = osaled loosimises
« Reply #75 on: January 02, 2018, 03:06:56 »

No ei tea, mingi austus v6iks ikka olla  :). Fun ja chill ja foorumi surumine v6ib ju olla, aga kui reeglid on, et tagumik pingis ja kang puudutab rinda siis neid v6iks vahemalt jalgida. Enamus videodelt pole aru saada kas etteantud reegleid on jargitud. L6puks on sama nagu kuskil kylapeol 6llekasti hoidmisega, hoiad minuti reeglite kohaselt ja tuleb mingi Ants p66sa vahelt, hoiab kolm minutit kasti pea kohal ja rahvas juubeldab. No ei ole fun ja chill  :D... Mis aga harjutuse raskusesse puutub siis ei usu, et surumine kykist vaga erineb selles valguses. Poolkykke v6ib vorpida ikka tunduvalt rohkem, kui taiskykke....

Saan aru jah, et "foorumi surumine" ja auhind loositakse, aga kui oled aastaid rauda sikutanud, tead mis on mis jne, siis mingi professionaalne uhkus v6iks ikka olla ;)

edit: poleks ju 6ige eestlane, kui uut aastat kohe vinguga ei alustaks....

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #76 on: January 02, 2018, 03:37:25 »

Vähemalt olid aus ja ytlesid mis môtled.  Ameeriklane küsib how do u to? Ja enne kui midagi vastata saad raagib ta Juba oma juttu. Jah see on _väga viisakas _ aga tglt ei huvita teda absull.  Eestlastel Venelastel ja Ameeriklastel pole midagi viga. Igal pool on toredaid ja veidraid inimesi.  Ei pea soiguma, et Eestlane nii kaame ja negatiivne.  Inimeste arvamus tuleb isiklikust kogemusest. See mis on juhtunud ühel kehvalt voib Olla teisel täiesti erinev.

Martin123

• View Profile
« Reply #77 on: January 02, 2018, 11:11:59 »

Tooge siia palun video kus pole aru saada, kas kang ikka puudutab rinda ja perse maas

kristo1979

• View Profile
« Reply #78 on: January 02, 2018, 12:21:12 »

Mul on videos perse maas, jalad maas ja täisamplituudil need 27x aga eile käisin trennis, ok olin aastavahetusel mingi 3-4 siidrit joonud ja olek polnud päris 100 prossa aga proovisin huvipärast nii, et ei lükka üles sirgu ja sain ka 27x

Võta nüüd näpust kas oli veits kehv olla või mitte aga pakun, et erilist vahet sellel pole, kas lükata üles sirgu või mitte päris. Nii palju võiks olla ikka jah, et kannad maas ja perse maas ja vastu rinda aga enamusel vast on olnud ka. Ma olen üsna veendunud, et pole vähemalt selle harjutuse puhul erilist vahet, kas max amplituudil või 75% kuskil. Küki puhul ilmselt on tõesti, siin aga vähemalt ise ei tundnud, et nii rohkem kordusi saaks kui ei lükka sirgu.

Kui see siin oleks mingi Eesti meistrivõistlus siis võiks jah nokkida aga muidu pajekas. Mul on küll siiralt savi mis koha keegi saab. Üritan endast iga trenn üle pushida ja võistlused väga ei huvita. Ajaviiteks aga why not video lisada.

Timppa selle võistluse siin lõi ja kirjutas ju veel reeglid üle ja vast kõik jäävad sinna piiridesse seega vast pole mõtet seda edasi nämmutada. Gramm siia sinna pohh. Tublid on kõik :)
« Last Edit: January 02, 2018, 12:24:07 by kristo1979 »
Pages: 1 ... 4 5 [6]   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything