wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 [2] 3 4 ... 63   Go Down

Author Topic: HC GYM Kopli Puhangu 8 . 1kord 2,50eur/3,00eur ja uued pikemad lahtiolekuajad  (Read 238162 times)

Marek /BONSUNA/ Kalmus

• Bonsuna Team
  • Marek Kalmus - انا اقول واحد فقط ، أن يدفع لي فتا
    • View Profile
Re: Puhangu 8-M159 Koplis
« Reply #15 on: April 26, 2012, 22:20:40 »

Sellel ideel oleks juba jumet.  ;) Ainult siinsel jõusaali seltskonnal on egod nii suured et ei mahu kuidagi ühte ruumi ära.  :D
Ma teeks ettepaneku esimese aasta summa maksta ühe korraga, see 500 euri pole ka teab mis suur summa kui asja vastu ikka tõsine huvi on. Annab vähemalt kindluse ja pole vaja hakata kohe "kerjamisega" tegelema. Neid kes tänapäeval veel oma sõna peavad jääb järjest vähemaks. Kahju et ise Tlns ei ela aga isegi praegu oleks käsi, ainult siis mingi "ale" hinnaga.  :)

Vaata mad, meie egod on suured nii elus kui foorumis, sinu oma ainult reaalis ja see on 3x suurem kui meie ( kelle iganes siis) kokku. VÕI, oled lihtsalt nupust üle kuumenenud lootusetult. Foorumis mängid , aga vaga tallekest. Ja see on NÕMEEE! Rohkem sellel teemal siin sõna ei võta, ehk, et täitsa tore vana, aga peast põrunud vms.
 Muus osas on sul õigus, kui on huvi siis lepinguga ja aasta ette, või poole aasta kaupa tasuda, vast lihtsam. Aastane leping, loobumisega 1 kuu ette teatada ja tasuda saab kahes osas, kuus kuud ja kuus kuud? Mis arvate?

انا اقول واحد فقط ، أن يدفع لي فتاة "مجنونة"

http://www.bonsuna.com/forum/index.php?topic=111.0

http://www.youtube.com/watch?v=W3rwk0O6vT0

autodok

• View Profile
« Reply #16 on: April 26, 2012, 22:55:49 »

Uhes motte olen nous 50%(6kuud) ja 50%(6 kuud).
Teises aga mitte.
Miks?
Sinna akkavad kaima ainult phm. Bonsuna liikmed see tanhendab et teised kes ka saali soovivad peab endisel kaima sole 55a voi siis krestiines.

Ja teiseks mitte koikidel tanapaeval on voimalik maksta 500 eur voi 250 ja 250.

Mina kull soovitaks teha avalik jousaal koikdele kuumakseks teha 40.- eu naiteks kas sulas voi siis panka kaudu.Ma kull pole kindel aga arvan et soovijaid oleks vaaaaga palju.

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #17 on: April 26, 2012, 23:13:40 »

No see jõusaali mõte meil ka varem mõlkunud ja arvan, et see mõte, mis oli siis on ka kõige asjalikum.
Loomulikult see, et ala aasta või poolaasta maksuga säästad on ju alati boonuseks.
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.erootikapood24.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard

Janarki

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #18 on: April 26, 2012, 23:32:19 »

50 matsi peaksite te juba oma klientidest kokku saama :) Soomes olen mingis saalis käinud, kus õhtuti kohapeal kedagi ei olnud. Sisse sai magnetkaardiga. Kaamera peaks ka olema, et saaks kontorllida, et 1 kaardiga 10 inimest sisse ei tule. Näiteks 18-22 saab sisse iseseisvalt kaardiga ja kui sulgemine oleks 23 siis 22 tuleks keegi kes vaataks, et saal tühjaks saab ja midagi minema ei "jaluta". 18-22 peaks saalis olema ikka nii palju rahvast, et asjad "jalutama" ei lähe?

Ralf Otter

• Bonsuna Team
  • Saagem suureks vaimult!
    • View Profile
« Reply #19 on: April 27, 2012, 07:11:12 »

24/7 sellise automaatsüsteemiga et kohal on "tõõtaja"(1 omanikutest) korra päevas näiteks 17-20 millal tema teeb kaa oma trenni ära.
Lisaks on 50 liiged kinnises klubis kuhu rohkem liigeid ei võeta ja kuumaks oleks 40-50eur kuus otsekorraldusega.
Se on reaalsus ja miinumum millega saaks üldse saali inventaari vaikselt ära maksta ja komm.kulud ära tasuda.
---------------------------------
Nõrgad lülid:
- 1 ebaaus liige kes laseb võõraid sisse/omandab asju ja kaob ära?
- Liikmed "venitavad" iga kuu maksmist,tegelikus ei teki 12x40eur aastas vaid näiteks 9x40eur
-------------------------
Bullfarm tõõtab 50eur/kuus alusel ja kõigil on omad võtmed saali.Saalis kaa divaanid,telekas ja muu vajalik varustus näiteks kohviaparaat et
liigmed saaks kohal olla ja lihtsalt koos aega veeta või passida kui teised trenni teevad.

Kas selline läheks tallinas kunagi läbi?

See inimeste arv ja kuutasu, kas sellega kulud saavad kaetud - küte, elekter, soe vesi, muud kulutused (trosside kulumine ja vahetamine, riideruumi koristus, maamaks + majaühistule maksud, valveteenus, jne.).

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #20 on: April 27, 2012, 14:18:42 »

No arvestades seda, et Timppa end 3x täiesti 0-st miljonäriks üles töödanud, siis ma arvan, et ta teab mis räägib vähemalt, mis seda jõusaali osa puudutab :)

Lisaks  Bonsuna OÜ-le ja Bonsuna.com-le oma hardcore jõusaal - see ka tiba natuke ego-trip ?  8) :) Lisaks nagunii uut hingamist sellele kõigele vaja siin ja nagu näete, siis teemad tekivad, uued näod ilmuvad, meil siin ka mõned salaplaanid, et end "tolmust puhtaks kloppida" - kõik hakkab veel mõnusalt paika jooksma ja ega see Manninen ja odavaimad lisandid pole loomulikult meie viimane sõna ka selle poole pealt ---- lihtsalt vahest on vaja puhata, et uue hooga jätkata ;)

STAY TUNED ;)

skini

• View Profile
« Reply #21 on: April 27, 2012, 14:56:37 »

See inimeste arv ja kuutasu, kas sellega kulud saavad kaetud - küte, elekter, soe vesi, muud kulutused (trosside kulumine ja vahetamine, riideruumi koristus, maamaks + majaühistule maksud, valveteenus, jne.).
Ise arvan ka, et see kujuneb Timppale ikkagi suuresti heategevusprojektiks ??? See-selleks aga põhipoint saab ikka olema see 50 inimest kes kohe on nõus seda 50eurist kuumaksu tagauma.Eht-eestlaslikult kaovad need suured osaleda-lubajad kõik vaikselt ära kui n.ö. asjaks läheb.Ja eks ikka proosalistel põhjustel-eks see 50 e on ikka kallis mis kallis meile.Krt Helsingiski pole nii kirves.Miks, seda mainisin juba eelpool :-[

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #22 on: April 27, 2012, 15:26:22 »

Kui nii mõelda, siis poleks maailmas ühtegi äri ja ettevõtmist :) Kõik on alati riskiga.
See, et "lubajate" peale üles ehitada on nagunii pointless - ükskõik mis vallas. Kui ok saal, siis üks toob ühe kaasa teine teise ... reklaamivõimalused on meil päris suured ... koht on ok - lausa "rannas" lisaks lisandid, mis oma tulu toovad jne jne.

Võib 24h "avatud olla ... aga kui tahad sellist privat-õigust siis loogish et maksad rohkem. Kui päeval treener kohapeal vms, töötab ka "mündisüsteem" edukalt kus pole mingeid tobedaid kuumakse ja aastaseid lepinguid jne.

Martin Mägi

• View Profile
« Reply #23 on: April 28, 2012, 10:28:58 »

http://www.kickstarter.com
Seda kaudu ma toetasin http://www.igorpresnyakov.com   plaadi väljaandmist.

Süsteem on põhimõtteliselt selline, et näiteks jõusaali avamiseks on vaja sada toetajat 50 euri väärtuses. Kui ma toetan seda ideed, siis broneeritakse mu kaardil 50 euri. Aga maha võetakse see raha alles siis, kui sada toetajat on kokku saadud. Kui toetajaid kokku määratud kuupäevaks ei saa, siis broneering tühistub.

Üks võimalus proovida, kui palju päriselt tulijaid oleks.

Timo Majuri

• Admin / Trainhard.ee
  • WR RAW 231kg,WR Single Ply 300 ,WR BenchP 330kg
    • View Profile
    • www.seksitori.fi
« Reply #24 on: April 28, 2012, 20:54:54 »

Tere Ralf,
Kui pole vaja tellida väljastpool trosside vahetajad ;)
Komm.maksed kuskil 1000eur/kuus kui jagada läbi aasta(sooja vee tegemine suurim kulu aasta läbi)talvel küte aga suvel mitte.
Valve on USS firmast "maailma parima hinnaga" kuna palju objekte seal juba sees.Palka ei saaks maksta vaid "omanikud" peaks ise tegema
treeneritõõ "tasuta olemise" eest.Koristamise saaks tellida tuttava käest väga soodsa hinnaga.Se mida ei saaks eriti arvestada on ruumide tootlus ja seadmete osas peaks arvatavasti kasutama osaliselt(ajutiselt) teisi resursse...kui iga kuu pidevalt oleks need 50 tüüpi maksmas oma osa ;)
Aasta 2013 Maailmameister Surumises tulemustega 231kg särgita Maailmaennatus ja 330kg särgiga maailmaennatus tulemustega. Aastal 2015 Euroopa Mester.
----------------------
" Teeme trenni edasi ja vaatame mis saab? "
----------------------
Meie Sponsor: http://www.hotlips.ee

Ralf Otter

• Bonsuna Team
  • Saagem suureks vaimult!
    • View Profile
« Reply #25 on: April 28, 2012, 21:33:09 »

Tere Ralf,
Kui pole vaja tellida väljastpool trosside vahetajad ;)
Komm.maksed kuskil 1000eur/kuus kui jagada läbi aasta(sooja vee tegemine suurim kulu aasta läbi)talvel küte aga suvel mitte.
Valve on USS firmast "maailma parima hinnaga" kuna palju objekte seal juba sees.Palka ei saaks maksta vaid "omanikud" peaks ise tegema
treeneritõõ "tasuta olemise" eest.Koristamise saaks tellida tuttava käest väga soodsa hinnaga.Se mida ei saaks eriti arvestada on ruumide tootlus ja seadmete osas peaks arvatavasti kasutama osaliselt(ajutiselt) teisi resursse...kui iga kuu pidevalt oleks need 50 tüüpi maksmas oma osa ;)

Selle inimeste arvuga suvel nibin-nabin nullis. Talvel lisandub küte. Mul on kodu 150 m2, maksan talvel 300 €. Spordisaalis kulub enam, sest kadu läbi ventilatsiooni on suurem. Ja kui on 49 tüüpi, siis peab omanik peale maksma. Kalkulatsioonid tuleb enne väga põhjalikult teha, et pärast mitte pank rotti minna.

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #26 on: April 28, 2012, 23:05:49 »

No higised kulturistid kütavad oma kehadega  :D

street

• Pelmud
    • View Profile
« Reply #27 on: April 28, 2012, 23:56:31 »

Pigem võiks just mingi odavama otsa saal olla nagu samson aga lihtsalt lahtioleku ajad paremad. Saal inimestele kes tahavad trenni teha mitte käia 50 euro eest juttu rääkimas nagu sparta..

Lexusl

• SPARTA SPORDIKLUBI
  • Trenn- see on minu alternatiivmeditsiin!
    • View Profile
« Reply #28 on: April 29, 2012, 11:12:25 »

Pigem võiks just mingi odavama otsa saal olla nagu samson aga lihtsalt lahtioleku ajad paremad. Saal inimestele kes tahavad trenni teha mitte käia 50 euro eest juttu rääkimas nagu sparta..
Sa räägid nagu Sparta oleks süüdi selles, et seal käivad teatud inimesed pigem juttu rääkimas kui trenni tegemas?
See ikka iga inimese oma asi, mida ta selle kuutasu eest teeb saalis ;)
Ma ei usu, et see nii ainult Spartas on!

Cocliosttro

• without losing enthusiasm
    • View Profile
« Reply #29 on: April 29, 2012, 17:36:36 »

Mulle küll Sparta kuutasu 50 euri pole.
Kuutasu 40 euri.
Aeg millal saal lahti on see kindlasti oluline.
See kui kaua mingi trenazööri järgi ootama peab, see millises valikus hantlid on.
Mitte nii, et hatnlitel on - / +5kg erinevus.
Ala 10 kg hantel sis 15kg hantel sis 20kg hantel jne.
Vahel on isegi see pool kg-d oluline.
Noh mka saan aru ei saa päris nii ka ahntleid hankida, aga peaks olema siiski numbritena nagu: 10kg >> 11kg >> 12kg >> 13kg jne Kaks paari sa raskusega hantlitest poleks paha.
Eks tiba ka tean milleks osad tegelased Spartat maha teevad.
Kellele ema kellele tytar.
Lõpptulem on oluline ja olen kindel et saalis pole niiväga kinni see tulemi saavutamine.
Rohkem inimeses.
Kui mulle pakutaks saali kus saan iga aeg käia ja maksma peaks 50 eurot sis ma sinna ilmselt ei läheks ja valiks teise saali.
Muidugi läbi peaks mõtlema ka selle kus see teine saal asub ja kuidas seal käima hakkan ja kas sinna sõit oleks suur ring.
Ehk siis: Kui kallim saal on lähemal ja mugavamas asukohas aga odavam on kaugemal sis peab arvestama mis on see kütusekulu sinna kaugemasse saali ja kas sellel on mõtet.
Success is going from failure to failure without losing enthusiasm
Pages: 1 [2] 3 4 ... 63   Go Up

toidulisandid.ee Kaubamaja
youtube>
anything