wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 [2]   Go Down

Author Topic: Ott Kiivikas pani viis kuud pärast ekfl presidendiks saamist ameti maha  (Read 2683 times)

hop

• View Profile

Muidugi OTT varastas, mida muud sinu suust kuulda oleks. Sina ju varastaks või ma ei tea mida on sul üldse viriseda kõigest sellest mida teeb OTT? sina ju ei koolitaks sportlasi välja, sa ei tee midagi. Mida sa üldse tahad? Minna kemmiga võistlema nende vastu kes kemmi ei pane? Ajukas soov sellisel juhul. Kui sa puhtalt treenisid, siis sul mingeid märkimisväärseid lihaseid ei olnud, sa isegi ei saanud võistlustel esi kolmikusse. Las sport olla puhas ja petised kiibitsegu aiataga, oled ju nõus?!

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile

pange see bonsuna kinni kui te ei suuda võistelda puhtalt ja ausalt!

Jah IFBB on puhas liiga ja kõik naturaalid :D Maga kaineks või ära ise hommikuste ravimitega üle doseeri :) Isegi sinu iidol on mitu korda ajakirjanduses öelnud, et IFBB-s on kaks puhast sportlast, tema ja üks ukrainlane (vist oli) :) Järelikult puhas sport :D
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.erootikapood24.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile

Muidugi OTT varastas, mida muud sinu suust kuulda oleks.

Minu suust? Ma 125x öelnud, et edastasin mida kuulsin nn kuluaarides. Teed sa hop sellel ikka vahet või oled oma ajud nii kemmi täis salaja süstinud, et lugeda enam ei oska ? Tapke sõnumitooja, sest tõi halvad uudised?
Ja siis mingi halamine kontekstiväliselt mingitest tiitlitest ja kadedusest ... kuidas sulle nii hinge läheb see, mida ma olen või pole võitnud :)
Aga räägitakse, et inimene näeb ikka nö peegelpilti kus oma agooniaid nähakse teistes. Ehk väike sisekaemus lahendab ka sinu suured probleemid?

Samas eks need pisikesed ja paksukesed nn. naturaalid on need kõige suuremad kibestujad. Nühivad oma trenni teha, välja näevad ikka pigem nagu tiba end käest lasknud tugitoolisportlased (või teine variant, näevad välja nagu puhenvaldi vangilaagri näljahädalised) ja see võib tekitada suurt viha küll, eriti kui "iidol ise puhas nagu prillikivi" aga ise näed ei õnnestu kuidagi ... kuigi usk kõva ja siis justkui hakatakse enda argumente läbi iidoli paika lajatama :) Hop kui sa nii kõva mees näita ise ennast, mine ise võistlema ... TÕESTA ISE - ära poe Oti perse taha oma argumentidega :) Ott ees Ott taga, aga ise ei suuda 1/10-k sellestki. Tee ise, näita ise kui kõva mees sa naturaalina ja laval - selline teise mehe selja ja tiitlite taha pugemine on küll hale.

Muidugi on ka palju tublisid naturaale ja kes ka näevad head välja, aga nad ka ei hala pidevalt. Sellised ossi moodi tegelased, kes iseendaga hakkama ei saa tunduvad sellised hopi sugused, kes teiste meeste tagumikus elavad.

Mis järgmisena? Kutsud naabrimehe oma naist rahuldama kuna see nii hästi oskab ja lausa meister selles. OLE ISE MEES!

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile

Näed hop üks jutt veel, mida kuulda on. Ei olnud ise kohal VAID edastan, mida kuluaarides räägitakse. Ja küsiks ka rohkem avalikult, et kui tõsi see on?
Vabandused ette ja taha, et asi jälle OTT & Co puudutab ja ma ei alaväärista kuidagi tema tiitleid, sest ise ma pole midagi võitnud ja üldse näen peekon ja samas pisike välja, AGA ma lihtsalt küsin VAATAMATA sellele ilma, et tahaks mingit viha tekitada ja mul kellegi vastu midagi oleks. Lihtsalt kuulsin. (hop loe need eelnevad read nüüd 10x hoolikalt läbi, enne kui sa jälle tuled lajatama, et mina ütlesin, et nii on).

Kui mingi aeg oli kuulda, et minnakse Soome otse võistlema ja isegi käed sai löödud soome poolega ja minemas olid vist kõik eesti kulturistid põhimõtteliselt ja see poleks saanud kedagi segada, sest keegi ei trügi kohalikkele eesti võistlustele kus konkurente näha ei soovita, siis paraku see teema vist jäi ära tänu sellele, et Ott&Co tõmbas soome traati (ilmselt ähvardati verise hobuse peaga) ja kogu tore idee Soomes võistelda jäigi ära? Miks jäi, mis vahet sellel olnuks ja miks ikka viitsitakse ning kust selline naivism?

Mis teema sellega ... või sellest ei tohi rääkida avalikult?

visionofdisorder

• View Profile

see teema vist jäi ära tänu sellele, et Ott&Co tõmbas soome traati (ilmselt ähvardati verise hobuse peaga)

don Kiivikas tegi neile ettepaneku millest ei olnud võimalik keelduda  8)
Pages: 1 [2]   Go Up

Kaubamaja
youtube