wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Poll

Millal tõuseb fööniks tuhast ehk Tann taasavab oma blogi

homme
- 5 (14.3%)
nädala pärast
- 3 (8.6%)
2 nädala pärast
- 3 (8.6%)
hiljemalt 1 kuu
- 12 (34.3%)
mitte kunagi enam. Mehe sõna maksab ka ikka midagi
- 12 (34.3%)

Total Members Voted: 35

Pages: 1 ... 4 5 [6] 7   Go Down

Author Topic: Millal tõuseb fööniks tuhast ehk Tann taasavab oma blogi  (Read 23778 times)

Inimene

• View Profile
Re: Millal tõuseb fööniks tuhast ehk Tann taasavab oma blogi
« Reply #75 on: December 13, 2017, 14:13:08 »

Huvi pärast külastasin seda foorumit üle pika aja. Süda läheb lihtsalt pahaks postitusi lugedes. Eestlased on ikka persse kukkunud rahvas. Kibestunud, ülbed, kadedad, ärapanijad, ussitajad jne. Ainult negatiivne toksiline bad vibes shit. See on igas foorumis nii. Nukker värk. Te olete üks ja see kuradi sama ning te tegelete sama alaga. Kuidas on võimalik selline mürgine suhtumine üksteise suhtes? Välismaa foorumites enamjaolt toetatakse üksteist, kiidetakse, öeldakse midagi positiivset. Vahel sõbralikult trollitakse aga siin on 99% puhas mürk ja viha. Igas teemas. Karma saab igaühe lõpuks kätte. Bye.

visionofdisorder

• View Profile
« Reply #76 on: December 13, 2017, 14:37:55 »

Huvi pärast külastasin seda foorumit üle pika aja. Süda läheb lihtsalt pahaks postitusi lugedes. Eestlased on ikka persse kukkunud rahvas. Kibestunud, ülbed, kadedad, ärapanijad, ussitajad jne. Ainult negatiivne toksiline bad vibes shit. See on igas foorumis nii. Nukker värk. Te olete üks ja see kuradi sama ning te tegelete sama alaga. Kuidas on võimalik selline mürgine suhtumine üksteise suhtes? Välismaa foorumites enamjaolt toetatakse üksteist, kiidetakse, öeldakse midagi positiivset. Vahel sõbralikult trollitakse aga siin on 99% puhas mürk ja viha. Igas teemas. Karma saab igaühe lõpuks kätte. Bye.

on perse kukkunud aga viimati olen leidnud teisigi, kes seda avalikult väljendavad, nii et vb asjad muutuvad? väga aeglaselt, aga midagigi. paljud lihtsalt ei julge rääkida, aga see ei tähenda, et teisitiarvajad puuduvad.

teine asi on see, et sa paned rohkem tähele neid anonüümseid junne, kes ei julgeks sulle elusees silma vaadata. nad on kusikud, kellel elu tegelt endal imeb, mingit väljapääsu ei näe (pro tip - suitsiid on üks võimalus) ja siis leiavad mingi venna kellel läheb natuke paremini ja üritavad üksteise järel talle ära panna, et enda ego tõsta natuke.

sellised individiid on minu jaoks surnud, sest neil ei ole enam midagi järgi jäänud oma inimlikkusest. loomamõtlemine. lootusetult haiged loomad pannakse magama.

https://www.psychologytoday.com/blog/your-online-secrets/201409/internet-trolls-are-narcissists-psychopaths-and-sadists

Cocliosttro

• without losing enthusiasm
    • View Profile
« Reply #77 on: December 13, 2017, 17:03:27 »

Vaata eks igal pool on omad põhjused.
Näitena pixel.ee ja kasutaja C (kasutaja kes siin foorumis sis on).
Ta on ilmselt keski kunstip..r sealt pixle.ee lehelt

Teda häirib seal mu teema ja nii mõndagi veel.
Seletan lahti miks.
Eestis kunsti tegevad tegelased enamuses (weebi front end, lihtsam disain jne) on enamus sellised snoobilikud ennast täis ylbikud.
pixel.ee on 1 väheseid lehti eestis keda erinevad ettevõtted võtavad kui lehte kus võiks leida disainerit olgu see sis weeb või midagi muud.
See oli ka esmane põhjus miks enda 3D-d seal kajastama hakkasin.

Häiriv nende jaoks on aga see, et mu 3D teema püsib esilehel. Ja teema püsib seal kuna ma aktiivselt asjaga tegelen ja postitan sinna progressi pilte).
Ja see tähendab, et mu teema ei kuku ära teisele lehele (tagumised lehed).Ehk siis front page more exposure ja tagumisel lehel kusagil on less exposure.

Ettevõte kes otsib nyyd ntx logo disainerit vms läheb sinna lehele ja näeb ka minu teemat millele ta click-ab et vaadata mis värk on.
oleks mu teema kuskil tagumisel leheküljel ei jääks see ka silma ja exposure on tunduvalt madalam.
See neid aga nii mõndagi kunstip..ru häirib, ei taheta tunnistada, et minu 1 aastane areng 3D osas on väga tugev tulemus see aga neid häirib, sest nyyd front end tyyp kes paar klotsi blenderis valmis mudeldab ei ole enam piisav. (konkurents)
lisaks muidugi on neil see vimm sest julgesin nende tehtud eesti logo ja seda tehtud tööd mis üle 310 000 euri maksu maksja raha maksma läks kritiseerida julgesin. (ja seda peale seda kui nad minu teemas nagu peldikus käisid) oma ebapädevat kriitikat jagamas.

Nyyd neil ka vimm sellest. Üritatakse mind iga hinna eest välja juurida, aga ei õnnestu.
Kasutaja C on ka raudelt keski front end "disainer" pixlist.
Siin aga see kaunis logo mille nad maksumajsa raha eest valmis tegid (sry aga mu õe 3 aastane laps joonistab ka paremini).

Se on see logo mille yle nood kunstip..rud üli uhked on.  Proffi töö noh.
Nad väitsid et disainisid ka uue kirjastiili. Nimeks aino.
Aino kirjastiil:
https://brand.estonia.ee/design/typography/

mis aga tundub et on maha viksitud suures osas Ericson kirjastiilist :
http://font2s.com/fonts/13174/utm_ericsson_capital.html#.WjE__fl95aQ

Kuna ma julgesin kysida ja kritiseerida, et mis värk on sis need liberastidest kunstip..rud solvusid ja tekkis kius v eelgi suurem.

Ja nyd tulge väitma et ma ei suudaks teha paremat logo.
Mu tehtud töödes ei ole eesti teemat aga kõvasti annab paremini.
Lisaks sellele et logo on lihtsalt miski si.a lörakas sis ei lähe see eesti teemaga ka yldse kokku.
miski kivirahnu teema on puhas möga.

Eestit iseloomustavad enim rukkilill ja suitsupääsuke mitte miski roheline okselörakas.
Aga eks ta ole jah ainult need "disainerid" on tegijad tava rahvas lihtsalt loll ja ei saa asjast aru,. onju C
« Last Edit: December 13, 2017, 17:10:10 by Cocliosttro »
Success is going from failure to failure without losing enthusiasm

Matukas

• View Profile
« Reply #78 on: December 13, 2017, 20:16:32 »

Siin aga see kaunis logo mille nad maksumajsa raha eest valmis tegid (sry aga mu õe 3 aastane laps joonistab ka paremini).

Se on see logo mille yle nood kunstip..rud üli uhked on.  Proffi töö noh.

Ei saa hästi aru, mida seal reklaamitakse? Mis asi seal 310000eur maksis?  ;D ;D
« Last Edit: December 13, 2017, 20:20:02 by Matukas »

Cocliosttro

• View Profile
« Reply #79 on: December 13, 2017, 21:29:33 »

See logo + aino kirjastiil ja sis weebi leht mille nad tegid.

Weebilehel kasutati rotitud pildimaterjali usa metsast ja väitsid et see on eestis tehtud pilt.
Aino kirjastiil enamuses maha vixitud Ericson kirjastiilist. Ja sis need samad kunstip..rud tulid mu teemase ilkuma, et pa.k töö jne.
Arvesse võtta nyyd ka seda et see töö:

oli minu ESIMESI zbrush sculpte mis baseerus sellel pildil ja ma ei old mitte kunagi varem 3D-d teinud.Tahaks näha et need kõvad front end veebip..rud sama järgi teevad. 100% kindel et ei tee. 
http://2p.com/4266881_1/Featured-Gallery-Lifelike-3D-Arts-of-Orc-in-World-of-Warcraft-by-EdwardsLin.html
Ja julgeks öelda et mu oma näeb parem ja detailsem välja.
Ja mina tegin seda ÕPPIMISE eesmärgil mitte ei saanud selle eest raha.
Mulle heideti ette et ma kasutasin kellegi teise concepti. Ylla ylla tolgused 3D artist teebgi tihit 3D elemente kellegi teise conceptil.
On eraldi olemas ka selline asi nagu concept artist kes joonistab ainult 2D-s asju ja mis tahavad öelda et moona liisa maaliti peast vö? lol
Neil oli isegi laiv isik kelle järgi sis pilt maaliti.
Mina teen 3D elemendi baseerudes pildile.
Ja minu elementi saab panna nii arvuti mängu kui filmi.
Ja olen teinud ka oma concepti.
Näide kasvõi see nina rõngas mis sellel Ogrel on.
Nina rõnga pea:

Ja siin ninarõngas (too hetk pold 100% valmis)

PS! Fotograafia teenuse aga eesti logo ja weebi lehe tegijad raudselt kirjutasid arvesse mis siis et tegelikku fotograafi polnud ja pilt lihtsalt rotiti kellegi teise lehelt.
Urve Palo see suur IT "expert" aproovis selle solgi. Miski kokku mäng käis raudselt.
Natuke kisati ja kellegiga midagi ei juhtunud ja 310 tuhhi taskus nagu naxti.

Mis aga puutub Production pipeline 3D-s sis siin näide:
See nii öelda Sketch to screen workflow
Aaron Sims Creative Studio created concepts sample Step 1

Aaron Sims Creative Studio created concepts sample Step 2

Aaron Sims Creative Studio created Model Sculpting in zbrush (Here you see artist is created model for 3D)

Aaron Sims Creative Studio created Model animation and VFX sample 1 (Here you see artist animating model that walks trho 3D material) related to rigid body, cloth simulations animation and VFX
See on low poly model mille saab peale õiget RETOPOT mille teed high poly mudelile / sculptile

Aaron Sims Creative Studio created Model animation and VFX sample 5
Here you can see pollyflow (topology)

« Last Edit: December 13, 2017, 22:49:19 by Cocliosttro »

marten2

• View Profile
« Reply #80 on: December 14, 2017, 09:38:00 »

See neid aga nii mõndagi kunstip..ru häirib, ei taheta tunnistada, et minu 1 aastane areng 3D osas on väga tugev tulemus see aga neid häirib, sest nyyd front end tyyp kes paar klotsi blenderis valmis mudeldab ei ole enam piisav. (konkurents)
-----
Kui see pole mania grandiosa, siis ma ei tea mis on. Sina sina sina, kõik käib ümber sinu, terve eesti kunstikogukond värisegu, Tann on tulnud. Ma olen kohutavalt tolerantne inimene, aga see jama mis sa suust välja ajad, ületab ikka igasugused piirid. Jah, areng on, aga su suhtumine on nii kohutav, et kui inimene agentuurist otsiksin endale disainerit siis sinu teemat lugedes jääks võimalused väga napiks. Mitte keegi ei soovi ebaviisaka, viletsa kirjakeele, nartsistliku inimesega koostööd teha.

Edaspidi ärritun omaette.

marten2

• View Profile
« Reply #81 on: December 14, 2017, 09:46:06 »

http://pixel.ee/teema/block-tann-in-pixel-ee-plugin-for-chrome

Hahah, andestust, liiga hea. Muuseas, ma ei ole pixel.ee juba aastaid ja aastaid käinud, aga nüüd tekkis huvi ja kassanäe!

Cocliosttro

• View Profile
« Reply #82 on: December 14, 2017, 11:27:36 »

Düsgraafiast oled midagi kuulnud? Ilmselt mitte.
Samuti minu suhtumise on nad ära teeninud enda suhtumisega minu suunas. Keski front end weebi tegija kes ei tea 3D-st haisugi tuleb mulle seletama kuidas 3D käib ja kritiseerima mu tööd ja seda ülimalt eba konstruktiivselt. Tuldi väitma et ma ei suuda ise nullist anatoomia sculpti teha ja et ma yldse midagi ei oska nii nagu ka siin kunagi stiilis: miks ta seda teeb, nii vana et nagunii kuskile ei jõua jne jne.
Ja konstruktiivset kriitikat saab ikka jagada üldiselt see kes alaga kursis on mitte keski lambi aadu.
Mõni arvab siiani et 3D on windows moovi maker klõps klõps ja valmis.

Ma ei lähe php progejate koodi kritiseerima kui ma ise php-st suur midagi ei tea.
Eestis on aga suht levinud see, et arvatakse et kui on tegija yhel alal sis on kohe arvamusliider ja expert igal alal.
Iga tyyp võiks ikka oma liistude juurde jääda.

Ja mis puutub plugini tegemisse sis ei ole see kasutaja seal ainukene kes seda teha oskab. Ma oskan kaa.
! No longer available

Ja mis puutub minu suhtumisse ja käitumisse nende suunal siis see tuleb ikka sellest kuidas minuga käitutud on. Lambist ei hakka ma mitte kunagi kellegiga ylbitsema. Need kes mind isiklikult teavad sis teavad mind kui muhedat kuju kes ei ülbitse, kuid seda hetkeni kuni sa minuga kui rämpsuga käitud. Sis muutub ka suhtumine kardinaalselt.
Mina olin alguses väga sõbralik ja viisakas aga nende suhtumine oli üleolev ja ülbe.
Tyypiline sellistele front end tolgustele. Selline snoobilik arrogant attitude.
Ja nyyd ette heita seda et ma ei ole nende suunas sõbralik on silmakirjalik.
Inimesed saavad minult alati sellise vastuse nagu on kysinud. Käitud minuga kui rämpsuga saad ka vastavalt käitumisele vastuseid.

Ja mis puutub teemasse mina mina mina sis

Andestust? Liiga hea? See, et keski front end butthurt %&¤ arvas et paneb ära tehes miski lambi plugini?
Pft ma võin ka teha.(ja tegin) Lihtsalt järjekordse butt hurt lontrus pisar silmil meeleheitel yritab igal viisil mind mustata. Ego sai haiget häirib minu visadus ja kangus.
Ja point ei ole selles et bragging vaid rohkem selles, et taaskord ärritada neid kes tulid väitma, et ma ei suuda ei saa ja ei oska.

Kriitikuid on alati ja seda olenematta kas teed hästi või halvasti.
Ma lihtsalt olen trollid nende teadmata enda kasuks tööle pannud.
Nimelt minu iseloomus on vastuhakk.
Ja kui keegi tuleb väitma, et ma midagi ei suuda alal mis mind huvitab sis see annab mulle vaid jõudu juurde nii mentaalselt kui emotsionaalselt panna neid oma sõnu sööma.
Tegin seda juba pixlis kus tulid taaskord front end jobud väitma et ma ei suuda anatoomia sculpti teha.
tegin ja taaskord tõestasin vastupidist. See ärritab selliseid, sest peavad ennast eliidiks. Paremaks kui teised, paremaks kui mina ja nyyd heidad mulle seda ette? Silmakirjalikus taaskord.

« Last Edit: December 14, 2017, 12:10:57 by Cocliosttro »

troll123

• View Profile
« Reply #83 on: December 14, 2017, 12:12:13 »

Miks otsid tunnustust kohtadest kus sind ei sallita ?    Miks   raiskad oma energiat selle peale ?  Kui arvad et oled  aastaga 3D võluriks   saanud ja tegid lasua parema Orci   kui originaal siis mis sa nende lollide Eestlastega vaidled ?   Jaga oma talenti   ENG  foorumites kus sind mõistetakse    ja saad neg asemel pos    tagasisisdet .
Või kas sa saad mingi perversse rahulduse   sellest mõnitamisest ?  Hoia parem lõuad koomal anna  aasta aega tööle pihta  nii, et   silme eest must tee oma portfolio  suuremaks, et sul midagi    tõesti näidata   oleks.    Praeguse  taseme  mis sul on võib igaüks  kellel   aega  ja viitsimist on saavutada.

Cocliosttro

• View Profile
« Reply #84 on: December 14, 2017, 12:24:52 »

Räägib taaskord "ekspert" eksju:P
Aga see, et paarile tolgusele ma ei meeldi ei tähenda et ma komuunist lahkuma peaks.
Ja oma eelnevates postitustes ka selgitasin miks pixlis olen.
Aga ilmselt sul on nö valikuline lugemisoskus.

Ja nagu ennem juba ytlesin ei ole sina pädev, et anda hinnangut minu portfooliole.
Sulle ja paarile trollile ei meeldi minu portfoolio kes on pimestatud vihast, sallimatusest, ülbusest ja egost tähendab ka seda et teie kriitika ei ole konstruktiivne.
Lisada veel aspekt, et 3D-ga te ilmselgelt ei ole kokku puutunud tähendab, et alast te midagi ei tea ja isik kes asjast midagi ei tea ei ole ka pädev asjas kaasa rääkima.
Veel vähem oled sa pädev, et anda hinnangut kui ruttu ja kes suudaks selle asja endale selgeks teha ja mis ajaga.
Taaskord üritad näidata, et minu oskusel ei ole väärtust kuid se paraku sinu arvamus mis ei päde.
Nii, et leelota edasi..
« Last Edit: December 14, 2017, 12:40:46 by Cocliosttro »

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #85 on: December 14, 2017, 12:49:18 »

Ma ei tea palju neid on, kes ei salli Tanelit. Terve mõistusega inimene ikka võtab pigem neutraalselt teisi. Siin foorumis jääb silma pigem 1-3 tegelast, kes kõiki vihkavad, mõnda vähem mõnda rohkem. See kas inimene on sümpaatne või vähem sümpaatne - eks see ikka on, aga meeletu vihakõne saatel pidevalt tümitada on küll kõrvaltvaatajale veider ja ega jäta tümitajast küll paremat ja arukamat muljet :) Pigem jätavad nad sellise kiusliku ja hädapätakast toriseja mulje, kellest isegi hale tiba ja jääb vaid üle mõistvalt pead noogutada, et jah vo inimese enda elu ongi nii masendav, et ainus millest ta mingitki rõõmu tunneb on kellelegi "ära panna" ja ilmselt  ei piirduta selle foorumiga siin ainult.

Ma ise küll ei saa aru sellest , miks kedagi nii innukalt vihata ja avalikult pidevalt ära panna - ilmselt mingi isiklik teema, mis jääb ka väljapoole erinevaid portaale ja millest me ei tea midagi. Nu mõistetav, et 1-2x aastas "ära panna", aga et igapäev kätt pulsil hoida ...

Mingi ühe või kahe hateri pärast oma tegemised tegemata jätta või mitte end enam reklaamida omas vallas vms ... selleks peaks just tõsine ajukääbik olema, et igaühest end segada lasta :) Klišee, aga kõigile pole võimalik nagunii meeldida ja polegi ilmselt võimalik, sest alati on midagi, mida saab vihata. Kasvõi nägu ei meeldi. Vihkame täiega :)
Ei saa ainult aru sellest, miks Tanel igaühe ärapanemisele viitsib vastata. Milleks end hateritele tõestada  ja õigustada pidevalt? siiras usk, et "räägid ümber" ja "paned end armastama" :D

Üksi sõdida ei saa. Keegi tiba laksutab oma lõugu või ütleb pahasti - las laksutab. Lõpuks näeb ta ise lihtsalt naeruväärne välja kui iseendaga tülis pidevalt.

Aga muidugi võib ka vaielda ja ära panna ja väidetavalt verd rahvas armastab - lisaks võib nii rahvus kui eestlus kaduda kui enam sitasti ei öelda :)
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.erootikapood24.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #86 on: December 14, 2017, 13:05:26 »

Pole Eestlastel viga midagi :)

Cocliosttro

• View Profile
« Reply #87 on: December 14, 2017, 13:33:09 »

Ma pole veel viitsinud, aga mingi aeg teen valmis plugini ka siia.
Sarnane nagu see plugin:

Lihtsalt bonsuna versioon.
Installid versiooni ära ja sa enam ei näe lihtsalt isikute kelle nimed koodi paned nende poste.
Se on nagu troll block vms.
Pean tiba veel ajsa uurima kuna source pixel lehel on erinev kui bonsuna-s.
Aga lõpp tulem peaks olema sama.
Plugin browseris installitud ja sis lihtsalt ei näe enam nende trollide poste.

visionofdisorder

• View Profile
« Reply #88 on: December 14, 2017, 14:17:06 »

@ Joker
Ei saa ainult aru sellest, miks Tanel igaühe ärapanemisele viitsib vastata. Milleks end hateritele tõestada  ja õigustada pidevalt? siiras usk, et "räägid ümber" ja "paned end armastama"

ma usun, et selle võib kokku võtta lausega "hate keeps me warm" :)

ok, meeldib ennast tõestada ja õigustada, pigem see kui olla koguaeg vaos, kuni lõpuks enam ei suuda ja siis valada kõik oma viha ja meelehärm mõne suvalise inimese (või oma lähedaste) peale. taolised inimesed ongi need "trollid" siin teemas ja teistes foorumites ja ümberringi. või siis narkarid, alkohoolikud, kriminaalid jne. ja ma ei pea ennast kellegi kaitsjaks, aga Tanel on maininud oma blogis, mis temaga kooliajal juhtus. sellised juhtumid mis enamuse oleks ajanud enesetapuni. ma olen enam kui kindel, et see on ka selgitus tema käitumisele. (PS Tanel, ei väida siin, et valesti käitud)

katsuge elu natuke laiemalt vaadata ja enne kui mõistate hukka, küsige "miks?"
« Last Edit: December 14, 2017, 14:23:29 by visionofdisorder »

C

• Rändom
    • View Profile
« Reply #89 on: December 15, 2017, 04:23:11 »

Vaata eks igal pool on omad põhjused.
Näitena pixel.ee ja kasutaja C (kasutaja kes siin foorumis sis on).
Ta on ilmselt keski kunstip..r sealt pixle.ee lehelt

Teda häirib seal mu teema ja nii mõndagi veel.
Seletan lahti miks.
Eestis kunsti tegevad tegelased enamuses (weebi front end, lihtsam disain jne) on enamus sellised snoobilikud ennast täis ylbikud.
pixel.ee on 1 väheseid lehti eestis keda erinevad ettevõtted võtavad kui lehte kus võiks leida disainerit olgu see sis weeb või midagi muud.
See oli ka esmane põhjus miks enda 3D-d seal kajastama hakkasin.

Häiriv nende jaoks on aga see, et mu 3D teema püsib esilehel. Ja teema püsib seal kuna ma aktiivselt asjaga tegelen ja postitan sinna progressi pilte).
Ja see tähendab, et mu teema ei kuku ära teisele lehele (tagumised lehed).Ehk siis front page more exposure ja tagumisel lehel kusagil on less exposure.

Ettevõte kes otsib nyyd ntx logo disainerit vms läheb sinna lehele ja näeb ka minu teemat millele ta click-ab et vaadata mis värk on.
oleks mu teema kuskil tagumisel leheküljel ei jääks see ka silma ja exposure on tunduvalt madalam.
lisaks muidugi on neil see vimm sest julgesin nende tehtud eesti logo ja seda tehtud tööd mis üle 310 000 euri maksu maksja raha maksma läks kritiseerida julgesin. (ja seda peale seda kui nad minu teemas nagu peldikus käisid) oma ebapädevat kriitikat jagamas.

Nyyd neil ka vimm sellest. Üritatakse mind iga hinna eest välja juurida, aga ei õnnestu.
Kasutaja C on ka raudelt keski front end "disainer" pixlist.

Kuna ma julgesin kysida ja kritiseerida, et mis värk on sis need liberastidest kunstip..rud solvusid ja tekkis kius v eelgi suurem.

Ja nyd tulge väitma et ma ei suudaks teha paremat logo.
Mu tehtud töödes ei ole eesti teemat aga kõvasti annab paremini.
Lisaks sellele et logo on lihtsalt miski si.a lörakas sis ei lähe see eesti teemaga ka yldse kokku.
miski kivirahnu teema on puhas möga.

Eestit iseloomustavad enim rukkilill ja suitsupääsuke mitte miski roheline okselörakas.
Aga eks ta ole jah ainult need "disainerid" on tegijad tava rahvas lihtsalt loll ja ei saa asjast aru,. onju C

Õppisin midagi uut, tänan väga, Tanel!
« Last Edit: December 15, 2017, 04:24:54 by C »
c
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything