wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: [1]   Go Down

Author Topic: Marek Kalmus kutsus Ott Kiivikase duellile  (Read 5271 times)

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Marek Kalmus kutsus Ott Kiivikase duellile
« on: February 21, 2020, 21:15:49 »

Marek Kalmus räägib kulturismimaailma telgitagustest ja kutsub Ott Kiivika väitlema teemal - kas ja kui "puhas" tema ja minevik tegelikult on ning kas kulturism kui selline on eestis keelatud ja põlu all ning mis toimus kulturismi "kuldajastul" tegelikult Eestis.

Hääd kuulamist!

On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.erootikapood24.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard

NitroKatz

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: Marek Kalmus kutsus Ott Kiivikase duellile
« Reply #1 on: February 22, 2020, 13:38:57 »

Väga huvitav kuulamine!

EndelK

• View Profile
« Reply #2 on: February 25, 2020, 10:22:33 »

Tõesti hea kuulamine, samas saatejuhi peale veits tige. Jättis väga ebaprofessionaalse mulje ning ajakirjanik ta kindlasti ei olnud. Küsimused ei olnud Kalmust kuidagi toetavad või edasi suunavad. Seda Kiivika teemat oleks saanud veel pikemaks kerida ja konkreetsemaks.

Uskumatu tegelt, et kõlapinda pärast seda arutelu ei ole ikkagi kuskil lehes.

malta

• View Profile
« Reply #3 on: February 25, 2020, 17:12:01 »

Kas sellele taimse valgu mitte omastamisele mingeid viiteid ka on? Netflixis pikk dok mis väidab täpselt vastupidist, et taimset valku omastab keha paremini.

visionofdisorder

• View Profile
« Reply #4 on: February 26, 2020, 09:56:52 »

Kas sellele taimse valgu mitte omastamisele mingeid viiteid ka on? Netflixis pikk dok mis väidab täpselt vastupidist, et taimset valku omastab keha paremini.

Plant-sourced proteins offer environmental and health benefits, and research increasingly includes them in study formulas. However, plant-based proteins have less of an anabolic effect than animal proteins due to their lower digestibility, lower essential amino acid content (especially leucine), and deficiency in other essential amino acids, such as sulfur amino acids or lysine. Thus, plant amino acids are directed toward oxidation rather than used for muscle protein synthesis.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6723444/

Karl

• View Profile
« Reply #5 on: February 28, 2020, 12:53:57 »

See pikk dok on promo kogu sellele "vegan tööstusele", ei maksa liiga tõsiselt võtta.
Selles vallas on palju raha ja seetõttu see nii palju promo saabki. Beyond meat'i sisaldus on täiesti ebareaalne (pildil).
Põnev, et on leitud viis, kuidas erinevatest tootmisjääkidest raha teenima panna.
Samas visionofdisorder linkis 1 uurimuse ja neid on palju-palju, mis lükkavad selle dieedi "tervislikkuse" ümber.

Teistpidi käib sama promo "carnivore" dieetidega, kus süüakse puhast liha. Sama moodi raha taga ja promotakse jne.

Kõige parem siiski ilmselt kuldne kesktee ja kombinatsioon mõlemast. Ei maksa liiga keeruliseks mõelda seda :)

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #6 on: February 28, 2020, 14:11:25 »

Kõige parem siiski ilmselt kuldne kesktee ja kombinatsioon mõlemast. Ei maksa liiga keeruliseks mõelda seda :)

Veganitel vist rohkem see teema paljuski, et loomadest kahju kui nad neid söövad, kes lisaks veel väärkoheldud jne.
Aga muidu jah nõus - milleks äärmused? Lisaks on ikka väga raske orienteeruda, mis see "päris" tõde ja mis mitte, sest iga "teadusliku uuringu" kohta on "teaduslik uuring" mis esimese ümber lükkab ja igaüks usubki ja järgib seda, mis enda jaoks usutavam ... ja ka kasulikum on.
Minu "veganlus-toidud" on tavaliselt sellega lõppenud, et ma ei suuda kuidagi oma keharasva kontrollida kuna nad nii rasvased ja seega ka kaloririkkad. Muidugi ma polnud vegan, aga nö mugavusest üritasin juurde süüa nende toodangut. Esimene kord mõtlesin, et ... aga teine kord juba sain aru, et need pole mulle ...  :)

Aga teemasse. Millal siis debatt tuleb ja suured ässad ETV otsestuudios väitlevad vms?
« Last Edit: February 28, 2020, 14:18:55 by Joker »
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.erootikapood24.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard

Bonsunax

• View Profile
« Reply #7 on: February 28, 2020, 16:35:27 »

Saatejuhi sônad: Podcasti mitte eriti pika ajaloo jooksul oli see siiani enim kuulatud saade.

Keegi kokkukutsututest pole hetkeseisuga temaga kontakti vôtnud. Màrtsi alguses, ehk siis juba jàrgmisel nàdalal teeb ta ise neile kôigile ettepaneku kokku istuda. Kui nad tulevad siis vôetakse seekord kohtumine ka videosse.
Isiklikult ma natuke kahtlen, et nad on nôus tulema, aga eks nàeb. Kui nad üldse kuidagi ISE reageerivad siis pigem hakkavad advokaadid suhtlema kuid mulle sobib nii üks kui teine versioon.
Juhul kui nad kuidagi ei reageeri siis minu poolt on raud tulle niinaa astetatud ja kui see sealt vàlja tômmata on nad igaljuhul sunnitud kaasa tulema. Jutt siis vôimalikust asjaga kohtusse minemisest kuid see ei pea nii minema ja àrgem rutakem asjade kulust praegu ette. Eks kôik kuulevad niinaa kui midagi juhtuma hakkab.
Seni - seni teeme tasapisi trenni edasi.
« Last Edit: February 28, 2020, 16:37:51 by Bonsunax »

EndelK

• View Profile
« Reply #8 on: February 28, 2020, 17:41:58 »

Kurat, see oleks kõva, kui Kiivika teod lõpuks päevavalgele tuleks! Natty ja eeskuju nagu ta inimestele on.

Ära siis ainult kogu kohtu jaoks raha uue mõzkina peale ära kuluta.

Bonsunax

• View Profile
« Reply #9 on: March 05, 2020, 15:12:03 »

Hetkeseis - nüüd juba rohkem kui 24h tagasi esitatud küsimus ajakirjanikule (kes podcasti tegi), et kas nn vastasleer on kokku tulemas? Vaikus. Vb ma ruttan oletustega liialt kuid praegu tundub mulle, et làheb samamoodi nagu selle TTV saatega làks. Vaikus eetris. Muidugi vôis ajakirjanik puhkusele sôita, fb sisselogimise parooli unustada vôi corona viirusesse haigestuda kuid no ma ei tea. Seda enam, et varasemalt vastas ta mulle paari tunni jooksul. Loodan siiski, et ta on tervise juures ja vastab mulle peagi. Kas hoian teid teemaga kursis?

EndelK

• View Profile
« Reply #10 on: March 05, 2020, 20:27:44 »

Muidugi. Taganemisteed enam ei ole.

troll123

• View Profile
« Reply #11 on: March 08, 2020, 13:02:19 »

Marek, kui sa tõesti soovid asja viimaks  suure kella külge panna siis  pead teisi kanaleid kasutama. Hakka Katrin Lustist pihta. Mökitada pole enam midagi  aja asi suureks ja  räägi suu puhtaks  või ole vait. Kanaleid ja saateid kes  tule Otti perse alla teeks on küll lihtsalt pead arvestama,et sinu patud  kaevatakse siis  ka vällja.  Nii,et anna hagu,  kaua  sa  kõvatad Ott ja co/maffia  oleks tulnud juba 15.a ettevõtta aga kõik tegid liiga palju raha.Milleks siis Otti puutuda. Sponsorid alaliidud etc kõik pistsid  viisakat  raha tasku Imemees Otti turundades. Siiamaani teenib Ott kõikidele head raha sama lugu nagu Alaveriga, kõik  teadisd aga keegi ei rääkinud sest Alaver tegi kõigile raha.
« Last Edit: March 09, 2020, 10:22:50 by troll123 »

StenPv

• View Profile
« Reply #12 on: March 08, 2020, 17:46:33 »

Peale seda kõike on ilmselt väga raske meediat usaldada ;) Pole nii lihtne see asi. Katrin Lusti vist motiveerib kõige rohkem võimas lugu mitte raha ja maine aga kurat seda teab..

EndelK

• View Profile
« Reply #13 on: March 13, 2020, 11:35:39 »

Mis siis saanud on? Võtad siin erinevates teemades kõvasti sõna, aga oma teemas ei kippu ega kõppu?

Bonsunax

• View Profile
« Reply #14 on: March 13, 2020, 19:30:41 »

Mis siis saanud on? Võtad siin erinevates teemades kõvasti sõna, aga oma teemas ei kippu ega kõppu?
Kôvasti kohe v? Oi pagan, vabandust. 🙏🏼 Enam ei tee. Jh tan. Sa vôtad vabanduse vastu. Sa hea inimene, aga nats peast soe lihtsalt. Pole midagi. Ma annan ka andeks.

Mis on saanud? Kiivikas ei olevat reageerinud ajakirjaniku helistamistele ja sônumitele. See oli nàdala alguse seis. Lubati edasi pommitada. Rohkem hetkel uudiseid ei ole. Teiste vôimalike osaliste kohta ei vastatud mulle midagi.
Pages: [1]   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything