wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 2 [3]   Go Down

Author Topic: Islam  (Read 11772 times)

Ragzi_emme

 • Posts: 44
  • View Profile
Re: Islam
« Reply #30 on: July 21, 2017, 12:40:07 »

Logged

Ragzi_emme

 • Posts: 44
  • View Profile
Re: Islam
« Reply #31 on: July 21, 2017, 13:38:39 »

ISLAM is a caner and people who support it (liberals and muslims) are the ones who bring this to table.

Logged

Ragzi_emme

 • Posts: 44
  • View Profile
Re: Islam
« Reply #32 on: July 21, 2017, 13:47:14 »

http://www.err.ee/579985/naise-polema-panna-tahtnud-sojapogenik-paaseb-vabadusse
Logged

Ragzi_emme

 • Posts: 44
  • View Profile
Re: Islam
« Reply #33 on: July 21, 2017, 16:04:16 »

Logged

Ragzi_emme

 • Posts: 44
  • View Profile
Re: Islam
« Reply #34 on: July 21, 2017, 16:53:05 »

Ja kõik heaoluriigid kus on head hyvitised ja laste toetused on platvormiks islamile

Logged

Ragzi_emme

 • Posts: 44
  • View Profile
Re: Islam
« Reply #35 on: July 24, 2017, 12:31:28 »

Mille pärast otsivad eurooplased enese päästmist enesehävitamises?
Euroopa on kiiresti islamiseerumas. Mitmes Euroopa piirkonnas on see areng juba pöördumatud muutused esile kutsunud ja seda arengut ei ole võimalik enam tagasi pöörata, ütleb poliitikateadlane Michael Ley oma raamatus. Taolised muutused ei juhtu iseenesest, vaid me ise laseme sel sündida kuna loobume vabatahtlikult oma kultuurist. Kust on pärit inimeste igatsus enesehävitusliku käitumise järele ja mida tähendab see Euroopa tuleviku jaoks?
Kas Saksamaal ja Austrias oleks veel islamiseerumist võimalik peatada?
Islamiseerumine on Euroopas palju laiemalt levinud kui meist paljud usuvad ja üldse ette kujutada oskavad, räägib poliitikateadlane ja sotsioloog Micahel Ley oma uusima raamatu „Viimased eurooplased - uus Euroopa“ esitlusel Viinis. Rusikareegel ütleb, et kui ühes ühiskonnas, mille sünnipärane rahvastik näitab vähenemistendentsi, on 10% moslemeid, siis nende rahvaarv kahekordistub iga kümne aasta järel. Kui Austrias on praegu ametlikult ~8% moslemeid, reaalselt aga 10%, siis umbes 10 aasta pärast elab Austrias 20% moslemeid ja 20 aasta pärast juba 40% moslemeid, st varsti on Austria islamiseerunud. 80% nendest persoonidest, kes alates 2015.a. saabusid, on mehed vanuses 18 kuni 30 aastat.
See ei ole loomulikult mitte mingil juhul juhus ega kokkusattumus nagu seda arvatakse. See kõik on teadlikult organiseeritud. Kui see inimjuurdevool peatuks, siis on viie aasta pärast moslem-meeste vanusegrupp vanuses 18-30 nii Austrias kui ka Saksamaal sama tugev kui austerlastest või sakslastest eakaaslaste grupp. Ei tohi ära unustada, et moslemid saavad rohkem lapsi kui põlised sakslased või austerlased. Islami rong on juba teel ja seda peatada pole enam võimalik.
Mis on meie tsvilisatsiooni hävitamise soovi taga?
See ei pea tähendama, et meie riigid alla käivad ja ära kaovad, kuid me kõik oleme tunnistajad ühe tsivilisatsiooni hävingul. Selle tsivilisatsiooni hävitamine toimub samal ajal enesehävitamisega. Meid ei islamiseerita ja meist ei sõideta üle, vaid me ise laseme ja kutsume islamiseerumise oma enda õuele. See tsivilisatsiooniline enesehävitamine on esile kutsutud kollaborantide poolt, ütleb poliitikateadlane Ley. Ühena neist nimetab ta Jean-Claude Junckerit. Eesmärk on euroopaliku tsivilisatsiooni hävitamine, hullumeelses lootuses luua uus tsivilisatsioon, uus kultuur Euroopas. Selline plaan „negroidse segakultuuri“ eurooplastest, aafriklastest ja araablastest on tuntud juba aastast 1925 ja selle on nüüd üle võtnud ja heaks kiitnud Euroopa Liit.
Mis on aga multikulturalismi põhjuseks?
Eesmärk on luua „uus inimene“.
Multikulturalistid ütlevad, et me ei vaja enam homogeenset ühiskonda, vaid hoopis heterogeenset, sest homogeenne ühiskond juhib meid natsionalismi ja fašismi radadele. Eesmärk on seega luua „uus inimene“. Ideed uuest inimesest tunneme me juba natsi ja kommunismi aegadest, st meil on taas tegemist sama ideega, mis juhib meid uue utoopilise totalitarismini.
(Wikipedia sõnastab: Totalitarism on poliitiline süsteem, kus riik ei tunne võimu piire ning püüab reguleerida nii avaliku kui ka eraelu igat aspekti. Totalitaarsed režiimid püsivad võimul laiahaardelise propaganda abil, mida levitab riigi poolt kontrollitav massimeedia. Võimul on ainult üks partei, teised parteid on keelatud. Võimuloleva ainupartei tegevust iseloomustavad poliitilised repressioonid, isikukultus, kontroll majanduse üle, sõnavabaduse puudumine või selle piiramine, järelevalve rahva üle ja laiaulatusliku terrori kasutamine).
Multikulturalism Euroopas ei tähenda midagi muud kui islamiseerimist
Uus inimene tuleb Aafrikast, Lähis-Idast. Ainus, mis see inimene kaasa endaga toob, on islam. Seda aga ei soovi need inimesed, kes vana kultuuri lõhkuda tahavad, üldse näha. Nad ei taha näha samuti seda, mida „Islam“ tegelikult tähendab! Neil ei ole aimugi, mis „Islam“ tegelikult on! Nad ei ole kunagi Koraani lugenud. Aga samas tahavad nad moslemite massiga uut inimest luua, aimamata, mida nad üldse teevad! Miks arvavad „Tsivilisatsioonilõhkujad“, et me uut inimest vajame?? Piisaks sellest, kui me ütleme, et me ei taha enam ei fašismi ega natsionalismi. Me tahame vaba ühiskonda! Soovi ja motiivi luua uus inimene saab mõista ainult läbi Euroopa mineviku.
Kust on pärit idee ja tahe luua uus inimene?
Austria-Saksa ajaloos mängib natsionaalsotsialism võtmerolli. „Rohelised“ on endiste natsionaalsotsialistide lapsed, kellede jaoks oli oluline pigem leida üks ühine vaenlane - nendeks olid natsid. Nad konstrueerisid enda jaoks nn „absoluutse kurja“, et olla ise nn „Hea inimene“. Nende „Heade inimeste“ peamiseks eesmärgiks oli luua uus ja hea kultuur ning hävitada vana, paha saksa ja austria kultuur. Nende roheliste laste vanemate ideoloogia oli: Pääsemine läbi hävitamise ja purustamise. Nende laste ideoloogia on nüüd, et pääsemine läbi enesehävituse.
Miks tahavad ka teised lääne-eurooplased nn „uut inimest“ luua?
Mitte ainult sakslased ja austerlased pole need, kes tahavad luua uut nn „Head inimest“, vaid ka prantslased ja paljud teised riigid. Ka taanlased (ka eestlased...), kelledel pole iial olnud oma kolooniaid. Ka nendes riikides on joonistatud nn „Vaenlase pilt“ valgest mehest, kes teisi ära kasutas, alla surus ja koloniseeris. Valgest inimesest on tehtud jälestusväärne ja jälk olevus!
Kust on pärit selline absurdne mõtlemine, enesepõlgus, enese vastu suunatud viha?
Ley sõnul oli üks võtmefiguuridest Jean Paul Sartre - Prantsuse eksistensialist, kirjanik, filosoof ja kriitik - kes võitles tulihingeliselt kõige ebaõiglase vastu. Ta oli veendunud antifašist, antikolonialist, kes kirjutas Frantz Fanoni raamatu „Selle maa neetud“ eessõnas, et pole kunagi halb kui üks eurooplane maha lüüakse. Selle löögiga tapetakse kaks kärbest ühe hoobiga. Esiteks saadakse allasurujast lahti ja allasurutust saab taas (uus) inimene. Täpselt selline on vasakpoolsete (Linken) ja roheliste (Grünen) ettekujutus meie tänasest Euroopa kultuurist – st eneseviha. Kui me selle nn „enesevihaga“ ei võitle, selgitab Ley, ei saa me oma euroopalikku kultuuri enam päästa. See, mida me praegu läbi elame, ei ole midagi muud kui „kodusõja“ eelmäng. See, kes tahab meie tsivilistasiooni hävingust päästa, tembeldatakse „parempoolseks“ (Rechter), „rassistiks“, islamofoobiks“ jne.
Islamiseerumine on medali teine pool
Enesehävitamine on selle medali üks pool ja islamiseerumine medali teine külg. Kõik, mis me alates 2015.a. läbi elanud oleme, on Hidschra (islami põhialus) ja püha sõda läbi sisserände. Islami maailmapilt ütleb, et Allah lõi maailma ja see kuulub talle, ka Saksamaa, Austria ning teised riigid. Kui need kaks kultuuri – euroopalik, lääne maailmapilt ja islamistlik maailmapilt – kokku põrkavad, siis pole probleemid mitte ainult etteprogrammeeritud, vaid lahendamatud. Miks? Sest „inimene olla“ tähendab olla „moslem“. See tähendab, et „uskmatud/mittemoslemid“ ei ole nendega iial samaväärsed ega saa kunagi olema võrdsed ja nende silmis tunnustatud. Katoliiklased, protsetandid ja juudid said koos elatud, see oli vahete-vahel valuline ja osaliselt õudne, aga see oli võimalik, kuna neil olid sarnased põhimõtted. Islami puhul on see võimatu.
Euroislam on võimatu missioon
Süüriast pärit poliitikateadlane Bassam Tibi propageeris euroislamit 40 aastat. Ta võitles selle eest, et euroislamit õigusriigi printsiipidega kooskõlla viia. Pool aastat tagasi kirjutas ta ajalehes „Welt“, et see ei ole võimalik, kuna see ei ole ühtesobituv demokraatlike põhiseadustega.
Kas islamiseerumist Euroopas on veel võimalik peatada?
Islamiseerumine on Euroopas juba nii tõhusalt edenenud, et seda ei ole enam võimalik tagasi keerata, ütleb poliitikateadlane Ley. Näiteks Marseille ja Pariisi ei ole enam võimalik päästa. Suur osa Euroopast on juba islamiseeritud ning seda protsessi ei ole enam võimalik peatada. Päästa on ehk võimalik ainult veel mõnda osa Euroopast, sh Poolat, Ungarit, Tsehhit ja Slovakkiat. Lisaks veel ka Balti riike – Eestit, Lätit ja Leedut, kuna need maad ei ole veel islamiseeritud ja postmodernismis osalenud. Need riigid püüavad ja tahavad oma identiteeti säilitada ja hoida. Need riigid võivad saada tuumaks, mis uue Euroopa moodustavad!
Kokkuvõte
Islamit ei ole võimalik integreerida, kuna see on poliitiline religioon. Poliitilised religioonid nagu natsionaalsotsialism, fašism ja kommunism on demokraatia ning õigusriigi vastased. Ei ole olemas liberaalset hitlerismi ega stalinismi. Seetõttu ei saa ka islam olla liberaalne. Suur erinevus on judaismi ja kristluse ning islami vahel. Esimeses pole õigust Kristluse nime all kedagi ära tappa. Islam aga ütleb, et „uskmatuid“ tohib ära tappa.
Logged

visionofdisorder

 • Posts: 470
  • View Profile
Re: Islam
« Reply #36 on: July 24, 2017, 13:14:07 »

ühtne kultuur, kus väärtustatakse enda rahvast = omg nazis. sellest tulebki eneseviha. keegi uuri, mis ajaloolised sündmused viisid üldse natsionaalsotsialismi sünnini. ega see ei juhtunud vaakumis - nagu valged eurooplased ajapikku lihtsalt "keeravadki ära" natuke ja tahavad teha rassipuhastust ja tungida sisse teistesse riikidesse.

"Multikulturalistid ütlevad, et me ei vaja enam homogeenset ühiskonda, vaid hoopis heterogeenset, sest homogeenne ühiskond juhib meid natsionalismi ja fašismi radadele. Eesmärk on seega luua „uus inimene“. Ideed uuest inimesest tunneme me juba natsi ja kommunismi aegadest, st meil on taas tegemist sama ideega, mis juhib meid uue utoopilise totalitarismini."

iroonia on mahlane. :) reaalselt need samad "juhid" viivadki meid lähemale nende kardetud ühiskonnani, kui inimestel saab lõpuks hing täis.
« Last Edit: July 24, 2017, 13:17:17 by visionofdisorder »
Logged

visionofdisorder

 • Posts: 470
  • View Profile
Re: Islam
« Reply #37 on: July 24, 2017, 13:46:29 »

"Ka nendes riikides on joonistatud nn „Vaenlase pilt“ valgest mehest, kes teisi ära kasutas, alla surus ja koloniseeris. Valgest inimesest on tehtud jälestusväärne ja jälk olevus!"

see on ka üks hea nali üldse. kunagi ei räägita sellest, et kui "meie" aafrikasse läksime oli seal juba orjandus käimas. enamjaolt osteti mustanahalisi orje mustanahalistelt orjapidajatelt. paljudes araabiamaades on orjandus siiamaani reaalsus. peamine põhjus, miks nendes riikides pole tänapäeval nii palju aafrika päritolu inimesi kui näiteks USAs seisneb selles, et orjad lihtsalt kastreeriti/tapeti kui nad ei jõudnud enam tööd teha. euroopa päritolu inimesed olid üldse esimesed, kes lõpetasid orjanduse. las ma kordan seda uuesti - meie lõpetasime orjanduse, mis oli sellel ajal ülemaailmne fenomen. 

https://en.wikipedia.org/wiki/Arab_slave_trade

paljude arvates on üks moslemite märkimisväärsemaid saavutusi fakt, et nad ei teinud vahet, keda nad orjaks võtsid:

"Arabs were sometimes made into slaves in the Muslim world.[69][70] Sometimes castration was done on Arab slaves. In Mecca, Arab women were sold as slaves according to Ibn Butlan, and certain rulers in West Africa had slave girls of Arab origin"

"According to Arnold J. Toynbee: "The extinction of race consciousness as between Muslims is one of the outstanding achievements of Islam and in the contemporary world there is, as it happens, a crying need for the propagation of this Islamic virtue."

eks nad ise said ka aru, et araablasel ja neegril polegi suurt vahet. :)
« Last Edit: July 24, 2017, 13:48:53 by visionofdisorder »
Logged

Ragzi_emme

 • Posts: 44
  • View Profile
Re: Islam
« Reply #38 on: July 25, 2017, 13:59:07 »

Logged

Ragzi_emme

 • Posts: 44
  • View Profile
Re: Islam
« Reply #39 on: July 27, 2017, 15:50:04 »

Logged

visionofdisorder

 • Posts: 470
  • View Profile
Re: Islam
« Reply #40 on: July 27, 2017, 23:21:59 »

"people of NATO. You're bombing a wall which stood in the way of African migration to Europe, and in the way of Al Qaeda terrorists. This wall was Libya. You're breaking it. You're idiots, and you will burn in Hell for thousands of migrants from Africa and for supporting Al Qaeda. I twill be so. I never lie. And I do not lie now." - Muammar Gadaffi (Well those thousands turned out to BE MILLIONS)

 "Let's not forget what the origin of the problem is. There is no place in modern Europe for ethnically pure states. That's a 19th century idea and we are trying to transition into the 21st century, and we are going to do it with multi ethnic states. " - General Wesley Clark

 "what is the goal? the goal is to meet the challenge of racial interbreeding. If this volunteerism doesn't work for the Republic, then the state will move to more coercive measures" Nicolas Sarkozy, president of France

"We intend to turn Europe into a mixed race of asians and negros ruled over by the jews" Coudenhove Kalergi EU Founding Father

"We want to undermine the national homogenity of European countries" - Pether Sutherland, Former attorney general of Ireland

 "We will keep bashing the dead white males and the live ones, and the females too, until the social construct of the white race is destroyed. not deconstructed. destroyed" - Noel Ignotiev Harvard professor
Logged

Ragzi_emme

 • Posts: 44
  • View Profile
Re: Islam
« Reply #41 on: July 28, 2017, 12:13:52 »

Ja muide see libu hillary clinton on see libu kes selle asja keskel on.


Nagu ma ennem ytlesin sis Clinton ja Obama mõlemad asjaga seotud ja just nimelt seetõttu, et Gadaffi soovis luua uue raha / valuuta milleks on kuld mitte see väärtusetu paber mida pangad ja riigid oma suva järgi juurde prindivad.Mul on hea meel et Poola, Ungari ja veel paar riiki kes selle nonsensi vastu on. Hea meel et Trump sai presidendiks, sest tema seisab samuti selle pasa vastu.
Liberaalid ja anarhistid (Antifa ja black lives matter) on aga paraku tema vastu. Samas ise neist ENAMUSES ei ole Quran-i elusees lugenud ja ei tea sellest persetgi.

Rootsi, prantsusmaa, saksamaa, inglismaa on juba kaodatud. Soome ja kanada on järgmised.

Ja muidugi nyyd hakanud pead tõstma igast transgenderid, transad ja muud peletised.
Logged

visionofdisorder

 • Posts: 470
  • View Profile
Re: Islam
« Reply #42 on: July 28, 2017, 12:29:13 »

Ja muide see libu hillary clinton on see libu kes selle asja keskel on.
http://www.youtube.com/watch?v=FmIRYvJQeHM


"we came, we saw, he died, ha ha ha!"

Logged

Ragzi_emme

 • Posts: 44
  • View Profile
Re: Islam
« Reply #43 on: July 28, 2017, 14:18:38 »

Youtube, Faecbook, Google, Twitter ja nii mõnigi teine on liberaalide mõjutatud.
https://www.facebook.com/JewishPatriots/videos/1915843792067989/
Logged

Ragzi_emme

 • Posts: 44
  • View Profile
Re: Islam
« Reply #44 on: July 28, 2017, 16:35:48 »

.
Logged
Pages: 1 2 [3]   Go Up
 

Kaubamaja
youtube