wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Poll

Kas tuleksid vaatama "XXL MUSCLE POWER SHOW"d?

JAH
- 8 (57.1%)
EI
- 6 (42.9%)

Total Members Voted: 14

Pages: 1 [2] 3 4 5   Go Down

Author Topic: Fitness promotion by #teamlumiste  (Read 15137 times)

@teamlumiste

• View Profile
    • Follow us on Instagram
Re: Fitness promotion by #teamlumiste
« Reply #15 on: December 03, 2017, 21:40:43 »

Pssss

Kas Sina tead kedagi ... kes teab kedagi ... kes võiks teada kedagi ... kes sooviks osaleda tasuta uue treeningprogrammi tutvustusel?

Meie töötas MTÜ otsib osalisi uue tutvustava treeningprogrammi klipi salvestamiseks.

Anna endast või sõbrannast teada või miks ka mitte - tulge mõlemad korraga, kui ei karda.

Treeneriks on Brasiiliast pärit Bryan Romano Farani ja filmime Tallinnas.

#theoriginalbrazilianbuttworkout

www.facebook.com/teamlumiste​​​​​​​

http://epl.delfi.ee/news/eesti/voidu-nimel-naljas-soomishaired-on-sportlaste-seas-vaga-levinud?id=80289782 

Fitness motivation and promotion team

@teamlumiste

• View Profile
    • Follow us on Instagram
« Reply #16 on: December 04, 2017, 18:37:04 »

Tavaliselt on toitumise videod meie Facebooki lehel, kuid kuna see konkreetne küsimus puudutab paljusi, siis avaldame siin ka.
Marek Kalmus vastab küsimusele, miks inimestel on magusaisu ja kuidas sellest lahti saada.
Vaielge vastu või proovige järgi.

#magusaisu

@teamlumiste

• View Profile
    • Follow us on Instagram
« Reply #17 on: December 18, 2017, 07:46:00 »

Vahelduseks instagramis sündinud toitumis- ja treeningekspertidele, räägib reaalsest maailmast pärit toitumis- ja treeningnõustaja Marek Kalmus mida võiks fitnessiga tegelev naisterahvas süüa.
Instagramis toidu pildistamisest sündinud "toitumisekspert" sellist infot ei valda.

#instagramis_toidu_pildistaja_ei_ole_toitumisekspert

kristo1979

• View Profile
« Reply #18 on: December 18, 2017, 09:38:22 »

Asjaolud, et:

postitad ise rumalaid videosid instagramis
oled täiesti võhik toitumise ja treeningu osas
ei oska filtreerida terasid sõkaldest
sul on olematud monteerimisoskused
inglise keel lonkab
su kanalil on jätkuvalt vaid 16 jälgijat

Peaksid panema sind vähe oksa koomale tõmbama või mis ?

Kui kedagi maha laidad, ole vähemalt ise parem tegija eks ;)

Hetkel on su kanal täis suht aegunud teadmisi, vigast inglise keelt nagu "does girls get bulky"  ja rumalusi, mida jah mõni võhik võibolla vaatab oo, aga nagu näha neid on ka vaid 16 ja ega see kanal ka laiemaks väga ei kasva nii. Eriti sellise nagla suhtumisega. Ma ei pea ennast küll instagramis toitude postitajaks aga nii mõnelgi neil, kellele viitasid siin ülbelt, on teadmised kaugelt ees, kui siin videotes inimestel. Rääkimata sinust endast.

Paremat suhtumist ja mõistmist ja edu tegemistes !

mp

• tervist!
    • View Profile
« Reply #19 on: December 18, 2017, 15:06:09 »

(Y)

@teamlumiste

• View Profile
    • Follow us on Instagram
« Reply #20 on: December 18, 2017, 16:03:54 »

Tere Kristo,
täname märkuste eest.

Kui Sul on anda õpetusi Final Cut PRO X ver 10.3.4 monteerimistehnika kohta, siis hea meelega kuulaksime seda.
Kahjuks eesti keeles seda infot väga ei leia ja nagu näha, siis baasteadmistega monteerimine vaatajale ei meeldi.

Youtube kanalile me väga fokusseerinud pole aga üritame ennast parandada ja hakata sellega ka rohkem tegelema.

Instagrami teema tuli sellest, et väga paljud noored pildistavad enda toitu ja ütlevad, et nad on toitumiseksperdid.

Meie kanal püüabki tutvustada õigeid toitumis- ja treeningeksperte ja sellega seoses sooviksime väga Sinust ka loo teha.

Meie "mõtetu" kanali jaoks on aega leidnud isegi Marek Kalmus, Marko Tooming ja paljud muud.

Kas keegi veel tahaks Kristost videot näha?

Paremat suhtumist ja mõistmist ja edu tegemistes !

kristo1979

• View Profile
« Reply #21 on: December 18, 2017, 16:48:39 »

Tänud pakkumast aga mul enda leht paksult videosid täis ja ma saan enda reklaamimisega kenasti ise hakkama.

Võibolla mul siis nägemata jäänud see, et need piltide lisajad ennast eksperidegks nimetavad...

Pakun, et pigem on lihtsalt mõnel kade meel, et ka suvalistel piltide postitajatel on rohkem jälgijaid jne...võibolla eksin. Pole oluline.

Mis video monteerimisse puutub siis müra peksab üle ja teksti ei kuule paljudel videotel. Kalmuse videol lihtsalt poole sõna pealt lõppes ära klõks jne. Kui proge raske tundub siis vali mõni lihtsam. Videopad editor nt on väga lihtne ja kasutajasõbralik ja tasuta ka kui ma ei eksi, mingi versioon vähemalt..

Mu mõte polnud siin kedagi isiklikult solvata või maha teha, lihtsalt palju informatsiooni su videotes pärineb 20. sajandist ja vahepeal on aastatega väga väga palju muutunud ja isegi need asjad, mida täna tõeks peetakse on mõne aja pärast juba muutunud ja ümber lükatud ja muud ja tõhusamad viisid millegi saavutamiseks leitud.

Tasub ajaga kaasas käia ja ennast asjadega kursis hoida kui midagi kuskil videos rääkima hakata.

Seega ei tasu eeldada, et kellegi jutt on ainutõde. Nendel inimestel on vaid autoriteeti sinu silmis ja pead seda automaatselt tõeks, et mr x või neiu y rääkis . See ei ole kõigi silmis nii... Kindlasti on palju erinevaid võimalusi punktist a punkti b jõudmiseks.

Mu postituse mõte oli öelda sulle, et mõttetult tõmbled ja teed maha inimesi, kelle kohta sa ilmselt midagi täpsemalt ei tea. Eriti kui su enda tegemised lonkavad.

Nii mõnigi "võhik" on palju tugevam ekspert alal ja vice versa...

Käitu viisakamalt ja saad kindlasti ka palju rohkem poolehoidu enda tööle !

Edu !

« Last Edit: December 18, 2017, 16:51:22 by kristo1979 »

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #22 on: December 18, 2017, 17:02:43 »

See makrode teema siililegi selge. Kui paljud jälgivad, vitamiine ja mineraale üldse? Enamus mitte. Kui paalju kaaliumi, mangaani, vaske, A ja K vitamiini?
Jah mineraalid pole lihastekasvuks nii oluline kui makrod. Aga nad on olulised kompónendid tervisele.   Suur lihasmass ei ole = suurepärase tervisega alati...  Mitte ´, et suurte lihaste vastu oleks midagi aga võiks tervisele ka samapalju rõhku panna kui lihasekasvatamisega...

Marek /BONSUNA/ Kalmus

• Bonsuna Team
  • Marek Kalmus - انا اقول واحد فقط ، أن يدفع لي فتا
    • View Profile
« Reply #23 on: December 18, 2017, 18:48:36 »

Kas Kristo  mind môtles nn yhe autoriteedi ( vôin vabalt ennast yletàhtsustada)  all v mitte see polegi oluline, aga kui sinu teadmiste varasalves on TÔESTI midagi sellist Kristo mis alustôed ymber lykkab nii toitumise kui treeningute osas siis me kôik ma usun kuulaks hea meelega neid. Mina kyll kuulaks igaljuhul huviga, sest ennekôike on need Kenny videod suunatud siiski laiemale ringile. Algajatele nô.
Samas, vabandan ette kui see sind nyyd solvab siis miks neid toimivaid uuendusi enda peal ei kasuta?Sind tundes tean, et auahnust on sinus  sedavôrd kindlasti, et seda tegemata sa ei jàtaks. Muidugi vôib ju olla ka, et tervis ei luba v mis ig. Sellisel juhul môistetav. Kokkuvôttes soovin sinule endale sedasama mida sa just àsja siin Kennyle soovisid. Viisakust, enesevalitsust ja teiste môistmist. Mitte vaid internetis vaid ka reaalses elus. Ole tubli ja jôudu jaksu sulle sinu tegemistes. ✌🏾

انا اقول واحد فقط ، أن يدفع لي فتاة "مجنونة"

http://www.bonsuna.com/forum/index.php?topic=111.0

http://www.youtube.com/watch?v=W3rwk0O6vT0

kristo1979

• View Profile
« Reply #24 on: December 18, 2017, 19:51:45 »

Tere tere Marek vana sõber :D

Üritan ikka lühidalt vastata aga avastasin pikalt kirjutamas ennast. Mäletad ju küll, kui pikalt kirjutasin :)

Jah sind pidasin ka silmas, pole sul ka mõtet sellepärast solvuda, et väike kristoke nüüd midagi köhis eks ;) Sul nagunii sina ja maailm. Ära lase sellel ennast kõigutada.

Brasiillast pidasin ka silmas aga kõige rohkem pidasin silmas seda > "Vahelduseks instagramis sündinud toitumis- ja treeningekspertidele, räägib reaalsest maailmast pärit toitumis- ja treeningnõustaja Marek Kalmus mida võiks fitnessiga tegelev naisterahvas süüa. Instagramis toidu pildistamisest sündinud "toitumisekspert" sellist infot ei valda."

Soovitad mul viisakas olla ? Olen vägagi, üritan ka teisi mõista aga sellised postitused ei ole küll kuskilt otsast viisakad enam. See on stiilis > "Eest ära tolad, mina ja Kalmus tuleme, meie teame, te ei tea sittagi"... ma ei tea muidugi, kellele ta nüüd täpsemalt vihjas seal instagramis... võite lisada mõned siis, kes need on, kes pilte postitavad ja ennast ekspertideks kuulutavad. Vaataks ka üle.

Treeningute jutu osas pole midagi mul köhida su kohta, ilmselgelt tead, millest räägid ja kogemused on seal kulla väärtusega. Kuigi seal on ka kindlasti palju teisi meetodeid, mis toimivad.

Toitumise osas on sul vähe kulunud info jah. Peale selle füsioloogia õpiku, millele tihti rõhud on veel ikka palju õpikuid, uuringuid ja teadust.

Ei väida, et su baasteadmised nüüd mööda oleks aga mõned asjad ei pea paika ega pea tavaharrastaja nii rangelt toituma. Väited nagu kes alla 3 korra päevas toitub, rasvub. Kes hommikusööki ei söö, rasvub jne. Ei ütle, et 3-4x päevas oleks kehv toituda või hommikust süüa, lihtsalt need asjad ei ole tingimata vajalikud ega rasvu keegi sellepräast kohe.

Lisaks mõtle nüüd nõks Marek ja vaata seda viimast videot. Minuti pikkune, kus sa pool aega otsid sõnu ja mõtled ja siis räägid napisõnaliselt makrodest midagi. Kellele nüüd täpsemalt sellest kasu siis on ja millist kasu ? Kui sa nii ekspert oled siis tee ikka pikem video eks või kirjuta raamat toitumisest ja treeningutest. Ilmselt väga paljud ostaks. See pole ainus video, eelmises mingis keerutasid seal soolatoosi või salfakaid midagi mõmisedes ...Ei paista just eksperdi moodi.

Sain aru sõbrake, et tahtsid nüüd ära panna mulle, et miks ma siis veel Kalmuse välimusega pole, kui tean tarkusi. Esiteks need pole sellised tarkused kulla sõber, mis mind kohe lihamäeks vooliks aga kasutan neid enda peal igapäevaselt. Enamjaolt söön ca 2x päevas ja väga rahul sellega, esimene söök kuskil kell 12 jne. Pole välimuses sellisest toitumisest küll miskit muutunud vs 4x päevas söömise ja hommikusöögi söömisega ja seda kinnitavad ka väga paljud uuringud.

Tuletan sulle lõppu sinu enda sõnu mulle meelde, mida kunagi ütlesid > "Sa oled selle lihasekasvatamisega kahjuks hiljaks jäänud" Eks ma ikka punnin edasi ja kui arvad, et ma kõike kehvemine teen kui sa, siis mis seal ikka :)

Ole ise ka mõnus siis ja kui pikemalt tahad asja arutada siis tõmba traati mulle, lähme joome kohvi ja arutame asja :)

Marek /BONSUNA/ Kalmus

• Bonsuna Team
    • View Profile
« Reply #25 on: December 18, 2017, 20:51:32 »

Ôeldakse, et aeg meid muudab. No ei miuda suurt midagi. Mônda yldse mitte ja eks kuulun minagi sellesse seltskonda. Pean silmas seesmist muutust. Ma jààn enda ôeldule kindlaks ja siiani olen reaalis neid asju alati ka tôestanud. Olenevalt  inimesest kes kui palju on nôus olnud tulemusse panustama. Aga las see jààda. Ajan omi asju nagu ajan. Vastama sundis hetkel vaid selgitus video kohta. See ongi tehtud pikema versioonina. See kuidas ma ennast rààkides yleval pean vôi kuidas kàsi kasutan - ei miuda ôeldu môtet. Sellest kui ma rààkides arutlen tihti vôi ôigemaid sônu otsin ei tohiks teha jàreldusi teadmiste kohta. Arukas inimene ei teegi. On lihtsalt inimesi kellele minu isik ei meeldi ja on suurem osa neid kellele see korda ei làhe. Miks Kenny seda videot tykeldada soovis pole minu asi kuna  mul mingeid reegleid ega kokkuleppeid selles temaga pole. Ennast ei pea ja pole kunagi spetsialistiks ega experdiks pidanud. Olen just  seda alati rohutanud kui kuskil intekat andnud, kliendiga suheldes  vôi artiklile minu nimi alla pannakse siis olen soovinud tiitlit toitumisnôustaja ja selleni ma ka kyynin julgelt. Erinevalt mônest kes ise ennast kôrgete tiitlitega ehib. 😊
Kohvi vôib alati juua ja juttu rààkida. No problem kuid ma ei usu, et meil sinuga  pilkalt oleks millestki rààkida vôi maailma asju arutada. Vàhemalt kui sina nii ei arva siis mina olen selles kindel. Kui see kellelegi vb liigse egona tundub siis mul sellest kama. Olen alati asju nimetanud ôigete nimedega ja enda sônade eest vôin mistahes moel vastutada kui vaja. Tean, et minu otsekohesus ei meeldi kôikidele, aga nende pàrast hakkan ma kôige vàhem olema teadlikult vôlts.

Ehk Kenny viitsib selgitada videohakkimise môtet. Kui ei pole vahet, aga sina vôiks julgelt enda teadmisi jagada. Uuemaid uuringuid tutvustada, oma sônadega lahti seletada jne. Vaatajaid oleks kindlasti palju. Ei pea pôdema, et kôik nii targaks saavad. Ei saa niinaa. ☺️
« Last Edit: December 18, 2017, 20:57:32 by Marek /BONSUNA/ Kalmus »

Marek /BONSUNA/ Kalmus

• Bonsuna Team
    • View Profile
« Reply #26 on: December 18, 2017, 20:52:37 »

Ôeldakse, et aeg meid muudab. No ei muuda suurt midagi. Mônda yldse mitte ja eks kuulun minagi sellesse seltskonda. Pean silmas seesmist muutust. Ma jààn enda ôeldule kindlaks ja siiani olen reaalis neid asju alati ka tôestanud. Olenevalt  inimesest kes kui palju on nôus olnud tulemusse panustama. Aga las see jààda. Ajan omi asju nagu ajan. Vastama sundis hetkel vaid selgitus video kohta. See ongi tehtud pikema versioonina. See kuidas ma ennast rààkides yleval pean vôi kuidas kàsi kasutan - ei miuda ôeldu môtet. Sellest kui ma rààkides arutlen tihti vôi ôigemaid sônu otsin ei tohiks teha jàreldusi teadmiste kohta. Arukas inimene ei teegi. On lihtsalt inimesi kellele minu isik ei meeldi ja on suurem osa neid kellele see korda ei làhe. Miks Kenny seda videot tykeldada soovis pole minu asi kuna  mul mingeid reegleid ega kokkuleppeid selles temaga pole ja ennast ei pea ja pole kunagi spetsialistiks ega experdilks pidanud. Olen just  seda alati rohutanud kui kuskil intekat, kliendiga suheldes  vôi artiklile minu nimi alla pannakse siis olen soovinud tiitlit toitumisnôustaja ja selleni ma ka kyynin julgelt. . Erinevalt mônest kes ise ennast kôrgete tiitlitega ehib. 😊
Kohvi vôib alati juua ja juttu rààkida. No problem kuid ma ei usu, et meil sinuga  pilkalt oleks millestki rààkida vôi maailma asju arutada. Vàhemalt kui sina nii ei arva siis mina olen selles kindel. Kui see kellelegi vb liigse egona tundub siis mul sellest kama. Olen alati asju nimetanud ôigete nimedega ja enda sônade eest vôin mistahes moel vastutada kui vaja. Tean, et minu otsekohesus ei meeldi kôikidele, aga nende pàrast hakkan ma kôige vàhem olema teadlikult vôlts.

Ehk Kenny viitsib selgitada videohakkimise môtet. Kui ei pole vahet, aga sina vôiks julgelt enda teadmisi jagada. Uuemaid uuringuid tutvustama, oma sônadega lahti seletama jne. Vaatajaid oleks kindkasti palju. Ei pea pôdema, et kôik nii targaks saavad. Ei saa niinaa. ☺️

Marek /BONSUNA/ Kalmus

• Bonsuna Team
    • View Profile
« Reply #27 on: December 18, 2017, 20:58:12 »

✌🏾

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #28 on: December 18, 2017, 21:11:35 »

Selle peale ma võin mürki võtta, et täiskasvanud inimesed ei muutu - me võime mingis situatsioonis head nägu teha aga reaalsus on kahjuks teistsugune.

Mul on nii meeles, kui majahaldur oli minu vana ülemuse kohtusse kaevanud ja astus järgmisel päeval uksest sisse ja lausus kuldsed sõnad: Noh tra, oled omale samasuguse tra nüüd vastu saanud :)

A.
What will you do if all your problems aren't solved by the time you die?

kristo1979

• View Profile
« Reply #29 on: December 18, 2017, 21:41:47 »

Siin võiks vastata mitut moodi.

Kuna mu eesmärk on muutuda iga päevaga järjest paremaks inimeseks, seda igas võimalikus heas mõttes siis vastan sulle nii vana sõber.

Võime saada kokku, ei pea tunde maailma asju ajama, ei pea ka kohvi jooma, ei pea sõbrunema vaid matame lihtsalt sõbralikult sõjakirve maha. Teeme ühe trenni näiteks koos, lööme käed, et edaspidi üksteise suunas sappi ei pritsi ja kogu moos.

Nagunii teeme mõlemad enda asja edasi.

Elu on liiga lühike, et mingit viha või mis iganes sitta pagasit endaga kaasas tassida.

Kui oled mees ja sobib siis anna teada.

Kui ei siis ei.

Pages: 1 [2] 3 4 5   Go Up

Kaubamaja
youtube