wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Go Down

Author Topic: Eesti Kalevipoeg Soome Turul.  (Read 22836 times)

René Laane

• ARCTIC SPORT
  • René Laane
    • View Profile
    • Langeta kaalu ja saavuta oma unistuste vorm!
Re: Eesti Kalevipoeg Soome Turul.
« Reply #105 on: February 19, 2011, 18:11:41 »

Omkohus on muidugi lubatud. Rohem isegi seda ei  viitsi kommenteerida.

Ja mendiks läheb tööle või õppima uurimuste alusel enamasti see, kes on noorena olnud allasurustud või siis mujale tööle või õppima ei saa.

Infoks: mendiks ja sõjaväelaseks õppides makstakse sulle ka õppimise ajal, mujal sellist jama ei ole ;D.
NB! Hariduse omandamiseks pead olema üldjuhul eeldustega (ei tohi olla loll) või peab sul raha olema, aga eelpoolnimetatud ametite õppimiseks ei pea sul midagi olema, Peab vaid olema ....................

okk

• ....
    • View Profile
« Reply #106 on: February 19, 2011, 18:13:28 »

Minuarvates väga õige, et rikkam inimene saab rohkem trahvi.
+1 
Trahvi eesmärk on inimest distsiplineerida ja võtta tahtmine oma "reeglite rikkumist" korrata . Normaalne , et trahv määratakse sissetuleku järgi . Kui kõik maksaks 5000 mingi sama rikkumise eest siis mõnel vennal võtaks pikemaks ajaks soovi tegu korrata teine (suurema sissetulekuga) vaatab , et nahh 5000  ;D ja laseb kõrge kaarega seadustele.....

René Laane

• ARCTIC SPORT
  • René Laane
    • View Profile
« Reply #107 on: February 19, 2011, 18:26:18 »

+1 
Trahvi eesmärk on inimest distsiplineerida ja võtta tahtmine oma "reeglite rikkumist" korrata . Normaalne , et trahv määratakse sissetuleku järgi . Kui kõik maksaks 5000 mingi sama rikkumise eest siis mõnel vennal võtaks pikemaks ajaks soovi tegu korrata teine (suurema sissetulekuga) vaatab , et nahh 5000  ;D ja laseb kõrge kaarega seadustele.....

Täielik ila.
See inimene, kelle sissetulek on suurem,. on selle jaoks ka vaeva näinud ja maksab niigi riigile suuremaid makse (ehk on riigile nagunii kasulikum),.'
Miks tema siis on halvem inimene, kui ületab ntx kiirust, kui see, kes laenas sõbralt auto ja sõitis kiiremini kui lubatud, Ühesugused "pätid" mõlemad ja ühtemoodi rikkusid reegleid, saagu siis ka võrdselt trahvi.

Archangel

• Guest
« Reply #108 on: February 19, 2011, 18:27:55 »

Ja mendiks läheb tööle või õppima uurimuste alusel enamasti see, kes on noorena olnud allasurustud või siis mujale tööle või õppima ei saa.

Infoks: mendiks ja sõjaväelaseks õppides makstakse sulle ka õppimise ajal, mujal sellist jama ei ole ;D.
NB! Hariduse omandamiseks pead olema üldjuhul eeldustega (ei tohi olla loll) või peab sul raha olema, aga eelpoolnimetatud ametite õppimiseks ei pea sul midagi olema, Peab vaid olema ....................

Hea teada. ;)

Ei saa päris nii ka öelda, et Mendiks lähevad need õppima enamasti, kes allasurutud on olnud või mujale ei saa. Ma ei mäleta küll, et oleksin kuskilt otsast alla surutud lapsepõlvega olnud vms - ning koole kuhu minna oli mitmeid. Politseitöö lihtsalt alati huvi pakkunud.
 Enamik teisedki kadetid olid normaalsed inimesed. Täiesti tavapärased inimesed. Üks oli 33a, omas palju kinnisvara ning rahadega probleeme polnud. Kulturist isegi oli :D - ütles, et töö tundub huvitav ja sobiv.

Ja mis maksmisse puutub siis see on küll naeruväärne. Selle stipiga ei saa sa isegi elu sees hoitud. Jah, koolis süüa saab - aga ainult 3x päevas ning kui just 3 portsjonit iga kord ei võta siis on sul ilmselgelt toitumine liiga kehva. Viimane toidukord kell 17.00 ja esimene kell 08.00 - kerge "paus" einete vahel :D
 Ning kuna mujal taskuraha teenida ei tohi siis ütleks, et muudes koolides õppimine pakub palju paremaid võimalusi. Poole kohaga tööl käies oled vbl nõksa kurnatum aga vähemalt on raha taskus. Lisaks ei tohi Politseikoolis ka ühestki tunnist puududa ega mitte midagi sellist. Ehk võtab teinekord palju rohkem energiat kui tavaline ülikool, kus ei pea alati paaniliselt 100% kõik tunnid kohal käima.

Mis puutub nõudmistesse, et kooli sisse saada siis olen nõus, et võiksid karmimad olla. Praeguste füüsiliste ettevalmistuste muutmistega suutsid vähemalt naised pea-aegu täielikult elimineerida, kes füüsiliselt tööga hakkama ei saaks. Kuid vaimne pool jätab paljustki soovida.

Enamasti selle tõttu, et väga paljud olid otse keskkoolist tulnud, ehk ei omanud reaalsest elust suurt ülevaadet. Sellised inimesed ei ole vaimselt minu arust piisavalt valmis seda tööd tegema. Ei osata end samastada teiste tavainimestega, kes teevad 9-5ni kontoritööd ega noortega(üle 18), kes palju pidutsevad.
 Vbl on see hea, et osatakse neutraalsem olla - kuid minu arust teeb see tööd raskemaks, kui ei olda nii kursis ülejäänud maailma nüansidega mida Politseiametnik tegelikult peaks suures osas just kaitsma ning kust ta peaks korda ülal pidama.

Kas sai jälle liiga pikk jutt - kas peaksin proovima lühemalt seletada?  ;D
« Last Edit: February 19, 2011, 18:30:03 by Holger /Archangel/ Maiväli »

okk

• ....
    • View Profile
« Reply #109 on: February 19, 2011, 18:35:06 »

Täielik ila.
... maksab niigi riigile suuremaid makse (ehk on riigile nagunii kasulikum),.'...

Tõsiselt mõtled niimoodi või ?
Ah las ta olla , pole nii hingelähedane teema ....Eks igal ühel omad tõekspidamised.

nipernaadi

• View Profile
« Reply #110 on: February 19, 2011, 18:37:31 »

+1

Antz

• View Profile
« Reply #111 on: February 19, 2011, 18:43:55 »

Täpselt minu mõte.

René Laane

• ARCTIC SPORT
  • René Laane
    • View Profile
« Reply #112 on: February 19, 2011, 18:44:33 »

Hea teada. ;)

Ei saa päris nii ka öelda, et Mendiks lähevad need õppima enamasti, kes allasurutud on olnud või mujale ei saa. Ma ei mäleta küll, et oleksin kuskilt otsast alla surutud lapsepõlvega olnud vms - ning koole kuhu minna oli mitmeid. Politseitöö lihtsalt alati huvi pakkunud.
 Enamik teisedki kadetid olid normaalsed inimesed. Täiesti tavapärased inimesed. Üks oli 33a, omas palju kinnisvara ning rahadega probleeme polnud. Kulturist isegi oli :D - ütles, et töö tundub huvitav ja sobiv.

Ja mis maksmisse puutub siis see on küll naeruväärne. Selle stipiga ei saa sa isegi elu sees hoitud. Jah, koolis süüa saab - aga ainult 3x päevas ning kui just 3 portsjonit iga kord ei võta siis on sul ilmselgelt toitumine liiga kehva. Viimane toidukord kell 17.00 ja esimene kell 08.00 - kerge "paus" einete vahel :D
 Ning kuna mujal taskuraha teenida ei tohi siis ütleks, et muudes koolides õppimine pakub palju paremaid võimalusi. Poole kohaga tööl käies oled vbl nõksa kurnatum aga vähemalt on raha taskus. Lisaks ei tohi Politseikoolis ka ühestki tunnist puududa ega mitte midagi sellist. Ehk võtab teinekord palju rohkem energiat kui tavaline ülikool, kus ei pea alati paaniliselt 100% kõik tunnid kohal käima.

Mis puutub nõudmistesse, et kooli sisse saada siis olen nõus, et võiksid karmimad olla. Praeguste füüsiliste ettevalmistuste muutmistega suutsid vähemalt naised pea-aegu täielikult elimineerida, kes füüsiliselt tööga hakkama ei saaks. Kuid vaimne pool jätab paljustki soovida.

Enamasti selle tõttu, et väga paljud olid otse keskkoolist tulnud, ehk ei omanud reaalsest elust suurt ülevaadet. Sellised inimesed ei ole vaimselt minu arust piisavalt valmis seda tööd tegema. Ei osata end samastada teiste tavainimestega, kes teevad 9-5ni kontoritööd ega noortega(üle 18), kes palju pidutsevad.
 Vbl on see hea, et osatakse neutraalsem olla - kuid minu arust teeb see tööd raskemaks, kui ei olda nii kursis ülejäänud maailma nüansidega mida Politseiametnik tegelikult peaks suures osas just kaitsma ning kust ta peaks korda ülal pidama.

Kas sai jälle liiga pikk jutt - kas peaksin proovima lühemalt seletada?  ;D

Plää rsk fuck, ma ei ole siin foorumis veel kunagi sõna võtnud negatiivses toonis, aga kas tõesti saab olla huvitav see, kui lähed ja paned kitse, et sõber või tuttav tegi seda ja toda, mida teha ei tohiks (tavaline ja igapäevane menditöö).
Toit on täiesti rahuldav (tavainimese mõttes, nagu me enamus tegelt oleme) ja mis peamine TASUTA, ei ole mõtet jama ajada, kulturistiks ei saa, aga ei pea ka mõtlema sellele, kust söögi jaoks raha saada. Ja makstakse veel peale kah.
Ja veel, kes ütles, et mujalt ei tohi teenida, sul võib olla kasvõi 10 firmat, mis teenivad miljoneid, sa ei või ainult juhatuses olla, võid olla nii omanik kui ka nõukogu liige.
Plää, sa ajasid mu keema oma mendijutuga, sry. See jääbki siia foorumisse.
Kui näeme, olemei kka sõbrad edasi  ;D

René Laane

• ARCTIC SPORT
  • René Laane
    • View Profile
« Reply #113 on: February 19, 2011, 18:48:24 »

Tõsiselt mõtled niimoodi või ?
Ah las ta olla , pole nii hingelähedane teema ....Eks igal ühel omad tõekspidamised.
Muidugi mõtlen.
Miks mina peaksin maksma rohkem kiiruse ületamise eest, kui suvaline rott, kes vaevu endal hinge sees jõuab hoida.
Miks mina siis halvem inimene oleksin, et mult rohkem sisse kasseeritakse????????+

Archangel

• Guest
« Reply #114 on: February 19, 2011, 19:17:49 »

Diskussioon on alati huvitav ja põnev. Ega muudmoodi inimene ei arenegi, kui ainult omaenda mullis istub ja asju ette kujutab. :)

Sellepärast ma teinekord niipalju jahungi. Aju nagu käsn ja tahan uut infi saada, oma arvamustele vastuseid jms.

Mis muutub selle menditöö asjasse, et oma sõprade jms peale kitse panemine siis üks esimene küsimus mida küsitakse sinult sisseastumise vestlusel Prefekti ja muude tähtsate onude juuresolekul on see, kas sa teeksid sõpradele või tuttavatele erandeid politseinikuna ainult selle pärast, et neid tunned. Kas lubaksid neil seadust rikkuda kuna tegemist sõpradega?

Kas see on huvitav? Oleneb puhtsalt sinust endast ju. Mul häid sõpru väga vähe (2-3), ja kõikidele ülejäänutele kutsuks mendi küll välja kui neil katus ära sõidaks. Nahhui ma neid kaitsen, kui neil mõistus lännu.(muidugi enne annaks parima, et olukord ilma lahendada) Aga muidu mul parematki teha kui idiootidele sõpra mängida. :D Liiga paljud inimesed on valmis laskma end ära kasutada tuttavate poolt ning ollakse liiga kergelt valmis tuttavatega koos põhja minema. Tore, et neist hoolid ning arvatavasit paljud ka hoolivad sinust ning samamoodi ollakse abivalmid.
 Kuid minu jaoks jookseb kuskilt piir ning ma ei kavatse küll oma aega ja vaeva kulutada kellegi teise idiootsuste peale.

See raha teenimine kooli kõrvalt siiski suht ajukas. Kui paljuid 18seid sa tead, kel oma firma ja raha tiksub? Enamik neist ei taha niivõinaa politseinikuks õppima minna - milleks? Kui just töö fanatt ei olda.
 Tavaline kadett on suht sitas seisus, raha saadakse vanematelt veidi. Heal juhul saab vahest harva midagi endale lubada. Ülejäänud aeg istutakse näpp kannis :D - nüüd vist pidi siiski praktika ajal nutsu saama, mis on hea muidugi. :)
 Koolist ära minemiseks raha ei ole (a'la koju sõita nädalavahetuseks), millegi tegemiseks raha ei ole. Istud kogu praktika/puhkuse välise aja koolis ja ainult õpid ja õpid. (mõni arvab, et selline kool olema peakski - aga minu arust selline süsteem on ideaalsest päris kaugel)
 Minusugused vaat-et veel hullemas seisus. Stipi eest sain ainult koolis lisasüüa lubada ja kodus käia nädalavahetusteti, ning isegi selle jaoks jäi puudu. Mille eest ma korteri eest maksan? Laene? Pm. vaja kogu muu elu seisma panna ja ära kaotada, kui tahad seal koolis käia.

Rene kas sinu arust on Politseinikud mõttetud mehed? Või täpsemalt, kas sul on nende vastu 0 respekti? Räägid, et kooli lähevad ainult kehvikud ning neilegi hakkab võim pähe. Lisaks pooldad omakohust.
 Kas oleks maailm äkki parem ilma politseita? Arvan, et mitte - aga mis oleks lahendus?

Keegi peab ju korda pidama. Vabatahtlikud? Lol, arvan, et mitte. Kahjuks korralikku politseitööd saabki tihtipeale suhtkoht fanaatik teha ainult - see aga ei ole sinu sõber vaid seaduse järgija ning kehtestaja. Temal on seaduse poolt ette antud rängad kohustused ja piirangud ning ka suured õigused. Süsteem on nii üles ehitatud, et keskmine politseinik on võimeline olukordi lahendama suhteliselt kitsas valdkonnas ning paljudel juhtudel ei oma seaduslikku võimu olukorra lahendamiseks vaid on sunnitud kutsuma teisi gruppe appi.
 Ülekoormus ning kindlalt paika pandud reeglid asjade tähtsusele (Kellegi auto numbrimärgi varguse lahendamisega ei tegeleta ilmselgelt ligilähedaseltki sama resurssi või ajakuluga, kui seda tehakse siis kui kellegi Bentley pihta pannakse)

Kõik see ajab tavainimest ilgelt närvi politsei peale. Väga paljudel on mulje, et Politsei ei tee oma tööd, ei viitsi, ei taha, ei huvita jne. Kuigi reaalselt ei ole see alati politseinike enda otsustada keda nad aitavad või kui põhjalikult. Kui ülemus sulle ütleb, et tegele sellega siis sa tegeled sellega. Ning et mingi osakonna ülemus otsustab prioriteete ümber liigutada ei tähenda alati, et kõik mendid on idioodid või pohhuistid või muud sellist.

Mida rohkem asjasse süüvida seda rohkem on ikka tunne, kuidas kogu maailm ja üleüldse kõik on ikka pekkis küll.  ;D

Innu

• Vastseliina - Birkenau
    • View Profile
« Reply #115 on: February 19, 2011, 19:20:03 »

No ma ei saa mitte rahulikult olla. Jääb mulje, et kui mul õnnestub mingi mafiavõrk paljastada siis võin selle nimel isegi paarkend menti kasti lüüa - pea-asi, et tulemus käes on.  ;D

Inglise keelne väljend sobiv selle kohta: "The ends do not justify the means".

Nüüd läheb vaidlus tegelikult juba päris huvitavaks. Kas te oleksite valmis ründama ning tõsiselt vigastama mitut Politseinikku kui teaksite täiesti kindlalt, et nad on mingi mafiavõrgu liikmed ning teid ilma erilise põhjusta mingi pisema rikkumise pärast "peedistavad" ning füüsilist jõudu kasutavad?
 Kas põhimõtte pärast laseksite rusikad käiku ning taoksite tüübid kasvõi poolsurnuks?

Ma isiklikult saan aru põhimõtete pidamisest ja kõigest sellest. Kuid kust jookseb piir? Kas mitte kõik pole süütud kuni kohus vastupidist tunnistab? Kas paljude teie arvates on normaalne omakohus ning seaduse rikkumine sellel eesmärgil, et midagi muutuks?
 Kas selline teguviis mitte ei näita seda, et seaduste eiramisega on ainuke võimalus midagi maailmas muuta?

Ei vaidle vastu, et paljud seadused on lollid ja mõttetud. Ametnikega vaidlema jäädes võib hulluks minna jne. Kuid kui me propageerime ning ergutame inimesi seadusi eirama kuna need ei sobi nende põhimõtete või ideoloogiaga, siis kuidas saab üldse ühtne riik ja seadusesüsteem eksisteerida?

Kas on parem proovida süsteemi seestpoolt muuta või on targem selle vastu üles tõusta? (Egiptuse sündmused huvitav näide selle kõige kohta)

Ma ei hakka siinkohal mingit enda arvamust rämedalt peale suruma kuna teema liiga keeruline et ühtset vastust kohe paugupealt anda. Huvitaks just, mis teiste peas toimub ning kuidas nemad seda kõike näevad.

8)  ???

Oled vist must valesti aru saanud, aga ma ei viitsi seletama hakata eriti!

Lühidalt: Kui tänu sellele kongiviimisele ja turul toimunule tulevikus on ka eestlastel võimalik Soomes seeni rahuliku südamega müüa, siis oli tegu 100% õige! (Pole täpselt kursis siiski, kui keeruline nende müügilubade saamine tegelikult on)

Ja korrakaitsesüsteemist niipalju, et on olemas politseinikud ja on kahjuks ka mendid, samuti nagu on venelased ja on tiblad! (venelaste vastu pole mul isiklikult kunagi midagi olnud). Üks kõige haigemaid inimnäiteid ongi mu arust ment, kellele on võim pähe hakand, fakt on see, et sellised lävivad aind omasugustega ja midagi head sealt tulla ei saagi!

Fakt on ka see, et ilma korrakaitseorganite ei saa ju! See läheks ju anarhiaks vms. ära kätte ja toimuks aind üks olelusvõitlus, kus ellu jääks vaid tugevamad! Nii et päris maha ka politseid teha ikka vast ei saa.

Aga üldiselt... peace ikka! :)
Üts lihtne Võromaa miis!

Neljakümneselt tõmme 300+ surumine 200 ja kükk 250+ midagi! Eesmärk noh :) (Suvel trennist eemal kahjuks!)

T-Mac

• View Profile
« Reply #116 on: February 19, 2011, 19:20:40 »

Muidugi mõtlen.
Miks mina peaksin maksma rohkem kiiruse ületamise eest, kui suvaline rott, kes vaevu endal hinge sees jõuab hoida.
Miks mina siis halvem inimene oleksin, et mult rohkem sisse kasseeritakse????????+

Seaduse rikkumisele peab järgnema karistus ja oluline on, et karistus oleks mõjus. Seaduserikkuja peab mõtlema pärast karistust, et "kurat, kui karistus on selline, siis üritan järgmist rikkumist tõsimeeli vältida". Ma ei arva, et rikkam peaks 1-1'le maksma vaesest rohkem, aga karistus peaks ka rikkamale andma paraja põntsu, et teine kord ikka läheks pikemalt mõtlemiseks, kas tasub ikka siin kihutada või täis peaga rooli istuda. Võibolla oleks siis parem jõukamale kohaldada aresti, siis paneb rohkem mõtlema ehk, kui 2000 kr trahv:D

Archangel

• Guest
« Reply #117 on: February 19, 2011, 19:23:12 »

Oled vist must valesti aru saanud, aga ma ei viitsi seletama hakata eriti!

Lühidalt: Kui tänu sellele kongiviimisele ja turul toimunule tulevikus on ka eestlastel võimalik Soomes seeni rahuliku südamega müüa, siis oli tegu 100% õige! (Pole täpselt kursis siiski, kui keeruline nende müügilubade saamine tegelikult on)

Aga üldiselt... peace ikka! :)

Aga siin tekibki ju küsimus, et kui kaugele on normaalne selliste asjadega minna? Kui palju võib seadust eirata selle nimel, et saaks midagi maailmas muuta? Eesti poisi point oli tegelikult ju hea - avalikustada mafia võim seal turul jne. Kuid vahendiks oli politseitöötajate ründamine - see aga oli paha.
 Pm. otsustas tema enda põhimõtete ning eesmärkide nimel teadlikult seadust rikkuda, et midagi muuta siin ilmas.

Kui kõik nii tegema hakkavad võib päris suur jama kokku tulla, sest mitte kõikidel ei ole niivõrd "üllad" eesmärgid.

Elu kurat ikka paras kirves eksole.  ;D

René Laane

• ARCTIC SPORT
  • René Laane
    • View Profile
« Reply #118 on: February 19, 2011, 19:25:10 »

Mentide kohta võin sulle oma arvamuse avaldada siis, kui näeme silmast silma, aga jah, midagi head ma neist ei arva (lihtsalt ette öeldes ja ridade vahelt lugedes saad sellest isegi natuke aru) ;D

René Laane

• ARCTIC SPORT
  • René Laane
    • View Profile
« Reply #119 on: February 19, 2011, 19:30:40 »

Aga siin tekibki ju küsimus, et kui kaugele on normaalne selliste asjadega minna? Kui palju võib seadust eirata selle nimel, et saaks midagi maailmas muuta? Eesti poisi point oli tegelikult ju hea - avalikustada mafia võim seal turul jne. Kuid vahendiks oli politseitöötajate ründamine - see aga oli paha.
 Pm. otsustas tema enda põhimõtete ning eesmärkide nimel teadlikult seadust rikkuda, et midagi muuta siin ilmas.

Kui kõik nii tegema hakkavad võib päris suur jama kokku tulla, sest mitte kõikidel ei ole niivõrd "üllad" eesmärgid.

Elu kurat ikka paras kirves eksole.  ;D

Plää küll, ründas ment, mitte seenemüüja  ;D. Mendid panid paska nagu tavaliselt neil kombeks ka on ja ründasid esimesena, mida nad teha ei tohiks.
Tavaline tsiviilõiguse rikkumine, mille karistus on trahv, mitte midagi muud. Mitte mingit õigust ei olnud neil arestida seenemüüjat. Fuck, tutvu seadustega.
Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything