wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 [2]   Go Down

Author Topic: IFBB amatöörliiga läks IFBB PRO sarjast lahku. IFBB-Amateur allakäik?  (Read 8219 times)

Joker

  • Admin / Trainhard.ee
  • *****
  • Posts: 14592
    • View Profile

Ja teemasse, siis tundubki, et Arnold ise oma võistlused annab IFBB PRO League ja  Manioni kätte (ei kahtle, et Arnold muidugi jätab IFBB Amateuri toetamata), sest neid võistlusi on juba päris palju, mis üle maailma Arnold Classic nime all tulemas aastal 2018 ja kuhu saab sõita IGA amatöör liigast ja muust jurast sõltumata.
Rega ära, osta lennupilet, aja vormi ja mine kohale. Muidugi konkurss IFBB päris PRO-ks saada on üliraske sellises konkurentsis, aga see on vähemalt midagigi. Ja mis iganes koht ja isegi osalemine sellenimelisel võistlusel on ju ÄGE. Enne polnud paraku üldse võimalust isegi unistada sellest nii mõneski riigis. Kaasa arvatud Fasti-maffiaga Eestis eesotsas. aga ju igal oinal oma mihklipäev ja karma-seadus ikka kehtib.

Ja ikka meeldetuletuseks, et kui võita IFBB-Amateuris nn PRO kaart (elite-pro), siis sellega ei jõua keegi mitte kunagi päris Mr.Olympia võistlustele. See oleks nagu Tallinna ühitransa rohelise kaardiga minna tasuta sõitma Londoni metroosse. Lihtsalt, sel pole erilist väärtust.

Logged
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.erootikapood24.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard

Joker

  • Admin / Trainhard.ee
  • *****
  • Posts: 14592
    • View Profile

Soomes eriti juhtiv figuur ütles Eesti "kulturistede" poseerimise kohta et "nad venitavad olematuid käsi ja jalgu nagu neil oleks kused püksis" = rind/bits/reis külje pealt. ( vajutakse peale pikad venitamist sügavale kükki , surutakse reied kokku ja surutakse olematud kätt vastu selga/rinda)

Ise lisaksin siia "biits ees" kommentaari Eesti lavadelt = põlved lähevad laiale, "mees vajub pool kükki" nagu oleks pasas püksis...  Nii kaugele me oleme siis tulnud kulturismi arendamisega Eestis?

Ala kus esitletakse lihaseid ja estetiika on muundunud lihasteta "kused ja pasad" püksis venitamiseks ja grimmide võrdlemiseks?

:) nu ei saanud panemata jätta :) Tegemist muidugi ka NBBUI ehk Natural BodyBuilding Union International võistusega ... Soome legendy vs Viron joker :)

« Last Edit: December 04, 2017, 16:32:04 by Joker »
Logged
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.erootikapood24.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard
Pages: 1 [2]   Go Up
 

Kaubamaja
youtube