wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: [1]   Go Down

Author Topic: Viis põhjust, miks su vöökoht just talvel paisub  (Read 2432 times)

Joker

 • Admin / Trainhard.ee
 • *****
 • Posts: 14599
  • View Profile
Viis põhjust, miks su vöökoht just talvel paisub
« on: January 29, 2018, 07:26:54 »Talv tekitab masendust. Ah, et kuidas? No mõelge ise - õues on külm ja pidevalt pime, kõikvõimalikud viirused möllavad ja lisaks tõuseb ka kaal. Miks küll?

Men´s Health pani kirja viis põhjust, miks talvel vöökoht paisub. Kui seda silmas pead, püsid ka paremini vormis.

* Sa istud enamasti toas. Kui õues läheb ilm külmemaks, kipub suur osa inimesi toas istuma. No kes see ikka tahab pärast töölt koju jõudmist pimedale ja külmale tänavale minna! Ja isegi kui sa trennis käid, liigud sa õues sel ajal vähem ning nii põleb ka kaloreid diivanil raamatut lugedes või telekat vaadates vähem. Lisaks, nagu eelnevast veel vähe oleks, sööd sa selle kõige kõrvale tõenäoliselt ka rämpstoitu. Teadlased on nimelt leidnud, et inimesed, kes vaatasid üle 120 minuti päevas telekat, sõid suurema tõenäosusega rasvarohkeid toite ning vähem puu- ja köögivilju.

* Sa ei suuda pühadetoitudest loobuda. Talvel on mitmeid pühasid, kus põhirõhk on söömisel. See aga tähendab, et ka vaid üks õhtusöök võib sind vormi hoidmise kursilt kõrvale kallutada. Kaalu hoidmisele mõeldes on see aga puhas kuritegu.

* Sa sööd kiirtoidu ja poolfabrikaate. Kiirustades on kiirtoit ja poolfabrikaadid mõnikord endal hinge sees hoidmiseks ainuvõimalik valik. Nendega on aga see lugu, nagu väidavad teadlased, et rohke soolasisalduse tõttu vähendavad need õnnehormoonide teket ja annavad ohtralt kaloreid.

* Sul on meel pidevalt morn. Pimedama ajaga kaasneb hooajaline meeleolulangus, mida tuntakse ka talvemasendusena. Alanenud meeleoluga inimesed püüavad aga oma tuju magusa toidu ning alkoholiga tõsta ning see paneb põntsu su seedimisele ja maksale.

* Sa magad vähem. Kui tuju on sant, magavad inimesed vähem, nendivad Pittsburghi ülikooli teadlased. Talvemasendusega kaasneb sageli olukord, kus inimesed vedelevad rohkem voodis, kuid nad ei maga seal. Seda seetõttu, et pime aeg ajab sisemise kella sassi. Magamatus suurendab aga söögiisu ja põhjustab ka kaalutõusu.

Allikas Õhtuleht
Logged
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.erootikapood24.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard

Zilveros

 • Posts: 18
 • P@P Fitness Center
  • View Profile
Re: Viis põhjust, miks su vöökoht just talvel paisub
« Reply #1 on: January 29, 2018, 15:41:27 »

Täitsa õige jutt! ;D On veel kuues põhjus olemas milleks on nt. vigastused - siis on kindel et lisaks kodus istumisele ja mööda kappe kolistamisele (lootes midagi söödavat leida) kaob vaikselt ka motivatsioon sellest "pehmemast" olekust väljundit leida  :P
Logged
💪👌

NitroKatz

 • Admin / Trainhard.ee
 • *****
 • Posts: 124
  • View Profile
Re: Viis põhjust, miks su vöökoht just talvel paisub
« Reply #2 on: January 30, 2018, 10:22:24 »

Õnneks selleks uus ja efektiivne dieet jälle leiutatud.
Logged
Pages: [1]   Go Up
 

Kaubamaja
youtube