wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: [1] 2   Go Down

Author Topic: GYM24/7 vastu FiTNESS24/7  (Read 3467 times)

Timo Majuri

• Admin / Trainhard.ee
  • WR RAW 231kg,WR Single Ply 300 ,WR BenchP 330kg
    • View Profile
    • www.seksitori.fi
GYM24/7 vastu FiTNESS24/7
« on: August 10, 2018, 11:09:33 »

Ma ei tea kas se on juhus aga tekib tunne nagu Fitness24/7 tekimine turule ja agressiivne laienemine ei läheks kõigile korda?

Tunnet põhjendan sellega et GYM24/7  avab FITNESS24/7  piirkondadesse enda saale mis on siis veelgi soodsama hinnaga ja uue varustusega.

Kas tunne on vale?
Või kui se on õige nii kumb jääb pidama lõpuks?
Se on ju selge et mõlemile kliente ei peaks jätguma kuna konseptsioonid on sarnased.

Lasnamäe FITNESS24/7 on enda silma/mõtlemise/arutamise järgi suures miinuses kohe algusest tänaseni.

Mis siis saab?
« Last Edit: August 10, 2018, 11:14:52 by Timo Majuri »
Aasta 2013 Maailmameister Surumises tulemustega 231kg särgita Maailmaennatus ja 330kg särgiga maailmaennatus tulemustega. Aastal 2015 Euroopa Mester.
----------------------
" Teeme trenni edasi ja vaatame mis saab? "
----------------------
Meie Sponsor: http://www.hotlips.ee

ArvoKaljapulk

• View Profile
Re: GYM24/7 vastu FiTNESS24/7
« Reply #1 on: August 10, 2018, 11:44:52 »

Saale võidakse ju ehitada  aga kas need ka kõik treenimiseks head kohad on või üldse saavad selleks!!! Mina Sinu nahas Timo ei muretseks, uued saalid on tehtud kiireks tulu teenimiseks. HCGYM on koht, kus tehakse trenni ja ollakse rahul. Kasum võibolla ei ole suur aga, et õige kasum tuleb 10-15 aastaga.

kanitell

• View Profile
« Reply #2 on: August 10, 2018, 15:43:58 »

Miks kliendile peaks korda minema? Mida rohkem saale seda parem tarbijale.

Super uudis. See palju nad teenivad, isiklikult ei morjenda väga.

malta

• View Profile
« Reply #3 on: August 10, 2018, 18:39:08 »

Gym24 on MyFitnessi tehtud. Sama omanik operaator. Nende rahakott on põhjatu kuna kontrollivad naiste rühma treeningute turgu. Ainus koht kus raha teenitakse mida võib rahaks nimetada. Kõik ülejäänud suht vegeteerivad. Palju selliseid kes treenivad korra nädalas. Või üle kahe nädala. Nagu mina. Selliseid taga aetaksegi.

Timo Majuri

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
    • www.seksitori.fi
« Reply #5 on: August 13, 2018, 20:49:52 »

Käisin eile lasnamäe Prismas õhtupoolel ja kuna seal teisel korrusel on Lemon nii vaatasin ka vitriinaknatest sisse...polnud ühtegi klientid.
Ruumid vist 2000m2 ja kulude kattekls peaks olema vähemalt 1000 liiged kes maksaksid stabiilselt kuumaksed...siis jääks nulli vist..oleneb palga ja komm kuludest.

Järgmine imestamine oligi Prisma "väravate" juures suurelt : "Osta xx summa eest prismast ja saad käia 10 korda Lemonis"
Kui praktiliselt tasuta saaks juba käia nii kuhu järgmisena? 

Ma mõtlen selle peale et kas ja kes siin peab vastu pidama? Samas paadis seilab ka Fitness24 lasnamäel. MyFitness ja Tallink jäävad nagunii

Ehk teeme trenni edasi ja vaatame mis saab?  ;)
Aasta 2013 Maailmameister Surumises tulemustega 231kg särgita Maailmaennatus ja 330kg särgiga maailmaennatus tulemustega. Aastal 2015 Euroopa Mester.
----------------------
----------------------

visionofdisorder

• View Profile
« Reply #6 on: August 13, 2018, 21:22:21 »

need kohad toimivad nagu planet fitness ameerikas. aja suured kollid minema (no grunting, no deadlifts - sest see on "hirmutav" vms) ja aja "uue aasta lubaduse" inimesed sisse, kes käivad saalis vb 3 korda, aga lepingut ei lõpeta sest hind on nii odav. lepingutega käibki see inimeste lõksu püüdmine. psühholoogiliselt on masendav teha mingi leping ja siis jälle lõpetada sest sa ei viitsinud trennis käia. või arvavad, et motivatsioon tuleb veel tagasi.

https://www.washingtonpost.com/news/wonk/wp/2016/01/05/what-your-new-gym-doesnt-want-you-to-know/?noredirect=on&utm_term=.a3f19402ed54

https://medium.com/thrive-global/why-your-gym-doesnt-want-you-to-succeed-ebf27e389842

Timo Majuri

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
    • www.seksitori.fi
« Reply #7 on: August 15, 2018, 11:41:43 »

need kohad toimivad nagu planet fitness ameerikas. aja suured kollid minema (no grunting, no deadlifts - sest see on "hirmutav" vms) ja aja "uue aasta lubaduse" inimesed sisse, kes käivad saalis vb 3 korda, aga lepingut ei lõpeta sest hind on nii odav. lepingutega käibki see inimeste lõksu püüdmine. psühholoogiliselt on masendav teha mingi leping ja siis jälle lõpetada sest sa ei viitsinud trennis käia. või arvavad, et motivatsioon tuleb veel tagasi.

https://www.washingtonpost.com/news/wonk/wp/2016/01/05/what-your-new-gym-doesnt-want-you-to-know/?noredirect=on&utm_term=.a3f19402ed54

https://medium.com/thrive-global/why-your-gym-doesnt-want-you-to-succeed-ebf27e389842

Arvan et teil on õigus.

Kuulsin Soomest sarnase jutu. Kesklinnas koht kus pidi olema +2 000 liiged ja omaniku sõber kes hoiab äärelinnas klassikalist saali tuli külla ja küsis:
" Kuidas need tuhanded inimised sobivad trenni" ? 
- Nad ei peagi sobima, osa käib ainult korra kuus ja mõned tulevad vaatavad et trenad kinni ja teevad natuge midagi muud ja lahkuvad ära, raha saadud.
" Kuidas sa oled lahendanud kardiote ja trenade hoolduse kui teil on sellised hinnad" ?
- Kuidas nii? Siin pole midagi lahendamist, meie ei jälgi pidevalt mis on katki ja mis mitte, meil pole aega ega resursse/tahtmist seda teha, Meie võtsime pakkumised hooldusfirmadelt ja kõige soodsaim
   käib korra iga teise kuu taga vaatamas üle.

Jõusaali ideaalseim ja oodatuim püsiklient = Inimine kes liidub ,maksab tasud ja peale esimist käiku rohkem ei külasta aga maksab edasi :)
----------------------
----------------------

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #8 on: August 15, 2018, 11:47:17 »

Isegi mitmega suhelnud, kes täpselt sama räägivad. Ah käin kuus 1x trennis, aga ei hakka ka lepingut lõpetama, sest äkki ... ja muidu ei saa üldse käia vms... kuigi nüüd ka saale kus 1x pääse pole enam üle mõistuse.
Nn tõsiste tegijate pealt nagunii ei teeniks, sest neid on siiski suht vähe ja hajuvad nagunii laiali erinevate saalide peale. Seega parem "massidesse" ja seal pole ka tähtis, mis aparaadid ja palju raskusi panna saab jne.
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.erootikapood24.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard

Karl

• View Profile
« Reply #9 on: August 15, 2018, 14:56:29 »

Samas tahaks arvata, et jällegi tõsistele treenijatele on see positiivne uudis, sest asjalikes saalides on ehk selle võrra vähem inimesi ja mugavam treenida?

visionofdisorder

• View Profile
« Reply #10 on: August 15, 2018, 15:56:43 »

oleneb. :)

siin kohal peab tänama Timot, HC-s sellist probleemi pole veel olnud.

zwen15

• View Profile
« Reply #11 on: August 16, 2018, 09:36:15 »

oleneb. :)

http://www.youtube.com/watch?v=cy9Kb_fbY-I

siin kohal peab tänama Timot, HC-s sellist probleemi pole veel olnud.

See juhtum on ikka äärmiselt kahetsusväärne. Niipalju, kui ma erinevate youtuberite videotest aru olen saanud, polnud see ründaja saali töötaja vaid suvaline roidhead.
Milleks Jõusaal üldse on siis???
Kusjuures ma ei teagi Tallinnas korraliku jõusaali, kus oleks piisavalt normaalseid vahendeid, mitte igasugu tilulilu masinaid.
« Last Edit: August 16, 2018, 09:41:07 by zwen15 »

visionofdisorder

• View Profile
« Reply #12 on: August 16, 2018, 13:39:51 »

minu jaoks on oluline peamiselt, et saaks jõutõmmet teha ja mul on viies erinevas saalis olnud probleeme just sellega. kõige hullem situatsioon oli telliskivi koduklubis. ma küsisin kaks korda (esimene kord saatsin meili, teine kord küsisin isiklikult) kas siin võib teha jne - vastati, et võib. siis ilmub kohale mingi asshole treener, kes hakkab vinguma ja väidab, et need kes meilile vastasid ei tea midagi ja tema ka ei tea, aga "omanikud ei lubaks" vms. lõpuks läks asi isiklikuks - kui palju sa surud, kelle kavade järgi sa teed, tee hoopis minu õpetuste järgi ja saad paremad tulemused jne. nõme värk. suht "kuulus" treener ja endine odaviskaja.

muidu olekski ainult ühes saalis, aga vahest on juhtunud, et pean kuskile mujale minema, või siis lihtsalt huvi pärast.

Kristjan-J. KIRP Konsap

• IFBB Natural Classic Bodybuilder
    • View Profile
    • Fitness.ee
« Reply #13 on: August 19, 2018, 21:13:54 »

minu jaoks on oluline peamiselt, et saaks jõutõmmet teha ja mul on viies erinevas saalis olnud probleeme just sellega. kõige hullem situatsioon oli telliskivi koduklubis. ma küsisin kaks korda (esimene kord saatsin meili, teine kord küsisin isiklikult) kas siin võib teha jne - vastati, et võib. siis ilmub kohale mingi asshole treener, kes hakkab vinguma ja väidab, et need kes meilile vastasid ei tea midagi ja tema ka ei tea, aga "omanikud ei lubaks" vms. lõpuks läks asi isiklikuks - kui palju sa surud, kelle kavade järgi sa teed, tee hoopis minu õpetuste järgi ja saad paremad tulemused jne. nõme värk. suht "kuulus" treener ja endine odaviskaja.

muidu olekski ainult ühes saalis, aga vahest on juhtunud, et pean kuskile mujale minema, või siis lihtsalt huvi pärast.
Kui peame sama inimest silmas, siis minu ringkonnas ta küll kuulus ei ole. Mul ei tule praegu nimigi meelde...
Ega ei saagi palju tahta inimesest, kes usub, et vaktsiinid tekitavad autismi.
Soovis mingi aeg Balti Jaama MyFitnessisse tööle saada ja kui ei saanud, (sest pole ei jõusaalitreeneri litsentsi ega oskusi) siis filmis salaja minu trenni ja saatis mu ülemusele, et miks MyFitnessi nr 1 treener selliseid harjutusi teeb. Täitsa soe ühesõnaga, ära pane tähele.

visionofdisorder

• View Profile
« Reply #14 on: August 19, 2018, 21:56:29 »

Kui peame sama inimest silmas, siis minu ringkonnas ta küll kuulus ei ole. Mul ei tule praegu nimigi meelde...
Ega ei saagi palju tahta inimesest, kes usub, et vaktsiinid tekitavad autismi.
Soovis mingi aeg Balti Jaama MyFitnessisse tööle saada ja kui ei saanud, (sest pole ei jõusaalitreeneri litsentsi ega oskusi) siis filmis salaja minu trenni ja saatis mu ülemusele, et miks MyFitnessi nr 1 treener selliseid harjutusi teeb. Täitsa soe ühesõnaga, ära pane tähele.

haha, aitäh selle taustainfo eest. ajas tõsiselt naerma. :D

klubi maine siiski rikutud minu jaoks, aga mis teha. elu läheb edasi.

ma ainult sellepärast mainisin, et vist ikka ei taheta "liiga" tõsiseid treenijaid oma saalidesse. nendest viiest kohast kaks olid myfitnessid (rocca ja kristiine on kõige normaalsemad) ja mul mitu sõpra sama kogenud, just jõutõmbega seoses või "liigse häälitsemisega".

varsti tulevad eesti saalidesse ka lunk alarmid?

Pages: [1] 2   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything