wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 2 [3] 4   Go Down

Author Topic: Covid-19 - kas kolmas maailmasõda - VÕIDA HC PRO WheyMix?  (Read 4685 times)

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: Covid-19 - kas kolmas maailmasõda - VÕIDA HC PRO WheyMix?
« Reply #30 on: December 21, 2020, 19:50:24 »

Siin sellel lehel tundub vaktsineerimis vastasus eriliselt naeruväärne. Igast sitta mida soniga Vasja autopagaasnikust müüb ollakse valmis endale peldikus veeni süstima aga Ravimiameti heaks kiidetud vaktsiini EI.

Nu kui süstid "veeni" sitta siis hakkab biitseps reaalselt kasvama :) Miks oleks vaja mingit pealesunnitut jura sisse süstida - mis see annab ... see et suren 0,02 % tõennäosuse semel 0,1%-se tõenäosusega? :D ? Kui malta teeb vaktsiini ära, milleks sa põed nende pärast, kes kohe ei torma tegema? Sa oled ju kaitstud. Mask ees, vaktsiin sees - oled nagu surematu kaššei ja ei sure sa enam ja tähistad isegi oma 500 aastast sünnipäeva :)

Samas kui nii mõelda, siis ei saagi aru millest see lõhestumine. Ümaramaalased naeravad lamedamaalste teooriate üle, aga samas ise kirjutavad kõigele kahe käega alla just nagu loeks muinasjuturaamatut, mis lõpuks tõeks saab :)

Kõik õnnelikud .. vandenõuteoreetikud rahul, et nende jutt vastab tõele ja ümaramaalased õnnelikud, et lõpuks vandenõuteoreetikute jutud saavad tõeks :)
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.hotlips.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard

visionofdisorder

• View Profile
« Reply #31 on: December 21, 2020, 19:58:31 »

Ümaramaalased ja lamedamaalased

kumb oled sina?

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #32 on: December 21, 2020, 20:14:51 »

kumb oled sina?

Ma ei tea - ma pole vist kumbki. Mõlemal poolt vaadatuna tundub ajuvabadust palju.
Seega pigem kuskil keskel. Mõlemas otsas justkui mingi megapaanika. Ma võin ükskõik mida pläriseda ja minu arvamus ei muuda nagunii midagi ... täna mõtlen nii, homme võib-olla naa. Nagu arstid, kes ei suuda isegi maskides arukaid vastusi anda. Sp kui arsti kostüüm, siis kus mina tean, kas päriselt arst või ostis Hotlipsist :)

Ei torma koroonat otsima, aga nuh kui nakatun - mis teha .. ju Jumal tahtis. Räägivad, et saatus olla ettekirjutatud :)

visionofdisorder

• View Profile
« Reply #33 on: December 21, 2020, 20:58:00 »

ma mõtlesin konkreetselt seda näidet, mida kasutasid. mitte piltlikult aga otseselt, kas maa on ümar või lapik? või selle koha pealt oledki kuskil keskel?

malta

• View Profile
« Reply #34 on: December 21, 2020, 22:50:01 »

Jokker, sul õnnestus jälle mu jutust valesti aru saada. Lihased ei puutu üldse siia teemasse . Fakt on see, et nt steroide ei saa osta apteegist või kuskilt legaalselt. Tuleb mingi tundmatu Vasja ja müüb parklas pagassist. Ja sa usaldad seda meest aga sa ei usalda pm gripi vaktsiini sest mis see covid muud on kui üks gripi agressiivsem vorm?!
Teiseks ennast vaktsineerides kaitsed sa mitte ainult ennast vaid pigem enda lähedasi aga ka vanureid ja teisi riskirühma kuuluvaid. Kolmandaks, ja see on väga oluline, on Sinul kui tuntud ja paljude jälgijatega inimesel otsene võimalus eeskuju näidata .Sinu vaktsineerimine võiks paljusid mõjutada ning kui tänu sellele elab mõni inimene pikema elu....

troll123

• View Profile
« Reply #35 on: December 22, 2020, 07:39:06 »

Jokker, sul õnnestus jälle mu jutust valesti aru saada. Lihased ei puutu üldse siia teemasse . Fakt on see, et nt steroide ei saa osta apteegist või kuskilt legaalselt. Tuleb mingi tundmatu Vasja ja müüb parklas pagassist. Ja sa usaldad seda meest aga sa ei usalda pm gripi vaktsiini sest mis see covid muud on kui üks gripi agressiivsem vorm?!
Teiseks ennast vaktsineerides kaitsed sa mitte ainult ennast vaid pigem enda lähedasi aga ka vanureid ja teisi riskirühma kuuluvaid. Kolmandaks, ja see on väga oluline, on Sinul kui tuntud ja paljude jälgijatega inimesel otsene võimalus eeskuju näidata .Sinu vaktsineerimine võiks paljusid mõjutada ning kui tänu sellele elab mõni inimene pikema elu....

Kohe näha, et mees loeb iga päev  Pravdat.... krt Postimeest !
Ära hommikul siis oma punast  rätikut ilusasti triikida unusta enne kui kaela paned

112K vaktsineeritute peale 3% vigased.
« Last Edit: December 22, 2020, 08:03:28 by troll123 »

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #36 on: December 22, 2020, 12:03:28 »

ma mõtlesin konkreetselt seda näidet, mida kasutasid. mitte piltlikult aga otseselt, kas maa on ümar või lapik? või selle koha pealt oledki kuskil keskel?

:D nu ma suht kindel, et maa on ikka ümar :D

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #37 on: December 22, 2020, 12:04:49 »

Jokker, sul õnnestus jälle mu jutust valesti aru saada. Lihased ei puutu üldse siia teemasse . Fakt on see, et nt steroide ei saa osta apteegist või kuskilt legaalselt.

Tegelikult saab ja steroidid on tavalised ravimid. Tõsi küll .. lihastekasvatamiseks ei kirjuta ükski perearst selliseid koguseid.

visionofdisorder

• View Profile
« Reply #38 on: December 22, 2020, 14:03:52 »

:D nu ma suht kindel, et maa on ikka ümar :D

troll123

• View Profile
« Reply #39 on: December 23, 2020, 08:53:50 »

Prantsusmaa  valituseses  hakatakse hääletama seaduse üle mis keelaks  mitte vaktsineeritutel ühistranspordi ja muude avalike ruumide kasutamise .

https://www.france24.com/en/europe/20201222-covid-19-french-bill-could-ban-unvaccinated-from-public-transport
https://www.thelocal.fr/20201222/the-everyday-restrictions-people-who-refuse-the-covid-19-vaccine-in-france-could-face

Seaduse eelnõu https://www.assemblee-nationale.fr/dyn/15/textes/l15b3714_projet-loi#

55% Prantslastest ütleb, et nad ei ole nõus ennast vaktsineerida laskma.

Prantsusmaal  on siis korralike proteste oodata. Üks väheseid kui mitte viimaseid riike  kus inimesed kasutavad oma õigust protestida massiliselt, thiti saadab neid ka edu. Viimati kui sooviti teha globaalse turvalisuse seadust ja politsei  filmimine ära keelata, sajad tuhanded( suurimal protesti päevale üle milljoni) inimesed üle riigi tulid tänavatele , ja seadus visati prügikasti.

malta

• View Profile
« Reply #40 on: December 23, 2020, 11:17:28 »

No palju õnne meile!
Kutsuks üles mitte jagama igast vandenõu teooriaid. Mida rohkem inimesi jagab, seda rohkem inimesi usub. Mida rohkem usub, seda vähem peetakse piirangutest kinni ja haigus levib.
Kui inimesed ei järgi soovitusi siis riik võtab meetmed kasutusele nagu nüüd. 3 nädalat mureta.

troll123

• View Profile
« Reply #41 on: December 23, 2020, 14:58:45 »

No palju õnne meile!
Kutsuks üles mitte jagama igast vandenõu teooriaid. Mida rohkem inimesi jagab, seda rohkem inimesi usub. Mida rohkem usub, seda vähem peetakse piirangutest kinni ja haigus levib.
Kui inimesed ei järgi soovitusi siis riik võtab meetmed kasutusele nagu nüüd. 3 nädalat mureta.

troll123

• View Profile
« Reply #42 on: December 24, 2020, 15:59:30 »

WHO  muutis karja immuunsuse mõiste Vaktsineerimist toetavaks  !

troll123

• View Profile
« Reply #43 on: January 16, 2021, 12:30:30 »

vaktsineerimine ei tule kohustuslik ..... AGA  ilma selleta reisida, busis trammi  etc... ei saa.. Oled oma riigis lõksus ja mõne aja pärast tulevad siis ohtlike mitte vaktsineeritutele  laagrid kus neil hea elada.

https://www.rt.com/news/512701-vaccination-certificates-europe-surprise-vonderleyen/
Google tõlge.
Eurooplastel peab olema reisimiseks kaasas tõendid, mis tõendavad, et nad on Covid-19 vastu vaktsineeritud, ütles EÜ president Ursula von der Leyen Portugali meediale - šokeerides tõenäoliselt eurooplasi, kes pole sellisest reeglist kuulnudki.

Von der Leyen käivitas neljapäeval reisimise “meditsiinilise nõudena” idee “vastastikku tunnustatud vaktsineerimistunnistusest”, kiites Kreeka peaministri Kyriakos Mitsotakise kirjas talle sarnast plaani.

"Meditsiiniline nõue on, et teil oleks tõend, mis tõendab, et olete vaktsineeritud," ütles von der Leyen Portugali ajakirjanikele.

Kuigi Mitsotakise plaan ei olnud mõeldud „kohustuslikuks või reisimise eelduseks“, näis von der Leyen selles suunas kalduvat ja kordas, et „meil peab olema meditsiiniline nõue, mis tõendab inimeste vaktsineerimist“. Kogu ELi hõlmava vaktsiinitunnistuse idee on „poliitiline ja juriidiline otsus, mida tuleks arutada Euroopa tasandil”, jätkas ta rõhutatult.

See oli kahtlemata uudis eurooplastele, kellele Mitsotakise kirja sisu ei olnud tuttav. Kreeka liider kirjutas, et on tungivalt vaja vastu võtta ühine arusaam vaktsineerimissertifikaadi ülesehituse kohta nii, et seda saaks aktsepteerida kõikides liikmesriikides, ja neljapäeval on kavas kogu ELi hõlmav kohtumine, milleks oodatakse taotleda sertifikaate, mis hõlbustavad Covid-19 vastu vaktsineeritud isikute liikumisvabadust.

"On kiiresti vaja vastu võtta ühine arusaam vaktsineerimissertifikaadi ülesehituse kohta, et see oleks aktsepteeritav kõikides liikmesriikides," kirjutas ta. Kreeka kavatseb välja anda digitaalsed vaktsiinitunnistused igale elanikule, kes saab vktsineeritud.
« Last Edit: January 16, 2021, 13:03:25 by troll123 »

troll123

• View Profile
« Reply #44 on: January 17, 2021, 12:19:22 »

Norras ca 40 000 vaktsineeritut ja 29 surma + alergilised  reaktsioonid + näohalvatus kui palju täpselt seda ei soovinud minister öelda. Samal ajal on  Norras on kokku 519 covid surma. 29  vaktsiini surma on 5,6% kõikidest surmadest,   Väga tappev  see 95% efektiivne vaktsiin.
Samuti ei välista nad, et  vaktsineeritud  inimesed  viirust edasi ei kanna asümptomaatiliselt teisetele !!
https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-01-16/norway-vaccine-fatalities-among-people-75-and-older-rise-to-29

https://www.rt.com/news/512736-israel-facial-paralysis-13-covid-vaccine/

« Last Edit: January 17, 2021, 14:10:05 by troll123 »
Pages: 1 2 [3] 4   Go Up

Kaubamaja
youtube