wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: [1]   Go Down

Author Topic: Bonsuna.com avaldus EKFL-i ja EOK aadressil  (Read 2330 times)

Bonsuna.com

 • Admin / Trainhard.ee
 • *****
 • Posts: 159
  • View Profile
Bonsuna.com avaldus EKFL-i ja EOK aadressil
« on: December 30, 2009, 14:44:51 »

Austatud Eesti Kulturismi- ja Fitnessi liit,
Austatud EOK


Kulturismi- ja fitnessiportaalis Fitness.ee on ilmunud 26.12, 28.12 ja 29.12.2009 artiklisari „Steroidisõprade treener“, mis sisaldab endas üksikasjalikke ja detailseid soovitusi dopinguainete kasutamiseks nii meeste kui naiste puhul. Sarnase sisuga on 19.12.2009 ilmunud „Otsus kasutada steroide ehk loll on see, kes vabandust ei leia“, mille alalõigus „Neile, kes otsustavad kasutada...“, soovitatakse teha korralikku eeltööd enne kui mingeid keelatud aineid kasutamiseks valida.

Näide viimasena, 29.12.2009 Fitness.ee-s ilmunud artiklist: „Nõustun, et 10 mg Anavar´i päevas mehele ei ole mingi doos, kuid olen ise oma silmaga veendunud, kuidas naiste puhul võib selline kogus imesid korda saata. Õlad muutuvad lihaselisteks, rasv kaob, tagumikud tõmbavad pringiks jne. Lisaks räägivad naised, et nad tunnevad kogu valmistumise aja ennast oluliselt kergemalt kui muidu, seda ainult 10 mg – ga päevas. Lihtsalt hämmastav! 10 mg Anavar´iga võib ühest naisest voolida palju vägevama lõpptulemuse, kui meestest, kes manustavad nädalas 1 grammi Testosterooni.“  Artikkel sellisel kujul räägib konkreetsetest doosidest, kuuri pikkusest, kes mida kuipalju võiks kasutada, ehk siis üheselt kutsub kõiki keelatud aineid kasutama.

Pugeda sildi taha, et nemad räägivad asjadest nii nagu on ja kui keegi tarvitab, siis tarvitagu õigeid asju õigel ajal - tahaks küsida, kellel neist on vastav arsti haridus, et julgevad õpetada. Maksimum, mis nad võivad seal lehel välja panna, on erapooletu ravimi infoleht.

Sooviksime EKFL, samuti EOK ametlikku seisukohta Fitness.ee- s ilmunud artiklisarjade kohta, mis sellisel kujul avaldatuna kindlasti on tugevas vastuolus Treenerite Eetika koodeksi punkt 6-ga, mis paneb treeneritele kohtususe võidelda dopinguainete vastu aga mitte neid propageerida, sama nõue laieneb järelikult ka spordialaga otseselt seotud veebilehtedele. Sellest tulenevalt soovime seisukoha võttu ka Fitness.ee- s tegutsevate veebitreenerite Argo Aderi, Indrek Viska, Indrek Otsuse, Marek Morozovi, Laura Reisalu, Natalia Nazarenko-Kiivikase, Ott Kiivikase ja Ralf Otteri tegevuse ja treenerilitsentside suhtes, kuna nad tegutsevad saidil, mis on asunud aktiivselt propageerima steroide. Lisaks neile treenerite andmebaas kus kindlasti pole eetiline olla vähegi endast lugupidaval treeneril.


Lugupidamisega,
Kulturismi- ja fitnessi kommuun Bonsuna.com Toimetus

30.12.2009
Logged

Marek /BONSUNA/ Kalmus

 • Bonsuna Team
 • *****
 • Posts: 8150
 • Marek Kalmus - انا اقول واحد فقط ، أن يدفع لي فتا
  • View Profile
Re: Bonsuna.com avaldus EKFL-i ja EOK aadressil
« Reply #1 on: December 30, 2009, 15:16:00 »

See avaldus ei koti neid peast "kuningaid" mitte mingist otsast. Karistamatuse tunne /teeme mis tahame/ on nii suur lihtsalt. Väga hästi aga  näitab see ära - kes viitsib teemasse süüvida, et  mis inimestega EKFL-s tegemist on. Parandamatu seltskond, muud midagi.
« Last Edit: December 30, 2009, 15:17:51 by Marek /BONSUNA/ Kalmus »
Logged
انا اقول واحد فقط ، أن يدفع لي فتاة "مجنونة"

http://www.bonsuna.com/forum/index.php?topic=111.0

http://www.youtube.com/watch?v=W3rwk0O6vT0

Joker

 • Admin / Trainhard.ee
 • *****
 • Posts: 14575
  • View Profile
Re: Bonsuna.com avaldus EKFL-i ja EOK aadressil
« Reply #2 on: December 30, 2009, 15:22:14 »

No ei tea. Kui pind tagumikus, siis esialgu vo ei pane tähelegi. Hiljem aga hakkab segama ja võib lausa põletiku tekitada  ;D Run Bon.com ... ruuuunnnn ....
Logged
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.erootikapood24.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard
Pages: [1]   Go Up
 

Kaubamaja
youtube