wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: [1]   Go Down

Author Topic: 7 märts 2015 kulturismiseminar Stanislav Lindoveri juhendamisel  (Read 3547 times)

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile

Joker ja Bonsuna soovitavad minna kulturismiseminarile, mis toimub 07.märts 2015. Rohkem infot siin:
https://www.peppertix.com/event/stanislav-lindoverd-esimest-korda-tallinnas-tickets-2015-01-30/

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=VUKsIMpGVQ0" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=VUKsIMpGVQ0</a>

On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.erootikapood24.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee

pärnapoiss

• View Profile
Re: 7 märts 2015 kulturismiseminar Stanislav Lindoveri juhendamisel
« Reply #1 on: February 09, 2015, 13:55:37 »

Muidu korrektne kirjapilt peaks olema nii:

Станислав Линдовер
Станислава Линдовера
Stanislav Lindover
Stanislav Lindoveri

Ja vale on kirjutada nii:

Станислав Линдоверд
Станислава Линдоверда
Stanislav Lindoverd
Stanislav Lindoverdi

Et siis õige on "lindo veer" mitte aga "lindo verdi" :)
« Last Edit: February 09, 2015, 14:02:02 by pärnapoiss »

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #2 on: February 11, 2015, 23:22:17 »

Vot kirjuta korraldajale.
Usun, et ta oleks väga õnnelik kui sa aitaks tal vead ära parandada. See võiks olla täiesti pärnapoisi vääriline panus kulturismiarenguks ;)

Käige kohal ja toetate nii enda teadmisi, silmaringi laiendamist kui ka üritust. Sest kui see ilusti õnnestub, siis järgmisena tuuakse maale juba 10x tuntum tegija ... aga sellest ma ei räägiks. Ikka üks samm korraga :)

pärnapoiss

• View Profile
« Reply #3 on: February 12, 2015, 09:39:15 »

Valdkonnas leidub minust kogenumaid vene-eest-vene suunal rääkijaid/tõlkijaid, mul on üsna roostes vene keel hetkel.

Aga Lindover-i kohta ütleksin küll positiivseid sõnu nende mõnekümne arutlusvideo põhjal, mida olen näinud. Seetõttu võin siia lisada lause "soovitan!".

Muidu kui Venemaale on kutsutud inglis k kõnelevaid välismaa sportlasi, siis neile on pandud kõrva see presidentide kõne jaoks loodud tõlkeseade ja intervjuud siis ongi nii, et vene küsitleja küsib vene keeles ja ameerika kulturist vastab realajas koheselt inglise keeles, kuna tal kõrva sees on siis see tõlkeseade.
Et kui see seade on rahaliselt reaalne, siis võiksite aja jooksul ka selle hankida valdkonna intervjuude jaoks.

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #4 on: February 12, 2015, 21:42:58 »

Novot, selline suhtumine mõjub paratamatult "targutamisena" ja "susimisena". Lihtne on otsida faktivigu, lihtne on leida asju mille kallal targutada, lihtne on maha teha ... kui ütled, et aga võta ISE midagi ette ja tee paremini, siis hakkab pihta - oh mis mina, kus siis mina, ma ei oska, ma ei taha :)

Tead, et tegijal ikka juhtub. Milleks laita ... tule parem ja aita. Aga eesti jonn ja kadedus ei luba - ju see idanaaber ikka liiga ligidal ja mõjutused liiga vahetud ... kui vaadata saadat :  "Võimalik vaid venemaal" :)

Aitamine pole ironiseerimine ja ettekujutamine, et küll nüüd panin ära ja adre-laks käes hi-hi-haa-haa küll olen ikka "tegija" :)

Mitte paha pärast - lihtsalt kah väike tähelepanek vastutasuks neile miljonitele tähelepanekutele, mida teistes leiad koos kamraadidega :)

Steroidi President

• Tokko sitä enää kukaan muistaa.
    • View Profile
« Reply #5 on: February 12, 2015, 22:25:38 »

Nõustun, et grammatikaga norimine pole intelligentne, vaid on trollimine kui kasutada moodsat väljendust. Psühhiaatriliselt enamasti viitab tähenärimine enamasti tõesti kadedusele, psüühilsitele häiretele jne, enamasti nii. Seetõttu püüan ise harvem norida ja isegi propageerin valesti kirjutamist meelega.

Aga antud juhul oli minu tehtud vigadeparandus 90% siiras soov, et valdkonnale oluline üritus kulgeks paremini. Kui parandasin Ott Kiivika äritekstides tema ettevõtte nime kirjaviga (Fitshop'i asemel oli Fishop), siis oli abivalmiduse eesmärgiga siirast siirust kuskil 40%. Niiet hetkel ikkagi nokkisin hea tahtega kirjaviga, aga olen laisk et aidata valdkonda rohkema tõlkeabiga.

Minu arvates valdkonna terminoloogias on kõige pädevam siinne kasutaja Paju Tom. Tema käest parem küsige kui vaja tõlkimise asju.
Tokko sitä enää kukaan muistaa.

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #6 on: February 12, 2015, 22:32:51 »

Vot. Sp ütlengi, et kirjuta korraldajale otse :)
Meie Marekiga lihtsalt kutsumeüles minema seminarile ja sellega osalus piirdub :)

Timo Majuri

• Admin / Trainhard.ee
  • WR RAW 231kg,WR Single Ply 300 ,WR BenchP 330kg
    • View Profile
    • www.seksitori.fi
« Reply #7 on: February 14, 2015, 21:34:17 »

Vot. Sp ütlengi, et kirjuta korraldajale otse :)
Meie Marekiga lihtsalt kutsumeüles minema seminarile ja sellega osalus piirdub :)

Veronika kirjutas seminaari korraldajale ja palus tegema meile ehk Bonsuna&HC GYMi klientidele/külalistele soodushinnaga registreerimisevõimaluse.
Vaatame mis saab?  :)
Või siis ikkagi...teeme trenni edasi ja vaatame mis saab:) ..
Aasta 2013 Maailmameister Surumises tulemustega 231kg särgita Maailmaennatus ja 330kg särgiga maailmaennatus tulemustega. Aastal 2015 Euroopa Mester.
----------------------
" Teeme trenni edasi ja vaatame mis saab? "
----------------------
Meie Sponsor: http://www.hotlips.ee

troll124

• staar-troll
  • *
    • View Profile

Eestis käinud Lindover süstis lõpuks küünarvarre katki, tulemust näeb video esimestel kaadritel:

! No longer available

Muu jutt videos lühikokkuvõttena: kui doping sees, siis saab hea tulemuse ka 5 kg-se hantliga, aga väga hea tulemuse jaoks on siiski vaja raskemat hantlit.

Head vaatamist :)
Pages: [1]   Go Up

toidulisandid.ee Kaubamaja