wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 27 28 [29] 30   Go Down

Author Topic: Tuuli Blogi  (Read 114072 times)

Helerin

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
Re: Tuuli Blogi
« Reply #420 on: June 06, 2017, 20:29:34 »

Paar tk ja juba käed tudisevad  :)

See vajabki igapäevast harjutamist, ma hakkasin ka tolle NATO testi jaoks tegema ja paraneb hästi tulemus, iga päev teen- trennis, kodus.
"It doesn't take a hero to order men into battle. It takes a hero to be one of those men going into battle." Gen. Norman Schwarzkopf

Tuuli

• REVAL SPORT
    • View Profile
« Reply #421 on: June 18, 2017, 23:40:05 »

Vahepeal ikka trenni ka teinud - Revalis, HC-s ja MyFitnessis. Aga pole viitsinud kirjutada ja ega polegi midagi erilist.
Eile käisime Heleniga Viru keskuse MyFitnessis, kuni tänaseni oli ühekordne külastus 1 eur, nii et kasutasime võimalust.
Telefoni vahetasin välja, nüüd android ja saan ka videosid üles laadida.
https://www.instagram.com/p/BVcHSmhFj3i/

Rongis oli ükspäev huvitav vestlus mu kõrval.
Poiss ütleb tüdrukule, et tal sugulane, kes sai lapse oma õega. Tüdruk oli hämmingus, mis mõttes nagu?! Siis poiss küsis, mis siin imelikku on? Nad ise on täiesti normaalsed inimesed.
Tüdruk siis ikka, et no.....kujutad sa ette, et sa oleksid oma õega? Tavaliselt ikka nii ei tehta, see on täiega imelik.
Poiss : no minu arust ei ole.

Keegi Fit Camp2017 Orissaares osaleb? Väike mõte liigub meil, et äkki läheks mõneks päevaks...
« Last Edit: June 18, 2017, 23:55:35 by Tuuli »

Tuuli

• REVAL SPORT
    • View Profile
« Reply #422 on: June 22, 2017, 13:55:43 »

Eile Revalis jalatrenn.
Kükk kangiga 50kg (5×7).
Väljaasted 11kg hantlid (4x20).
Jalasirutus 110 (4x12) väga aeglaselt.
Rumeenia tõmme 50kg (4x10)
Hark-kükk sangpommiga 16kg + kallutus ette.
Lõppu kõhule paar harjutust, rulliga üle jalgade ja sauna.

Käisin vennanaise juures massaažis. Peale seda nagu uuesti sündinud  :)
Ütles, et kui viimati käisin (mõni kuu tagasi), siis oli selg pehmem. Eeldan, et äkki seljalihased tekkinud  :)

Vereproovi tegin ka, kuna viimased päevad natuke imelik olla. Nagu ikka allergia olemasolu näitab (õietolm jne) aga millegipärast ka borrelioos taas päevakorral (5a tagasi oli). Jällegi pole ma enda küljes ühtegi puuki näinud...teeme täpsemad uuringud ja eks siis näis kas vaja antibiootikume.
D-vitamiini tase olevat väga hea. Midagi head ka  :)

Täna toimub Arukülas Jaanituli. Õhtul 21 ajal ka käesurumisvõistlus. Tule võistlema !  8)
« Last Edit: June 22, 2017, 14:29:11 by Tuuli »

Tuuli

• REVAL SPORT
    • View Profile
« Reply #423 on: June 25, 2017, 22:52:53 »

Jaanipäevast siis nii palju, et panin ennast käesurumisele kirja, kuid magasin õige hetke maha, kui see algas (nagu ka mõned teised), kuskil telgi juures toimus aga ma ei olnud seal valves, nii et ei saanud end proovile panna  :) Pidu kestis hommikuni ja järgmisel päeval oli päris jama olla, sest pidin tütre sünnipäeva korraldama. Magamatus ei mõju hästi.

Täna Revalis rinna ja õlatrenn (eelmise trenni märkmed jäid vanasse telefonisse). Seda mäletasin, et 30kg ma rinnalt enne ei ole surunud. Seekord proovisin. Alles ma ei jõudnud tühja kangigi üles suruda  :D

Mõned pildid tänasest päevast.

Tuuli

• REVAL SPORT
    • View Profile
« Reply #424 on: June 28, 2017, 12:36:16 »

Reklaamiohver nagu ma olen, siis proovisin ka mõned proteiinitooted järgi (piltidel). Jäätis oli tõsiselt hea ja rikkaliku maitsega. Sõin seda jõusaali poole jalutades   :)
Eile õhtul maitsesin ka need pulgad ära (šokolaadi maitselised). See kleepus hammaste külge. Maitsel midagi viga polnud. Hea õhtul krõmpsutada, kui magusaisu tekib  :)
Avastasin, et Aruküla konsumis enam proteiini-jogurteid ei müüda, ainult Skyr on seal reas. Jama...

Eile tegin trenni Linnamäe HC-s üle pika aja.
Surusin Smithi masinal. See oli seal päris raske....pakuks 25-30kg. Igatahes raskust juurde ei lisanud. Kolm seeriat ja kuni 8  kordust.
Mõned harjutused veel jalgadele ja kõhule superseeriana istessetõus ja jalatõsted.
Lõppu veel lõuatõmbed (masinaga). Nii kaua proovin, kui jaksan lõpuks neid ise teha. Nagu Helerin ütles, siis tuleb harjutada, harjutada ja harjutada, kuni lõpuks tuleb  :)

Täna õhtul taas Revalis ja homme trennivaba.
« Last Edit: June 29, 2017, 21:16:47 by Tuuli »

mp

• tervist!
    • View Profile
« Reply #425 on: June 28, 2017, 12:59:30 »

Hea vaadata.

crimson

• View Profile
« Reply #426 on: June 28, 2017, 14:21:08 »

Oooo, vorm väga ilus! Tubli Tuuli! :)
She loves him more than he will ever know.
He loves her more than he will ever show.

Tuuli

• REVAL SPORT
    • View Profile
« Reply #427 on: July 03, 2017, 13:41:08 »

Hea vaadata.
Oooo, vorm väga ilus! Tubli Tuuli! :)

Tänan! Aga eks see (kas lihased paistavad või mitte) on toitumises kinni. Kui suudan end kokku võtta ja piirduda "kana-riisiga", siis võib juba pilte teha. Kui mitte, siis vorm pehmem ja pildimaterjali ka vähem  :D
Aga hea, et olen vähemalt suutnud mingigi lihase endale tekitada  :)

Täna õhtul üle pika aja taas trenni (kui nädalavahetus jääb vahele, siis tunnen nagu poleks sada aastat saalis käinud).
Nädalavahetusel käisin Soomes sõbranna sünnipäeval. Väike cämping järve ääres - grillimine ja hea seltskond. Kuna võõras kohas ma millegipärast magada ei saa, siis olingi 2 ööd magamata ja eile hommikul pidin tagasi jõudes kohe laulupeole minema. Kiire pesu, 15min tukkumist ja bussidega seiklemine, et laululavale jõuda. Laulupidu oli muidugi võimas aga istuda kaua ei saanud, sest silm hakkas kinni vajuma. Õhtul kui koju jõudsin vajusin sügavasse unne, nüüd väljapuhanud ja "tavaelu" juures tagasi  :)

Homme plaanis minna töökaaslastega paariks päevaks Tartusse. Ja kuna seal õhtul vaba aeg, siis otsin üles ka jõusaali, kus ülakeha treenida.
« Last Edit: July 03, 2017, 13:48:24 by Tuuli »

Tuuli

• REVAL SPORT
    • View Profile
« Reply #428 on: July 12, 2017, 13:36:50 »

Olen vahepeal mõned korrad trennis käinud. Kuna selg  oli mitu nädalat hommikuti väga kange, siis arvati et ülekoormus ja vähene venitus. Käisin jõusaalis 2x nädalas ja tegin siis pigem vastupidavust, mitte max raskustega. Nüüd hakkab paremaks minema. Tellisin medpoint'ist endale massaažirulli.

Viimane trenn oli esmaspäeval.
Eile õhtul käisin jooksmas, kuna oli mõnus soe ilm (vihma küll sadas aga ei seganud). Tegin väikse tiiru, u 1 km 9 min ehk siis sörk, kiirem start ja kõnd kõik koos. Poolel teel oli hing paelaga kaelas, kuid lõpetades hea tunne ja tahaks veel  :) Täna Revalis jalatrenn.
Tütar tahab õhtul veel Gelato jäätisekohvikust läbi käia, kuna seal mingi üritus. Tundub, et 'after workout' tuleb üks jäätis  :D
« Last Edit: July 12, 2017, 13:41:22 by Tuuli »

Tuuli

• REVAL SPORT
    • View Profile
« Reply #429 on: July 18, 2017, 20:10:35 »

Täna käisin Tartus. Andreas tutvustas mulle Corsagym'i ja tegime seal õlatrenni ja triitsa. Tema näitas harjutuse ette ja mina järgisin  :) Korduseid oli nii palju, kui jaksu jätkus ja seeriaid 3-4.
Peale trenni kehakinnitus Peetri Pizza's, kus pakuti väga head proteiinipizzat, millel oli siis teistsugune põhi kui tavalisel pizzal ja kattena kana, peekon, juust, rukola, tomat, oliivid jne...

Trenni lõppu väike photoshoot selles hea valgustusega saalis  :D
« Last Edit: July 18, 2017, 21:48:38 by Tuuli »

mp

• tervist!
    • View Profile
« Reply #430 on: July 18, 2017, 21:30:22 »

See on nüüd küll isuäratav.

Tuuli

• REVAL SPORT
    • View Profile
« Reply #431 on: July 18, 2017, 23:31:00 »

See on nüüd küll isuäratav.

Tõesti maitsev oli. Polnud ammu juba pizzat söönud  :)

http://www.peetripizza.ee/uus-tervislik-proteiinipizza/         
« Reply #432 on: July 19, 2017, 10:07:37 »

Ühes pizzas ligi 2000 kcal?

A.J

• ARCTIC SPORT
    • View Profile
« Reply #433 on: July 19, 2017, 11:44:37 »

Ühes pizzas ligi 2000 kcal?
Peaks olema 703 kcal
32,8 g carbs; 39,1 g fat; 55 g protein.
...ja rasvaga see asi, et enamus peaks olema taimne rasv+juust :D
Elu tuleb vötta mönuga

A.J

• ARCTIC SPORT
    • View Profile
« Reply #434 on: July 19, 2017, 11:46:55 »

Täna käisin Tartus. Andreas tutvustas mulle Corsagym'i ja tegime seal õlatrenni ja triitsa. Tema näitas harjutuse ette ja mina järgisin  :) Korduseid oli nii palju, kui jaksu jätkus ja seeriaid 3-4.

:)
Sattusime jah minu nn.kahele krgele nädalale, kus ma rohkem lihtsalt pumpan ja lasen raskustest kehal puhata ;D
Aga sa oled tubli..ilus lihasetunnetus, ilus tehnika ja üleüldse päris hea raam ja suhtumine..seega vaatab, äkki see lavaplaan polegi nii utoopiline ;)
Elu tuleb vötta mönuga
Pages: 1 ... 27 28 [29] 30   Go Up

Kaubamaja
youtube