wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Poll

Milllal peaks panema vormipilte üles?

Siis kui vorm olemas ja krimmi pinnas
- 0 (0%)
Võimalikult tihti, ntx 1 nädalas
- 10 (37%)
Kui on hea pump sees
- 3 (11.1%)
Iga kuu taga kas midagi toimub või mitte?
- 8 (29.6%)
Isegi siis kui eelmisest pildist vorm on kehvamaks läinud
- 6 (22.2%)

Total Members Voted: 27

Pages: 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 111   Go Down

Author Topic: Timpan HC GYM treeniblogi - Hang bar raudade esitlemine  (Read 507221 times)

Timo Majuri

• Admin / Trainhard.ee
  • WR RAW 231kg,WR Single Ply 300 ,WR BenchP 330kg
    • View Profile
    • www.seksitori.fi   https://www.hcgym.fi/
Re: Timpa trennid edasi
« Reply #1575 on: January 17, 2017, 10:24:14 »

Ei tea mis juhtus aga magasin üle tunni kauem kui tavaliselt ja siis jäi hommikune kardio tegemata kodus.

Lapsed lasteaeda ise tõõle ja siis kell 09.40  alates kardio

10min ratast
20min ellipsid

tagasi tõõle ja õhtul plaanis jalad+sääred
Aasta 2013 Maailmameister Surumises tulemustega 231kg särgita Maailmaennatus ja 330kg särgiga maailmaennatus tulemustega. Aastal 2015 Euroopa Mester.
----------------------
" Teeme trenni edasi ja vaatame mis saab? "
----------------------
Meie Sponsor: http://www.hotlips.ee   HC GYM

Iks

• View Profile
« Reply #1576 on: January 17, 2017, 21:03:43 »

Kaua nüüd tagasi rajal oled olnud?Oleks huvitav vormipilte ka näha.  :)

Timo Majuri

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #1577 on: January 17, 2017, 21:20:05 »

Kaua nüüd tagasi rajal oled olnud?Oleks huvitav vormipilte ka näha.  :)

Vist paar kuud tõsisemalt?
Panen mingi pildid üles sellel nädalal kuna järgmisel teisipäeval on songa opp ja siis tuleb 2-3 puhkenädalad millest vist vähemalt pool on absoluutselt kangitrenn keelatud.

Täna õhtul kodus läbi aegade esimist korda ratast 1 tund.. :)
Aasta 2013 Maailmameister Surumises tulemustega 231kg särgita Maailmaennatus ja 330kg särgiga maailmaennatus tulemustega. Aastal 2015 Euroopa Mester.
----------------------
----------------------

arx

• View Profile
« Reply #1578 on: January 17, 2017, 23:04:47 »

Panen mingi pildid üles sellel nädalal kuna järgmisel teisipäeval on songa opp ja siis tuleb 2-3 puhkenädalad millest vist vähemalt pool on absoluutselt kangitrenn keelatud.

No see arstide jutt ja reaalsus on natuke erinevad asjad. Ma pakun, et nädal pärast oppi rassid saalis juba. ;D

Kolme nädala jooksul pärast oppi ei tohi ka näiteks üle 5kg asju tõsta. Kurat, mis ma ütlen lastele, et arstitädi ei luba mul teid sülle võtta või, ajuvaba!

Mul ka songiti soolikaid natuke ja omast kogemusest võin öelda, et päev pärast oppi tatsad juba ringi, teisel päeval ronid ratta selga ja neljandal päeval lähed saali. Jõutõmbeid muidugi ei tee, aga erinevaid masinaid ja hantleid kombineerides saab kogu keha ilusti läbi teha.

Ja kui niite lähed välja võtma, siis pigem varem kui hiljem. Ma läksin umbes selle ajavahemiku keskel, mille arst oli öelnud ning haav oli juba nii kinni kasvanud, et niite ei saanud muidu kätte, kui pidi haava uuesti natuke lahti nokkima.
« Last Edit: January 17, 2017, 23:14:09 by arx »

Timo Majuri

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #1579 on: January 18, 2017, 08:19:35 »

Siis on ikka suurem võimalus saada suveks vormi
----------------------
----------------------

Timo Majuri

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Timppa
« Reply #1580 on: January 18, 2017, 09:36:03 »

2 lähenemis variandid kui operatsioon või mingi muu asja on tekitamas pikemad paussi trennidesse:

1. Tavaline:
"Mitä vittua! Jälle mingi jama ega saa trenni teha..nüüd läheb kõik persse! Miks ma siis teen veel 3 nädalad edasi kuna siis KÕIK tulemused kaovad ära? Nüüd ma olen masenduses ja kasutan sõna mina mina mina ja siis ma hakkan sõõma ja lõõma kõik asjad pasaks!
- Peale selle "müüme" selle uue lähenemis ja mõtteviisi sõbradele ja foorumis ning nemad vastavad ootuste päraselt : " jah sul on õigus blal bla bla "  ja kõik õngi korras.

2. Teine viis:
Aha, mulle peaks tegema opp või ma ei saa teise põhjusega trennis käia 2 nädalad tulevikus, mis teha? .. Aga bronnin selle kohe nii ligidale kui saab ja teen sinnamaani trenni edasi ja viimase
nädala lammutan korralikult kuna siis on aega taastuda korralikult.
samas on mul jäänud tegemate mittu asja kuna "aega pole" ja kui ei saa siis trennis käia nii teen need asjad rahulikult ära ja võibolla külastan vanemaid ja sugulasi ka?
Lisaks harin ennast ja loen 3-4 raamatud mis mind huvitab ja kui raha/võimalusi on nii võtan 2-3 massaazid ka et saaks kõik valmis "uueks tagasitulekuks" .

Olen kunagi olnud ise variandi 1. tüüp ja se on ikka raskem viis 8)

Aga nüüd tõõd natuge ja siis väike kardio
----------------------
----------------------

Ghiorgio83

• Piinatud geenius
    • View Profile
Re: Timppa trennis ja oppi ootel
« Reply #1581 on: January 18, 2017, 10:42:09 »

Aastad algavad toredalt.

Saatsin eile MRT tulemused põlvest erinevatele arstidele kuna ortopeedi, kelle juures käisin ei usu. Tema diagnoos, et söö glükosamiini, ära alakeha treeni muidu peab põlveliigese välja vahetama. Eile saatsin vähe pädevamatele MRT uuringu hindamiseks, et kas on sedasi. Eriti ei soovita hinnangut anda aga üks sportlastega tegelev arst helistas täna hommikul ja ütles, et su põlv on täiesti sodi ju seest. Pidi palju hullem olema kui menisk. Esialgne hinnang, et vaja opereerida. Naljakas on see, et trennis kükk, jõutõmme, jalapress tunda ei anna aga lihtsalt kõndides kui koormus jalalt langeb siis nagu nuga lüüakse põlve.

Arst luges sõnad peale, et jalapäeval trenni tehes ei tohi mingil juhul põlv minne rohkem kui 90kraadi ja hackkükk, väljaastumised unustaks ära - neid ei tee niikuinii, ei saa teha.

Esialgne hinnang, et keder vajab seestpoolt lihvimist ja põlve tekkinud mingi põletikuline rasvapadi mis vaja opiga eemaldada ja siis niiöelda tavott sisse süstida ja peaks paremaks minema.

Küsis veel kui vana sa oled ja kui vastasin, et 33 siis oli reaktsioon, et oh jummal küll. Kas sul on traumasid olnud - jah tsikliga kaks korda kukkunud ilma kaitsmeteta, tsikliga rajal trennis lõin jala vastu mätast - kõhrepõletik, trepilt alla tulles paindus tahapoole läbi ja käis raksakas.

« Last Edit: January 18, 2017, 10:44:18 by Ghiorgio83 »

Timo Majuri

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #1582 on: January 18, 2017, 11:07:18 »

Aastad algavad toredalt.

Saatsin eile MRT tulemused põlvest erinevatele arstidele kuna ortopeedi, kelle juures käisin ei usu. Tema diagnoos, et söö glükosamiini, ära alakeha treeni muidu peab põlveliigese välja vahetama. Eile saatsin vähe pädevamatele MRT uuringu hindamiseks, et kas on sedasi. Eriti ei soovita hinnangut anda aga üks sportlastega tegelev arst helistas täna hommikul ja ütles, et su põlv on täiesti sodi ju seest. Pidi palju hullem olema kui menisk. Esialgne hinnang, et vaja opereerida. Naljakas on see, et trennis kükk, jõutõmme, jalapress tunda ei anna aga lihtsalt kõndides kui koormus jalalt langeb siis nagu nuga lüüakse põlve.

Arst luges sõnad peale, et jalapäeval trenni tehes ei tohi mingil juhul põlv minne rohkem kui 90kraadi ja hackkükk, väljaastumised unustaks ära - neid ei tee niikuinii, ei saa teha.

Esialgne hinnang, et keder vajab seestpoolt lihvimist ja põlve tekkinud mingi põletikuline rasvapadi mis vaja opiga eemaldada ja siis niiöelda tavott sisse süstida ja peaks paremaks minema.

Küsis veel kui vana sa oled ja kui vastasin, et 33 siis oli reaktsioon, et oh jummal küll. Kas sul on traumasid olnud - jah tsikliga kaks korda kukkunud ilma kaitsmeteta, tsikliga rajal trennis lõin jala vastu mätast - kõhrepõletik, trepilt alla tulles paindus tahapoole läbi ja käis raksakas.

Positiivselt mõeldes:
Lõpuks ometi saab pühenduda ülakeha trennile ja seda arsti soovitusel :)

Ei need jalad kuhugi kao, teed ülakeha paremaks ja peale põlvede taastumist võtad jalad uuesti ette. "Näitage mulle Eestist mees kellel on propotsioonide poolest liiga suured/jämedad käed" =
Nii ma näidan teile meehe kes pole kohalik 8)

Oma trenn meilide kõrvalt:

Kardio 10min ellipsid + 30 min stepperid ja 10 min ratast ... võtsin kardio keskel paar tõõkõned vastu ja teises otsas keegi vist ei pannud tähele midagi erilist :D
----------------------
----------------------

Ghiorgio83

• Piinatud geenius
    • View Profile
« Reply #1583 on: January 18, 2017, 11:27:10 »

Ma olengi positiivne, alles vaatasin, et käed on ikka kuradima väiksed :D.Aga positiivne on see, et  õpuks hakkab lahendus asjale tulema ja see teebki positiivseks. Muidu oli ikka nii, et söö glükosamiini ja kõik. Teadmatus on kõige hullem.

Sama oli seljaga kunagi. Käisin mitmete ja mitmete arstide juures ennem kui sain teada, et selgroo deformatsioon nimmepiirkonnast, krooniline närvivalulikus.
Alguses keelati lihtsalt pallimängud, raskustetõstmised ja igasugused trennid. Hakkasin sellepeale omavoliliselt jõutõmmet tegem pisikeste raskustega ja hästi rahulikult ja ettevaatlikult. Tänaseks tulemus selline, et seljavalud kadunud. Kui jätan trenni siis ca pool aastat ja tulevad needsamad valud tagasi.

visionofdisorder

• View Profile
« Reply #1584 on: January 18, 2017, 14:06:29 »

Hakkasin sellepeale omavoliliselt jõutõmmet tegem pisikeste raskustega ja hästi rahulikult ja ettevaatlikult. Tänaseks tulemus selline, et seljavalud kadunud. Kui jätan trenni siis ca pool aastat ja tulevad needsamad valud tagasi.

mulle on tulnud mitmed väga entusiastlikud inimesed rääkima pmst sama juttu, et jõutõmme ravis seljavalud ja kui õnnelikud nad on selle üle. :D

Ghiorgio83

• Piinatud geenius
    • View Profile
« Reply #1585 on: January 18, 2017, 14:44:19 »

Mina usun seda, et pooled seljavalud on sellest, et selg on lihtsalt nõrk ja treenimata ja siis allesjäänud pooltest pool istuvad viltu, sundassendid ja kõik muu võimalik mida ei peaks tegema veeel juurde.

Timo positiivselt mõeldes siis ei ole võimatuid eesmärke, on liiga lühikesed tähtajad :)
Kui ei õnnestu seatud tähtajaks eesmärke täita siis liigutame tähtaega edasi ja teeme trenni edasi  ;)

UrTz

• View Profile
« Reply #1586 on: January 18, 2017, 14:45:33 »

mulle on tulnud mitmed väga entusiastlikud inimesed rääkima pmst sama juttu, et jõutõmme ravis seljavalud ja kui õnnelikud nad on selle üle. :D
Kuna paljudel on seljalihased nõrgad...

visionofdisorder

• View Profile
« Reply #1587 on: January 18, 2017, 15:54:02 »

Kuna paljudel on seljalihased nõrgad...

tavaliselt on seljalihased just tugevamad kui puusa sirutajad ja selle tulemusena on selg valus, kuna ülejäänud lihased ei tee oma tööd. me ei tõmba seljaga, loodetavasti, ikka hamstringide ja tuharalihastega.

UrTz

• View Profile
« Reply #1588 on: January 18, 2017, 16:22:07 »

tavaliselt on seljalihased just tugevamad kui puusa sirutajad ja selle tulemusena on selg valus, kuna ülejäänud lihased ei tee oma tööd. me ei tõmba seljaga, loodetavasti, ikka hamstringide ja tuharalihastega.
Ma pidasin silmas inimesi, kes pole varem trenni teinud. Ise kuulun ka sinna alla, mida sa just nimetasid :D

visionofdisorder

• View Profile
« Reply #1589 on: January 18, 2017, 16:52:23 »

ma pidasin ka silmas inimesi, kes pole varem trenni teinud. toon näiteks oma naise, kes esimest korda saalis olles tõmbas oma kehakaalu 1x täiesti kõvera seljaga, aga sirge seljaga ei suutnud kangi isegi 1cm liigutada. kõvera seljaga on lihtsam sest sa tood kangi puusadele lähemale, mis tõttu nad ei pea nii palju jõudu avaldama. mis on siis nõrgim lüli? your ass and hamstrings, son. treenimata inimestel on enamasti alakeha lihased alaarenenud, kuna ei osata õigesti liikuda (ajavad ennast küüru kui midagi maast ülesse võtavad jne). lõpptulemus ongi valulik ülekoormatud selg.
Pages: 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 111   Go Up

Kaubamaja
youtube