wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15   Go Down

Author Topic: Sten P.  (Read 43624 times)

StenPv

• View Profile
Re: Sten P.
« Reply #165 on: March 23, 2019, 13:05:27 »

Lisa raskust juurde siis. Raskus on sulle kerge ja kang liigub plahvatuslikult ülesse. Kui nats õõtsub siis pole hullu ju. Ära tee poolikuid repse. Lukusta ära ikka. See on   pro bodybuilderite mindset ja BS, et  tee poolikuid ja hoia pinget lihastes koguaeg jms..

Teen kava järgi praegu ( vahelduseks  ;D ) .Seal mingi kalkulaator ja vist peabki kerge olema. Aga okei,sain südame rahu vähemalt  ;D tänud vastamast!

StenPv

• View Profile
« Reply #166 on: March 27, 2019, 18:28:40 »

Üks trenni nädal jälle möödas.Töö ilusti tehtud ja reedel ..võibolla laupäeval alustan esimese faasi viimase nädalaga.Kaal 116.

Neljanda nädala raskused ,seeriad,kordused

Front Squats 160kg 5x5
Standing Strict Press 85kg 5x5
Snatch Grip Deficit Deadlift 170kg 5x5
Bench Press 130kg 5x5

Proovisin mingit uut preworkout shoti nimega boogeyman vms.. Töötas hästi  ;) näost juba näha  ;D
« Last Edit: March 27, 2019, 18:35:14 by StenPv »

StenPv

• View Profile
« Reply #167 on: April 01, 2019, 15:15:33 »

Snatch grip deficit deadlift 170kg 5x5 tehtud. Siiamaani pole ühtegi kordust puudu jäänud kogu kavas.Homme veel viimane päev..bench press 130kg 5x5 jaa siiiiis läheb asi vaikselt üle intensiivsuse peale.

Vaatasin sellist video.Ei ole küll sama ala peal aga ikkagi igati väärt kuulamine :)

StenPv

• View Profile
« Reply #168 on: April 02, 2019, 13:39:21 »

uuuh... Volume phase läbi !! Ühtegi kordust puudu ei jäänud. bench press / dumbbell row superset tehtud 130kg 5x5 / 55kg 5x10.Kehakaal 117kg
Panen siia nüüd järgmise nädala raskused ,seeriad,kordused.Teen ennem vast 2 vaba päeva..täna oli juba päris raske trennis olla,vahepeal sai isegi pikali oldud ja vist jäin minutiks magama ;D

Squat 170kg 4x4
High incline barbell press (nata vähem kui 90kraadi ) 110kg 4x4
Deficit deadlift 190kg 4x4
Bench press 135kg 4x4

Ülakeha päevad on jätkuvalt supersetid ja alakeha päeval on farmer carry ka juures.Üleüldiselt abiharjutused kõik muutunud.
« Last Edit: April 02, 2019, 22:28:58 by StenPv »

StenPv

• View Profile
« Reply #169 on: April 05, 2019, 13:35:48 »

Alustasin teise treeningfaasiga.Tõstsin kükis raskusi 10kg võrra sest ..liiga lihtsaks jäi.Tegin kõigepealt ettenähtud 170kg x4 ja seejärel 180kg 4x4.Kehakaal tiksub vaikselt 118kg poole.
Instagramis igapäev läheb kas stoori või postituse näol üles, nüüd vaikselt lobisen ka kaamerasse..ei midagi fänsit, väga toores värk.

Järgmised treeningud kükis siis :

180kg 4x4 - tehtud
190kg 3x3
200kg 2x2
210kg x1

Pärast seda nelja nädalat hakkab alles õige jõutreening pihta.
« Last Edit: April 05, 2019, 13:46:56 by StenPv »

StenPv

• View Profile
« Reply #170 on: April 09, 2019, 18:40:32 »

Teise faasi esimene nädal läbi.Kõik töö sai tehtud ,kuid see high incline bench press (nii oli kavas kirjas) on kaheldav.Minu jaoks uus liigutus ja et kang vastu rinda ikka ära käiks on vaja raskust maha võtta.Praeguse ettenähtud raskusega suudan käed veidi alla täis nurga lasta ja siis pean juba uuesti suruma,täitsa alt enam üles ei suru.Kõik ülakeha töö on jätkuvalt supersetid

180kg 4x4 KÜKK - tehtud

110kg 4x4 High Incline Bench Press - tehtud kuid nagu mainisin,minu jaoks pole see piisav amplituud.Mõni ütleb et piisav kuid vaatasin spets järgi kuidas thor ise teeb ja tal käib ikka sisuliselt vastu rinda ära.Seega järgmise nädala 3x3 teen 100kg.

190kg 4x4 Deficit Deadlift - Tehtud ,tegin ka üle pika aja Trap bar carryt kava järgi 10m.Keegi teab palju see väiksem Trap bar sikupilli hcgymis kaalub? Raskuseks oli 220kg+ see raam ise.Sai päris kiirelt sellega 10m läbitud.Võib julgelt peale panna kui alaselg kannatab peale tõmbeid.

140kg Bench press - Tehtud.Proovisin ühe Seeria 135kg aga see jäi liiga lihtsaks..140kg jäi ka veel lihtsaks aga üritan ikkagi kava jälgida.

Teen nüüd vaba päeva homme ja siis algab teine nädal.Panen töö kirja siia.Kehakaal vaikselt hiilib 118kg poole.

190kg Kükk 3x3
100kg High Incline Bench Press 3x3 . Mul on instagramis stooride highlightsides video ka selle kohta (journey to power nime all).
200kg Deficit Deadlift 3x3
145kg Bench Press 3x3
« Last Edit: April 09, 2019, 18:42:26 by StenPv »

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #171 on: April 10, 2019, 09:52:04 »

Väga normaalne harjutustevalik... Täis amplituut 100% õige  teha. Paljud teevad poolikuid repse( vabandusega,et siis  pump effekt ja lihas koguaeg pingeall  BS müüt). Kui need vennad panevad  rohkem raskust peale (eriti ntks kükis, dipsid) kui tavaliselt ja otsustavad siis sügavamale minna pole neil  keha harjunud ja puudub venivus liigestel/lihastel. Lõpptulemuseks = vigastus.

StenPv

• View Profile
« Reply #172 on: April 10, 2019, 19:11:38 »

Väga normaalne harjutustevalik... Täis amplituut 100% õige  teha. Paljud teevad poolikuid repse( vabandusega,et siis  pump effekt ja lihas koguaeg pingeall  BS müüt). Kui need vennad panevad  rohkem raskust peale (eriti ntks kükis, dipsid) kui tavaliselt ja otsustavad siis sügavamale minna pole neil  keha harjunud ja puudub venivus liigestel/lihastel. Lõpptulemuseks = vigastus.

Pumpi juba ammu taga ei aja ( kuid see tekib ikkagi  ;D ).Siiamaani pole elusees jõuka trennist mingeid raskeid vigastusi olnud.Üritan seda nii hoida ka.See pärast ei kasuta ka veel nt põlve sidemeid,üritan võimalikult toorelt võimalikult kaua treenida.Vöö on jah enamus  ajast ümber kui läheb tööks.Soojendus on kõik ilma..aga alaseljaga ei maksa jamada.Selles kavas on kogu kere igapäev rakkes ka ja alaselg on tõsiselt küpse enamus ajast.Terve elu palju piima joonud ja katsun mitte "ego" liftingut praktiseerida :D.. see 110kg high incline benchi päev oli ka siuke et...krt no ei olnud õige tunne.Nagu jätaks töö pooleli.100kg peaks okei olema ,varsti saab teada  ::) . Aga igasugune kriitika tehnika jms osas on teretulnud.Tihti  ei saa ise võibolla arugi.Ei ole solvuja tüüpi,pigem võtan vihiku välja,panen kirja vead ja hakkan otsima lahendusi  :)

StenPv

• View Profile
« Reply #173 on: April 11, 2019, 16:42:31 »

Väike uuendus küki osas..jälle .Pidin täna siis tegema 190kg 3x3 aga peale esimest seeriat tundsin kuidagi...head powerit ja läks 200kg peale.Sai tehtud.

Nüüd siis jääb nii.Tänane 200kg 3x3 oli ikka ..päris raske juba.
180kg 4x4 - tehtud
200kg 3x3 - tehtud
210kg 2x2
220kg  x1

Hakkan vaikselt kuidagi endale seda õiget vöö kasutamist ka sisse harjutama..siiamaani tegelikult teen ikkagi valesti.Hingan end õhku täis ja pingutan kere küll aga ma ei suru kõhtu välja vastu vööd ..nagu vööga peaks.Täna proovisin ka 200kg kükiga seda teha aga ei..peale esimest kordust panin vanamoodi edasi.Ei suuda seda vööd usaldada? Või ma ei oskagi seletada milles asi.Igatahes vajab harjutamist.

StenPv

• View Profile
« Reply #174 on: April 13, 2019, 10:21:44 »

High incline bench press mystery solved.  ;D

Mul oli nurk liiga kõrge.Viimane trenn 3x3 tegin uuesti 110kg.Peaasi et kang käib lõuast all pool ära.Kuna pidasin seda ikkagi justkui õla harjutuseks.Nüüd siis analüüsisin ja uurisin natuke rohkem seda harjutust ja selgus et võin ikkagi 1 astme võrra allapoole pingi nurka lasta.Siis ei tohiks ka need raskused üldse probleemiks olla enam.Järgmine kord on 2x2 ja vaatan kuidas on.Usun et 120kg 2x2 ei tohiks probleemiks olla .

Homme õhtul sikupilli hc gym 3x3 200kg deficit deadlift + trap bar carry 3x10meetrit.Võibolla kui on ruumi ja rahvast vähe proovin neid mega isaseid kohvreid mis seal on.Kehakaal täna  koos kergete riietega, hommikul enne söömist 120kg täpselt.Peaks siis kusagil veidi üle 118kg olema .Enesetunne kusjuures väga raske polegi.Lõuatõmbed vajavad harjumist natuke jälle ..kui esimene tõmbe harjutus päevas siis saan vast 12 kordust tehtud ilusti aga üritaks asja seal kusagil 15+ korduse juures hoida.

Järgmise vormi pildi teen siis kui riieteta hommikul tühjalt kaalun 120kg.

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #175 on: April 13, 2019, 10:37:48 »

+1  8)
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.erootikapood24.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard

StenPv

• View Profile
« Reply #176 on: April 15, 2019, 12:40:26 »

Teise faasi teine nädal tehtud.Panen raskused,seeriad kordused kirja siia..kuna palju muutus.

Squat 200kg 3x3
High incline bench press 110kg 3x3 (järgmine nädal lasen nurga alla poole nagu peaks.Siis saan õiged raskused peale panna.See nädal tegin pigem õlale surumist)
Deficit deadlift 200kg 3x3  ( trap bar carry 240kg + raam. 3x umbes 20meetrit.. Proovisin lõpuks 260kg+raami ka aga sellega väga kaugele ei jõudnud.HC gymi isaste kohvritega ootan natuke)
Bench press 150kg 3x3

Teen nüüd 1 vaba päeva ja alustan kolmanda nädalaga

Squat 210kg 2x2
High incline bench press ??? 2x2 (kuna lasen pingi ühe astme alla poole siiis ei oska raskust öelda.Usun ,et vähemalt 120kg)
Deficit deadlift 210kg 2x2
Bench press 160kg 2x2

StenPv

• View Profile
« Reply #177 on: April 17, 2019, 17:39:23 »

Squat 210kg 2x2 - Tehtud. Video ka olemas instas. Võrdlemisi kerge tundus ..siiski ei saa ma seda vöö kasutamist kuidagi käppa.Kehakaal on 119kg.

StenPv

• View Profile
« Reply #178 on: April 19, 2019, 13:24:26 »

Eile oli siis high incline bench press päev.Lasin siis ühe astme võrra alla poole pingi nagu peab.Enesetunne ei olnud kõige parem  kuna 15h pikkune öövahetus oli seljataga.Miks ma üldse läksin siis? Ütleme nii et ..jõuspordis tasub "iseloomu" ..mõistust või mis iganes kuidas seda nimetada ka treenida. Tegelikult ju midagi muud polnudki kui  ..mitte just kõige ideaalsem enesetunne trennis..kõik töö sai tehtud.Olen alati nii tegutsenud ja pole kunagi tõsiseid vigastusi olnud. Ei ürita mingi matcho olla või mis iganes. Teen nii nagu õigeks pean. Siiamaani töötab. Tegevteenistuses kaitsväes olin enamasti raske relva peal nagu nt carl gustav või kuulipildur.Toon näite.. kusagil 2 nädalat talvel metsas, mitu ööd maganud maksimaalselt 4 tundi ja võibolla see ka jupiti kuna vahepeal pidi oma karja perset valvama :D.. aga kas see takistas järgmine päev raske relva meestel päev läbi ringi jooksmast ja sõdimast ? Toitumine ka veel väga sitt..Kõik said hakkama,töö tehtud.Saime veel puid allagi selle eest kui aeglased olime või mis iganes. Seega ma ei usu seda liigset pehmotsemist trenni maailmas.."enesetunne sitt" ja jätan trenni vahele..pask jutt . Minu maailmas see tähendab alla andmist. Võistlustel ka äkki enesetunne sitt ja jätad siis kivi tõstmata? Raske treeningutel ,kerge lahingus ! ;) Ühesõnaga ..kõik kes siin foorumis veel pole käinud ajateenistuses ja on spordi huvilised..See pole aja raiskamine.Minge jalaväkke ja kasvatage iseloomu,kindlasti saate ka üleüldiselt tugevamaks..mäletan väga hästi kui esimest korda täisvarustuses olin..mõtlesin konkreetselt " mida vittu,kuidas ma nii peaks üldse liigutama end" ja paari päeva pärast jooksin samas varustuses ringi ja sõdisin täige hooga. + ..no tra sa oskad sõdida pärast :D ..minu arust see võiks olla iga mehe oskuste nimekirjas.

Aga see selleks..panen siia eilse töö kirja

High incline bench press 110kg x2 (prooviks) 120kg x2 , 130kg x2 (teine kordus oli väga puuduliku amplituudiga) 120kg x2 uuesti.
Barbell row 15kg ketaste kaupa tõstsin raskust kuni jõudsin 140kg peale ja see siis 2x8
Seated dumbbell shoulder press (no back support) 4x8 35kg hantlid.
Pull down 4x8 ..100kg
Lõppu õlgadele lendamist natuke kergelt ..3 seeriat ,hantlid 14kg ,15kg ja 17kg ja 15 kordust.

Ning miks ma kopli hc gymis kasutan neid suuri 15kg kettaid..ei ole sellepärast et paistaksid  suured raskused kangil olevat..panen ju alati raskuse kirja video alla..cmon. Sellel on lihtne põhjus- mu soojendus näeb välja selline kus ma alustan tühja kangiga ja panen 15kilosed kettaid juurde iga seeria kuni jõuan töö raskuseni.Kordused jäävad üldiselt 3 kanti. 30 kilosed hüpped on täpselt parajad

StenPv

• View Profile
« Reply #179 on: April 20, 2019, 10:40:30 »

Nii üks küsimus jälle. Seoses jõutõmmetega / deadlift. Siin kohal loodaks pigem näha arutelu ja erinevad põhjuseid miks üks parem kui teine. Ise ma kumbagi valeks ei pea ja tean et treenitakse mõlemat moodi.Mind pigem huvitavad + ja - mõlema variandi puhul.Ning kui keegi peab kumbagi neist paremaks siis miks ?

Treenides jõutõmbeid 1x1 - 5x5 vahemikus.Kumb on parem :

DEADSTOP  DEADLIFT / ..Iga kordus nagu esimene, ei oska jälle eesti keeles seda paremini selgitada  ;D
TOUCH AND GO DEADLIFT / Korra puudutan maad ja kohe uuesti tõmme üles.Justkui "põrkega".
Pages: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15   Go Up

Kaubamaja
youtube