wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15   Go Down

Author Topic: Sten P.  (Read 43779 times)

StenPv

• View Profile
Re: Sten P.
« Reply #135 on: November 30, 2018, 01:52:52 »

Ah ära jama Sten, mitte sina :) Abi ma saan sulle anda küll - mine 24/7 ja näed, et 90% on särgi peal kirjas "treener". Valikut on sitax, kelle käest küsida :)

A.

;D sobiks hästi teiseks tööks 

UrTz

• View Profile
« Reply #136 on: November 30, 2018, 07:45:28 »

Tee endale treeneri kirjaga t-särk ja hakka netis 10euri eest kavasid müüma ning oledki treener valmis :D

EndelK

• View Profile
« Reply #137 on: November 30, 2018, 12:21:12 »

Jah nagu Sändi, kahjuks on sändi kuskile ära kadunud ning kulturismi unarusse jätnud? Miks küll? Kiilaspäisus ei meeldi? Naiselik hääl?

Martin123

• View Profile
« Reply #138 on: November 30, 2018, 12:30:27 »

Ma usun ka selle koha pealt, et tehke ennem tulemused, et te vähegi tõsiselt võetavatena tunduks, praegu on personaaltreenerte uputus kontreetselt, igaüks teeb paberi ära omale, mõni ei tee sedagi ja tehakse oma lehekülg, et noh näed ma tean kuidas asjad tegelikult käivad, treenime koos, a sa köhi pappi :D, laki tn 24/7 fitnessis käib üks ülekaaluline tädi kel on seljal suurelt silt personaaltreener, aga samas pekk konkreetselt võdiseb igast nurgast üle, treener peaks siiski ka ise vormis olema ja eeskujuks, mitte nagu paks toitumisnõustaja, kes ütles et tehke mu sõnade mitte tegude järgi, oh ajad oh kombed, see on vist popp värk ja lihtne raha auk tundub nii, samas kui nii mõelda, siis keda kotib, et mingi töll tuleb kuskil foorumis ütlema, et aa meil on personaaltreener te uputus ära sina küll... Siiski kõik on ju kuskilt alustanud, aga endal võiks siiski olemas olla praktilised kogemused ja need erinevat moodi läbi katsetatud, enne kui teiste kallale minna, ja selle eest ka raha küsida. Lihtsalt mõttelend, edu!

Jõmm

• View Profile
« Reply #139 on: November 30, 2018, 12:46:39 »

See treener teema on ikka väga tõsine ühiskonna probleem. Inimesi treenivad inimesed, kes on ise healjuhul 2 aastat trenni teinud.. Mõni endine koolikaasalne on järsku kutsunud facis  omlehte laikima... Pesronaarltreener... No Hallo! Ma isegi ei teadnud, et sa trenni teed :D Ma olen oma alaga tegelenud tänaseks päevaks ca 15 aasatat ja sinna hulka ei kuulu ala kooliaeg mängisin kossu jne. Aastaid veic üle 30 ja ma olen Eesti tasemel meistritiitli näol ka midagi saavutanud ja isegi mul pole julgust võtta vastutus kellegi tulemuste üle!  Sõltumata alast on trenning süsteeme 100 ja rohkem veel. Sa ei saa ühe/kahe tsükli põhjal hakata teisi ometi õpetama. See kogemus on puudulik! Aga noh kui saali tuleb inimene, kes pole kunagi trenni teinud siis pole vahet mida sa tal teha laseb see kindlasti toimib. Raha saab ju kätte. Sellesk ajaks kui asi läheb juba tõsisemaks on see klient arvatvasti kaunud. ja treeneril raha käes :)
Vabadan blogi risustamise pärast!

Soovitaks ka ikka eelnevalt tuelmusi/kogemusi ja tuleks ikka kasuks kui oleks teadmised ka ilma aineteta treenimisel :)

Edu!

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #140 on: November 30, 2018, 13:36:36 »

Trenni tegemine pole mingi raketiteadus. Pühendunud treenija kes treeninud  mõned aastad ja on end põhitõdedega kurssi viinud oskab algajat juhendada. Lihtsalt Teenuse pakkujaid on nii palju juba, et uuel tulijal raske kliente leida. Aga edu ja head proovimist :)

Аябо

• REVAL SPORT
    • View Profile
« Reply #141 on: November 30, 2018, 19:42:44 »

Ma usun ka selle koha pealt, et tehke ennem tulemused, et te vähegi tõsiselt võetavatena tunduks, praegu on personaaltreenerte uputus kontreetselt, igaüks teeb paberi ära omale, mõni ei tee sedagi ja tehakse oma lehekülg, et noh näed ma tean kuidas asjad tegelikult käivad, treenime koos, a sa köhi pappi :D, laki tn 24/7 fitnessis käib üks ülekaaluline tädi kel on seljal suurelt silt personaaltreener, aga samas pekk konkreetselt võdiseb igast nurgast üle, treener peaks siiski ka ise vormis olema ja eeskujuks, mitte nagu paks toitumisnõustaja, kes ütles et tehke mu sõnade mitte tegude järgi, oh ajad oh kombed, see on vist popp värk ja lihtne raha auk tundub nii, samas kui nii mõelda, siis keda kotib, et mingi töll tuleb kuskil foorumis ütlema, et aa meil on personaaltreener te uputus ära sina küll... Siiski kõik on ju kuskilt alustanud, aga endal võiks siiski olemas olla praktilised kogemused ja need erinevat moodi läbi katsetatud, enne kui teiste kallale minna, ja selle eest ka raha küsida. Lihtsalt mõttelend, edu!
Väga õige ! Treener peab olema eelkõige eeskuju treenitavale, ülekaaluline tädi/onu ei ole mitte kuidagi tõsiseltvõetav.

Martin123

• View Profile
« Reply #142 on: November 30, 2018, 20:07:01 »

Just olen Revoga nõus, aga miks mitte võtta erinevaid koolitusi, ja ennast harida sellega olen ma nõus, minust endast rääkides siis tahaks täiendada kogemustepagasit ja proovida erinevaid variante, ja need läbi katsetada, ja samas Mardiga olen ka nõus, et ülekaalulisel inimesel aidata 10kg alla võtta ja kriipsu peenikese mehel 10kg juurde võtta ei nõua erilist teadust, aga jah kui kliendil on valida, et kas ta võtab sama raha eest mingi isehakanud tulemusteta personaaltreener või kellegi kes on vormis ja ka tulemusi ette, näidata, siis tehke omad järeldused...  :)

Lauri

• View Profile
« Reply #143 on: December 01, 2018, 00:02:51 »

Väga õige ! Treener peab olema eelkõige eeskuju treenitavale, ülekaaluline tädi/onu ei ole mitte kuidagi tõsiseltvõetav.

Andres sõber näiteks , eks ? Mitte kuidagi tõsiseltvõetav.

Martin123

• View Profile
« Reply #144 on: December 01, 2018, 01:06:11 »

Ainuke asi mis siis tõsiselt võetav ei ole on Lauri toodud võrdlus ja küsimus Revole, Andres Sõber on ju ise endine N liidu kõva mängija ja kõva kogemusega mees, küllap ka siis hea treener, tema õpilased on ju häid tulemusi teinud või mis? Lauri küsitud küsimusega võiks umbes sama võrdluse tuua, et kuna Hr Indrek Otsus enam nii heas vormis pole nagu ta oli oma nn kuldajal, siis ta nagu ei ole enam hea treener? Mõlemal nimetatud mehel on ju kõva kogemus! Siinkohal kaldus jututeema siiski juba selle juurde, et nn terve pisike Eesti on juba täis neid pelmeentreenerid, kel pole praktilist kogemust, ja kiirelt mõnelt koolituselt läbi jooksnud, mõni pole isegi seda teinud... Ja selle eest võtavad raha...

Lauri

• View Profile
« Reply #145 on: December 01, 2018, 21:42:45 »

Ainuke asi mis siis tõsiselt võetav ei ole on Lauri toodud võrdlus ja küsimus Revole, Andres Sõber on ju ise endine N liidu kõva mängija ja kõva kogemusega mees, küllap ka siis hea treener, tema õpilased on ju häid tulemusi teinud või mis? Lauri küsitud küsimusega võiks umbes sama võrdluse tuua, et kuna Hr Indrek Otsus enam nii heas vormis pole nagu ta oli oma nn kuldajal, siis ta nagu ei ole enam hea treener? Mõlemal nimetatud mehel on ju kõva kogemus! Siinkohal kaldus jututeema siiski juba selle juurde, et nn terve pisike Eesti on juba täis neid pelmeentreenerid, kel pole praktilist kogemust, ja kiirelt mõnelt koolituselt läbi jooksnud, mõni pole isegi seda teinud... Ja selle eest võtavad raha...
Ma küll ei taha siin teise blogi risustada,aga siin foorumis niigi vaikseks jäänud, arvan et ei ole hullu. Ma arvan, et see on väga tõsiseltvõetav võrdlus, sest kui öelda, et saalis on mingi paks naine, kellel selja peal treener, siis ta võibolla oli ka kunagi profisportlane või on pühendunud treeneritööle ja seetõttu ei ole aega endaga tegeleda ( sest treenerina jääb minu teada üsna vähe aega, et ise trenni teha) . Eriti hea on see Otsuse näide, sest kui keegi noor näiteks küsib, et kes on hea treener ja öeldakse, et näe Indrek Otsus, legend, siis sama loogika järgi vaatab ta peale ja ütleb, et see on ju mingi vana päss, mis tema ka teab. Ehk siis, väga vabalt võib ülihea treener olla ka ise ülekaalus, sest keskendub ainult enda õpetatavatele. Näiteks üks koht, kust väga paljud oma teadmisi ammutavad on ... by science, Greg Nuckolsi poolt ja ta näeb küll välja väga DYEL, või siis Ed Coan, ka väga autoriteet paljude jaoks, aga näeb üsna ülekaaluline välja jnejne.

Lauri

• View Profile
« Reply #146 on: December 01, 2018, 21:46:28 »

Aga loomulikult Eesti kohta ei oska öelda, ei ole õnneks näinud treeneriteenuse pakkumisi (võibolla ei käi piisavalt sotsiaalmeedias), võibolla selles mõttes siis ei olnud tõsiseltvõetav tõesti...

Martin123

• View Profile
« Reply #147 on: December 01, 2018, 23:19:44 »

No ma ei oleks võrdlema hakanud, ja siin Hr.Otsuse näidet ka välja toonud, kui ei teaks, et see paks treeneritädi on max 30a vana kui sedagi, ma sügavalt kahtlen, et ei ole aega endal trenni teha ja isegi mitte oma toidulauda jälgida tervislik toitumine ei nõua erilist lisaaega, eriti kui tegu on fitnessi ja kehavormise valdkonda kuuluvate trennidega, mitte golfiga või tuulelohe lennutamisega, see on nõrkade vabandus, oh ah ma teeks ja oleks ka, aga aega kohe üldse pole, ja olla samal ajal tõsiselt võetav treener meie väikeses Eestis olles ennast ikkagi nähtavalt paksuks söönud? Kohatu on siia kõrvale A.Sõberi näidet tuua, tema on oma aja ära olnud, ja teeb Eesti sportlastega tänuväärset tööd! Ja mis noortesse puutub, siis kes ikkagi treenerit otsivad, ja piisavalt erialast kirjandust loevad kas, siis paberil või läbi neti siis küll ka lõpuks õiged valikud teevad ma usun!

StenPv

• View Profile
« Reply #148 on: December 02, 2018, 00:33:41 »

Ei ma igati nõus. Uurin niisama varakult asja.Alustada oleks vara, teeks end lolliks oma teadmistega praegu ;D

StenPv

• View Profile
« Reply #149 on: January 03, 2019, 11:30:06 »

Midagi tarka mul siin kirjutada pole. Oli käe vigastus ( pöial käis tagurpidi ,õnneks vist mõra ega murdu ei tekkinud aga lilla ja paistes oli küll)
Paar nädalat selle ümber treeninud,väga varianti pole peab masinaid kasutama ja kergemaid raskuseid. Alalõualuu murd oli raskem  :D saalis  iga liigutusega tundus nagu kohe hüppab lõug viltu
Mis seal ikka.. SPARTA ja läheb edasi  ;D

Eile juba sain esimese Seistes kangiga üle pea surumise tehtud, 90kg x5 oli viimane seeria.Käsi andis tunda ikka.Nõrgemaks polegi jäänud nende nädalatega.Tugevamaks pole ka saanud.
Täna proovin siis jõutõmmet,vaatab mis saab.

vaatamata kõigele mis see elu mul siin septembri kuust saati ette on visanud ,olen edasi ramminud.Tahe on nüüd veel suurem.Selle ajaga kui pole saanud normaalselt õiget trenni teha on ainult viha,tahe ja energia kogunenud.Eriti viha aga see on hea energia allikas kui oskad suunata  ;D

Ükskõik mis saab.Alla ei anna,sellised asjad on pigem lisa motivatsioon.
..IRON WILL ja SPARTA.Ärge andke alla ,ärge haletsege ennast. Tuleb püsti tõusta, kilp ja mõõk üles korjata ja kas või roomates edasi minna  ;D peaasi et edasi.

« Last Edit: January 03, 2019, 11:32:35 by StenPv »
Pages: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything