wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: [1] 2   Go Down

Author Topic: Siim Veri Youtubes  (Read 5810 times)

Siim Veri

• View Profile
Siim Veri Youtubes
« on: May 19, 2020, 19:45:07 »

Tervitused!

Minu nimi on Siim ning olen juba 10 aastat olnud tegev võistlusspordis alal kulturism: samuti tegutsen treenerina ning huvitun veel lisaks valdkondadest nagu turundus ja ärindus. Hiljuti alustasin Youtube kanaliga ning olen siiani sinna postitanud nii treeninguteemalisi videoid, kui ka viimaste postitustena podcaste erinevate Eesti fitnessimaastiku tuntud nägudega. Bonsuna foorum on Eesti fitnessimaastikul legendaarse mainega ning igati paslik oleks neid videoid jagada ka siia: kellele sisu meeldib, pange julgelt like ja subscribe! Ja kui soovite midagi küsida/arutada, siis võite mulle alati sotsiaalmeedias kirjutada DM-i või e-kiri info@siimveri.ee. Igatahes, podcastid:

Esimeseks külaliseks oli Ats Loot isiklikult:

Teiseks külaliseks Kaisa Abner:

Ja hetkel viimaseks ning kolmandaks valitsev Eesti Meister Siim Savisaar:

Head kuulamist!
Siim

malta

• View Profile
Re: Siim Veri Youtubes
« Reply #1 on: May 20, 2020, 19:34:40 »

Oi, väga tore, et keegi mingit sisu toodab ja videoid teeb. Aga...  nad kipuvat naeruväärselt pikaks venima. Meenub kuidas Jokker maitses mingit batoonikest 18minutit. Peale kolmandat minutit mõtlesin, et " No lihtsalt PANE SEE SUHU omale kaua sa jaurad" .  Ja Jokkeril veel muidugi mõte katkeb pidevalt ja siis on...ää...mh...et eee....jne.             
Videod võiksid lühemad olla. Noh nii 3 korda umbes.  Praegu vaatasin  ca 2-3 minutit. Siis hakkas igav.Aga tubli ikkagi!                         

Karl

• View Profile
« Reply #2 on: May 23, 2020, 17:26:33 »

Oi, väga tore, et keegi mingit sisu toodab ja videoid teeb. Aga...  nad kipuvat naeruväärselt pikaks venima. Meenub kuidas Jokker maitses mingit batoonikest 18minutit. Peale kolmandat minutit mõtlesin, et " No lihtsalt PANE SEE SUHU omale kaua sa jaurad" .  Ja Jokkeril veel muidugi mõte katkeb pidevalt ja siis on...ää...mh...et eee....jne.             
Videod võiksid lühemad olla. Noh nii 3 korda umbes.  Praegu vaatasin  ca 2-3 minutit. Siis hakkas igav.Aga tubli ikkagi!                         

Trollid? Millest sa räägid, need on ju intervjuud/vestlused

EndelK

• View Profile
« Reply #3 on: May 24, 2020, 17:22:37 »

Trollid? Millest sa räägid, need on ju intervjuud/vestlused

Miks ta peab trollima? Tõsijutt ju. Ütle nüüd ausalt ära, et sa vaatasid kõik otsast-lõpuni? Sa pead ikka eriline fanatt olema, et vaadata ära 2h kestev intervjuu/vestlus... Lubage naerda...

NitroKatz

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #4 on: May 25, 2020, 08:54:58 »

Miks lubage naerda?  :o
Kui intervjueeritav on keegi, kelle tegemisi nt sotsiaalmeedias jälgid, on sümpaatne ja jutt jookseb hästi ja intekas asjalik, siis mina ei näe küll probleemi. Need ongi ju rohkem nagu podcastid ja alla tunniajaseid podcaste väga minumeelest keegi ei teegi. Ühelt poolt on plussiks ka see, et seal otseselt vaadata midagi ei ole, seega hea on panna klapid kõrva ja nt õues joostes/jalutades, kodus koristades vms huvitavat intekat kuulata. Ja mõneti see pikkus just kasuks - jätkub kauemaks kuulamist.
Ma kuulan samamoodi kõndides podcaste. Kui jääb pooleli, siis järgmisel tiirul lihtsalt jätkan sealt, kus enne jutt katki jäi. Võibolla kui oleks mingi tohutu tegevusega video, siis oleks jah raske leida 1,5h aega, et vaadata.
Igastahes edu!  ;)

malta

• View Profile
« Reply #5 on: May 25, 2020, 19:59:35 »

Eestis on üle 20 000 jõusaali harrastaja. Selline "podcast" on huvitav ehk 20. Kui sedagi. Mõistlikum oleks teha videoid sellele ülejäänud 99.8% inimestest.  Vaatajaid oleks kordades rohkem. Ja kuna pidil olemine toob treenerile kaudselt ka leiva lauale siis.... .
Väga tubli, et viitsib susserdada igal juhul.

metsakaja

• View Profile
« Reply #6 on: May 25, 2020, 22:39:12 »

Mina avasin ja panin pm kinni ka kohe.
Kindlasti keegi vaatab ja leiab kasulikku/motiveerivat infot sealt.

Minu soovitus on paremini läbi mõelda kogu kupatus. Sellesmõttes, et kuulaks nagu telefoni vestlust pealt. Heli/pildi kvaliteedist alustaks. Statiiv ja mikrofon. Teeks Sinu poole juba omajagu paremaks.
« Last Edit: May 25, 2020, 22:41:28 by metsakaja »
''Yes you have got the wrong interpretation, mixed up with vain....vain imagination''

Siim Veri

• View Profile
« Reply #7 on: June 01, 2020, 22:10:33 »

Tänud kõigile tagasiside eest!  :)

Meisterdasime vahelduseks õpetusvideo kükkimisest. Loodame, et pakub väärtust  :)

Siim Veri

• View Profile
« Reply #8 on: June 18, 2020, 11:30:57 »

Tervitused!

Taskuhäälingus oli järgmiseks külaliseks Eesti Kulturismi ja Fitnessi liidu president Ergo Metsla. Teemad olid sügavad ja olulised, head kuulamist :)

Siim Veri

• View Profile
« Reply #9 on: July 03, 2020, 11:23:57 »

EndelK

• View Profile
« Reply #10 on: July 04, 2020, 23:42:27 »

Milleks sellised Batmani püksid? Kas need annavad gainse juurde?

Siim Veri

• View Profile
« Reply #11 on: July 16, 2020, 19:32:03 »

Just nii, gainse juurde  :D

Uus VLOG laiv:

Siim Veri

• View Profile
« Reply #12 on: July 29, 2020, 16:41:21 »

Siim Veri

• View Profile