wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 97 98 [99]   Go Down

Author Topic: •BONSUNA• $$$  (Read 543001 times)

Marek /BONSUNA/ Kalmus

• Bonsuna Team
  • Marek Kalmus - انا اقول واحد فقط ، أن يدفع لي فتا
    • View Profile
Re: •BONSUNA• $$$
« Reply #1470 on: September 10, 2014, 14:16:35 »

Huvitavaid inimesi on siia tekkinud ikka. On täpselt niipalju minu asi kui labane ma olen või ei ole või kuna olen. :) Mingi x mehe jutt ei huvita, pole kunagi huvitanud, ei hakka ka huvitama ja minujaoks on neid x mehi siin sutsu palju tekkinud. :) Ei, ega kõigil on õigus ju siia ennast regada ja sõna võtta. Palun, Jumalapärast. Samuti käin mina kasvõi pintsaku hõlmad pükstesse topituna ja vanade ketsidega kui tahan ja no ei huvita mida keegi sellest arvab. :) Muidugi asi nii hulluks ei lähe kindlasti ja moepollarid atakki ei saa, AGA ma siiki püüan vabandada enda möödapanekut. See oli minu elus esimene ülikond ja kuigi ma teadsin, et on olemas mingid etidketid siis sry, ei vaevu ma neid uurima kui ülikonnaga metsa lähen. Kui peaks kunagi olema vajadust peenes seltskonnas viibida , usu või uskuge mind, teen endale need asjad kindlasti selgeks enne. :)
انا اقول واحد فقط ، أن يدفع لي فتاة "مجنونة"

http://www.bonsuna.com/forum/index.php?topic=111.0

http://www.youtube.com/watch?v=W3rwk0O6vT0

ragz

• View Profile
« Reply #1471 on: September 10, 2014, 14:18:21 »

Huvitavaid inimesi on siia tekkinud ikka. On täpselt niipalju minu asi kui labane ma olen või ei ole või kuna olen. :) Mingi x mehe jutt ei huvita, pole kunagi huvitanud, ei hakka ka huvitama ja minujaoks on neid x mehi siin sutsu palju tekkinud. :) Ei, ega kõigil on õigus ju siia ennast regada ja sõna võtta. Palun, Jumalapärast. Samuti käin mina kasvõi pintsaku hõlmad pükstesse topituna ja vanade ketsidega kui tahan ja no ei huvita mida keegi sellest arvab. :) Muidugi asi nii hulluks ei lähe kindlasti ja moepollarid atakki ei saa, AGA ma siiki püüan vabandada enda möödapanekut. See oli minu elus esimene ülikond ja kuigi ma teadsin, et on olemas mingid etidketid siis sry, ei vaevu ma neid uurima kui ülikonnaga metsa lähen. Kui peaks kunagi olema vajadust peenes seltskonnas viibida , usu või uskuge mind, teen endale need asjad kindlasti selgeks enne. :)

Mõistlik postitus ja nagu ma ütlesin, siis hea valik ülikonna osas. Istub hästi, mis on väga oluline (tundub, et rätsepaülikond).
Lõpetan selle teema.

Rästik

• View Profile
« Reply #1472 on: September 10, 2014, 14:20:04 »

Jõudsid juba ette ragz, aga jah, vot selline postitus teeb mehele juba tõesti au. Lihtne ja aus seletus asjale. Ilma irooniata.

See v..tujutt oleks võinud muidugi enne vahelt ära jääda  8)
Im back!!!

metsakaja

• View Profile
« Reply #1473 on: September 10, 2014, 14:23:51 »

Aitäh huvitav link. Ma leidsin tõesti ühe punkti, mille vastu olen eksinud. Nimelt:
Kuidas süüa apelsini?
Apelsin võetakse vasakusse kätte ja lõigatakse selle koor pikuti viiludeks. Kooreviilud eemaldatakse nii, et need moodustavad õiekujulise aluse. Noa abil apelsin ümbritsevast valgest nahast ja eraldatatakse lõigud üksteisest (viilud peavad jääma terveks).

Mina võtan apelsini paremasse kätte, kuna olen vasakukäeline. Ei tea, kas peaksin hakkama seda ümber harjutama?

Ja söödki saia jupikaupa? Ning sooja võileiba noa ja kahvliga? Ja kui kanakoiba sööd , paned lauale näppude loputamiseks sidrunivett? :D :D  palju õnne ja ime muna veelkord. (:
''Yes you have got the wrong interpretation, mixed up with vain....vain imagination''

crimson

• View Profile
« Reply #1474 on: September 10, 2014, 14:56:06 »

Ja söödki saia jupikaupa? Ning sooja võileiba noa ja kahvliga? Ja kui kanakoiba sööd , paned lauale näppude loputamiseks sidrunivett? :D :D  palju õnne ja ime muna veelkord. (:

:D Nii meeldib see vastus!
She loves him more than he will ever know.
He loves her more than he will ever show.

ragz

• View Profile
« Reply #1475 on: September 10, 2014, 15:00:35 »

Jah, Jah, Kui korraldan piduliku õhtusöögi või lõuna, siis jah. Ja kusjuures, selle viimase etiketi punkti sa võiks endale meelde jätta. Igas mõistlikus restoranis ja seda eriti lõuna euroopas, pannakse sulle näppude loputamiseks kauss sidruniveega lauale. Karta on, et sa oled selle supi pähe ära luristanud.

Veider on hoopis see, kuidas sa täiesti sõltumatu inimene lendad niimoodi siin kaitseks välja ja hakkad hoopis mind ründama, kuigi sinu kohta ei käinud ükski minu postitus.  ::)

Tekib tunne, et sa oled terve elu käinud ülikonna alumine nööp kinni ja ülemine lahti (kuskilt oled kuulnud, et üks nööp peab lahti olema) ja nüüd tunned tagantjärgi piinlikust selle pärast. Ei oska muud moodi neid rünnakuid põhjendada

Ja mis ärapanemise fraas see "ime muna" on, et seda korduvalt kasutad? Suht mage
« Last Edit: September 10, 2014, 15:09:47 by ragz »

metsakaja

• View Profile
« Reply #1476 on: September 10, 2014, 15:22:22 »

Jah, Jah, Kui korraldan piduliku õhtusöögi või lõuna, siis jah. Ja kusjuures, selle viimase etiketi punkti sa võiks endale meelde jätta. Igas mõistlikus restoranis ja seda eriti lõuna euroopas, pannakse sulle näppude loputamiseks kauss sidruniveega lauale. Karta on, et sa oled selle supi pähe ära luristanud.

Veider on hoopis see, kuidas sa täiesti sõltumatu inimene lendad niimoodi siin kaitseks välja ja hakkad hoopis mind ründama, kuigi sinu kohta ei käinud ükski minu postitus.  ::)

Tekib tunne, et sa oled terve elu käinud ülikonna alumine nööp kinni ja ülemine lahti (kuskilt oled kuulnud, et üks nööp peab lahti olema) ja nüüd tunned tagantjärgi piinlikust selle pärast. Ei oska muud moodi neid rünnakuid põhjendada

Ja mis ärapanemise fraas see "ime muna" on, et seda korduvalt kasutad? Suht mage

Mul meeldib see supi pähe luristamise nali :D hahaa. Võimalik, et oleks oma leivukest sinna sisse kastnud või kartulile kastmeks pannud, aga nüüd ma ka tean. Pole varem kokku puutunud sellise asjaga (:
Ja pole ma ülikonnamees ka, seega ei tunne piinlikust.

Ja see ka mõni rünnak...niisama surkan. :)  Aga edu veelkord! Tore, kui taolistest "reeglitest" kinni pead ja leiad, et nõndamoodi talitada on "õige" ja "hea".

Ja ikkagi, ime muna (: (vahest on muna imemisel ka oma etiket mida järgida? :D)   Im all friendly ;)
''Yes you have got the wrong interpretation, mixed up with vain....vain imagination''

Marek /BONSUNA/ Kalmus

• Bonsuna Team
    • View Profile
« Reply #1477 on: September 12, 2014, 11:20:00 »

12.09 2014...

Marek /BONSUNA/ Kalmus

• Bonsuna Team
    • View Profile
« Reply #1478 on: September 13, 2014, 21:30:12 »

13.09 2014...

Hilisõhtune jalatrenn. Mida lisada? Mõõduka koormuse ja normaalse toitumise puhul pole suuri raskuseid vaja, et lihas enam vähem säiliks. Kunagi oli arusaamine või lapseeast juurdunud kohusetunne, et kõik trennid tuleb teha korralikult, ikka täiega. Viimastel aastatel alles selgeks saanud , et KORRALIKULT ei tähenda alati 100%. Tunnetus, kehatunnetus on oluline. Lõpmatuseni seda eirata ei saa siis kisub varem hiljem metsa kõik. Ennekõike kaob ära rõõm treenida ja krt see on minujaoks väga oluline kuna olen trenni sündinud pm. Ema, kes mind kandes viimaste kuudeni ratast sõitis ja samalajal poisse treenis lihtsalt läks ühel hetkel haiglasse ja tuli sealt juba  koos minuga trenni tagasi. Nii ma sinna jäin. Kaheksa esimest eluaastat elasin rattamaailmas kõrvaltvaatajana võistlustel, elades samasugust elu nagu vanemad poisid. Sõin samamoodi sööklatoitu ja kui vahel terved päevad oli vaja võistlustel taga sõites autos veeta läks loosi paljas suhkur mida poistele tolajal sõiduajal taskutesse anti. Suhkur ja sai. Mitte just väga harva ei toitunud ma nendest kahest. :) Kohe kui jalad juba nii pikaks olid veninud et võidukal  kahelepoole pedaalideni ulatusid läks treenimiseks. Ennem seda olid minu mänguasjadeks topispallid, hantlid, kangid rööbaspuud jne jne. Vaatasin ja unistasin alati kuna saab rattaga teistega koos trenni minna. :) Lasteratastega muidugi sai koguaeg kärutatud, aga see polnud mõistagi see. VÕIDUKAS, see oli unistus kuigi esimese sadulani läks veel mõni aasta aega. Kaheksa aastaselt ulatusid jalad pedaalideni kõige madalama raamiga. Tollel ajal oli selle kõrguse mõõduks nr1. Tähendas see seda, et toru mis jooksis jalgevahelt ja teine mis eest alla keskjooksuni, olid kahvlijuurest otsapidi koos. St üks sõrm mahtus sinna vahele napilt. Nr 2 kõrgusele mahtus 2 sõrme jne kuni neljani välja. Kõrgemaid siis ei tehtudki, vähemalt NSVL is. :)  Vot, sadulat ei saanud panna kuna siis poleks enam jalad pedaalideni küündinud. Mingist poroloonist sai siis lõigatud paras riba, see isoleeriga ümber raami ja valmis. :)

Vot, sellised mõtted täna pärast hilisõhtust jalatrenni. Miks, ei tea. Kirjutasin mis pea endorfiini laksust tootis nähtavasti. :D

B
« Last Edit: September 13, 2014, 22:42:11 by Marek /BONSUNA/ Kalmus »

metsakaja

• View Profile
« Reply #1479 on: September 14, 2014, 08:56:51 »

Väärt meenutused. (:

Marek /BONSUNA/ Kalmus

• Bonsuna Team
    • View Profile
« Reply #1480 on: September 18, 2014, 20:07:30 »

Nööbimehele veel üks kont pureda. Raudselt vajab ka see  mees õpetust. Ole hea kirjuta ja noomi teda, milline labane maakas ta on. :D

Aga muidu - on endselt kõik norm. Steroäri edeneb. Laiendame klientuuri. Ka kõik nn naisõpilased selle kütuse peal treenivadki.

Marek /BONSUNA/ Kalmus

• Bonsuna Team
    • View Profile
« Reply #1481 on: September 20, 2014, 21:30:13 »

20.09 2014...

Vôtaks ennast uuesti kokku. Nii ma môtlen. Vedelen veel kolm kuud samal reziimil nagu viimased kaks aastat ja prooviks vahelduseks taas lihased raskema rauaga punni ajada. Vb isegi kolin uude Linnamàe saali üle, sest tööraud muutub ka sinujaoks kergemaks seal kus nàed teisi seda tôstmas. Mr Olümpiaks saada ei taha. Ära ka ennast lôhkuda mitte. Viimastel aastatel avastanud endajaoks treeningutes nii môndagi uut ja plaanis just seda kôike pisult tôsisemalt vormi proovida valada.
Seniks HEAD VANA AASTA LÔPPU!

B...
« Last Edit: September 20, 2014, 21:54:44 by Marek /BONSUNA/ Kalmus »

Marek /BONSUNA/ Kalmus

• Bonsuna Team
    • View Profile
« Reply #1482 on: September 22, 2014, 16:36:29 »