wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 9 10 [11]   Go Down

Author Topic: Marek B Kalmus  (Read 49254 times)

Revo

• REVAL SPORT
    • View Profile
Re: Marek B Kalmus
« Reply #150 on: July 10, 2020, 15:34:45 »

Keda ma ei tunne seda ei tereta niisama, aga sulle ütleks tere küll kuid sa ei julge isegi saali tulla erinevalt minu teistest fànnidest. Ometi oled sa mu kôige kirglikum fànn ju. Àra karda. Ma luban sul esimesena lüüa.
Aga - püüa nüüd enda elu elama hakata juba vôi tôesti, ole mees ja tule ütle mulle otse, et ma mats olen, mitte àra tee instas kümneid varikaid, et ennast lôvina tunda. Sa Revo oled kindlasti tore poiss. Kahjuks kunagi mingil viisil vàga haiget saanud ja peale seda endale nô kaitsekesta selga môelnud. Viska see maha ja kogu maailm môistab ja armastab sind sellisena rohkem nagu sa oled. 🙏🏼
Ja mis okas su perses on, arvates, et mul nii igav elu su trollimiseks varikontodega, sa mingi lambi persekukkunud vanamees, ma kordan - juusiis oled sa kellegile väga midagi teind, et sind aastaid juba trollitakse!!!
Ei kõla eriti loogiliselt, et ma siin sinuga suhtlen oma näoga ja siis instas/facebookis ja kusiganes veel kasutan varikontosid! Täis ajudoonor..

Bonsunax

• View Profile
« Reply #151 on: July 10, 2020, 18:56:20 »

Anna oma tel number ja vôi aadress kuna kodus oled, vaevalt hc gym omanik tahab, et ma
Ekstra sinupärast mingi jôusaali pean tulema maid jagama .
Nii kardan sind armas Revokene. No said mu telefoni. Mida sul oli öelda? Sa isegi sellest ei saanud
aru, et see - ei ole sinu asi kellega ma elan vôi koos olen. Môistad? Enda arvamus pista sinna kuhu juba ütlesin. Mida on sul minuga asja? Ma olen ju kôigest persekukkunud vanamees. Saa aru, et antud teema puhul enda arvamuse sellisel moel avalikult avaldamine ei nàita ju vàga arukust. Sa lihtsalt pôed mingit sitakoti kompleksi ja kôvatad netis. Vb annab see sulle hea enesetunde. Ma ei tea kuid ma ei ole ju kaugeltki ainus kes sulle nii vàga korda làheb. Sa kirjutad ja ytlesid telefonis, et sul on muudki teha jne jne. Ometi ei suuda sa rahu saada. Jàtkad. Kas ei ole nii? Mida kuradit sul oli vaja siin hakata taas tômblema üldse? Tahtsid ennast jàlle kôva mehena tunda kui enda sôbrakese kirjavahetuse siia postitasid? Said nàidata kui julgelt sa netis sônu loobid. 😁 Soovitus, ravi ennast muidu sa lôpetad vàga kurvalt.

Môtle nyyd natuke. Sa küsid kus ma elan? Mul ei ole sinuga mingit pistmist, sa oled minu jaoks mitte keegi ja ma kutsun su endale kylla? Lollakas oled v?

Teeme nyyd nii, et aitab sellest kirjavahetusest. Kui sul niivàga sygeleb mulle vastu tatti  anda siis leiad mu ise ylesse. Tallinn pidi ju vàike olema, aga arvesta, ykskôik kas ma langen nagu doomino klots ( nagu sa ytlesid) vôi mitte, siis kinni làhed sa ikka kui midagi yritad. Seega, anna gaasi vôi - vajuta pidurit. Sinu valik.
« Last Edit: July 10, 2020, 19:00:46 by Bonsunax »

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #152 on: July 12, 2020, 16:42:49 »

Ok kui olete ära hullanud, siis soovi korral võin selle "jura" maha võtta - kui mitte, siis loodetavasti saab Marek oma tegeimisi rahus edasi kajastada :)
Peace!
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.hotlips.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard

Bonsunax

• View Profile
« Reply #153 on: July 15, 2020, 15:23:54 »

Mul suva neist prààksujatest. Tegusid ei ole neil taga kunagi olnud. Aga kui  “sa”tahad siin mulle halvasti öelda siis àra looda, et teen pai vastu. Ka ei maksa siis manitseda, et ma ebaviisakas vôin olla kui ise lolliks pöörasid ja alustasid. Muidugi vôib alati neid tolguseid ignoda kuid no tôega, krt see ei ole kellegi asi kellega ma elan v koos olen. Seni kuni ma “sinu” naist ei nooli hoia suu kinni.

Pisut kergem periood treeningutes hetkel. Lihtsalt tunnen, et tahan. Ei ma ei tee trenni kergemalt kui tavaliselt. Lihtsalt pisut harvem. Kui ntx tàna peax olema trennipàev, aga keha ytleb, et pigem mitte siis saali ei làhe. Üldjuhul ma ikka kipun seda tihti eirama, aga perssekukkunud vana mehena tuleb jàrjest enam siiski seda häält kuulda vôtta. ☺️

Mis saab sellest 50 ja vôistlus plaanist? Saab ikka samamoodi. Endiselt on môttes. 50 saan veebruaris ja kui keha tahab teen 2021 sügisel mingi vôistluse àra. Mis ja kus ei tea. Tore kui leiaks kellegagi ühise eesmàrgi ( vôistluse ) 2021 sügisest siis vb huvitavam pingutada. Elab nàeb. Piinama ei hakka ennast, aga kui tunne hea, teen ehk isegi àra. Tuju peab hea olema siis tuleb ka tulemus.

Môned pildid. 25 aastat tagasi/ eile hommikul trennis/ ja ôhtul kostyymi proovis. Astun vilksamisi ekraanile yhes praegu tehtavas eesti filmis. Ajajàrk ensv 1940 + aastatl.

Bonsunax

• View Profile
« Reply #154 on: July 21, 2020, 06:49:38 »

7 / 2020
Pages: 1 ... 9 10 [11]   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything