wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 6 7 [8]   Go Down

Author Topic: Marek B Kalmus  (Read 32857 times)

visionofdisorder

• View Profile
Re: Marek B Kalmus
« Reply #105 on: February 17, 2020, 15:13:45 »

Reageeritakse nagu ainete kasutamine oleks halb asi ja lüüakse risti kui keegi küsida julgeb.

sa saad aru, et steroidide võtmine on vastuolus seadusega? kellel on vaja ennast kriminaaliks tembeldada avalikus foorumis?

Ja seda enam kui puhas on, kasvaks kuulsus ja jälgijaskond.

kes seda usub? ma võin väita, et pole ealeski keelatud aineid kasutanud (ja pole), aga juba praegugi on minu käest otseselt küsitud "whats your stack bro" :D

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #106 on: February 17, 2020, 16:20:52 »

Usun, et vtad kui komplimenti seda  :)

Bonsunax

• View Profile
« Reply #107 on: February 18, 2020, 15:46:20 »

Tiia on naturaal. 100%. Mul ükskôik mida keegi sellest arvab. Kes ei usu see on lihtsalt enda teadmistes, viitsimises, pühendumises kehaehitamist silmas pidades,  vàga kaugel. Ja ma ei ole ka absl pahane nende peale kes nii arvavad. Suurem osa inimesi ongi nôrga tahtejôuga, rumalad,  laisad jne kuigi ise nad muidugi seda ei arva. Mina ka ei arva kuigi sisimas ma tean, et vôiksin oluliselt rohkem teada. Oluliselt rohkem vaeva nàha, et saada paremaks. Paremaks inimeseks.
Kui siiski kedagi nii vàga ikkagi huvitab vôib iga hetk tellida Tiiale dopkontrolli. Ka EKFL ile on see teadmiseks. Nii, et jh, sônad sônadeks - palun testige kui tekib tahtmine ja vôite tulemused avalikult ülesse panna / mida paraku ekfl ise viimasel ajal ei ole teinud.
Tegelikult làhen ma juba homme SLÔ podcasti. Kutsuti selle nàdala külaliseks. Seal tuleb ka ysna vàrvikalt juttu nendest asjadest. Alates aastast 2001. Seega vàike eelreklaam sellele nn raadiosaatele. Tund aega on muidugi liiga vàhe, et kôigest pôhjalikult jôuaks rààkida kuid nii on ehk ka lootust, et saade avalikuks tuleb. Mitte nagu kadunud Tallinna Tv saatega , KAS TOHIB” kus saade sai salvestatud 10kuud enne kui TTV likvideeriti. Ometi saade eetrisse mitte kuidagi ei jôudnud. Isegi minu jàrelepàrimisele “MIKS?” ei vastatud midagi.
Peale kiivika visat hinge on teinud mulle kaks kirjatsura ettepaneku elu”eduloo” raamat. Sinna on need jàànud, sest kui oleme jôudnud minu elujàrje jutustamisega 90 datesse siis on môlemal sulel  kadunud
huvi raamatut edasi kirjutada kuna minu tingimus oli 100% tôeline tegelikkus. Ma môistan neid, nende huvi oli vaid teenida kuid môlemad kartsid, et hammustavad vb liiga suure tyki mis neile kurku kinni vôib jààda. Kuigi, ônnestumise korral oleksid nende honorarid olnud kindlasti oluliselt suuremad kui mingil ilukirjandusliku soperdise puhul mida siis hakka hiljem suuremas tiraazis jôulukinkidena katlamajadele pakkuma.

Aga olgu sôbrad. Teeme trenni. Uskuge, ühel hetkel, varem hiljem maksavad kôik enda tegude eest. Eriti siis kui selle tulemusena teised kannatanud on. Nii on minuga, nii on sinuga kallis lugeja. Nii on kôikidega. Selle uskumine vôi mitteuskumine ei muuda seda seadust.

💪🏼
« Last Edit: February 18, 2020, 18:00:31 by Bonsunax »

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #108 on: February 18, 2020, 16:58:11 »

Aitäh hea vastuse eest Marek. Näe Martin, alati ei pea halvasti teisele ütlema :)

Tuul

• View Profile
« Reply #109 on: February 18, 2020, 18:50:30 »

Lugupidamine Marekile mõistliku vastuse eest.
Tõesti kummaline, kuidas vist neil, kellel katus kõige enam suurtest kogustest sõidab, tekib koha tahtmine hakata teisi paika panema.

metsakaja

• View Profile
« Reply #110 on: February 18, 2020, 19:44:50 »

Isegi mina oma 85kg peal olen saanud küsimusi, et mis geari peal olen. Ja kui vastan, et singisai ja burger on ikka omal kohal, siis ei usuta. Inimesed on lihtsalt rumalad ja laisad.
''Yes you have got the wrong interpretation, mixed up with vain....vain imagination''

visionofdisorder

• View Profile
« Reply #111 on: February 18, 2020, 20:10:05 »

Isegi mina oma 85kg peal olen saanud küsimusi, et mis geari peal olen. Ja kui vastan, et singisai ja burger on ikka omal kohal, siis ei usuta. Inimesed on lihtsalt rumalad ja laisad.

nõus, et on rumalad ja laisad. aga mis seal imestada kui isegi 75 kilosed kuivikud jäävad vahele dopinguga. standardid on nii madalaks lastud.

Bonsunax

• View Profile
« Reply #112 on: March 01, 2020, 10:51:13 »

01.03 2020... 109kg kaal/ 100kg hantel 8x
« Last Edit: March 01, 2020, 10:56:46 by Bonsunax »

Bonsunax

• View Profile
« Reply #113 on: March 05, 2020, 15:03:21 »

05.03 2020
« Last Edit: March 05, 2020, 15:13:04 by Bonsunax »

Bonsunax

• View Profile
« Reply #114 on: March 21, 2020, 15:58:09 »

21.03 2020

Egoist kalmust ei huvita kàsud ja keelud. Ei huvita kaaskodanike tervis. Ei huvita muu kui, et saaks ise maksku mis maksab korralik trenn tehtud.

Kodulinnas Elvas, kohas kuhu kunagi sôpradega saali ehitasime... Ah, minge mehed persse ausalt. Ma ei kanna viha, aga kahju, et nii otsustasite.

Seega, teeme jàtkuvalt trenni edasi ja môelge enne kolm korda kui mingi otsuse praegu langetate sôbrad.

Bonsunax

• View Profile
« Reply #115 on: March 30, 2020, 18:49:14 »

30.03 2020...
Pages: 1 ... 6 7 [8]   Go Up

Kaubamaja
youtube