wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: [1] 2   Go Down

Author Topic: Sdravstvuite tavarishi!  (Read 2495 times)

Bonsunax

• View Profile
Sdravstvuite tavarishi!
« on: June 10, 2019, 15:11:59 »

Ehk, et tere taas!

Olen aeg ajalt siia ikka vaadanud ja kuna tundub, et mu “sôbrakesed” siin suurt sôna ei viitsi vôtta enam siis teen taas paar rida siia.  Igaljuhul kui minu tagasitulek hullukesed peaks taas aktiveerima siis ma jààn lihtsalt taas vagusi ja passiivseks foorumikylaliseks. Muide yhe enda “sôbrakesega” ônnestus isegi reaalis, hc gym is kohtuda. Mees kes siin kôige kohta sôna vôttis ja tarkuseteri kylvas, osutus ise lahedaks nàlginud pelmeeniks. Foorumis  oli muidugi trenniexpert lausa. (nimesid ei nimeta). Teadmisi laksas aina ja aina netist leitud linkide nàol kuid jah, reaalis oli vana selline keskealine naise tuhvlialune ei muud. Nyyd pole teda ka juba saalis kuskil aastaaega trehvanud.

Age, et nyyd kohe taas vaid mitte vaid negatiivsust jagada siis sellistele kaks sôna. Teie ei targuta minu tegemiste yle  ja mina ei torgi teid. Ehk, et loodan positiivselt aeg ajalt siin jàtkata kui on midagi öelda. Tàna alustan hommikuse trenni pildiga.

Olen endiselt 191cm pikk. Hetkel 110kg kerge kuid vanust on juba 48 aastat tiksunud.

Jôudu ja môistlikkust kôikidele!

Bonsuna.

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: Sdravstvuite tavarishi!
« Reply #1 on: June 10, 2019, 15:58:41 »

Tere.

Paneme nüüd paika plaanid: Kas 50 ja Arnold Classic on jõus ja hakkame siin nägema transformatsiooni selles liinis? :)
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.erootikapood24.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard

Bonsunax

• View Profile
« Reply #2 on: June 10, 2019, 17:01:11 »

Tere.

Paneme nüüd paika plaanid: Kas 50 ja Arnold Classic on jõus ja hakkame siin nägema transformatsiooni selles liinis? :)

Lugesn sinu postitust, et sinulgi kirgastumist pôle, nö. Novot. Nii sellega ongi. Vahel ikka tuksatab, et peaks ikka proovima kuid sealsamas tekib küsimus mils ja milleks? Üldiselt on trenniisu tagasi tulnud. Olen kyll koguaeg treeninud kuid vahel muutus see esimest perioodi elus kiretuks. Lihtsalt tegin kuna tegemata olles oli enesetunne harjumatult vastik. Tegelikult ju tahaks kuid kogu kulturistest poliitilisel taustal ma kujutan ette milline hàdaldamine hakkaks taas Eriti veel kui seal ( A C l) peaks normaalselt minema. Seega ei reklaami ma midagi siin vàlja selles suhtes.
Kes arvab, et ma kujutan ette siis ntx sai veebruaris juba salvestatud ttv jaoks saade kus ma enda nn kolm dopjuhtumid detailselt lahti seletan ja kui neid arvesse vôetaks ei saaks keegi mulle eluaegset mààrata. Kuna saate autor on estkult jumala sydamesôbranna siis vôite isegi arvata miks siiani saade pole eetrisse jôudnud. Lubati vôtta muidugi intekad nii tollelt viimaselt kui ka ka Tkatsenkoga sai kokku lepitud ja tema kontakt andmed saatedaamile antud. Paraku pole viimase kuu aja jooksul Tkatsenkoga keegi yhendust vôtnud ja isegi minu viimasele pàrngule kas saade tuleb - vastust netu.
Kuidas saakski olla kui kaks kontrollitavat kolmest kinnitavad, et esinumbrit kontrollis ei kàinud. Kuigi dopprotokollide  pôhjal viibisime yhes ruumis kôik pea veerand tundi.
Lisaks on mul lubadus aastatagusest  kohtumisest EKFL i praeguse bossi poolt, et ta teeb kôik selleks, et minu keeld tyhitataks. Seda enam ( tema sônad) et ta teab vàga hàsti kui nn kallutatult tollal yht osapoolt soositi ja upitati. Peale selle veel samuti tema suust kuuldud kahe uskumatu juhtumi kohta sellel teemal,  làhiaastatest mis estkultjumalat puudutab. Ma ei rààgiks siin avalikult nendest asjadest, aga kuna  lubadused vaid lubadusteks on jàànudki siis pean yksi enda vôitlust edasi, sest ka EKFL i boss ei vasta enam minu jàrelpàrimistele mailitsi. Varasemelt  ta ikka tegi seda. Yks kuradi  kaheperseline keerutamibe vaid silmaall kuid tegelik elu elatakse ikka samamoodi. Njh, kes saabki jumalate vastu minna.

Et jah. Selle kôige taustal ma ei ole yldse kindel mis spodis tulevik tuua vôib. Kardan, et kui see saade tulebki eetrisse siis saab see olema korralikult moonutatud versioon juba. Elame nàeme. :)

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #3 on: June 10, 2019, 21:33:27 »

Jah eks saan aru, aga isiklikult arvan, et oleks äge kui teeksid juubeliaastal Arnold Classicul Comebacki.
Seda enam, et nüüd ... LÕPUKS ... on see võimalus ja ka eesti bodybuilderid on justkui vanglast pääsenud ja saavad enda eelistuste järgi teha ja võistelda seal kus tahavad, ilma et mingid ajudebiilid oma poliitikajura, äriga ja ettekirjutustega ajudesse käiks.

IFBB/NPC lehel on kirjas eraldi: "Join us and become a part of a revolutionary new amateur bodybuilding and fitness show! We welcome ALL Amateurs from ANY Organization!" Ehk et oodatud on KÕIK amatöörid MISIGANES organisatsioonidest. Ole kulturist / fitness, ole oma ala fänn ja TULE VÕISTLE ilma ajukepita.

Kindlasti hakkavad kohalikud onud tõmblema ja tänitama, aga nagu ma aru saanud ja foorumitest lugenud, siis IFBB ja IFBB enda vahel käib päris tõsine ärapanemine ja materdamine kus ka kõlakate järgi IFBB International väga hoolikalt teeb lobitööd, et IFBB Leguaed mustata ja ka tema üritusi kõrvaldada (nagu ka hiljutine eesti IFBB presidendi avaldus ajakirjandusele). (Nagu hiljutine Prantsusmaa juhtum kus IFBB Leguae võistlus jäeti ära päev enne tänu IFBB International sahkerdamisele). Samas Prantsusmaal toimunud IFBB Internationali võistlustel osales ikkagi ainult 3-4 kulturisti (TASE) :D Nagu konnataiik siin olnud .. aga suuremates mõõtmetes.

Seega kui mingi IFBB International jobu läheks piiksuma, et vaadake see Marek Kalmus jne, siis ilmselt saadetakse ta lihtsalt pimedasse ja koledasse auku :)

Paraku jah midagi pole samas ka suhtumises eriti muutunud - selline lapselik kius ja ärapanemine on ja jääb. Ei saada aru, et kui oled ise piisavalt hea, siis pole vaja teisi mudaga loopida - paraku sellisena IFBB International siiani oma tiibu üritab lehvitada.

Prrrr tegelt isegi närvi ajab kui haige see kõik on ... aga õnneks on paljugi muutunud ja maailm on vaba - ja teine nõukogude aeg oleks justkui läbi saanud ... mille tõttu ka Annus omal ajal jehhat tõmbas kuna kulturism kui selline oli üldse keelatud.

Edit: ainult arusaamatuks jääb, miks IFBB International ennast niiväga upitab. Kõigile ju teada, et nende mõttetu PRO CARD-ga ei pääse isegi MR.OLYMPIA PRO võistlusele. Selle kaardiga saad lihtsalt ullikesi petta ja P..-t pühkida, aga kulturismi- ja fitnessimaailma tõeliste tippudega pole neil õigust isegi võistelda ... kelle pilte näeme fitness esikaantel ja kelle sotsiaalmeedia kontosid me jälgime. Ehk et sinu poolt väljatoodud IFBB PRO-kaardi omanikul pole isegi kõige vähimatki pistmist Phil Heati, Ronnie Colemani, Big Ramy, Jay Culteri ja teiste suurte nimedega. Tal pole kunagi ÕIGUST nendega isegi koos võistelda :)
Samas on muidugi IFBB Leguae avatud ka IFBB International sportlastele ILMA igasuguse probleemita ... nagu Oleg Federov nüüd läks. Kas see vastupidi ka toimib - pole kindel. Kohe keeld peale, mustame, anname lõuga :)

Nagu jalgratta loaga F1 rooli ei saa "just like that" :)
« Last Edit: June 10, 2019, 22:01:37 by Joker »
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.erootikapood24.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard

Bonsunax

• View Profile
« Reply #4 on: June 12, 2019, 14:07:56 »

Üks pilt üldisest vormist... 05.06 2019

Bonsunax

• View Profile
« Reply #5 on: June 13, 2019, 19:24:04 »

13.06 2019... vabandan piltide kvaliteedi pàrast. Kuna mul aegvôtte setingut ei ole telefonil ja teisi paluda ja hakata seletama alati kuidas telefoni hoida kui reaalsust peegeldavat pilti teha siis lôikan pildid videost alati. Vast on àratuntavad siiski.

EndelK

• View Profile
« Reply #6 on: June 13, 2019, 21:53:17 »

Vabandus vastu võetud!

EndelK

• View Profile
« Reply #7 on: June 14, 2019, 20:16:40 »

aga ära palun enam tee, kuskil on piir. Eks?

Bonsunax

• View Profile
« Reply #8 on: June 14, 2019, 21:15:17 »

aga ära palun enam tee, kuskil on piir. Eks?
Ei tee mida?

EndelK

• View Profile
« Reply #9 on: June 16, 2019, 10:23:58 »

Riputad siin halva kvaliteediga pilte üles. Ise ju palusid vabandust ja mina lahke inimesena ka andsin sulle andeks.

Bonsunax

• View Profile
« Reply #10 on: June 17, 2019, 11:50:28 »

Riputad siin halva kvaliteediga pilte üles. Ise ju palusid vabandust ja mina lahke inimesena ka andsin sulle andeks.
Aitàh kallike. Ma saan aru, et minul on igav. Teen trenni ja panen enda pilte fb sse, instasse ja nyyd ka taas siia, aga sinusugune vôiks kyll  ennast maha lasta. Kellele on kasu sellisest debiilikust siin maailmas? Vb teadusele? Anna ennast neile katseteks  ja teenid sellegagi ehk  enda ôiguse elule nii yhiskonda teenides.
Loe enda kôiki siinseid postitusi. Ytle mis môte on sellise anonyymse nohiku elul kes mitte kunagi mitte milleski head ei nàe? Kes (arvatavasti pole bonfoorum ainus koht) kàib  ja situb igas kommentaariumis mis ette satub. Sinusugused teavad ju enamasti ka kôigest kôike loomulikult. Kui sa oleks normaalne inimene kullake siis sa nii ei teeks. Isegi kui sa pisut normaalsem oleks, suudaksid vait olla ka vahel. Mul on siiralt kahju, aga midagi pole enam parata,  et su kasuema, aga vb kasuisa vôi kes teab ehk isegi sinu pàris isa sind lapsena sexuaalselt on àra kasutanud ja lolliks nussinud.
Soovid vôid siin edasi sittuda kuid sind ei pane enam keegi tàhele. Pyya vàhemalt, endale ots peale teha. Saad vaevadest lahti ja teistel ka lahedam. 💪🏼
« Last Edit: June 17, 2019, 11:53:11 by Bonsunax »

metsakaja

• View Profile
« Reply #11 on: June 17, 2019, 12:40:16 »

Korralik pärl Mareki poolt :D
Eks see nii ole jah, nahhui Sa käid ja pasandad?

Lihtsalt, kao ära. Keegi ei pane tähele ja unustatakse ruttu. Ja kui endasse vaatad, saad ka ise aru ja seljatada.

E: 25 postitust, 3 aasta peale. Polegi hullu. Talutav.
« Last Edit: June 17, 2019, 12:41:54 by metsakaja »
''Yes you have got the wrong interpretation, mixed up with vain....vain imagination''

Bonsunax

• View Profile
« Reply #12 on: June 17, 2019, 16:15:51 »

17.06 2019... kaal endiselt 110. Pildid peale tànahommikust teenni.

Viimasel kahel pàeval, L ja P vàhe söônud kuna käisin “Laulupeol”, aga nyyd on seegi asi elus tehtud nàhtud ja tagasi sinna ei kipu. Mulle ikka meeldiks kui mind staarina koheldakse 😎 mitte kui yhte 4000 st. Vb kirjutan kunagi sealtoimunust pikemalt. Praegu olen seotud tàhtajalise vaikimisvandega. Juhul kui ma unustan seda teemat lahata siis vôite mulle julgelt meelde tuletada. Igaljuhul on kahjuks  igas valdkonnas omajagu nn onupoja poliitikat ja selline asi on mind alati hàirinud. Eilset puudutav on aga suisa mônitamine. 🤷🏻‍♂️

“Kui sul on siin elus vàhemalt ûks, kasvôi tühisena näiv asi mis annab sulle soovi igal hommikul ärgata vôid pidada ennast ônnelikuks inimeseks”

Arvan, et nii ka on, sest kahjuks vàga paljudel inimestel maailmas midagi sellist ei ole ja seda mitte alati nende endi süül.
Ônneks minul on see veel olemas, kuigi alati vôiks muidugi palju  toredam olla. ☺️

Bonsunax

• View Profile
« Reply #13 on: June 18, 2019, 18:14:20 »

18.06 2019... Täna Puhangus trennis. Ei viitsinud kaugele làbi linna sôita. Kopli saal meenutab mulle kôige enam kodusaali Elvas. Vahel hea siin nostalgitsemas käia.

Bonsunax

• View Profile
« Reply #14 on: June 20, 2019, 18:27:52 »

20.06 2019... Tàna on mingi kummaline pàev. Peaaegu kôik naised tunduvad kuidagi eriti sexikad.
Trennile oli isegi raske keskenduda. Testosterooni yleproduktsioon nàhtavasti.
Ah minge maasikale. 🍓 Metsa. Juba on ja mitte vàhe.
Pages: [1] 2   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything