wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 153 154 [155] 156 157   Go Down

Author Topic: Mr.Olympia Sanderi blogi- Road to IFBB pro  (Read 619143 times)

SanderSaare

• MY FITNESS
  • Lasnamäe HC GYM
    • View Profile
Re: Mr.Olympia Sanderi blogi- Road to IFBB pro
« Reply #2310 on: May 21, 2018, 15:52:17 »

Tanx, Kristo  8)

Varsti õlg, triits ja biits
Personaalne juhendamine jõusaalis
Toitumiskavad
Treeningkavad
Online teenused

SanderSaare96@hotmail.com ja tel. 55 636 985. Võtke ühendust huvi korral

SanderSaare

• MY FITNESS
  • Lasnamäe HC GYM
    • View Profile
« Reply #2311 on: May 21, 2018, 23:50:06 »

Õlg, triits, biits oli tana, vaga hea trenn. Videos õlapress aparaadil 240kgX6

https://youtu.be/yaTzNprreFA
Toitumiskavad
Treeningkavad
Online teenused

Timo Majuri

• Admin / Trainhard.ee
  • WR RAW 231kg,WR Single Ply 300 ,WR BenchP 330kg
    • View Profile
    • www.seksitori.fi
« Reply #2312 on: May 23, 2018, 17:22:30 »

Tanx, Kristo  8)

Varsti õlg, triits ja biits

Kas siin varjude mäng nagu Eestikatel või juba pärislihased punnis?  ;)
Aasta 2013 Maailmameister Surumises tulemustega 231kg särgita Maailmaennatus ja 330kg särgiga maailmaennatus tulemustega. Aastal 2015 Euroopa Mester.
----------------------
" Teeme trenni edasi ja vaatame mis saab? "
----------------------
Meie Sponsor: http://www.hotlips.ee

SanderSaare

• MY FITNESS
  • Lasnamäe HC GYM
    • View Profile
« Reply #2313 on: May 24, 2018, 00:10:03 »

To Timo: Kindlasti varjude mäng ka tolle valguse käes ja eks lihas on ka kindlasti suurem, ma usun :)

Triitseps ja reie kakspea on olnud alati mu murekohad. Triitseps on jõupoolest küll tugev enamik harjutustes, väljaarvatud prantsuse surumised kukla tagant tõesti vähe nõrgemad, olengi rohkem rõhku pannud erinevatele harjutustele, kus triitsa pikk pea on mängus. Kakspeale sirgete jalgadega jõutõmbed on küll tugevad, aga eks seal ka töötab alaselg. Kõhulikõverdused ja istudes kõverdused on minusuguse kohta kindlasti nõrgad ja ei taha kohe mitte väga hästi raskused tõusta. Et nii sellega on, kõigil on omad nõrgad ja tugevad kohad, mõne lihasega lihtsalt tee mis tahad, ei tule väga hästi. Ei mina usu, et mingit imetreeningmeetodi on selleks või imeharjutust, mis järsku arenema paneks, võib ju ajada keegi lolli mulli, et tehke imeaeglased kordused, treenige lihast rohkem kordi nädalas vms. Selle poolt olen aga küll, et tunnetus peab lihases olemas olema, kui seda ei ole, siis polegi mõtet loota mitte midagi, eriti, kui veel tegu on nõrga kohaga. Eks paratamatult see mõte on alati ilmselt kõigil ja ka mul, et kuskil on mingi imeasi või nipp, mis nyd järsku arenema paneb. Vaadake enamus tippkulturiste, kellel on mingi lihasgrupp nõrk- nii on algusest kuni lõpuni välja, olen mina tähele pannud, kellel sääred, kellel reied jne, alati jääb see nõrk kohta silma karjääri algusest kuni lõpuni. Keegi kuskil foorumis kirjutas, et kui keegi on mingi lihasgrupi järgi aidanud, siis üldjuhul lõppeb see nii (milos sarcevi pilt) oli kätes syntholit kasutanud. Ühesõnaga paremaks saab alati, aga nõrk koht jääb alati tugevate kohtade varju ja ei arene nii hästi.

Üks mõte veel, mis pähe tuli: Ei ole mina sellest aru saanud, kes räägivad peale võistlusi "peaasi, et olin endast parem" "peaasi, et viimaseks ei jäänud" need on lihtsalt minu arvates vabandused peale võistlusi, kui ei läinud kõige paremini. Miks minnakse võistlema? Ikka minnakse end teistega võrdlema ju tegelikult ja igaüks tahab sisimas võita. See jutt, et võrdlen end ainult endaga- kui see nii oleks, siis miks üldse võistlema minna, piisab enda piltide kõrvutamisest vaid ja enda peeglist vaatamisest.

Ühesõnaga eile puhkasin, sest ei olnud õiget trennitunnet ja tänane trenn ei olnud ka teab mis hea. Ehk järgmine kord paremini :)

Toitumiskavad
Treeningkavad
Online teenused

SanderSaare

• MY FITNESS
  • Lasnamäe HC GYM
    • View Profile
« Reply #2314 on: May 24, 2018, 00:15:32 »

Milos Sarcev
Toitumiskavad
Treeningkavad
Online teenused

Timo Majuri

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
    • www.seksitori.fi
« Reply #2315 on: May 24, 2018, 09:56:35 »

Jah ja teine teeme on se et mõnel vastupidi mingi kehaosa suurem kui ülejäänud = tihti jalad ja perse:)
Aga millal olete kohtunud tüüpiga kes selle teadvustad ja teeb selle järgi trenni?Muudab seda?

Ma pole kunagi kohtunud.
Oli ja on suhteliselt suured jalad ja perse..teeme suuremaks ja mis siis et võistlustel peale siis külavõistluste ei saa ma korralikku kohta? " Ma saan enda arust tähelepanu saalis ja se on mulle tglt tähtsam"
Tglt reaalsuses kui se egotrippidest purjus tegelane on mõõda läinud muuduvad kiidusõnad reaalsuseks = "krt propotsioonid pole paigas, miks ta ikka teeb niimoodi edasi"  seda sama imestavad
ka võistlustel kohtunikud ..
= Mitte siis külavõistluste omad kus osalejaid on 2-5 ja neist 1-2 enamvähem vormis = seal kõlbab kõik variandid.

Miks ikka niimoodi tehakse edasi?
Kas vaikitud eesmärk on tegelikult käes ja pole vajadust edasi mõtiskleda?

Eks iga üks teeb nagu teeb se on iga ühe enda asii

Selleist kellel oleks suhtes liiga suured käed pole ka vastu tulnud = Need õngi need kes võtavad 1-3 kohad pärisvõistlustel?
Aasta 2013 Maailmameister Surumises tulemustega 231kg särgita Maailmaennatus ja 330kg särgiga maailmaennatus tulemustega. Aastal 2015 Euroopa Mester.
----------------------
----------------------

Martin123

• View Profile
« Reply #2316 on: May 24, 2018, 10:46:50 »

No ma tundsin siinkohal küll kohe ennast ära :D ( et miks minnakse võistlema, ja hiljem tuuakse ''vabandusi''? et ah peaasi olin iseendast parem jne) mis seal siis halba on? Ise enda puhul tunnen küll, et iga korraga läheb paremini, olenemata kohast, motivatsiooni on kindlasti kuhjaga rohkem, kui oleks ilma selle vahepealse võistluseta olnud, küll need kohad ka tulema hakkavad, ehk iga korraga olen lavale parema vormi toonud,mis on ju ka minu eesmärk, et progresseeruda viimase vormi neist tegin siis täpselt 21 päevaga mille lavale viisin, ja mis teistega võrdlemisse puutub, siis vastaste vormipilte olin juba kuu enne võistluseid näinud, AGA ma ei ole sellise suhtumisega, et ah niikuinii olen sitt ja ei võida ah ei lähegi jne, see ei ole pikas plaanis edasiviiv jõud, ja mis seal salata on ju vahe kas oled eelnevalt juba mitu võistlust teinud ja saanud vormiga mängida vaikselt teravamaks timmida, või siis 21 päeva enne tuleb üsna hullumeelne idee kuna näed, et hetke vorm on selline nagu nädal enne  eelmist võistlust, ja sa tead, et saad parema vormi pigistada kui eelmine kord, just see mind motiveeris seda tegema, aga ma ei ole maalima naba kah, sain lihtsalt natuke mõtteid su blogisse kirja panna ja proovida vastata sellele mida osad ei mõista, vähemalt enda eest :)  ilmselt mõni kindlasti sinu käest ka küsiks Sander, et 2016 tegid ju tegelikult super vormi võrreldes 2017a võistlustega, mis siis vahepeal juhtus, et selline taandareng? Läksid selle vormiga teisi võitma? Või et olla parem, kui olid 2016a võistlustel? Kogemuse mõttes? Eks meil kõigil kruvid logisevad väheke nagu sa tead! :D

SanderSaare

• MY FITNESS
  • Lasnamäe HC GYM
    • View Profile
« Reply #2317 on: May 24, 2018, 12:49:50 »

Ei pidanud konkreetselt sind silmas, Martin. Tagantjärgi nyd mõeldes praegu, siis justkui küll. Vaadates instagrami postitusi nii välismaalastest kui eestlastest selles maailmas, siis on see läbikäinud jutt... Või siis see, et tehakse vormipilte ja alati leiakse mingi vabandus juurde-lihased glükogeenist tühjad, hommikused tühjad vormikad, ilma pumbita tehtud, sitt valgus jne. Muidugi tuleb ette, et see kõik jutt käib ka minu kohta :)

Mina läksin nyd 2017 lavale, sest oli ära registreeritud ja olin lubaduse andnud. Ja et miks läks kogu kupatus nahka? Pikk jutt ja pole ka kellegi mure. Olin laval sitt ja nii lihtsalt oligi, parem ma polnud ühestki otsast kui 2016. Ei aita siin ükski vabandus, laval võidab parema vormiga mees ja kedagi ei huvita vabandused ja põhjendused

Ütlen, et mul jumala savi, mida keegi teeb oma eluga või võtab, kui ta enda nina minu elusse ei topi... ainult närvi ajab tõesti see koht- miks sa lähed võistlema võistlustele, kus tehakse dopingukontrolli, ise oled tegelikult keemik, samal ajal muretsedes, et ei tea, kaua see või too aine kehas püsib? Näidates näpuga nende pihta ja vaadatakse sind kui mingit sitakotti kui võistled võistlustel, kus kontrolle ei tehta, ise ollakse tegelikult samuti keemik- see on minu jaoks kõige ebameeldivam asi. Et miks sa lähed võistlema sinna, kus kontrolle tehakse ja muretsed, kas nyd jääb vahele või mitte? Lihtsalt seepärast, et näidata teistele, kui kõva ja andekas mees sa oled? :D :D Tundub küll nii minumeelest!

Ja tänapäeval loevad ainult tulemused! Kedagi ei huvita, kui raske elu sul on või kui palju sa oled vaeva pidanud nägema. Jutt ei maksa ka mitte midagi ega pole kunagi maksnud, eriti veel selline, et kui ma teeks ja oleks ka, siis oleks ka koik samamoodi

Täna trenni ja selg ja rind plaanis, teeb ka ehk mõned vormikad peale trenni poseerimispükstes, ja ei mingeid vabandusi, et see massivorm, valgus ja nurk pole kõige paremad jne...
« Last Edit: May 24, 2018, 14:24:12 by SanderSaare »
Toitumiskavad
Treeningkavad
Online teenused

Martin123

• View Profile
« Reply #2318 on: May 24, 2018, 15:33:02 »

Ah muidugi, see valguse ja nurga jutt, aga eks mingil määral peab paika, nii palju kui ise seda tühjalt pildi juttu olen rääinud olen alati seda mõelnud, et hommikul tühjalt tehtud, ehk on õige kaaluga pilt mitte et peale öhtusööki teen pildid ja oh näe ma kaalun niipalju ja niipalju :D See kontrolli jutt on jah nagu ta on, et võistlen eestis ifbbs ja olen järelikult puhas, pole minuasi näpuga näidata kellegi pihta, aga minu arust Ivo nüüd küll mingi patune ei ole ja kellegile liiga teinud ei ole kuna, ma võhiklikult ei usu, et need kaks Ivo  viimaste võistluste vastast 100protsenti puhtad on, kui üks neist surus hiljuti 87kg kehakaaluga 200kg rinnalt ja teine tegi mõned aastad tagasi 200kga 10 täiskükki, ega vahet tegelikult väga ei olegi, fakt on see, et kui tahad kuhugi jõuda ja eriti veel maailmatasemel korda saata, siis hera80ga ja siira usuga puhtasse sporti seda ei tee, igastahes sügisel tuleb nacis kõva võistlus, juuniorites on tase päris hea tundub, eestist võistleb kindlasti juba 4 poissi kaks neist on eriti suured hetkekaaluga vast 114kg :)

SanderSaare

• MY FITNESS
  • Lasnamäe HC GYM
    • View Profile
« Reply #2319 on: May 24, 2018, 23:26:00 »

Jh, mul pole näiteks kellegi vastu midagi, pole minu probleem mida keegi enda eluga teeb, kui keegi enda nina minu elusse ei topi. Ja kas mina olen valevorst mingitpidi? Ei ole, ma ei ole kohustatud kellelegi rääkima, kas olen keemik või mitte ja mida tarbin, see on isiklik asi, sama nagu küsida, et kas sul on mingeid haigusi ka ja mis ravimeid sa tarbid, või mis poosides sa oma naist eile panid vms :D Ebameeldiv on ainult see, kui keegi on ise ka keemik ja siis näiteb näpuga sinu pihta, et sa oled umbes sitane keemik, kuigi ise paneb ka keemiat :D :)

Ja seda kindlasti- ma ei õigusta keemia tarbimist ja mina ei arva sellest tõesti hästi, kui inimene tarvitab keemiat selle eesmärgiga, et olla lihtsalt naabrimehest parem ja teeb hobikorras trenni. Tavainimese mõistes saab heas vormis olla ka ilma keemiata, kui natukene tahtmist on. Tahad jõuda kaugemale ja võistled tõsisemalt, siis jh, keemiast paraku lõpuks mööda ei pääse. Kui palju keemikuid on tegelikult heas vormis üldse? Reaalsus on see, et üksikud. Saalid on täis inimesi, kes tarbivad keemiat ja enamustele võib peale vaadates öelda kui ei tunnegi teda, et kas see mees üldse trenni teebki? :) Neid mehi, kes on keemikud ja heas vormis, võib ainult kogu saalipeale ühe käe peal kokku lugeda. Jh, ega ma hukka ei mõista kedagi, kes tarvitab või mitte, kui inimene on mõistlik ja ei näita teiste keemikute peale näpuga, kuigi ise on ka keemik. Arvan, et lõpuks teeb inimene enda eluga seda, mida ise tahab.

Ja usun ja loodan, et sügisel tuleb häid mehi võistlema palju hea vormiga, siis on endal ka huvitav ja motivatsiooni rohkem. Igav oleks, kui konkurentsi poleks

Täna oli siis selg ja rind. Oli jälle enam-vähem trenn, rahule ei jäänud. Puhkab ilmselt nädalalõpuni trennidest. Ja kui trennipäev läheb nahka, siis see on algusest peale nii olnud, et peale sitta trenni on tuju maas, nyd küll enam nii hullusti mitte, pool päeva ehk on tuju mõjutatud sellest. Vanasti kui trenn läks nahka, võis tuju olla sellest mõjutatud kõvasti mitu päeva, poetasin ehk ka mõne pisara vahel peale ebaõnnestunud trenni :D :D ja nii ei tulnud trennidest pidevalt mitte midagi välja ja olin pidevalt sügavas masenduses sellest. Ajapikku õpib toime tulema ja ilmselt 5 aasta pärast ei lähe enam üldse korda, kas oli trenn halb või mitte

Tänased vormikad siis peale trenni, kaal kõigub ja pole väga juurde tulnud, hommikul nii 113-114kg. Ehk saab mõne kilo liha veel juurde, oleks väga tip top. Hoida dieediga seda, mis on ja saada pekk maksimaalselt maha. Kui see kõik õnnestub, siis usun, et olen võimeline saama Ifbb pro-ks.

Ja kuhu minu raha kõik läheb? Pm. ainult trennide, lisandite, söögi alla. Minu jaoks on tähtis see, et ma kulturismis edasi liiguks, kõik muu on minu jaoks teisejärguline elus, vähemalt praegu. Olen selline, et kui midagi teen, siis ma teen seda korralikult või üldse mitte. Ja alati olen ühele asjale pühendunud, sest arvan, et nii on võimalik elus jõuda kaugemale. Muidugi peab vahel lõõgastuma, aga selliste asjade peale ma lihtsalt ei taha raha panna, kuna hakkab kahju rahast. Kui raha oleks lademetes, siis jh, saab endale ka muud lubada, aga hetkel mitte. Ükspäev see kõik on kindlasti võimalik! Minu unistus on ükspäev olla tipptasemel profikulturist, poseerida ajakirjades, omada suuri sponsoreid, aidata teisi samuti heale tasemele, käia külalisposeerimistel jne. Hetkeseisuga olen ma muidugi veel tavaline jõusaalimees, kes räägib ainult palju. Ükspäev paneme teod maksma nagunii, sest jutt ei maksa mitte midagi, loevad teod!

Ja inimesed, tunnistagem enda vigu ja nõrku kohti, mitte ärge taguge käega vastu rinda oks laiali käies "kui kõva mees ma olen nyd" Tihtipeale need "kõige kõvemad" mehed on kõige suuremad sitakotid tegelikult! :) Tahate kuskile arenenda, tuleb õppida vigadest. Muidugi kõik ei tule üleöö, ämbrisse astutaksegi tihti 10 korda enne, kui õppust võetakse ja paljud ei võtagi vigadest õppust mitte kunagi ja sellest pole ka midagi, kõigil on omad nõrgad ja tugevad kohad, keegi pole 100% ideaalne ja ilma vigadeta, kõigil tuleb häid ja halbu päevi ette, oleme ju siiski kõik inimesed! Ja pealtnäha ei saa mitte kedagi hinnata, tihtipeale peale vaadates need kõige ebameeldivamad inimesed on tegelikult väga meeldivad ja sõbralikud inimesed

Ja üks asi veel? Mida mina arvan Ivo Parveotsa teemast? Respekt, et selline vorm on saavutatud! Mis vahet sel on, kas reaalselt tarvitas dopingut või mitte, vorm on nagunii parem kui 90% keemiameestel. Paljud teised, kes Eesti IFBB-s võistlevad panevad keemiat ja pole sellises vormis. Ja Ott kiivikas on minu silmis hea ja edukas kulturist, samuti respekt talle tulemuste osas. Näidata Oti pihta näpuga ja naerda irooniliselt "hahaha, ott on naturaal", on väga tobe, kui sa ise oled sitane keemik ja sul endal pole vormist haisugi, loodad ainult keemia peale. Ei, lihtsalt keemiat tarbides ei juhtu mingit imet. Keemia ilmselgelt toimib, aga kotte sügades diivanil ja siiralt lootes, et nyd süstal persse ja juhtub mingi ime, seda ei ole mõtet! See, et sa saad mõne veresoone rohkem välja, kõhupealt kuubikud vähe rohkem paistma ja lähed vett täis korraks keemiast, ei ole mingi saavutus ja sellega võib tõesti iga suvaline jorss hakkama saada

Mina tean väga hästi, mida mina oma elult kindlasti tahan, teadsin seda juba 16-aastaselt. On olnud halvemaid ja paremaid perioode. Keegi ei ole üleöö tippu tõusnud ja protsess pole kellelgi olnud sirgjooneline ülesmäge. Olen alati peale tagasilööke lõpuks püsti tõusnud ja sihikindlalt edasi liikunud! See ongi põhiline, et tõuseks püsti ja liiguks edasi eesmärkide suunas. Senikaua kuni usk on olemas, on kõik võimalik, kui usk on sügavalt sisimas kadunud, siis asja muidugi ei saa. Usk panebki aluse kõigele, paneb sind tegutsema ja annab tahte.
Toitumiskavad
Treeningkavad
Online teenused

Kaits poiss

• View Profile
« Reply #2320 on: May 24, 2018, 23:43:22 »

Igatahes väga köva performance!Nice.

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #2321 on: May 25, 2018, 08:03:39 »

To Timo: Kindlasti varjude mäng ka tolle valguse käes ja eks lihas on ka kindlasti suurem, ma usun :)

On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.erootikapood24.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard

Martin123

• View Profile
« Reply #2322 on: May 25, 2018, 10:19:43 »

Tore on lugeda su blogi, ei tea isegi miks siia kirjutan, et aktiivsust tõsta vist, aga kuna ma olen seda blogi lugenud aastast 2012 siis hea on vahest ajas tagasi minna ja usun, et nii mõnelegi annab motti juurde, mulle ilmselt siit blogist see stardipauk tuligi ja mõtted hakata trenni tegema, kavad tellida jne vanus pikkus ja kaal olid ju enam-vähem samad, lihtsalt äge!

SanderSaare

• MY FITNESS
  • Lasnamäe HC GYM
    • View Profile
« Reply #2323 on: May 25, 2018, 23:44:29 »

Tänud teile!  8)

Mis aitab, kui on halb päev ja peas negatiivsed mõtted? Leppida sellega, mis on ja uskuda, et küll lõpuks üle läheb ja homme on parem päev. Mõtted tulevad ja lähevad. Kui vaimne pool on pikemalt korrast ära, siis mida kiiremini midagi ette võtta, seda parem, keskkonnavahetus, ümberolevad inimesed mõjutab kõik väga palju. Tuleb elada oma elu nii, nagu ise tunned, et on õige. Kui miski ei meeldi, siis ei ole vaja seda teha, kui just elu ja surma küsimus pole. Kuulata on vaja rohkem oma sisetunnet, teiste nõu võib kuulda võtta, aga kehad on erinevad.

Ja kõik ei peagi kohe tulema ja muutuma, ei ole kedagi, kes asjadest kohe aru saaks ja kõik õigesti teeb. Kui on õige hetk, siis küll muutused tulevad. Kui muutusi ei teki, siis järelikult polnud see vajalik. Kui mingi eesmärk jääb täitumata, siis järelikult polnud selleks õige aeg jne... Ah jaa, muidugi, kui kõik kohe ei tule, siis oled ju mõttetu sitarott, kui kõik läheb ülesmäge, siis oled tubli ja tore, läheb jälle kehvasti, oled mõttetu sitarott jne.

Ja ei ole mõtet olla korralik või eeskujulik, olge täpselt sellised, nagu tahate. Ajage lolli möla, kui tahate, tehke lolle nalju, peaasi, et on endal hea ja tore olla, olge debiilikud teiste silmis, sellest pole mitte midagi, need, kes vaatavad, et "oled mingi debiilik v?" Neid inimesi pole vaja enda ellu.

Ei ole olemas inimest, kellel oleks kõigest täiesti pohhui. Need inimesed, kes ajavad, et neil kõigest täiesti pohhui, ajavad jama. Mõni päev on kindlasti vähem pohhui, teinepäev rohkem. Kui olekski nii, et kõik oleks täiesti pohhui, siis ei saa olla kindlasti tegu vaimselt terve inimesega, peaks ikka mõistus täiesti sassis olema ja vaevalt ka vaimselt korrast ära inimesed on 100% sellised, kohe kindlasti mitte. Olen alati öelnud neile, kes väidavad, et neil täiesti pohhui kõigest, et "kui nii oleks, siis situks sa vabalt keset tänavat ja ei teeks teist nägugi" :D

Ja ei, minul on kõik hästi. Panin lihtsalt mõtteid kirja, mis tekkisid parasjagu
« Last Edit: May 26, 2018, 00:22:07 by SanderSaare »
Toitumiskavad
Treeningkavad
Online teenused

Timo Majuri

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
    • www.seksitori.fi
« Reply #2324 on: May 26, 2018, 19:20:53 »

Inimised on kavalad. Need kellel on asjad paremini kui nendel nad peavad alla samale tasemele saama.
Se kehtib kõigides teemades = vorm/raha/rikkus/auto/koolitus/laste elu/laste koolitamine

Kui saa teise või tema lapse alla vajuma siis on süda rahul...ja algab targutamine...tglt mäng on käinud algusest peale siin suunas...te pole seda tähele pannud ;)

Nii et pole se trenniteema..lihtsalt sõnad voolas suust välja. Tänaseks jalad tehtud
----------------------
----------------------
Pages: 1 ... 153 154 [155] 156 157   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything