wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 151 152 [153]   Go Down

Author Topic: Mr.Olympia Sanderi blogi- elu parim vorm tulemas?  (Read 533556 times)

troll123

• View Profile
Re: Mr.Olympia Sanderi blogi- elu parim vorm tulemas?
« Reply #2280 on: November 14, 2017, 21:34:32 »

to Troll: mida ka sina tead, mis on ja mis pole  ;D Ilmselt oled lihtsalt mingi kade ja endas pettunud inimene, kes ootab, et saaks jälle kellelegi ära panna ja halvasti öelda foorumis. Minu poolest tee, mis tahad, peaasi, et oma eluga lõpuks rahul oled. Arvan, et mingit viha ja kadedust pole vaja pidada ja kellelelgi halvasti öelda pole ka vaja, või mis? Vaevalt see sind õnnelikuks teeb, võibolla korraks on hea tunne, kui kellelegi saab jälle midagi halvasti öeldud. Soovin sulle kõike head ja meelerahu! :)

Eks ta paraku nii ole, et kui läheb hästi parasjagu kõik, siis oled justkui tubli ja tore teiste silmis, aga nii, kui ebaõnnestud ja ei edene asjad, siis oled justkui läbikukkunud ja arvatakse sinust stiilis "ei saa siit asja, parem jäta pooleli" "sa ei saa nagunii Mr.Olympiaks, kuna see võistlushooaeg läks aia taha". Eks reaalsus ole selline paraku, et inimesed on kõik sellised, kannatust pole ja tahavad kõike kiiresti ja ootavad kohe mingit imet ja kui kohe ei õnnestu, siis arvatakse, et ei saa sinust mitte kunagi asja.

Aga jh, tegelikkuses kellegi arvamus või negatiivsus ei muuda nagunii minu usku sellesse, et ükspäev jõuan ma kaugele sel alal. "Oihh, vist ei jõua, kui ebaõnnestud mingi periood, koguaeg ju peab kõik minema ülesmäge ilma tagasilöökideta ja kiiresti" ;) :D

Jah vahest on targem oma lõuad kinni hoida (näpud klaviatuurist)   

Head mediteerimist .
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=PTc8X37oJBE" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=PTc8X37oJBE</a>

Ehk otsi(me) mõistust  budhismi tarkustest.
Pages: 1 ... 151 152 [153]   Go Up

toidulisandid.ee Kaubamaja
anything