wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 160 161 [162]   Go Down

Author Topic: Mr.Olympia Sanderi blogi- Road to IFBB pro  (Read 713520 times)

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: Mr.Olympia Sanderi blogi- Road to IFBB pro
« Reply #2415 on: January 11, 2019, 07:45:28 »

Minu teada liituks veel +3 võistlejat Läti/Leedu ... aga eks näis, kas iseloomu jätkub :) Keegi veel?
16 weeks left ...
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.erootikapood24.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard

Timo Majuri

• Admin / Trainhard.ee
  • WR RAW 231kg,WR Single Ply 300 ,WR BenchP 330kg
    • View Profile
    • www.seksitori.fi
« Reply #2416 on: January 11, 2019, 09:59:29 »

Aprilliks saab oelda alles, kas minek 100% kindel  :) ei nae nii pikalt rahalist seisu veel ette, kas mangib korralikult toidu ja lisanditega valja. Ei taha niisama jutumees lihtsalt ka olla nagu varem ;). Tahtmise taha vahemalt asi ei jaa enam , kuna enam pole seda kahtlust, kas ikka lihast on piisavalt, nyd vahemalt lihas kindlasti olemas ja vaja pekk maha poletada ja hoida olemasolev lihasmass

Hetkevormikad siis, jargmised vormikad paneb üles 1.märts, siis voiks olla samas vormis, mis oli viimati septembri keskel, mis siiani parim vorm ilmselt :)

Saada mulle lisandite nimekirja nii vaatame mis saaks teha
Aasta 2013 Maailmameister Surumises tulemustega 231kg särgita Maailmaennatus ja 330kg särgiga maailmaennatus tulemustega. Aastal 2015 Euroopa Mester.
----------------------
" Teeme trenni edasi ja vaatame mis saab? "
----------------------
Meie Sponsor: http://www.hotlips.ee

SanderSaare

• MY FITNESS
  • Sikupilli HC GYM
    • View Profile
« Reply #2417 on: January 16, 2019, 16:51:28 »

seda tore kuulda, et tuleb ka teisigi  8) Mina pean kindlasti vastu, kui just tühi rahakotisuu ei hakka vastu vaatama valel ajal ;)

Kirjutasin sulle, Timppa :) Suured tänud, et tahad aidata mind ikka, ilma abita oleks kindlasti palju raskem toime tulla :)

Kaal täna hommikul 113,7kg, eesmärgiks võiks olla siis 1.veebruariks 110kgkg kuskil ja 1.märtsiks 105-106kg, siis võib ka pildid üles panna ;)

Ja nagu ikka nyd näha, on jõud läinud tasapisi ilusti allapole, täpselt samamoodi, nagu viimane kord sügisel alguses 3-4 nädalat ja ka esimene kord, kui jõudsin lavale enam-vähem korraliku vormiga. No vähematl nyd teema tuttav ja suudan jääda rahulikuks ja asi liigub nagu vaja alguses :)

Kui rääkida siis ettevalmistustest, siis kõik oli olemas 2,5 aastat tagasi, kui sai lavale mindud, mõtlen siis, rahalises osas ja motivatsiooni poole pealt, küll aga muutusn lõpuks laisaks ja läksin selle mõttega juba vastu, et juuniorites võidan nagunii, aga meestele veel vastu nagunii ei saaks. Pooleist aastat tagasi läks kõik nässu, raha oli olemas, aga polnud motti, kuna olin koguaeg kahe vahel, kas minna või mitte, et võibolla pole lihast ikka veel piisavalt, et vastu saada meestele, ja nii ma lõpuks siis jõudsingi lavale sisuliselt ilma dieedita pekise vormiga, ühesõnaga läks aiataha kõik, sest ühest kohast teise hüpates midagi head loota pole. Viimane kord nyd pool aastat tagasi usun, et oleks tulnud kõik täpselt nagu vaja, rahad olid olemas, motivatsioon olemas ja oleks teadnud juba, et oleks lõpuni läinud 100% korralikult, kuna seda mõtet enam pole, kas lihast ikka on piisavalt. Hetke valmistusega siis nii, et mott on olemas, kuigi kohati kõigub seepärast, et pole täitsa kindel, kas rahadega mängib välja asjad, lihas on kindlasti olemas. Ainus asi, mis siis pole 100% paigas, on rahaline seis, muidu läheks lõpuni välja ilma probleemideta :)

Suudaks ilusti lõpuni kõigega välja minna, hoida olemasolev lihas siis, saada pekk täiesti maha, siis arvan, et ega naljalt keegi vastu ei saa. Proportsioonid on mul olemas nagunii, lihasmass ka vaja alles hoida ja pekk saada täielikult maha, siis peaks ka pro kaardi peale võistlustel olema tugev konkurent :) Tahan olla ükspäev see inimene, kes kirjutab Eesti kulturismis maailmakaardile ja saada maailma parimaks ehk Mr.Olympiaks. Usku on mul selleks täpselt sama palju nagu alustades, olenevalt pettumustest ja tagasilöökidest pole kadunud usku grammivõrtki. Ju siis on kulturism õige asi minu jaoks, oleks mingi iluuisutamisega tegemist, siis oleks juba uisud virna visanud peale mõnda korda ebaõnnestumist :D
« Last Edit: January 16, 2019, 16:58:54 by SanderSaare »
Personaalne juhendamine jõusaalis
Toitumiskavad
Treeningkavad
Online teenused

SanderSaare96@hotmail.com ja tel. 55 636 985. Võtke ühendust huvi korral

empire

• REVAL SPORT
    • View Profile
« Reply #2418 on: January 17, 2019, 18:24:06 »

Mis suurusjärgus need kulud on siis millest kõik sõltub?

SanderSaare

• MY FITNESS
  • Sikupilli HC GYM
    • View Profile
« Reply #2419 on: January 26, 2019, 23:13:13 »

Raske öelda täpselt, aga raha peab olema  :)

Dieet siis möödub edukalt, tänane kaal oli 111,7kg hommikul, eesmärgiks siis oleks 1.märtsiks kaal saada 105-106kg peale, siis peaks vorm olema kuskil sama, mis viimane kord, kui olin septembris parimas vormis  :). Siis sealt aega veel 2 kuud lihvida allapoole, mai alguseks ehk nii esimeseks võistluseks tahaks olla max vormis juba. see siis umbes 14 nädala pärast

Vahepeal kaal väga ei tahtnud alla minna ja sellises tempos ei liikunud, nagu viimane kord valmistudes, pani küll kukalt kratsima, et kurat, milles asi, aga ehk koguaeg ei reageerigi keha ühtemoodi, mõtlesin, et ju kannatust vaja siis lihtsalt ja liikuma hakkab ikka

Kõige suurem hirm on, et rikun ise meelega midagi ära, arvutan kogemata kalorid valesti või mõtlen end nii ummikusse ja jätan üldse pooleli valmistuse. Aga loodame, et seda ei juhtu, kuna varasemalt ikka kogemusi olemas sellega. No liigume sedapidi, et kui kaal liigub vaikselt allapoole ja vorm paraneb, siis järelikult kõik hästi. Muidu ikka komme laskuda pisidetailidesse, et äkki kuskil midagi valesti ja äkki ikka peaks tegema teistmoodi või äkki unustan ära midagi väga tähtsat vms

Ise vähemalt usun, et kui vormi teen, siis olen raske vastane kõigile, ka neile kel, vähe suurem lihasmass

Samuti sain hc hym poolt kingituseks lisandeid juurde, üks beef protein muidugi küll puudu pildilt. Olete mulle suureks abiks, et usute ikka minusse endiselt ja olete toeks

Beef proteini siis tarbin peale trenni 2 scoopi ehk 50g valku siis ja hommikul lisan ka vahepeal pudru sisse

Bcaa-d trenni ajal nii 10-15g ja võibolla prooviks ka igasse toidukorda juurde lisada nii 5g veel, äkki aitab mõne grammikese lihast ka juurde lisada dieedi aeg, mine sa tea, kui ei proovi, siis teada ei saa :)

joint flexi hakkan vähe hiljem tarvitama, vast märtsis, vaatame, kas aitab liigesed hoida paremas korras ja töös ilusti, et ikka saaks suurte raskustega edasi treenida :)

Personaalne juhendamine jõusaalis
Toitumiskavad
Treeningkavad
Online teenused

SanderSaare96@hotmail.com ja tel. 55 636 985. Võtke ühendust huvi korral
Pages: 1 ... 160 161 [162]   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything