wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 10 11 [12]   Go Down

Author Topic: Rainer aka rainera blogi  (Read 47887 times)

@susservusser

• Bonsuna Team
    • View Profile
Re: Rainer aka rainera blogi
« Reply #165 on: December 11, 2019, 13:07:46 »

Vaatan ja sirvin esimesi telefoniga tehtud pilte ja vanim vanim mis trenniga seotud on aastast 2010 (4.märts).
Kahjuks ei leia hetkel märkmikku kuhu sai kaalud kirjutatud aga küll ma ta kunagi üles leian. Teisel pildil kaaluks ca 95-96kg.

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #166 on: December 11, 2019, 13:25:16 »

Sul  tunudb siuke naturali maxi lähedane vorm. 5kg lihast juurde ? Kas plaanid kangema kütuse peale minemist ?

Kuna eesti tahab kriminaliseerida päris kulturismi, siis ma ise küll ei soovitaks kellelgi kasutada "kangemat kütust". Räägitakse/usutakse, et Arnoldiks saab ka ilma dopingaineteta - seega pole mõtet. Ma ise ka läksin klassikalisse kulturismi, et mitte steroide kasutada, sest hullunud silmadega Port tahab muidu vägisi vangi toppida kõiki, kelle biitseps suurem kui ta noku ümbermõõt. Lisaks see asi, et steroidid pidid hävitama tervise ja rahva rahakotile tekib nii ilgelt suur põnts :) Seega nagu Homer Simpson ütleb: DONT!!!!
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.erootikapood24.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #167 on: December 11, 2019, 16:39:14 »

Küsimus oli normaalne, et kas plaanib steroide võtma hakata. Miks nii agressiivne manööver ? Mis munnidest jms sa räägid ?

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #168 on: December 11, 2019, 18:10:07 »

Küsimus oli normaalne, et kas plaanib steroide võtma hakata. Miks nii agressiivne manööver ? Mis munnidest jms sa räägid ?

Agressiivne? Nu ütlesin et ärgu hakaku kasutama, et need pahad . Vastus ei olnud normaalne, kui soovitan mitte kasutada  :o

@susservusser

• Bonsuna Team
    • View Profile
« Reply #169 on: December 11, 2019, 22:13:57 »

Me ju spordiga tegelevad inimesed teame kuidas asjad käivad - sööme kana ja riisi ja lihas kasvab mühinal lõpmatult 😂
Ei ole vaja mingeid kangemaid kütuseid vms.

EndelK

• View Profile
« Reply #170 on: December 12, 2019, 12:00:08 »

Me ju spordiga tegelevad inimesed teame kuidas asjad käivad - sööme kana ja riisi ja lihas kasvab mühinal lõpmatult 😂
Ei ole vaja mingeid kangemaid kütuseid vms.

Järgmine S.Saare või Rusika Kristo järelkäia, kes jutustab, et naturaalina võtavad 3kuuga 20kg puhast lihast juurde ja on ainult kaerahelbepudru peal. Nagu näha, siis sinu naturaaliteekond ongi lõpus. Varsti on ka süstal pepus, kui juba ei ole. Tunnista seda ja jäta plära, muidu pole su blogil mignit tolku, kui ainult tähelepanu koguda.

Edit: Ei tasuks mainimata jätta ka Enforcerit või miss selle "naturaali" kasutajanimi oligi. See oli ka eriline põmmpea - kellel jäi alati õigust ülegi. Umbes nagu Saaregi, aga see kuskile ära kadunud õnneks.
« Last Edit: December 12, 2019, 12:03:13 by EndelK »

@susservusser

• Bonsuna Team
    • View Profile
« Reply #171 on: December 12, 2019, 13:32:01 »

Eestis on mittenaturaal seadusega keelatud. Ja mina seadusega vastuollu ei taha minna :).
Nagu meie esikultirist on puhas ja samuti ka teised - olen ka mina :)

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #172 on: December 12, 2019, 13:53:49 »

Nu suusatajate ja Alaveri ja seaduste muutmise jura valguses on pigem parem neist asjust mitte rääkida. Vähemalt mitte otse. Peaks olema natuke lollakas peast kui lähed kirema, et näete ma panen narkotsi või tapsin kellegi ära. Tõestamaks mida? Et keegi saab rahulduse teadmisest, mida keegi teeb või ei tee, paneb või ei pane :)

Isegi kui hakata seletama, et "kasutamine pole keelatud", siis on see ikkagi mõttetu tähelepanu vo sealt kus ei soovi seda ... kasvõi ajakirjanduse poolt.
Kes teab kuidas asjad käivad ... kes ei tea .. nuh need usuvad ka siiralt jõulude ajal päkapikke ja ootavad korstna kaudu jõuluvana ... või et naine sõi saiaotsasid ja 3 kilosed pommid kasvasid ette ... nu mis teha.. ilma nendeta ka ei saa ilmselt ja rumalus ja naiivsus pole ka kuritegu :)

Praeguse valguses saab olema kulturism kriminaalne ... pigem koogutame kõik kaasa jah.. oleme naturaalsed ja drugid pahad ja ilma saab ka Arnoldiks. Kui sunnitakse valetama riigi tasandil -- siis valetamegi.. ni nagu kõige kohta, oleme kahepalgelised edasi, sest muidu lintsitakse ära. Lihtne.

Lahendust nagunii pole... mõni lammas vo jah ütleks, et mine perearsti juurde ja las paneb kuurid paika kuidas saab 100kg kaaluvaks bb-ks 5% keharasvaga .. siis paraku nii need ei käi. Heal juhul vahib perearst sind juhmi näoga ja küsib --- ms need asteroidid on ja kuhu neid pannakse?

Sp ma ei pahandaks nende peale, kes ei taha seda sitta vantikasse --- lihtsalt sp et kellegi naturaalne ego saaks rahuldatud :)

@susservusser

• Bonsuna Team
    • View Profile
« Reply #173 on: December 12, 2019, 14:21:20 »

ja teiseks ... käinud olen ma saalis järjepidevalt aastast ca 2003 - täpselt enam ei mäleta. Ei ole enam ma noor poiss ja saalikogemus varsti pea 17 aastat :)
Pause sisse eriti pole tekkinud. 10-11 aasta jooksul ei ole ma kindlasti üle 1-2ndl eemal olnud. V.a. reisidel ja siis ikkagi paari nädala pärast eksin ma sinna ära ja alati randades tõmban lõuga või rööbaspuudel surumist vms.

Ära olen proovinud selle pika aja jooksul kõikvõimalikke dieete, treeningkavasid, toidulisandeid, olnud olen paks ja kõhna ja koostööd teinud kahe treeneriga (M. Kalmus - ideaalne inimene kui vaja alguses ranget ja karmi inimest, kes ütleb nii nagu asjad on ja siis kuidagi, isegi enam ei mäleta hakkasime Jokeriga koostööd tegema. Oli ka see vist juba väga ammu).

Et ei tohiks nagu päris võõras sellel alal ja teemas ma enam olla. Ja kui ka siis asja vastu huvi ja rohkemgi veel, siis miks ei võiks ja ei peaks proovima midagi muud?
Aru ma ei saa sellest (tegelikut saan küll - teavitustööd on vähe selles vallas) kui keegi tuleb saali ja aasta kahe pärast hüppab nõela otsa ja veel hullem kui tehakse seda kohe - see ei ole kindlasti õige ja noori võiks sellest teavitada ja rääkida aga kahjuks ei tohi, sest kogemustega inimesi meil selles vallas ju ei ole ja ei tohi olla :(

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #174 on: December 12, 2019, 17:03:19 »

Arusaadav :)

metsakaja

• View Profile
« Reply #175 on: December 13, 2019, 07:36:41 »

Enforcer oli OK vend.  Ei mäleta küll, et Ta selline välja oleks näinud, et aine peal.
''Yes you have got the wrong interpretation, mixed up with vain....vain imagination''

@susservusser

• Bonsuna Team
    • View Profile
« Reply #176 on: December 18, 2019, 15:32:17 »

Mis siis vahepeal toimunud? ...
Sain üle 100 aasta kaalu taas 100kg peale. Mitte et see omaette eesmärk oleks olnud aga natuke ikka. Eelmise aasta offseason 95kg tuli ju ometi ületada :) ... DONE.
Nüüd siis hoian seda kaalu arvatavasti kuni suveni. Aasta alguses valib mõne(d) võistlused välja ja eks näis kus siis dieeditamisega pihta hakkab ✌️

@susservusser

• Bonsuna Team
    • View Profile
« Reply #177 on: December 20, 2019, 20:03:22 »

Kuna eelisarendada vaja rinda, õlga ja kätt, siis saabki neid hetkel tehtud iga trenn :)
Aga täna trennis .... ise jõudsin 1,5h sees ära teha jala, rinna, õla ja kõhu. Ja siis on saalis need inimesed, kes teevad ühte ja sama lihast 1,5-2h. Ei ole ma nende puhul 1 aasta jooksul näinud pisematki arengut aga äkki käivadki niisama end liigutamas - mine hullu tea :)

@susservusser

• Bonsuna Team
    • View Profile
« Reply #178 on: January 11, 2020, 10:51:29 »

Jõulud, aastavahetus ja sünna möödas. Kui teistel sel ajal kaal tõuseb, siis minul paraku nii hästi ei läinud. Olin külas emal, kus toidukaal puudus ja kui ikka kaaluda ei saa, siis tegelikku kogust ei teagi mis näost sisse läheb.
Nüüd nädal aega otsinud kaloraaži normaalse toiduga just sellises koguses, et kehakaal püsiks seal 100kg peal. Minu puhul siis hetkel 4600-4700 kalori kandis.

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #179 on: January 13, 2020, 13:44:11 »

2020 ikka oluliselt tummisem :)

Pages: 1 ... 10 11 [12]   Go Up

Kaubamaja