wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 4 5 [6]   Go Down

Author Topic: R.P. trennipäevik  (Read 20432 times)

ArchangelEST

• Lasna-Esiku-Rätiku-Klubi
    • View Profile
    • Flexible Dieting Handbook
Re: R.P. trennipäevik
« Reply #75 on: December 05, 2017, 13:58:35 »

ma ei tea muidugi mis kõikides koolides toimub, aga minu kogetud "kehaline kasvatus" tekitas ainult vastikustunde spordi vastu, mis kestis tegelikult aastaid. mingid 40 minutilised jalgpalli mängud kus üksteist togiti ja mis peale 6ndat klassi olid pmst iga nädal. hindele tegime harjutusi, mida vb üks kord eelnevalt tunnis proovisime. mõttetu ja masendav. need kes said hakkama käisid peale kooli eraldi trennis. saaks seda muuta muidugi, iseasi kas keegi tahab/viitsib.

See värk oli jah masendav. Kui pooled poisid klassis käisid jalgpalli, korvpalli või võrkpalli trennides, siis kõik seda seda ei teinud olid väljakutel lihtsalt togimise täiteks. Lootust palli isegi puudutada või sellega midagi teha oli olematu.

Ma rääkisin keskkoolis aga õpetajale augu pähe, et mind kooli väiksesse jõusaali lubaks. Et mis ma teistega siplen kui niivõinaa palliga midagi teha ei oska ja ei tahagi osata. Las ma liigutan kangi ja saan sama suure kui mitte suurema koormuse.

Kergejõustiku kuulitõuge oli ka lahe. Seal sai jõusaalis omandatud lihased mängu panna.

Aga kui ma peaksin elu sees veel mitme kilomeetri pikkust jooksu ette võtma, siis laseksin endale konkreetselt kuuli pähe. Ei istu minule see jooksmine. Aeroobse vastu pole midagi, kuid jooksu ma ei kannata.
Pizza & Burger dieter master race. Bow before me peasants.

Flexible Dieting Handbook

Aspartame Research

visionofdisorder

• View Profile
« Reply #76 on: December 05, 2017, 14:45:03 »

Ma rääkisin keskkoolis aga õpetajale augu pähe, et mind kooli väiksesse jõusaali lubaks. Et mis ma teistega siplen kui niivõinaa palliga midagi teha ei oska ja ei tahagi osata. Las ma liigutan kangi ja saan sama suure kui mitte suurema koormuse.

sama siin. raske oli ainult üle saada madalast enesehinnagust, aga saalis arenesin enda jaoks üllatavalt hästi (võrreldes sellega, et 16 aastasena suutsin teha 5 poolikut kätekõverdust) ja siis kõik muutus.

Aga kui ma peaksin elu sees veel mitme kilomeetri pikkust jooksu ette võtma, siis laseksin endale konkreetselt kuuli pähe. Ei istu minule see jooksmine. Aeroobse vastu pole midagi, kuid jooksu ma ei kannata.

aamen  :D

mp

• tervist!
    • View Profile
« Reply #77 on: December 05, 2017, 17:30:56 »

Meil oli küll mäletamistmööda kekka siiski oodatud tund - suvel jalka, talvel hoki - sealt üle keskmise uisuoskus, mis siiani headmeelt valmistab - abiks ka uisutehnikas suusatamisel.

Mäletan veel ka kitse või hobust, mis väiksemapoolses võimlas oli - ju pidime sellest üle hüppama vahel. Ilmselt ka mingit muud "võimlemist". Topispallid meenuvad ka - neid tuli siis heita.

Õps oli ca 1.90ne suure kõhuga mees - isiksus ja autoriteet. Mingi jamaga tegelema ei sundinud, ja ei lubanud ka - kõik oli kontrolli all. Aga, nohh, see oli ju see "õudne" nõuka-aeg,  mida nüüd kõik kiruvad kui tohutut kannatusterada - isegi tollase humanitaarkallakuga eliitkooli poisid pidid tugevateks nõukogude kaitsjateks saama :D
Pages: 1 ... 4 5 [6]   Go Up

Kaubamaja
youtube