wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 166 167 [168]   Go Down

Author Topic: NOORED emmed. / rasedusega kaasnev kehavormide ja kaalumuutused...  (Read 375631 times)

Liinu

• View Profile
Re: NOORED emmed. / rasedusega kaasnev kehavormide ja kaalumuutused...
« Reply #2505 on: July 31, 2013, 10:38:04 »

Loomulikult ei mõista keegi neid hukka kellel sinuga sarnased probleemid olid. Jutt on ikka üldisem, sest paljud emmed on lihtsalt natuke laisad ja natuke äpud.

samas lisan veel juurde, et osad rasedad v6tavad seda kui vabandust, et nüüd v6ib k6ike head ja paremat näost sisse ajada.
God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

katya

• REVAL SPORT
    • View Profile
« Reply #2506 on: July 31, 2013, 12:27:28 »

Paljud lihtsalt ei tea ju seda, et raseduse ajal saab ja peab ka menüü korras hoidma. Väga paljud naised elavadki teadmisega, et kui tekib isu millegi järele, siis " laps tahab". Et kui nad on rasedad peavadki nad vati sees elama.
Sel juhul ma ei paneks seda laiskusega ühte patta. Pigem on see teadmatus.
Motivation is what get's you started. Habit is what keeps you going!

Liinu

• View Profile
« Reply #2507 on: August 24, 2013, 10:06:14 »

vahe peal liikus netis ringi see tore ühe tulevase emme blogi, kus ta siis kirjutas foorumites (ehk siis fb beebide grupis) noorte emmede "muredest".

ma olen ka foorumites päris naljakaid asju kohanud, ikka v6tab kohe korralikult naeru mugistama. 2 näidet, mis mulle eriti meelde on jäänud

"Mina oma lapsele pärast rinnapiima l6ppetamist lehmapiima juu ei anna. Liiga palju valku!"
Ja ma olin nagu MIDA?? Tassike päevas annab t6esti liiga palju valku lapsele /irooniaga/

ja veel üks mure
"Mu s6branna hoidis mu poega (2 aastane vist oli) ja sel ajal ta pissis püksi. Ta muidu käib ilusti poti peal ja nüüd tegi äkki püksi. S6branna on talle juba tuttav inimene. Ei tea, mis mu pojal nüüd viga on?"

Ilma kommentaarideta - ma lihtsalt naersin!

On keegi veel foorumitest toredaid "muresid" kohanud??

simoniemme

• View Profile
« Reply #2508 on: September 02, 2013, 13:21:39 »

Hei hei üle pika aja!
Eks need "huvitavad" probleemid olegi pigem esmakordsete emmede mured. Mäletan, et ise paanitsesin ka mõttetute asjade pärast, kui nüüd tagasi vaadata :)

Mul sai vahepeal 8 kuud trennitamise alustamisest ja mõtlesin, et teen kõhust uue pildi. Ütlen ausalt, ise peeglisse vaadates ei saa arugi, et midagi toimunud oleks. Aga kui pilti vaadata tundub nagu täitsa ilus oleks juba  :P
Panen siia ka...
Success doesn't happen overnight. Keep your eyes on the prize and don't look back! :)

Pussa

• View Profile
« Reply #2509 on: October 11, 2013, 15:45:58 »

Hei kõigile peale pikka suve...
Kuidas teil läheb ja mis seisuga sügisesse olete astumas?
Ise olen ikka üritanud teha trenni ja vahelduva eduga jälgida toitumist, aga minu suurimaks miinuseks on siiski see, et ma ei suuda olla kuidagi järjepidev... Tõusud- mõõnad.... Aga alla ei kavatse veel anda :D

Sashia

• Bonsuna Team
    • View Profile
« Reply #2510 on: October 12, 2013, 20:13:37 »

ma vahetasin töökohta, ametit ja elukohta. seega jäi minu pool aastat ette valmistatud maraton ära  :'( vahelduva eduga magusatsüklis olen juunist saati, kuid nüüd suudan end palju paremini kontrollida ja olukord pole nii hull kui enne. vorm sama mis alati - 165 senti ja 50 kilo. võtan vaikselt hoogu, et hakata jooksu kõrval natuke lihaseid ka välja joonistama... see tundub hetkel liiga suure sammuna..

Liinu

• View Profile
« Reply #2511 on: October 13, 2013, 23:41:40 »

ma olen paksu  ,.- magusat ei so"o"   aga trenniks ei j2tku aega!

AlanBStard

• View Profile
« Reply #2512 on: January 07, 2014, 07:46:10 »

Rändom drive-by quote

Kumariin on maksale mürgine. Seega nagu ka alkoholi puhul - tulemustest võib rääkida paarikümne aasta pärast. ;)

Inimestel või rottidel?

Hiirtel oli hoopis maksa kaitsev mõju ühes artiklis. Rott metaboliseerib teistmoodi.

Kumariini puhul ma muretseks hoopis veresoonte ja südame pärast sest ta on K-vitamiini antagonist.
Aga mitu suurusjärku ohutum kui selle sünt derivaat varfariin ("Marevan" ja muud nimed).
Well that's politics, fluffybottom

ArchangelEST

• Lasna-Esiku-Rätiku-Klubi
    • View Profile
    • Flexible Dieting Handbook
« Reply #2513 on: January 07, 2014, 08:16:12 »

Rändom drive-by quote

Inimestel või rottidel?

Hiirtel oli hoopis maksa kaitsev mõju ühes artiklis. Rott metaboliseerib teistmoodi.

Kumariini puhul ma muretseks hoopis veresoonte ja südame pärast sest ta on K-vitamiini antagonist.
Aga mitu suurusjärku ohutum kui selle sünt derivaat varfariin ("Marevan" ja muud nimed).

Ni vara hommikul jään täpsema vastuse võlgu. :D - Aga eks ikka inimestele mürgine.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20024932
Pizza & Burger dieter master race. Bow before me peasants.

Flexible Dieting Handbook

Aspartame Research

Liinu

• View Profile
« Reply #2514 on: February 06, 2014, 12:29:33 »

ei osanud seda infot kuhugi mujale paigutada, aga ehk on siin kandis siiski kedagi Pärnu kandist, kes on uue (v6i isegi esimese) lapse ootel.
Midagi uut ja huvitavat pakutakse teile - Tantsimine lapseootel emadele, 6petaja Inna Sulg! Väga väga soovitan!

Ootan Pärnu ja Pärnumaa lapseootel emasid kolmapäeviti kell 17.00 Pärnu Haigla tervisekeskuse saalis.
http://dancingthrupregnancy.com/uncategorized/2013/11/coming-in-2014-estonia/

Lisan siia ühe kirjeldava lõigukese. Kellel tekib huvi ja tahab rohkem teada siis võtke aga ühendust:
 Kui sa enne rasedust ei ole pööranud tähelepanu enda kehalisele vormile ehk tervisele siis nüüd on just see õige aeg. Kust alustada? Ikka lihtsamast ja rahulikumast ning enne alustamist nõu pidada.
 Väga sobiv programm on Tantsides läbi raseduse. Programmi nimetus ei tähenda mitte seda, et me terve tund tantsime vaid selle metoodika rajaja Ann Cowlin on võtnud rasedatele koostatud treeningu aluseks kaasaegses tantsuõpetuses rakendatavad kehaga töötamise põhimõtted, mis tuginevad keha õigele joondumisele, kujutluse ja hingamise kasutamisele, keha ja vaimu ühtsusele, keha võimekuse harmoonilisele arendamisele.
 Siin tunnis tegeleme rasedusega kaasnevate ebamugavuste ja füüsiliste probleemide vähendamisega; keha süvalihastega, mis toetavad meid; uuenenud keha tunnetamisega ning õige kehahoiaku leidmisega; lihasjõuga ning vastupidavusega; tunni aeroobses osas tantsime; teeme eriharjutusi raseduse perioodiks ja aitame kehal valmistuda sünnituseks; tund annab ka soovitusi ja oskusi kodus ja tööl võimlemiseks. Tund annab võimaluse lõõgastuda nii kehal kui vaimul argipäeva pingetest.
 Tantsides läbi raseduse sobib nii aktiivsele sprodiklubi külastavale lapseootel naisele lisaks harjumuspärasele treeningule kui alles treeninguga alustavale lapseootel naisele.
Pages: 1 ... 166 167 [168]   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything