wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 28 29 [30]   Go Down

Author Topic: Minu blogi  (Read 109950 times)

Martin123

• View Profile
Re: Minu blogi
« Reply #435 on: November 22, 2018, 09:32:36 »

Jalad jalgadeks, ja need nüüd kindlasti võitu üksi ei too, siinkohal loeb ka jalgade pikkuse suhe ülakehaga, aga enda suhtes arvan, et just nii ongi jalad lühikesed plus head lihaskinnitused, seda siis selles mõttes, et võimas välja näha ja ülakeha pikem siis, ja kui nüüd Otist ja Marekust rääkida siis ilmselgelt on lühemal mehel palju vähem fileed peale vaja, et üldpilt võimsam välja näeks, sest ainult võhik võiks arvata, et x mees võitis kuna tal on jalad suuremad :)

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #436 on: November 22, 2018, 11:26:04 »

Jalad jalgadeks, ja need nüüd kindlasti võitu üksi ei too, siinkohal loeb ka jalgade pikkuse suhe ülakehaga, aga enda suhtes arvan, et just nii ongi jalad lühikesed plus head lihaskinnitused, seda siis selles mõttes, et võimas välja näha ja ülakeha pikem siis, ja kui nüüd Otist ja Marekust rääkida siis ilmselgelt on lühemal mehel palju vähem fileed peale vaja, et üldpilt võimsam välja näeks, sest ainult võhik võiks arvata, et x mees võitis kuna tal on jalad suuremad :)

Nagu naistega. Kui lühikesel on 400CC, siis ilged pommid, kui pikem naine ja 400CC ... siis ei saa nagu väga arugi :)
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.erootikapood24.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard

Martin123

• View Profile
« Reply #437 on: November 25, 2018, 23:06:22 »

No nii päev on õhtal omadega pikutame siin hotellis, homme Eesti tagasi, võistlused on läbi(mul on ammu läbi :) )  Jura siis hiilgas oma 2kohaga 11 mehe seast ja 1koht ei olnud nüüd kah niivõrd hea, et mõtlesime, et emba kumba kes võidab nüüd kas Jura või too 1koht, aga liiga kellelegi ei tehtud, sest 1koht oli hea vorm, ja Jura kohta samad sõnad täpselt, Gert jäi 10ndaks, aga tal alles võib öelda, et oli esimene võistlus alles nii, et arenguruumi veel on ja vorm polnud ka üldse paha ju tegelikult, Danill tuli Jura ja Gerdi katis top6te täpselt ehk 6s koht, Joker jäi enda katis napilt jälle top 6st välja, ehk 7mes koht 15 mehe seast, kuigi oli eluvorm tal nii massi, kui ka kvaliteedi poolest, ja tõesti oli hea, aga saksas oli ka lava valgus oluliselt tugevam ja isegi mõni kes kasutas dream tani paistis küllaltki hele rääkimata, siis kuivast grimmist, täitsa kindel, et Joker Seekord lõikas lihtsalt grimmiga näppu, ja oleks pidanud ikkagi dream tani kasutama kuiva grimmi asemel, kõik vorm oli olemas tal ja veel pealegi aga jah grimm siis Seekord... See selleks Täna siis tuiasime Kati ja Jokeriga ja minu naisega Hamburgis linna peal ringi, külastatud sai lõputult suurt jõulutivolit ja muid erinevaid huvitavaid poode, vaadake kindlasti meie reisivideot, mille Joker ilmselt nädala jooksu kokku monteerib, sest kaamera ette jäi nii mõndagi...  ;D panen ka paar pilti siia üles, ja mis seal ikka olge tublid närige kapsast ja tehke trenni! Tsau :)
Pages: 1 ... 28 29 [30]   Go Up

Kaubamaja
youtube