wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 27 28 [29]   Go Down

Author Topic: Minu blogi  (Read 102772 times)

Martin123

• View Profile
Re: Minu blogi
« Reply #420 on: August 22, 2018, 21:38:24 »

Oled oled!  :D täna oligi esimene aeroobne tegelikult peale seda tegi ka Kristo mõned klõpsud telefoniga tänasest siis aeroobne rahulik väntamine pool tundi iga päev.

Martin123

• View Profile
« Reply #421 on: August 22, 2018, 21:40:09 »

Õlast ka mõni pilt, rind hakkab juba läbi peki triibutama tasapisi.

Martin123

• View Profile
« Reply #422 on: August 27, 2018, 09:13:27 »

Eilsed pildid, käisime naisega esimest korda artic spordis, võib rahule jääda küll, vorm liigub endiselt õiges suunas, tagasilööke toidu osas pole olnud ja ega tule kah, kaal oli täna hommikul 93,8kg sama kuivas vormis nagu prsegu olin eelmine aasta oktoobri keskel, aga too aeg oli kaal 3-4kg madalam.

SanderSaare

• MY FITNESS
  • Sikupilli HC GYM
    • View Profile
« Reply #423 on: August 27, 2018, 14:10:21 »

Usun, et sul laheb koik vaga hasti ja tuleb viimase peal vorm  ;)
Personaalne juhendamine jõusaalis
Toitumiskavad
Treeningkavad
Online teenused

SanderSaare96@hotmail.com ja tel. 55 636 985. Võtke ühendust huvi korral

Martin123

• View Profile
« Reply #424 on: September 01, 2018, 12:38:00 »

Täna hommikul sattusin juba 06:00 saali, tegime aeroobset natuke ja harjutasime poseerimist natukese, täna tegin nö cheatday peale hommikust trenni, pole ammu juba jama söönud ja no ei paku enam sellist naudingut nagu enne, aga muidu vorm liigub õiges suunas ja kaalust hea ülevaade, kuna panen hommikust ja õhtust kaalu alati kirja märkmikusse, mõni pilt kah.

SanderSaare

• MY FITNESS
  • Sikupilli HC GYM
    • View Profile
« Reply #425 on: September 01, 2018, 14:01:27 »

väga tubli oled, sõber!  8) Jätka samas vaimus ja vorm läheb ilusti sul paremaks ;) Hoian sulle pöialt :)
Personaalne juhendamine jõusaalis
Toitumiskavad
Treeningkavad
Online teenused

SanderSaare96@hotmail.com ja tel. 55 636 985. Võtke ühendust huvi korral

Martin123

• View Profile
« Reply #426 on: September 21, 2018, 22:32:26 »

Tere bonsuna rahvas niipalju kui, teid siin on ja kes minu tegemiste vastu huvi tunnevad, siis kõik liigub täpselt 100% nii nagu peab liikuma, esimeste võistlusteni on jäänud vist ~6,5 nädalat kaal on 91-92kg vahepeal ajasin hullumeelselt näpuga järge panin nii hommikust, kui ka õhtust kaalu kirja ja kui ei olnud nii, nagu arvasin vaimusilmas, et peaks olema siis oli tuju läinud ja mingi mõttetu lisastress ühesõnaga, nii et enam ma seda ei tee ja vaatan pisteliselt lihtsalt, kuna tean, et kõik liigub õiges suunas seda kinnitas täna ka treener! Täna oli jalapäev dieediga pole jõudu kaduma läinud selgus täna kuna kükis tegin rekordi 235kgx1 ja nädala alguses surusin rinda 130kgx10 nii, et ise olen rahul, Seekord on aega ka oluliselt rohkem, kui viimane kord nö enne '' reisile'' mineku dieet  mai kuus millal avastasin, et vorm on selline, nagu nädal enne 2017a novembri võistluseid et miks mitte ennast kokku võtta ja parem vorm teha, kui see eelmise aasta dieet 4kuud mis pehmelt öeldes perse kukkus iga nädalased planeerimata cheatdayd jne, ehk viimane vorm 13.05.2018 oli tehtud 21päevaga, niipalju siis sellest, pühapäeval 23september on Eesti lahtised meistrivõistlused algajatele mis toimuvad spartas, seal osaleb ka minu naine bikiinifitnessi katis - 169cm vorm on olemas suur töö on tehtud ja homme õhtul läheb tal laadimiseks võtan ise ka osa sellest ja lasen kaks päeva vabamalt homme õhtul ja siis peale võistluseid pühap õhtu ka midagi toidumõttes keelama ei hakka omale aga seaks nüüd ka ei õgi nagu eelnevatel kordadel, mingit hullu tungi küll ei ole nüüd aga miks mitte? :) esmaspäevast läheb kogu trall ja dieet, aga korralikult edasi sest naine võistleb ka veel 13oktoober eestikatel, ja 21oktoober riias Riga peal võistlusel, panen mõned pildid ka, kel huvi siis instagramis oleme ka mõlemad täitsa olemas ja seal infot liigub oluliselt rohkem kel huvi, aga mis seal siis ikka praegu, edu kõgile võistlejatele ja niisama muhedatele!  :)

Martin123

• View Profile
« Reply #427 on: September 23, 2018, 11:08:19 »

No nii tere sõbrad,  võistluspäeva hommik algas väga hästi tõusime kell 06:30 sõime asjad olid peaaegu koos läksime ilusalongi naisele lavameiki tegema olime kohal õigel ajal õiges kohas ja veel varemgi kõik oli timm ootusärevus suur ja oh imet lasti Tuimalt üle lihtsalt keegi ei vastanud uksed lukus ei sõnumitele ei telefonidele ühesõnaga 0 kontakti kuni siiani ilusalongiks, siis IDÜLL ilusalong mis asub kesklinnas jõe tänaval, aga mis seal ikka kuna aega nappis läksime spartasse registreerima mõõtma kaaluma jms, õnneks joppas nagu alati ja sama naine kes naisele spreygrimm teeb on ka juhuslikult jumestaja ja meik tegemata ei jää, hetkel istume kristiine salon+ salongis ja vaatan kuidas naisele lokid pähe tekkivad peale seda tagasi, aga spartase lisan ka mõned pildid salongist mis tuimalt inimese tähtsal päeval üle lasi, et teaks et ei saa kindel olla selliste tegelaste peale kes viimasel hetkel lihtsalt ei vasta, ja mõni pilt veel olge tublid ja varsti kriban jälle!  :)
Pages: 1 ... 27 28 [29]   Go Up

Kaubamaja
youtube