wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 26 27 [28]   Go Down

Author Topic: Minu blogi  (Read 91039 times)

AIVO

• View Profile
Re: Minu blogi
« Reply #405 on: July 14, 2018, 08:42:54 »

Toitumist ei viitsi kirja panna siia hetkel ja enne dieeti?

kristo1979

• View Profile
« Reply #406 on: July 14, 2018, 12:23:25 »

Kunagi mõtlesin ka, et on mingi maagiline toitumine olemas mis wow toob suured lihased jne :D Samuti nagu mõtlesin, et ohh see või teine toidulisand kasvatab suure lihase :D

Reaalsus on aga see ,et pole olemas mingit kindlat ja wow efekti tekitavat toitumist...

Pole mingit tuumafüüsikat ega müstikat....

Söö protti 2-3g per kg

Rasvu söö kogu kaloraazist 20-35%

Ülejäänud täida süsivesikutega.

Enamjaolt siis täisväärtuslikust toitainetest, erinevaid rasvhappeid, enamjaolt komplekssüsivesikud, juurikaid puuvilju jne, valk lihast ja piimatoodetest ja kogu lugu.

Tee proovi ja õpi oma keha tundma veits, vaata kas sobib pigem rohkem rasvu või süsivesikuid ja nii leia endale sobiv.

See pointless küsimine paraku, pane oma toitumine või mitu seeriat või kordust sa teed jne...

Trenniga sama asi, pole mingit kindlat, et tee 6-8 kordust ja see masin või harjutus on parem kui teine ja tee nii siis saad naa jne...

Bullshit kõik ja reaalsus on see, et mis ühele sobib hästi, ei pruugi teisele üldse sobida...

Samuti on mõistlik ja optimaalne treenida erinevates kordusvahemikes jne jne jne...

Kui kuskil uuringutes mingi harjutuse kohta näiteks avaldatakse, et see tõmbab paremini ja rohkem lihaskiude töösse siis ühele see harjutus võib väga hästi sobida ja teisele üldse mitte...

Samuti esmalt vaja õppida üleüldse sooritustehnikad selgeks ja korralikult ja vajalikul määral pingutama, samuti valida just endale sobivad harjutused välja, millega on max hea edasiminek raskustes, et sooritustehnika ei kannataks ja oleks hea lihastunnetus ja areng tunda.

Samuti väga olulisel määral määrab arengu ikkagi geenid ja kehatüüp jne. Kui sul ikka on sitad geenid ja eeldused siis võid kasvõi lolliks rassida ennast ja ei saa seda lihast, mis teine saab võibolla üsna lihtsa vaevaga.

Muidugi enamustele meeldib enda ego upitada ja ei mul olid ka ikka sitad geenid tegelikult ja mul on see ikka suure töö ja vaeva tulemused siis see on samuti valdavas osas mõttetu soust...

Mõnda asja ei tee ühegi väe ega jõuga.

See ei tähenda muidugi, et ei peaks pingutama max ja lootusetu oleks, igaüks peaks andma endast parima kui midagi teha, et saada parim võimalik variant iseendale :)

Kõige suurem peab olema aga just nimelt soov ja tahtmine ja pühendumus ja järjepidevus selle ala puhul ja lihaskasvu puhul, vähemalt minu arust.

Endal näiteks seda pühendumust pole. Teen küll ja vahel rohkem ja vahel vähem aga nii kaugele ei jõua ja tulemused ongi harju keskmine at best :)

Aga eks see sellest kõik ju alati algabki, kellel on tugev tahe ja pühendumus, leiab enamjaolt ka võimalused enda unistused teoks teha.

Ülejäänud rassivad niisama lampi ja nii igal alal elus.

Kui tahta kaugele jõuda siis peab olema see kinnisidee ja miski ei saa seda mõjutada.

Igal muul juhul tehakse vaid poolikult ja tulevad ka poolikud tulemused :)

Ei olnudki nüüd otseselt kellelegi vastus vaid niisama mõttelend kerge :D

Anyway Martin on väga tubli ja tulemused räägivad enda eest !

Näeb trennis :)

Martin123

• View Profile
« Reply #407 on: July 14, 2018, 21:11:56 »

Olen Kristo jutuga nõus, mingit imetoitumist ei ole olemas, et kellegil nüüd selle minu menüüga midagi peale oleks hakata, seega ma ei viitsi seda siia kirja panna.

SanderSaare

• MY FITNESS
  • Sikupilli HC GYM
    • View Profile
« Reply #408 on: July 14, 2018, 23:45:01 »

Olen Kristo jutuga nõus, mingit imetoitumist ei ole olemas, et kellegil nüüd selle minu menüüga midagi peale oleks hakata, seega ma ei viitsi seda siia kirja panna.
On kull, tuleb suua palju puuvilju ja vahe rasvast!
Personaalne juhendamine jõusaalis
Toitumiskavad
Treeningkavad
Online teenused

SanderSaare96@hotmail.com ja tel. 55 636 985. Võtke ühendust huvi korral

Martin123

• View Profile
« Reply #409 on: July 15, 2018, 00:21:53 »

Täna hommikul oli kaal 97,9kg
Pages: 1 ... 26 27 [28]   Go Up

Kaubamaja