wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 24 25 [26] 27 28   Go Down

Author Topic: Minu blogi  (Read 91036 times)

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
Re: Minu blogi
« Reply #375 on: June 25, 2018, 18:40:00 »

Kuna see olex naturaalide suhtes ebaaus ?
Kalmus ja Ader üritasid aga said karistada ka.

See oli minu arvamus vaid Revo

StenPv

• View Profile
« Reply #376 on: June 25, 2018, 18:44:03 »

eestis kõik bb võistlused kontrolli all? Rammumeestel selle kohapealt hingamis ruumi on:D  aga tegelikult keegi võiks mingi üldise kokkuvõtte kuhugi üles panna kll,erinevad alad ja erinevad võistlused/liigad mis on kontrollitud ja mis mitte.Eesti tasemel siis
« Last Edit: June 25, 2018, 20:55:08 by StenPv »

SanderSaare

• MY FITNESS
  • Sikupilli HC GYM
    • View Profile
« Reply #377 on: June 25, 2018, 23:26:14 »

Miks sa eestis ei võistle ?
Sul jälle vaja nokkida?
Personaalne juhendamine jõusaalis
Toitumiskavad
Treeningkavad
Online teenused

SanderSaare96@hotmail.com ja tel. 55 636 985. Võtke ühendust huvi korral

Martin123

• View Profile
« Reply #378 on: June 25, 2018, 23:47:56 »

Las revo nokib, ilmselt loodab mingit lolli vabandust, või seda, et ma ta õla peal nutma hakkaks ja ütleksin, et jah kallis revo olen paha keemik :) :'(  Ta on ju ise korduvalt aineid kasutanud, ja kui avastas kuuri/kuuride lõpus, et ei olegi mõne kuuga 120kg shredded beast tekib ka teiste vastu põhjendamatu viha kellel on tulemused, ja kes liiguvad kuhugi suunas, selle jutu peale ütleb ta, et ah niikuinii teil juba juuksed pudenevad lollid  impod ja pede poisid, ja et kui näen teid kuskil, siis löön kaks paari põlvi ühe laksuga pooleks noh näiteks ülemiste tühermaal, aga kes teab, võibolla töö partii mida ta ise kasutas oli selliste kõrvalnähtudega, et viskas pikkust juurde ja kustutas mälust, et ta midagi ise kasutanud oleks ainetest üldse! :)

Аябо

• REVAL SPORT
    • View Profile
« Reply #379 on: June 26, 2018, 16:57:40 »

Las revo nokib, ilmselt loodab mingit lolli vabandust, või seda, et ma ta õla peal nutma hakkaks ja ütleksin, et jah kallis revo olen paha keemik :) :'(  Ta on ju ise korduvalt aineid kasutanud, ja kui avastas kuuri/kuuride lõpus, et ei olegi mõne kuuga 120kg shredded beast tekib ka teiste vastu põhjendamatu viha kellel on tulemused, ja kes liiguvad kuhugi suunas, selle jutu peale ütleb ta, et ah niikuinii teil juba juuksed pudenevad lollid  impod ja pede poisid, ja et kui näen teid kuskil, siis löön kaks paari põlvi ühe laksuga pooleks noh näiteks ülemiste tühermaal, aga kes teab, võibolla töö partii mida ta ise kasutas oli selliste kõrvalnähtudega, et viskas pikkust juurde ja kustutas mälust, et ta midagi ise kasutanud oleks ainetest üldse! :)

Ma ei küsinud seda küsimust isegi mitte halvaga, vaatasin jokeri blogi, kus olid sina et miks sa ei võistle, ütlesid, et eestis "liiga suured tegijad".
Korduvalt aineid pannud ? hmm...
Sa ise alles ütlesid et ma olen pettunud, et ma loll keemik vms.. ega vahet ju pole, mõne kuuga ei ole mitte mingi valemiga võimalik saada endale kehakaalu poole suuremaks (nagu sinu jutt praegu väidab)...
Ma pole kordagi öelnud, et teil juuksed pudenevad vms..no kui siis ainult sander, tema hairline on ikka väga hõre juba eest..  Impotentsus.. no see on teine jutt.. eks see pikaajaline kuuritamine nonstop paneb ikka põntsu ja vaadates, kuidas te siin nagu 2 testosterooni täis pumbatud lõvi käitute, julgeks ma küll väita, et kui 3 kuud maas oleks, poleks teil enam need näitajad, mis peaksid olema ühel normaalsel teievanusel inimesel.. Kõike tuleb mõistusega võtta ja teha, et nii vaimne kui ka füüsiline tervis ei kannataks...
Teile seda sama lamp rääkida nagu lolli pead vastu seina peksta, ega te nkn aru ei saa..
Jutt käis üldse alguses sellest, et inimene tuli minujuurde ja küsis, et mida ma sander saarele halba olen teinud ja kuidas ta mind teab, et nii taga räägib ja kuna sander on mind facebookist ära blockinud, siis ma ei saanudki temalt aru pärida, et mis ja kuidas.. Sp kirjutasin ta blogisse, et mis toimub, et kas peas on miskit väga paigast ära vms.. Vastust ma ei saanud, vastuse sain ainult mu küsimuse kustutamise näol.. ja seda korduvalt, mistõttu hakkasin teda trollima, kuna muudmoodi ta mulle midagi adekvaatset ei ütle..
See tema jutt, kuidas ta pausi jne tahab teha, see kõik tal peas kinni - liiga palju aineid ja liiga pikalt ütleks ma talle sellepeale.
Ja lõpetuseks sinule ütlen ma seda, et pole mõtet oma nina toppida sinna, mis ei ole sinu asi.
su blogi nkn eriti aktiivne pole, võta seda kui mingit nn "värskendust" oma blogisse, kogud vaatamisi ja kommentaare natukenegi, mis siis, et see on negatiivne draama ainult näitab sind pigem halvas, kui heas valguses.
Eks ma midagi ei küsi ega kommenteeri enam, muidu äkki otsin jälle su pisarais silmi enda õlal nutmas,,  ;) ;)
pce jo.
« Last Edit: June 26, 2018, 17:04:44 by MR Naturaal »

Martin123

• View Profile
« Reply #380 on: June 26, 2018, 17:11:57 »

Wow tuli ka midagi enam vähem loetavat silmale sinu suust/näppudest ainuke kellel putsid ja munnid ja põlvede pooleks juttu tuleb oled ju sina olgem ausad? Või ei tule? Kerime paar lehte tagasi näiteks kuskil blogis? Pigem ongi see, et kasutad ise aegajalt aineid ja siis tuled rääkima kui lollid kemmi vennad siin figureerivad? Ole siis parem vait mitte ära tee narriks ennast, kui endal näpud sitased! Mul isiklikult pole su vastu midagi, ma ei teagi sind, aga internetis oled sa ennast lolliks teinud igastahes!

Kaits poiss

• View Profile
« Reply #381 on: June 26, 2018, 17:32:01 »

Edu tegemistes!!!

Martin123

• View Profile
« Reply #382 on: June 26, 2018, 17:36:58 »

Tänud Kaido, edu on alati tarvis!  :)

Kaits poiss

• View Profile
« Reply #383 on: June 28, 2018, 09:25:14 »

Martin las koerad klähvivad,rong liigub ikka edasi!:)

Martin123

• View Profile
« Reply #384 on: June 28, 2018, 13:20:23 »

Jah neid heitereid on alati, neist nii mõndagi olen ka saalis näinud, siis ei ole kellegil huvi olnud, isegi tere pole öeldud :'( see selleks praegu söön lõunat jõudsin trennist ja tegin kükki, kus parimaks jäi viimases seerias 220kgx3 mis on ka uus rekord! Kena päeva kõigile!  ;)

Аябо

• REVAL SPORT
    • View Profile
« Reply #385 on: June 28, 2018, 20:31:08 »

Jah neid heitereid on alati, neist nii mõndagi olen ka saalis näinud, siis ei ole kellegil huvi olnud, isegi tere pole öeldud :'( see selleks praegu söön lõunat jõudsin trennist ja tegin kükki, kus parimaks jäi viimases seerias 220kgx3 mis on ka uus rekord! Kena päeva kõigile!  ;)

Mina pole heiter ja ma tulen alati ütlen sulle tere, kui sind näen, mul pole suvastu midagi. ;)

Martin123

• View Profile
« Reply #386 on: June 28, 2018, 21:41:21 »

Tore kuulda, ehk kunagi siis teretame!  :) 8)

SanderSaare

• MY FITNESS
  • Sikupilli HC GYM
    • View Profile
« Reply #387 on: June 28, 2018, 23:24:31 »

Mina pole heiter ja ma tulen alati ütlen sulle tere, kui sind näen, mul pole suvastu midagi. ;)
aga mina kardan sind ja situn ja kusen püksid täis, kui näen sind
Personaalne juhendamine jõusaalis
Toitumiskavad
Treeningkavad
Online teenused

SanderSaare96@hotmail.com ja tel. 55 636 985. Võtke ühendust huvi korral

Аябо

• REVAL SPORT
    • View Profile
« Reply #388 on: June 30, 2018, 10:50:37 »

aga mina kardan sind ja situn ja kusen püksid täis, kui näen sind
Mul on ausalt südamest kahju sinust.. :/ ma loodan, et kunagi kaugeskaugeskauges tulevikus su aju areng jõuab su keha arengule järgi.

Martin123

• View Profile
« Reply #389 on: July 04, 2018, 21:39:07 »

Trennid käivad täie hooga, kaal endiselt 99,5-101kg kõigub  eile käisin siku hcgymis naisega, tema treenis Hr. Kalmusega selga, mina õlga ja triitsa, Sandrit nägin ka tegime pilti koos, Sandri on vorm võrreldes sellega mis vahepeal oli hea edasimineku teinud, ehk on saanud jälle oma piire nihutada hetkel meil kaaluvahe 17kg varsti tuleks hakata kaaluga alla tulema vaikselt, arvan et juuli lõpupoole, hetkel toidukogused suured ja energiat nagu on, lisan ka ühe pildi koos Sandriga, täna pidi trenni vaba olema, aga naise tungival soovil läksin kaasa siiski, mõtlesin et olen niisama seltsiks, aga siis tekkis mõte jalg läbi töödelda, alustasin kükiga täna liikus kõik väga kergelt viimase seeriaiani välja mis oli 200kgx6 ilmselgelt varuga Seekord siis, teinekord kui 200kg kangile laob taas siis kutsun julgestaja ja teen kindlasti rohkem usun et heal päeval olen võimeline tegema 200kgx10 kükki, aga see selleks, kõik muud jalaharjutused on üldiselt koguaeg 15-25x pikad seeriad, reedel aga siku hcsse rinda ja käsi tegema. Kena õhtut ja kerget kangi!  :)
Pages: 1 ... 24 25 [26] 27 28   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything