wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 20 21 [22]   Go Down

Author Topic: Marko Traks "Monster Factory"  (Read 78730 times)

Traks

• CORSA GYM
  • 326 LBS weight Viking
    • View Profile
    • WPC WPO Powerlifting
Re: Marko Traks "Monster Factory"
« Reply #315 on: June 01, 2016, 21:45:38 »

krt seeda poel ma lugenud, kõva värgi on poisid sinna teinud ikka.
pean kandma ette raha et kui põrun kontrollis ;D ;D ;D ;D

no kahju küll siis jääb see ikka ära, väga haige on neil süsteem.

2x Juuniorite maailma meister lamades surumises +140kg
Marko Traks aitavad Võiduni:           

Ränduri pubi, rantipol, pulsikellad.ee, risti 7, Genetair, Lõuna laenud, capital inkasso, Riivits legal and finance, Volante, CorsaGYM, Võru raskejõustikuklubi "STRONGMAN",

TK

• View Profile
« Reply #316 on: June 01, 2016, 23:13:23 »

Noojah see on nagu karistuseks või nii , et kui sportlane maksab pool kuupalka ära siis saab aru ka et tegi midagi valesti. Rahaline karistus on mõjusam kui nurka panemine või vitsaga nüpeldamine.

See ei ole karistus, vaid dopinguproovi hind.

Vegan

• Mina,Charles Roos,vabandan väidete esitamise eest!
    • View Profile
« Reply #317 on: June 01, 2016, 23:21:20 »

Miks WPC-st (oli vist selline lühend) IPF-i tahad minna?

Tekkis sama küsimus.
Charles Roos, on öelnud: on tõene, et sportlased on suured-tugevad aga väga rumalad, nagu puberteedi vanuses laste ajuga, et sellised primitiivsed, nagu ahvi pärdikud.Seda tuleks aktsepteerida ja nii tulekski sportlasi võtta- lollidena- ja nendega suhelda primitiivsemal viisil, nagu koeraga, ahviga.

Janarki

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #318 on: June 02, 2016, 14:05:11 »

Tekkis sama küsimus.
Kuigi minul ei ole vahet, kus keegi võistleb, siis küsimus tekkis, kuna mäletan, et veidi aega tagasi oli IPF täiesti mõttetu liiga. Kas see WPC pandi kinni või on IPF vahepeal atraktiivsemaks muutunud?

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #319 on: June 02, 2016, 15:04:31 »

Ju siis sai kütus otsa ja ei ürita enam 400kg suruda

Traks

• CORSA GYM
  • 326 LBS weight Viking
    • View Profile
    • WPC WPO Powerlifting
« Reply #320 on: June 02, 2016, 23:07:23 »

Jah kütus sai ka otsa ja motivatioon ka. Vigastused ka ei paranenud ära.
eriti see viimane jala vigastus.
Hetkel olen 400 surumisest loobunud, päris elu peab ka elama ja asjad ei lähe veel nii hästi et saaks ainult spordile keskenduda.
kuid pole loobunud täielikult . Olen noor (27) ja ei näe probleemi 5 aasta pärast tagasi olla ja see 400 teha. kuid hetkel on teised asjad tähtsamal kohal

WPC pole kuhugi kadunud, vaid lihtsalt mul on üks asi puudu, eesti meistri tiitel lamades surumises.

WPC lõpetas tegevuse just kui mina alustasin sain teha ühe karika võistluse wpc liigas eestis ja meistriks ei saanud.
Kuigi olen noortes tulnud eesti meistriks IPF's

Ränduri pubi, rantipol, pulsikellad.ee, risti 7, Genetair, Lõuna laenud, capital inkasso, Riivits legal and finance, Volante, CorsaGYM, Võru raskejõustikuklubi "STRONGMAN",

Vegan

• View Profile
« Reply #321 on: June 02, 2016, 23:11:54 »

Jah kütus sai ka otsa ja motivatioon ka. Vigastused ka ei paranenud ära.
eriti see viimane jala vigastus.
Hetkel olen 400 surumisest loobunud, päris elu peab ka elama ja asjad ei lähe veel nii hästi et saaks ainult spordile keskenduda.
kuid pole loobunud täielikult . Olen noor (27) ja ei näe probleemi 5 aasta pärast tagasi olla ja see 400 teha. kuid hetkel on teised asjad tähtsamal kohal

WPC pole kuhugi kadunud, vaid lihtsalt mul on üks asi puudu, eesti meistri tiitel lamades surumises.

WPC lõpetas tegevuse just kui mina alustasin sain teha ühe karika võistluse wpc liigas eestis ja meistriks ei saanud.
Kuigi olen noortes tulnud eesti meistriks IPF's

Mis tulemuse tegid, IPFis eesti meistiks said?
Charles Roos, on öelnud: on tõene, et sportlased on suured-tugevad aga väga rumalad, nagu puberteedi vanuses laste ajuga, et sellised primitiivsed, nagu ahvi pärdikud.Seda tuleks aktsepteerida ja nii tulekski sportlasi võtta- lollidena- ja nendega suhelda primitiivsemal viisil, nagu koeraga, ahviga.

Traks

• CORSA GYM
  • 326 LBS weight Viking
    • View Profile
    • WPC WPO Powerlifting
« Reply #322 on: June 02, 2016, 23:44:13 »

ei mäletagi enam, 15 olin siis vist. järsku 175 või midagi sellist

Vegan

• View Profile
« Reply #323 on: June 02, 2016, 23:58:28 »

ei mäletagi enam, 15 olin siis vist. järsku 175 või midagi sellist

Leidsin sellise lingi http://www.powerlifting.ee/index.php?page=rekordid&ala=jt&kat=noored&s=m&year=2010
ehk siis 155kg

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #324 on: June 03, 2016, 07:04:30 »

Hoian pöialt ja loodan, et mõlemas liigas paugutad veel. Oled 27 ja see on alles algus :)

Traks

• CORSA GYM
  • 326 LBS weight Viking
    • View Profile
    • WPC WPO Powerlifting
« Reply #325 on: September 25, 2017, 21:56:37 »

Hellooo
kirjutan ka miskit et olen elus ja terve :D 
Hakkasin uuesti liigutama pikk puhkus on seljataga ja leidnud jaööle selle tunde mille olin enne lõpetamist kaotanud.
Nüüd olen kuskil 3 nädalat liigutannud ennestas, alustasin jalutamisega 5-7km ring enamasti iga õhtu, vahets lühemad ratta sõidud 17km perega.
Täna tegin teise ternni saalis, ütleme nii, et raske füüsiline töö ole lasknud vormil väga mülkasse kukkuda, kuid olukord on kehv.
kehakaal on siin olnud kõige madalam 132kg kuid enamasti stabiilselt 142kg
Esimese saali tennis sai ära proovitud ikka oma max surumine 170 jõudsin läbi ussinoku ära suruda. Kuid kordusi andis punnitada 70ga ;D

Praegune plaan on harjutada keha taas pingutusega, mingit kindlat kava pole iga kord saalis erinev lihasgrupp ja üritan jõuda saali nii palju kui võimalik. Kordused teen 20-30 väikeste raskusetega, rapsima ei hakka eelmised vigastused veel eredalt meeles.
Lisaks suur rõhk väikestele stabilisaator lihastele, nagu arstist aru sain on need liiga nõrgad et vastupidada.

Praegune siht on selline et saaks stabiilselt saalis käima ja mingile järjele ning saavutada mingisugune vorm.

Traks

• CORSA GYM
  • 326 LBS weight Viking
    • View Profile
    • WPC WPO Powerlifting
« Reply #326 on: September 29, 2017, 08:16:26 »

Esmaspaeval sai tehtud intensiivselt õlad ja tiitsa natukene kodukoha saalis, teisipäeval kiire ratta sõit 17.2km, kolmapäeval käisin väli objektil keevitamas kuskil 10m kõrgusel elevaatori reduktorit. Sinna üles viis püstloodis redel, mööda mida sai asjad seljas ja küljes terve päeva peale korralikult üles alla vooritud. neljapäeval tegin tõmbe trenni 120x6x10 peale erinevaid lailihase harjutusi ja biitsa natukene.
täna on aeroobne plaanis aga kes teab mis päev toob

Pages: 1 ... 20 21 [22]   Go Up

toidulisandid.ee Kaubamaja
anything