wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 [2]   Go Down

Author Topic: lükkan ukse lahti ja ütlen tere  (Read 5585 times)

_ladypinkcat_

• View Profile
Re: lükkan ukse lahti ja ütlen tere
« Reply #15 on: April 24, 2019, 09:34:52 »

Tere hommikust 🌞
Päike, soojus... Mmm esimesed grillimised ja külmad õlled.
Või siis brokkoli, kala ja bcaa "kokteil" valikud valikud - ja ikka vastavalt eesmärkidele.

Aitäh Jokkerile kes vahepeal pildi ka siia postitanud on, sest algne suur "hakkan ka nüüd täiega blogi pidama" on asendanud sellega, et kogu aeg lihtsalt kaob kuhugi 🤔🙄 ei imesta kui trenni minekuks kulub julgelt 40 minutit, et ikka kõik vajalik kaasa saaks ja arutult mööda tuba ringi tammuda ja jõusaalis avastad et faaak kus rätik on 😁😝 aga muidu on täitsa talutav olek - lihtsalt kõik võtab märgatavalt rohkem aega.
Ma tegin väikese nõ enda vormi muutuse alates siis algusest ja panen siia ka vaatamiseks.
Ühtlasi kiidusõnad kahele tublile trenni-isasele Marek ja Marko 🍻
« Last Edit: April 24, 2019, 09:37:45 by _ladypinkcat_ »
Löön jalaga ukse maha ja ütlen tervituseks Mjäu!

_ladypinkcat_

• View Profile
« Reply #16 on: May 02, 2019, 15:50:50 »

Mida lähemale 11.05 toimuv Vilnius võistlus jõuab seda uskumatum kõik tundub 😁 kas tõesti mina sellises vormis. Ma julgen väita et armastan oma vormi ❤️😇💪🏼
Ma ei mõtle nii palju sellele, et mis koht sealt võistluselt tuleb vaid sellele, et olen enda jaoks juba nii palju võitnud ja nii palju arenenud. Olen kasvanud nii füüsiliselt kui ka vaimselt ❤️Kuna kohe kohe on võistlused siis kes tahab hoiab silma peal ka siin https://www.instagram.com/_ladypinkcat_/

Tervitades oma roosast maailmast ja tänades treenerit.

_ladypinkcat_

• View Profile
« Reply #17 on: May 02, 2019, 15:54:01 »

Ma ise algul arvasin, et peale seda kevadet enam lavale niipea ei roni siis hetkel mõtlen sügisele ja Saksamaale 😎💪🏼 et 🤔🤭

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #18 on: May 02, 2019, 19:05:31 »

Kadri tubli olnud. Esmakordselt kui vormi nägin, siis mõtlesin jah, et nu daaa ... siin palju tööd teha ja eks neid jutupaunikuid palju, kes vastu ei pea, sest mu eesmärk on, kas väga hea vorm või ... parem üldse mitte ja tean, et see lihtne pole. Muidu kuidagi lihtsalt ... igav. Seda siiram imetlus ka minu poolt ja õnneks Kadri ka inimene, kes kuulab, mitte ei targuta "raamtutõdedega" ja kuidas "keegi ütles" või "kuskilt luges", aga "see treener rääkis hoopis toda". Kuulab, teeb ja ongi tulemus selline nagu on. Usaldus ennekõike. Kui ei meeldi vorm ja lõpptulemus, saab treenerit hiljem alati vahetada ja see saab mõnuga eelmist treenerit tümitada ... nagu siin konnatiigis need asjad käivad :D

Kuna esimene koostöö võistlusega, siis eks näis kuhu poole, kuidas ja kas liikuda, sest põhivõistluseni aega, mis siis Juuni alguses. Igaljuhul silmis on see tiigripilk ja tahe ja ju seda lisab ka seda, et ka ise näeb, et "kas tõesti mina sellises vormis". Loomulikult tuleb veel väike lihv, aga suurem osa tööst tehtud ja nüüd lihtsalt rohkem tiksumine ja rutiinitaluvus.

Mis koht - tänamatu ennustamine :D Loeb see kuidas avaneb pilt kui konkurendid kõrval ja eks selle järgi saab teha ka lõpuks järeldusi ja kuhu liikuda. Peaasi et ise rahul ja iseendast parem olla.

Minu arust geneetikat ja raami on - miks mitte ... vormitegemisega saab ju hakkama. Easy Cake.

On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.erootikapood24.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard

_ladypinkcat_

• View Profile
« Reply #19 on: May 07, 2019, 05:00:36 »

Paar väikest lihtlauaet ja üks vahva võrdlus pilt ka. Endale meeldetuletuseks, et 😵 ainult 4 päeva veel ja juba Leedus ♥️ tagasi mõeldes uskumatult kiirelt on ikka kogu see aeg lennanud - vanadus vist 😎🤣

Igaljuhul pildi pealkirjaks võiks panna et siis kui ma arvasin, et mul on kõhulihased ja noh parempoolse pildi kohta
ootan juba teie arvamusi

_ladypinkcat_

• View Profile
« Reply #20 on: May 11, 2019, 06:26:19 »

Tere hommikust!

Leedu Vilnius. Hommikul natuke sööki, palju meili, grimmi ja tõsiselt tublisi võistlejaid. Ikka tahaks ju midagi ka meeneks saada aga tunnen juba praegust kui palju olen endaga tööd teinud ja palju selle uue teekonnaga õppinud arenenud - võit omaette 😊
Mis seal ikka ❣️ tehke seda mida hing ihkab ja kui soovite jälgida mida mina täna homme ja nädala pärast teen ja tegema hakkan siis https://www.instagram.com/_ladypinkcat_/

_ladypinkcat_

• View Profile
« Reply #21 on: Today at 13:54:59 »

19.05.2019 Riia   ;D  uhkusega koju toodud karikas! Me tõesti tegime selle ära. Ainult positiivsed emotsioonid ja tunded, kuigi jah poseerimine oli natuke kehvavõitu aga ju siis saavutatud kuivus kaalus selle üle.

Nüüd siis veel vaim ja emotsioonid Poola lainele ja siis vaatame edasi.

See on kõik olnud lihtsalt USKUMATU teekond ja ma olen nii tänulik, et olen leidnud enda jaoks sellise hobi ja eneseteostuse.
Jah algul ikka pressisin ennast kangekaelselt sinna bikiinifitnessi aga no kurat kui ikka ei tule ja pole siis tuleb see jonn jätta ja nagu näha siis Shape Miss Shape tõi ka ilusa meene koju riiulile.

Ma tänan, kui oled viitsinud mu blogi lugeda ja võibolla ka insta follow klõpsata https://www.instagram.com/_ladypinkcat_/
Parim on veel ees ja tulemas!

Ma tänan Sind Jokker, et sul oli piisavalt usku või siis uudishimu, et minuga jändama hakata:)

No krt teen siis julge üleskutse ka... mis seal ikka.
kuna peale Poola võistlust tahaks ette võtta oma "tissiprojekti" sinna ju midagi trenniga juurde ei kasvata kahjuks siis, kui sul on vabu vahendeid, et selles projektis kaasa lüüa siis:

Kadri Helenurm
EE024204278603411701

« Last Edit: Today at 13:58:58 by _ladypinkcat_ »
Pages: 1 [2]   Go Up

Kaubamaja
youtube