wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 77 78 [79]   Go Down

Author Topic: Liina blogi: Korduv libastuja  (Read 335745 times)

Liinu

• View Profile
Re: Liina blogi: Korduv libastuja
« Reply #1170 on: July 17, 2020, 12:15:58 »

Eile vedasin oma makaronid jõusaali. Panin lühikesed püksid ka jalga, et vodisevat jama vaadates rohkem motivatsiooni oleks. Aga eile oli energia poolest nii raske trenn. Minul ja Hentsil mõlemal! Tunned, et lihasjõudu on, aga energiat pole. Lihas väsinud ei ole, aga tee või tina ja kangi üles ei lükka. Aga lõpuni me jõudsime oma asjadega. Aga jah, lõuna oli väga süskari vaene ja sealt see ilmselt tuli - lõunaks oli veise sisefilee tükid salatiga.
Täna on jooksu päev!

Pilt siis TGU-st. Üks minu lemmik harjutusi, kuna sobib väga hästi tantsijatele ja aladele, kus on vaja arendada koordinatsiooni. Jep, seda peaks tegema sangpommiga, aga seal saalis ei ole sangpommi, seega teen hantliga. Ehkki jah, hantliga on lihtsam. Aga jaa.. küünarliigeseid peaks rohkem kontrollima, kipuvad väga ülesirutusse..
God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

Liinu

• View Profile
« Reply #1171 on: July 20, 2020, 20:49:48 »

Täna jälleväike jõuks tehtud. Pooled harjutustest olid täna kangiga. Igaljuhul suutsin ma iga harjutuse kohta öelda, et mulle ei meeldi see harjutus  ;D ;D vingusin ja tegin  ::) ;D aga seoses sellega mõtlesin, et teen siia väikese meelelahutusliku küsimustiku, mille vastused võite mulle siia kirjapanna. Puhtalt, et huvitav oleks..

1. Lemmik harjutus jõusaalis:
2. Harjutus, mis üldse ei meeldi (aga ikka teed, sest on vaja):
3. Lemmiktoiduaine (soovitatavalt tervislik):
4. Päeva must-be:
5. "Kiitoit", kui vaja kiirelt ja tervislikult süüa:
6. Parim vahepala:
7. Parim aeg treeninguks:
8. Lemmik kehaosa või lihas(grupp):

(võid ka ise mõne hea küsimuse juurde lisada)

Pilti ka! Üritasin oma särgi motivatsiooni kirja kätte saada... Lõpuks tegi pildi ikka Hents  :D
Work harder!

NitroKatz

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #1172 on: July 21, 2020, 13:58:56 »

Õlapress, lendamised, seljatõmbed plokil laia haardega.
Kükid :D
Kõik mereannid, muna, brokkoli, oliivid, avokaado, kaerahelbed
4. Päeva must-be:
Kohv, hammastepesu.
Kõige lihtsam, kiirem ja maitsvam vist kodujuust ja mingi salatimaterjal kõrvale
6. Parim vahepala:
Kohupiim/kodujuust
Pärastlõuna/õhtupoolik
Õlad

8) 8) 8)

metsakaja

• View Profile
« Reply #1173 on: July 22, 2020, 11:17:57 »

Rööbadpuud.
Ühinen Katziga, kükk.
Kebab!?
4. Päeva must-be:
 -
MCDonalds või pähklid.
6. Parim vahepala:
Pähklid.
Pigem õhtupoole.
Käsivars(forearm) / õlad.
''Yes you have got the wrong interpretation, mixed up with vain....vain imagination''

StenPv

• View Profile
« Reply #1174 on: July 22, 2020, 15:03:16 »

Poksikott :D Kui peab olema jõuharjutus siis.. Lõuatõmbed
Mingit sorti käte pumpamine.. aga ei tee ka seda :D
Külmsuitsulõhe
4. Päeva must-be:
Kindlasti mingisugune trenn igapäev, kui "vaba" päev siis ikkagist venitus ja min. 3 tunnine jalutus koeraga
5. "Kiirtoit", kui vaja kiirelt ja tervislikult süüa:
Tervislik variant- Külmsuitsulõhe wrap :D .Junk food- Olen magusa austaja seega CHEESECAKE ja mitte mingi lahja vaid korralik diabeedi laks ikka.
6. Parim vahepala:
Pole vahepalasi. Aga kui on olnud ( treeninglaagris vms) siis mõni protsi shoks ja õunad
Üks mu lemmikuid on 5 hommikul enne kui maailm on üles ärganud teha 6km jooks stroomi rannas ja mere ääres kerge shadowboxing+ venitus. Täielik nauding
Terve keha..KUI nüüd jällegi peab valima siiiis... Terve selg.

Sinitaevavaal

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #1175 on: July 22, 2020, 20:09:29 »

Kükk, jõutõmme, säär.

Igasugune hantlitega vehkimine (käed).

Kala ma võiks iga päev süüa. Linnuliha v.a kanarind.

4. Päeva must-be:

Suits, kohvi.

Salatilett Rimis, Prismas on täitsa lahe.

6. Parim vahepala:

Ma ei vahepalata, pole vajadust.

Mitte peale 20.00, vastasel juhul ei tule uni enam peale.

Alakeha.

:)
What will you do if all your problems aren't solved by the time you die?

Liinu

• View Profile
« Reply #1176 on: July 22, 2020, 20:35:01 »

Oh kui äge!! Nii lahe oli lugeda, võttis kohe naeratuse näole. ;D  Üks hetk lirjuran oma vastused ka. Nii mõnegagi teist on sarnaseid vastuseid.

Aga siis eile käisime jooksmas. Seekord ilma koerata ja nii on ikka poole lihtsam tempot hoida. Lisaks saab klapid pähe panna ja mussi kuulata. Koeraga ma seda ei tee, sest mul on vaja koeraga suhelda ja vajadus kuulda ümbrust (nt kui auto tuleb, vaja koer kõrvale võtta).
Aga täna siis tegime jõuksi. Väga mõnus kava täna, põhiliselt tasakaalu ja stability harjutused. Ellu tegi ühe pildi, kus tundub enam kehakaal. Aga tegin siis ka pildi, kus näitan ära oma tegeliku "pelmeeni"  ;D Ja ärge mu ülesirutuvat küübarliigest tähele pange. See pole isegi kõige hullemas ülesirutuses sel hetkel. Jep, vigastuse oht on suurem selliste liigestega. Kunagi võin kirjutada sel teemal..

Liinu

• View Profile
« Reply #1177 on: July 26, 2020, 15:42:53 »

Eile käisime jälle jõuksis. Päris selline korralik trenn, kell näitas, et 1000 kcal kaotanud  ;D Jeii!! Pilti sai ka tehtud, aga need postitan hiljem telefonist. Aga rassima pidi selle nimel, et õhtul naabripoisi sünnipäeval sefiiritorti süüa  ;D ::) oh.. nüüdmõistus täitsa otsas, mida ma üldse kirja tahtsin panna...

Liinu

• View Profile
« Reply #1178 on: July 30, 2020, 23:52:46 »

kerin kõik tagasi.. ehk siis eelmine kord tahtsin kirjutada, et jõuksis väiksed edu sammud teinud. Minu nõrkus haare on lõpuks nii palju tugevamaks läinud, et esimest korda sain kangile nii palju peale lisada, et DLajal tundsin, et jalad ka tööd teevad.. noh oli küll tagasihoidlik 60kg, aga minu jaoks siiski suur saavutus! Suht häppy olin enda üle  ;D

Aga nüüd sellesse nädalasse. See nädal algas uus treeningtsükkel uute kavadega. 3x nädalas jõuksi, 2x jooksu. Jõuksis on raskused väiksed, aga kordustearv on suur.
Tibul on ka olnud selline korralikud nelipäeva, osales tantsulaagris Pärnu Tantsib. Kõige noorem ta seal oli ja kerge tal seal polnud, aga vastu pidas. Ikkagi enamus päevadel 4 trenni päevas - üks tund 1h 15min üks tund ka 1,5h. Ehk et ma siis olen rõõmsalt need neli päeva Pärnu Spordihallis vedelenud. Oky, üks päev tegin seal jooksuringe. Aga jah, ilm oli tappev ja plekkpurgis joosta oli piin. Täna oli Tibul viimane päev, mis lõppes õpitud kavade filmimisega. Nii kaua otsustasime meie Hentsiga Jaansoni rajal ringi teha. Ma ise ka imestasin, et enamus aega jooksin ja nii vähe kõndisin. Mingi progressi ikkagi teinud! Isegi Hents imestas, sest arvas et enamus rajast kõnnime. Homme jälle jõuksi päev.

Liinu

• View Profile
« Reply #1179 on: August 01, 2020, 00:13:20 »

Nii, täna jälle jõuks tehtud - jalad + selg. Eilsest jooksmisest ei olnudki jalad kanged. Nüüd tuleb kaks puhke päeva. Esmaspäeval algab üks laager, aga kuna Jõulukal, siis mul lihtne minna ja toimetada.
Rohkem midagi tarka nagu polegi öelda.. Pilti ka täna pole!

Liinu

• View Profile
« Reply #1180 on: September 02, 2020, 19:53:15 »

Oeh, nonii.. augusti keskelt kuni lõpuni olen väga palju tööl olnud. Ja kui ikka kodust lähed kell 8.00 ja saabud koju 21.00-21.30 ja nii ikka päevi järjest, siis ega ikka väga trenni ei jõua. Lihtsalt jõudsin koju ja kukkusin voodisse, et hommikul jälle ärgata ja tööle minna. Kuidagi kujunes nii.

No ja 1.september oli ka eriti tore - plikuškale lükati orad ninna ja ilusat uut kooliaastat. Ehk siis Ellu suutis nädalavahetusel omale köha ja nohu hankida koos palavikuga ja loomulikult saadeti kohe koroonatesti tegema. Noh, eks tulemus oli negatiivne. Pole ta ju kuskil käinud päris mitu nädalat. Nii et ilmselt lihtsalt külmetunud ja suurest kooli ootusest positiivne stress, mis siiski võtab immuunsust alla. Jah, ta juba ootab juuli kuust saadik kooli!

Järgmisest nädalast, oi tegelikult juba sellest reedest on mul esimene tund juba noortega see reede!!
:D
Pages: 1 ... 77 78 [79]   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything