wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 76 77 [78]   Go Down

Author Topic: Liina blogi: Korduv libastuja  (Read 325749 times)

Liinu

• View Profile
Re: Liina blogi: Korduv libastuja
« Reply #1155 on: June 10, 2020, 11:10:44 »

Eilekäisime jõuksis ja tutvusime oma uue treening kavaga. Suht palju komplekseid ja koordinatsiooni arendavaid harjutusi. Koordinatsiooni teemalised olid mulle lihtsad, mis muidugi ei ole ime.. Hentsile aga keerulisemad, kuna peale raskuse pidi ka muudele asjadele mõtlema. Muidu täitsa tore kava! Toetab ka tantsulist teemat.
Väikse jooksu peaks täna veel tegema. Proovime intervalli!

Söögiplaan:
hommik: 2 sepiku viilu, 1 muna, juust, tomat ja õun, kohv
Lõuna: kana wrap/ tortilla ( ilma kastmeta )
Õhtu: kartul, kodujuust + rohelinesibul, kurk, till
Vahepala: sarapuu pähklid (u 20g)

Nüüd aga koolitööd jälle tegema!
God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

Liinu

• View Profile
« Reply #1156 on: June 12, 2020, 15:43:17 »

Eile käsisime ujumas! Hents ujus oma 1050m ära, mina ikka palju palju vähem ehk siis korralikku ujumist 150m ja Tibut jälgides sai ka mõned korrad bassus edasi tagasi ujutud. Tibul jäi ka selle jura pärast, mis siin kaks kuud toimus, ujumistunnid poolikuks, ehk et veel selgeks ei saanud. Kasutab ujumisel lisaks mingid penoplastist lauda, aga kuna olime basseinis, kus tema jaoks üle pea, siis valvas silm pidi peal olema. No pärast mängisime lastebasseinis ja seal ta oli nagu kala, ehk et kogu aeg veealust maailma uurimas ja minu varbaid püüdmas (see oligi mäng).
Käed olid ikka parajad süldid!
Täna hommikul käisin Hedon Spas mašhaašis. Väga mõnna mudimine oli, oleks ehk isegi võinud tugevamalt olla. Hents sai vist veits tugevama mudimise. Pärast oli tunne nagu oleks ühe ööune veel maganud! Naersin, et kui õhtul veel jõukasse lähme, siis kang kukub kaela, sest käed on süldid  ;D ;D
Eelmine kord lasin Ellul endast paar pilti teha jõuksis. Noh, ei olnud ilusad!

Liinu

• View Profile
« Reply #1157 on: June 15, 2020, 23:28:49 »

Lakooniliselt

Hommik - omlett, juust, sepik, lonks kohvi

Lõuna - mumbai kana-masala, riis

Õhtu - karul, kurk, petersel, kodujuust

kohv

küpsis? ei - kasvatan iseloomu!

Liinu

• View Profile
« Reply #1158 on: June 17, 2020, 12:11:23 »

ei söönud tõesti mitte ühtegi küpsist!

Eile oli jõuksi päev. Koju jõudes olid jala siseküljed suht makaronid ja minu kõige nõrgem koht haare. Jep kui rihmasid ei kasutaks, siis näiteks RDL teeksin nii kergete raskustega, mis hamstringidele üldse ei mõjuks. Hetkel teen RDL 70-75kg (täpselt ei tea, kas kangi raskus on 20kg või 25kg).

Hommikusöök: muna, 1 lõik peekoni, 2 viilu sepikut ja kohv.
Ülejäänud toidukorrad on hetkel lahtised. Kella 13.00 pean nosblitega veti juurde minema. Ühel on kahtlased sõlmed kõhu alla tekkinud ja teised kaks tulevad lihtsalt kaasa, et hambad ja rasunääre üle kontrollida.

Ja õhtul peaks jooksma minema! Idee poolest!

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #1159 on: June 18, 2020, 10:50:03 »

Hamstringi  arendab hästi ka harjutus "good morning"   Ma usun, et hea vaheldus RDL-le. + haare poleks sul limiteerivaks teguriks seal.

Liinu

• View Profile
« Reply #1160 on: June 20, 2020, 10:00:12 »

Hamstringi  arendab hästi ka harjutus "good morning"   Ma usun, et hea vaheldus RDL-le. + haare poleks sul limiteerivaks teguriks seal.
http://www.youtube.com/watch?v=hsPmGu2r4Ns#

oo päris vahva! Peaks proovima!

Eile oli päris korralik päev. Kõige pealt ujumine karjääris. Just ujumine, mitte suplemine. Seekord sai ikka korralikud 500m ujutud. Vähemalt kella järgi  ;D Ja siis õhtul jõuksi - rohkem stability ja tasakaalu peale siis seekord. Kuna Jõulumäe duširuumis kipub külm põrand olema, siis ma ei armasta seal väga pesemas käia. Ja otsustasin kodus käi - ei ole see kodu ka Jõulumäe spordikeskusest kaugel. Nii et kui hents oli pesus, siis tegin lisaks balletti veel peale. Pärast olin korralik kalts! Nii et kodus pärast pesu vajusin lihtsalt ööunne!
1000kcal trenniga kaotatud nagu niuhti!

Liinu

• View Profile
« Reply #1161 on: June 20, 2020, 10:58:50 »

Ahjaa.. üks võdisev pilt ka!! Jep seal pildil vasakul pool on nussa shoksikreem. Tipsu ostis omale ja nüüd see seal vedeleb. Lahti pole keegi teinud!
Ahjaa, üks Tipsu selja pilt - 9.aastase tüdruku selg. Ausalt öeldes mulle ei meeldi see lihaste düsbalanss, mis tal on. Aga samas on olukord tunduvalt parem kui aasta tagasi.

Liinu

• View Profile
« Reply #1162 on: June 21, 2020, 22:33:55 »

Väike trenerovku jälle tehtud. Käed nagu makaronid jälle. Ehkki suht palju oli kompleks harjutusi.
Toitumine:
Hommik - munapuder, juust, sepik, tomat,kohv
Lõuna - makaroni piimasupp kilu võikuga (jep, pole just eeskujulik)
Õhtu - on kohe tulemas. Kana mingi asjaga!

Liinu

• View Profile
« Reply #1163 on: June 22, 2020, 12:32:52 »

Täna on trenni vaba päev! veits nipet näpet kooliasju, suuremad asjad on tehtud. Üks lasvastus ülesanne veel teha - paberile!
Ja kraav on endiselt poolikult trimmerdatud - jõhvi oleks vaja. Kuigi eile sibas üks nastikuke meil siin õue peal ringi, sega väga suurt huvi kraavi hüppamiseks nagu polegi. Ha haa..

ja siis veel küsimus - mis või kes on pildil?

metsakaja

• View Profile
« Reply #1164 on: June 22, 2020, 16:55:17 »

Sina, digimuutusid käbiks!? (:
''Yes you have got the wrong interpretation, mixed up with vain....vain imagination''

Liinu

• View Profile
« Reply #1165 on: June 23, 2020, 17:18:22 »

Sina, digimuutusid käbiks!? (:

Põhimõtteliselt! Munast muffiniks!

Liinu

• View Profile
« Reply #1166 on: June 23, 2020, 19:33:16 »

Täna ikka tegin korraliku sleepi ja magasin kuni kella 12ni. Päris julm! Siis sõime,panime kompsud kokku ja vedelesime karjääri ääres. Olgu, tegelikult ujusime ka - korralik 1,1 km ´. Jeii!! Ja siis läksime poodi ja tegime pattu - sõime jäätist.
Aga nüüd teeks ühe mõnusa õhtusöögi - kana, koos mõnusa värske salatiga!! Yummi! Jaanipäeva grill ja chill?? Eee, ei tundu see aasta oluline. Ehk et mingit pummelungi mul ei tule! Ei  näe nagu pointi!

Liinu

• View Profile
« Reply #1167 on: June 28, 2020, 20:02:54 »

ausalt - ma olen täna terve päev toas istunud! Lihtsalt julm! Meil pole ka kübetki vihma tulnud. Jep, Pärnus tuli ja 20 km täitsa nulli ring. Nii kui uksest välja astud, saad nagu litaka vastu nägu. Täitsa õudne! Aga toas hea jahe olla, sest mul on õhksoojus pump, mida ju saab kasutada ka jahutamiseks  8) Tean jah, et jahutus teeb elektriarvele veits ai ai, aga no ellu tahaks ka jääda!

Teeme täna hoopis veidi tubast trenni ja ongi elu jälle ilus!

Liinu

• View Profile
« Reply #1168 on: June 29, 2020, 17:07:46 »

Oehh.. palavaga ei viitsi üldse ju söögiga jännata  :o  hetkel siis lihtsalt tegin lõunaks (jep,kell 17.00 alleslõuna  :o   :-[  väga paha) sepik, muna ja juustu viskasin vahele. kergelt pannilt läbi ja kõhtu. Pole parim lahendus, aga mis teha!

aga üks pisike video teile! Hoiatus! Varvaste väänamine! Ära proovi kodus järgi!

https://drive.google.com/file/d/1k17X1jtcEDvgZKE0KzJEMK52Uby6p9DH/view?usp=sharing
Pages: 1 ... 76 77 [78]   Go Up

Kaubamaja
youtube