wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 75 76 [77]   Go Down

Author Topic: Liina blogi: Korduv libastuja  (Read 319520 times)

Liinu

• View Profile
Re: Liina blogi: Korduv libastuja
« Reply #1140 on: May 18, 2020, 00:18:48 »

teate, kui vahepeal tahtsi koolitööüle halada, siis nüüdpaistab justkui pimeusest jälle miski lootuskiire sarnast, et äkki ikka saan hakkama ja ei peagi akadeemilist võtma.
aga tänane hommikusöök oli küll pannkook.. plika nii hirmsasti tahtis ja otsustasin siis, et ok üks kord söön ise ka. Ainult ühe, mitteküllülepanni kook, aga selline 20cm diameetriga. aga vähemalt lõnua oli jällekodujuust (jeiii) ja õhtuks sealiha brokoliga.
Kõndimas sai jälle käidud. kaela saime vihma, rahe ja päikest oli ka. Jumala tore oli! rahe oli päris vahva, vastu nina oli küll valus saada, aga lõbus oli ikkagi.

Homme saan teha esimese õuetrenni lastega! Kahjuks kallistada ei saa, aga muidu jumala äge! Ei jõua ära oodata!!!
God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

Liinu

• View Profile
« Reply #1141 on: May 19, 2020, 08:51:42 »

Täna ärkasin kell 6, pole ammu pidanud nii varaärkama. no juudas küll, aga ülesma sain ja isegi hommikusöögi sain valmis. Tegelikult 6.55 läks juba buss. Ma olen selline inimene, kellel pole vaja pikka hommikurituaali. Hommikune dušši all käimine, ei sobi mulle absoluutselt. Ilmselt tegu madala vererõhu pärast. Lihtsalt hakkab pea ringi käima ja on isegi jalad alt võtnud. Aga õhtul käia - super lux! peale pesu magama minna on nii mõnna! Aga hommikul läheb lihtsalt näo puhastus - puhastusgeel, mitsellaarvesi ja kreem. Nägu pähe teha ei viitsi, niisiis käin näotult ringi  ;D ;D ;D Ma ilma meigitagi ilus.. hahahaaa.. tegelikult annab vanus lihtsalt enesekindlust juurde!
aga kell näitab hetkel 8.47 ja kohe maandun Viljandis. Esimene kontakttund tudengitega,mille pidin ka välja võitlema. Vot! Aga saalis peame ikka olema maskidega ja ilmselt ka kinnastega. Oehh, nojah.. ei kommenteeri!

Aga jah.. see saab tore olema!

Liinu

• View Profile
« Reply #1142 on: May 23, 2020, 12:21:12 »

Tööl käimine on saatanast!! Üldse normaalselt süüa ei jõua!! Nii, et viimasel ajal on jäänud toitumine 2x päevas ehkki need toidukorrad on olnud ok mitte kräpp,aga lihtsalt ei ole reaalselt aega süüa. Ime ka, et kaal seisab!!Pigem on tunne, et maokeeran pekki ja varstion haavandid.
trenn on ikka mõnna olnud!!

sattusin vahe peal ühe raamatu äpi peale. Romantilised juttud on jäänud ikka teismelise aega, aga see oli väga huvitav lugu. Tekitas palju küsimusi ja lihtsalt tahtsid teada, mis värk on.. Nii et üks öö läks veits lugemise peale ka!

aga muidu on olnud nii nagu on!! võrdlus pildi pidin panema.. tegelen sellega

Liinu

• View Profile
« Reply #1143 on: May 24, 2020, 16:13:21 »

Niisiis pilti ka... esimene pilt siis tehtud aastal 2012, kui kaalusin 64,7 kg ja teine aias pildistatud reedel, kaal 64,7 kg. Päris koledad mõlemad!
Tegelikult olen juba nädal aega seisnud selle ühe kaalunumbri peal. Aga alati saab kõik paremaks teha!!
Kahjuks minu vana märkmiks hakkab mõõte näitama alates tolle aegsest neljandast nädalast, kui kaal oli 62 kg, seega vöö- ja puusa- jms ümbermõõte veel võrrelda ei saa. Küll aga tagasi aastasse 2020 tulles, siis hetkel on kadunud vöölt -3cm, puusalt -2cm, naba alt keskelt -4cm, reielt -0,5cm, biicalt -1cm ja rind +1cm (see pluss 1 rinnale tuleb alati kasuks  ;D aga eks see rinnaümbermõõt ole suht suhteline ja müjutatud väga paljudest asjadest)

Mõtlesin sügisel, et nalja pärast võiks proovida MA lõpetada samas kleidis, mis rakenduslikki  :o ;D ;D Oi see oleks julm, sest see kleit on ülikitsas ja ei veni mitte kuhugi poole. Kahjuks praegusest arvutist pilti ei leidnud!
Pages: 1 ... 75 76 [77]   Go Up

Kaubamaja
youtube