wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 74 75 [76]   Go Down

Author Topic: Liina blogi: Korduv libastuja  (Read 311229 times)

Liinu

• View Profile
Re: Liina blogi: Korduv libastuja
« Reply #1125 on: February 05, 2020, 22:57:36 »

mul oli ikka väga raske jaanuar! selles mõttes, et korralik kevad kaamos! vabu päevi rohkem, aga ka enesetunne kehvem. Lihtsalt tüdimus, masendus ja üldse ei tahtnud hommikuti tõusta. Lausa ootasin kuna algab veebruar, sisimas tundsin kuidas siis kindlasti kõik palju parem on!!
Nii oli! Veebruariga nagu uus hingamine! Energiat rohkem, ootan, et saaks juba kooli minna! Võib olla oli mul jaanuaris lihtsalt igav, sest kohustusi oli vähe. Mul nagu kogu aeg peab mingi aktion olema!

Ahaa.. nüüd mul tuleb kohe üks korralik kostüümi aktion  ::) :P ainult 17 kostüümi vaja veebruari lõpuks valmis saada :D

ai, teate - esmaspäeval jõudsin isegi jõusaali! ja eile tegin kodus nats trenni...

:P
God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

Liinu

• View Profile
« Reply #1126 on: March 06, 2020, 19:47:01 »

jep, kostüümid said valmis, viimaseid veel kaunistasin esinemis päeva hommikul. ütleme nii, et põhimõtteliselt veri ninast väljas, öö tunde oli väga vähe.. arvata võite, mis see kehakaalga tegin! Tegelikult kaaluga ei teinudki väga midagi hullemaks +1kg, aga välja nägemine üldiselt.. oh joppen joodas!!! Isegi mu salendavast peeglist vaadates on asi halb.. ikka väga halb!
keegi võiks mulle ühe väga kehva komentaari teha.. no lausa sitasti öelda! Aga jah, viimased 3 päeva olen juba vaikselt bäk in träk. Ja no energiat iseenesest on vägevalt.

aga selle eest on vähemalt hents väga tubli olnud! 31.dets kirjutasin, et ta on 92kg, no hetkel on ta 86kg ja eesmärk on 85kg. Et lihas võimalikult säiliks, aga polster maha. Kulturisti kehaga ei ole, aga see pole ka ta eesmärk olnud. Selline vormis poiss! Ahjaa, isegi tuttavad saunas jms mainivad talle, et tal on selg ikka haigelt suuremaks läinud. jah tema kohta ongi! muidu oli ju kriipsuke :D aga mul pilti hetkel pole, äkki üks hetk saab.
Ja minu pilt on lihtsalt liiga piinlik, et sellega siin lehvitada!!

crimson

• View Profile
« Reply #1127 on: March 06, 2020, 20:32:25 »

Mis piinlik, pane aga. :D Siis ehk tulevad sitastiütlemised ka :D Ei, tegelikult ma ei usu, et sul midagi katastroofilist on.
She loves him more than he will ever know.
He loves her more than he will ever show.

Liinu

• View Profile
« Reply #1128 on: March 08, 2020, 19:23:40 »

Mis piinlik, pane aga. :D Siis ehk tulevad sitastiütlemised ka :D Ei, tegelikult ma ei usu, et sul midagi katastroofilist on.
äkki nädala pärast.. et nagu väike edulugu või nii  ;D ;D ;D
Pages: 1 ... 74 75 [76]   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything