wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 74 75 [76] 77 78 79   Go Down

Author Topic: Liina blogi: Korduv libastuja  (Read 335561 times)

Liinu

• View Profile
Re: Liina blogi: Korduv libastuja
« Reply #1125 on: February 05, 2020, 22:57:36 »

mul oli ikka väga raske jaanuar! selles mõttes, et korralik kevad kaamos! vabu päevi rohkem, aga ka enesetunne kehvem. Lihtsalt tüdimus, masendus ja üldse ei tahtnud hommikuti tõusta. Lausa ootasin kuna algab veebruar, sisimas tundsin kuidas siis kindlasti kõik palju parem on!!
Nii oli! Veebruariga nagu uus hingamine! Energiat rohkem, ootan, et saaks juba kooli minna! Võib olla oli mul jaanuaris lihtsalt igav, sest kohustusi oli vähe. Mul nagu kogu aeg peab mingi aktion olema!

Ahaa.. nüüd mul tuleb kohe üks korralik kostüümi aktion  ::) :P ainult 17 kostüümi vaja veebruari lõpuks valmis saada :D

ai, teate - esmaspäeval jõudsin isegi jõusaali! ja eile tegin kodus nats trenni...

:P
God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

Liinu

• View Profile
« Reply #1126 on: March 06, 2020, 19:47:01 »

jep, kostüümid said valmis, viimaseid veel kaunistasin esinemis päeva hommikul. ütleme nii, et põhimõtteliselt veri ninast väljas, öö tunde oli väga vähe.. arvata võite, mis see kehakaalga tegin! Tegelikult kaaluga ei teinudki väga midagi hullemaks +1kg, aga välja nägemine üldiselt.. oh joppen joodas!!! Isegi mu salendavast peeglist vaadates on asi halb.. ikka väga halb!
keegi võiks mulle ühe väga kehva komentaari teha.. no lausa sitasti öelda! Aga jah, viimased 3 päeva olen juba vaikselt bäk in träk. Ja no energiat iseenesest on vägevalt.

aga selle eest on vähemalt hents väga tubli olnud! 31.dets kirjutasin, et ta on 92kg, no hetkel on ta 86kg ja eesmärk on 85kg. Et lihas võimalikult säiliks, aga polster maha. Kulturisti kehaga ei ole, aga see pole ka ta eesmärk olnud. Selline vormis poiss! Ahjaa, isegi tuttavad saunas jms mainivad talle, et tal on selg ikka haigelt suuremaks läinud. jah tema kohta ongi! muidu oli ju kriipsuke :D aga mul pilti hetkel pole, äkki üks hetk saab.
Ja minu pilt on lihtsalt liiga piinlik, et sellega siin lehvitada!!

crimson

• View Profile
« Reply #1127 on: March 06, 2020, 20:32:25 »

Mis piinlik, pane aga. :D Siis ehk tulevad sitastiütlemised ka :D Ei, tegelikult ma ei usu, et sul midagi katastroofilist on.
She loves him more than he will ever know.
He loves her more than he will ever show.

Liinu

• View Profile
« Reply #1128 on: March 08, 2020, 19:23:40 »

Mis piinlik, pane aga. :D Siis ehk tulevad sitastiütlemised ka :D Ei, tegelikult ma ei usu, et sul midagi katastroofilist on.
äkki nädala pärast.. et nagu väike edulugu või nii  ;D ;D ;D

Liinu

• View Profile
« Reply #1129 on: May 03, 2020, 17:40:55 »

Mul on nüüd nii vägev edulugu, et jumal hoia!!
Isegi pärast Ellu sündi kui hakkasin enda vormi tagasi sättima, ei kaalunud ma nii palju kui praegu. Ja ma pole vahe pealisegi uuesti last saanud.
Ületan tolle aegset kaalulausa 2 kg. Ületasin on parem öelda, sest nüüd ikka -1kg tagasi võtnud. Kuigi hõisata pole siin midagi, sama kiirelt võib see edu kaduda.
Nii et suure ringi küsimus - millise kaalu pealt alustasin 8 aastat tagasi kaalu langetamist.

No täiesti jõhker! Aga ausalt ja avameelselt - ma olen ennast paksuks joonud!! kui ikka kaks korda nädalas jood gin tooniku koksi, siis see on ikka jõhker kalorilaks juurde. No koroona alguses tundus, et nojah - iga päev võib ju pidu olla. Tegin omale reegli - max üks kord nädalas klaas veini. Olen sellest ka kinni pidanud!!
Ja teine suur patt oli jäätis - Preemial on üks ülihea jäätis, mis maitses nagu Marsi šokolaad ja oli ka umbes sama suur. Netist ei leidnud pilti. Aga iga päev sõin ühe ära. õnneks suutsin pärast üht nädalat sellele pidurid peale tõmmata!
Naabrinaisega käime igapäev 6-7km kõndimas (just kõndimas, mitte jalutamas), aga ausalt öeldes tahaks jooksma minna.
Tunde teen lastega zoomis, aga ausalt öeldes, kuna paljud tunnid olen ühendanud, siis nii suurt füüsilist koormust kui muidu oli, ei ole.Aga fakt on see, et see hooaeg tantsusaali ei saa. Seda on juba ära öeldud!

Aga see eest olen oma õpingutega palju tegelenud. Veel õige pisut minna ja varsti on semester jälle läbi.

Kuigi juba nädala jagu olen ka päris täpselt kaalu järgi toitunud, siis täna näljendab. Mitte magusa vms järele - lihtsalt kõht on tühi!! Tund veel ja siis mul tuleb õhtusöök. Jeiii!!
aga vett joon usinalt ja taimeteed! Täna juba terve liitri ära joonud vett. Kohvi olen ka poole vähemaks omal võtnud - üks tass päevas, max 2.

vaatame siis kaua läheb seekord kuni jälle komistan ja kukkun. Aga ma vana loll tõusen püsti, pühin põlved puhtaks ja proovin uuesti!   ;D

Liinu

• View Profile
« Reply #1130 on: May 04, 2020, 11:39:03 »

tahtsin täna pilti panna oma ilusast hommikusest pudrukausist - ilus kohev puder maasikate ja vaarikatega. Kohe ilus oli vaadata!! Aga siis tuli meelde, et mul telol aku täitsa tühi.. nojah..

üldiselt minu päeva rutiinid on umbes sellised... ärgates pisut lebotan voodis. Kui Ellul algab skype õppe, siis ajan tema üles, kui ei siis tuian üksi ringi. Kõige pealt söön ja siis joon kohvi. Kohvi tassiga koos teen homikuse õue ringi - vaatan, mida uut peenrast tulnud ja millised uued õied avanenud on.  Süga koera, tema limpsib mind ja mina annan talle midagi head närida. Ja nii igal hommikul! Inimene ikka harjub kõigega!

Eile sain kenasti oma 1,5l veepudeli joodud. Tänaseks peab uue pudeli täis laskma. Õpilastega on õhtul üks tund, kordame tantsuterminoloogiat ja kolmapäeval siis teevad väikse enesekontrolli töö. Et asi liialt kuiv eioleks, siis kasutan learning appi abi ja teen sinn mõned toredad õpimängud :)

Liinu

• View Profile
« Reply #1131 on: May 05, 2020, 11:24:58 »

Ahaa.. eile käisime külapoes. Valisin siis kartuleid omale kotti ja.. pilk jäi pidama!. Kutsusin Henri enda juurde, et kuule vaata kui ilusad ja ahvatlevad!! Meie külapoe kartulikastike asub leti juures asuva klaasvitriini kõrval. Klaasvitriinis on saiakesed ja koogid. Seal nad siis olid - läikiva karamelli kattega moorapead koos šokolaadi triipudega. Väga ilusad nägid välja! Henri ja Ellu võtsid omale kumbki ühe. No ma siis kodus nuusutasin, tõesti ainult nuusutasin. Lõhn ei olnudki nii hea, kui välimus (Teate küll kuidas rebane ütles "Viinamarjad on hapud, maei tahagi neid"). Ei aga tegelikult olid nad lihtsalt väga ilusasti kaunistatud.
Vee joomises oli küll eile kehvake, aga mis seal ikka. Eks veits tunde järgi ka.
Käisime eile õhtul naabrinaistega kõndimas ja mõtlesime, et kui ristata COVID-19 ja Ebola, siis saaksime uue viiruse nimega EboVid ja et numbrit ka taha vaja, siis EboVid-666. Ja kõik, kes selle viiruse saavad on ebovirdid  ::)

Aga täna hommikul väike jooksuke koeraga juba tehtud. Oky, nats ikka kõndisin ka. Liigesed olid täna jube kanged, üldse on liigesed hommikuti ebatavaliselt kanged. Aga muidu oli täitsa mõnna! Jooksmisega on see tore asi, et kui jooksed, siis nagu ei higistakski ja nii kui seisma jääd kallaks keegi nagu pangest vett kaela  ;D

Täna veel plaanis kuur ära koristada ja õhtul muidugi kõndima.

Liinu

• View Profile
« Reply #1132 on: May 06, 2020, 14:04:48 »

Täna on tihe päev olnud!!

Kõige pealt hommikusöök ja siis Laiksiga jooksma. Nüüd kui päike särab, siis vaja järsku kõigil ühel ajal jooksma ja rattagasõitma minna. Ühesõnaga oli külatee rahvast täis ning juba oma aias oli Laiks jube ärev, nina oli kogu aeg maas. Ju siis oli tema facerisse juba palju infot tulnud ja igat rohulible oli vaja "lugeda" ja sobivaid "laikida". Nii maa siis utsitasin teda jooksma ehk vedasin rohkem teda enda järel.

Siis sai veel natuke kooli tööd loetud, kursaõega videokõnes grupitöö tehtud. Ja paras aeg jälle liigutada ehk fb-s teeb English national balletis otse live trenne Tamara Rojo. Sai siis tunnine ballett ka tehtud. Nüüd haisen nagu tõhk!!

Ahjaa..kaaluke liigub täitsa okylt. isegi mõõdulindi suvatsesin omale ümber panna ja nendele numbritele näkku vaadata. Luban, et kui olen kaalus, kust alustasin 8-aastat tagasi teed vormi poole, siis teen pildi võrdluseks aasta 2012 ja 2020.  Vihjeks - see on tõenäoliselt vaid mõne päeva küsimus.

Plaanis täna veel koolitööd teha, tudengite tööd ära kontrollida, tantsuõpilastega tundi teha, koosoleku võimlemikoolia ja siis Bingo õhtu. Ja tõenäoliselt kell 1.00 öösel teen jälle mingit koolitööd.

Kõndima täna ei lähe, sest sel ajal on täpselt koosolek. Aga eks täna on juba liigutatud kah!

Hommikusöök oli puder munaga
Lõnuaks tuleb riis tuunikalaga
ja õhtuks mingi kana asi (tahaks kana India päraselt teha)

Liinu

• View Profile
« Reply #1133 on: May 07, 2020, 19:51:04 »

Täna jooksmas ei käinud. Üleüldse ei teinud täna peaaegu mitte midagi.
Kella 15.00-17.00 tegin lastega zoomi tunde ja kuna viimane tund oli juunioritega, siis sai ikka ennast ka korralikult higiseks. jeii!!
Ja peale seda panime kohe padavai naabrinaisega kõndima.
Vähemalt toitumine on ok olnud. Kui välja arvata üks lonks schweppesi. Lihtsalt nii suur janu oli, et võtsin kiire sõõmu. Aga peale seda tegin omale kohe sidruni vee,et rohkem sellist jama ei juhtuks. üldse on mul hetkel ülisuur janu ja tõenäoliselt liiter vett kaob kohe nagu õhku.

Eile oli meie kärgpere traditsiooniline bingo õhtu. Seeon siis ainuke kord nädalas, kui alkoholi tarbin. Isegi teised panid tähele, et kuidagi väga vähe võtsin  ;D nii et kõik ikka lubatud piirides. üldsegi ma ise ei saanudki eile bingo pileteid osta, sest SEBil oli mingi tehniline jama. Vot! Seega olin teistele õnne talismaniks ja üks saigi nurgad kokku!! Muidu Ellu bingo pilet hästi sageli võidab - küll keskruut, küll nurgad. Et jah, suuremaid võite pole veel antud.

Homme passin pool päeva arvuti taga seoses magistriga. Äkki ikka viitsin piisavalt vara üles ärgata, et ikka Laiksiga ka jooksmas ära  käia.

Liinu

• View Profile
« Reply #1134 on: May 09, 2020, 19:27:34 »

Eile passisin arvuti taga,täna passisin arvuti taga. Silmad põhimõtteliselt juba jooksevad verd!! wc käin tahvliga, süüa teen tahvliga, trenni tegin ka koos tahvliga.. reaalselt on õpingute koormus suurem, kui siis kui kontakttundides.. Mis teha!
Aga muidu on nagu täitsa enam vähem läinud!Kaaluke näitas juba 64,8kg ja tõesti.. alustasin siis seekord kaalust 66,7kg. 300g veel ja olen kaalus,millega alustas 8 aastat tagasi. Olen optimistlik!!

Hents pakkus, et võiks täna väiksed kokteilid teha, aga siis tuli tallemeelde, et ma võtan ainult bingo õhtutel klaasi veini. Seega ei saa! Ma ütlesin, et tema võib võtta ja ma joon kõrval vett.  ;D :o ;D Tema on nagu nii selline, kes haru harva joob.. ahjaa, tema kaal on 84 koma midagi (jaanuaris oli 91kg). Ahjaa, täna nuusutasin lihapirukaid! Täitsa liha lõhn oli, Henri ütles, et ei ole head! Suht kuivad olevat olnud. Ei tea, ei söönud, ei oska kommenteerida  ;D

kohekohe lähen naabrinaisega kõndima!

täna hommik omlett, aga keegi oli sepiku ära söönud öö jooksul. seega läks juustuviil omleti peale lihtsalt ja hommikused süskarid jäid vajaka!
lõuna tatar seafilee ja törtsu hapukoorega (päriselt väikse törtsuga)
õhtuks tuleb keedukartul kodujuustuga - seda armastab isegi Ellu. Enamasti ei söö see tüdruk meilkodus lihtsalt mitte midagi!! Tee või tina, vägisi ei topi ju ka! Üks kord hakkasin isegi nutma sellepärast! No siis lõpuks sõi!

Liinu

• View Profile
« Reply #1135 on: May 10, 2020, 21:29:55 »

No tänaoli selline tunne, et ei viitsi üldse süüa teha! No kuidagi ei viitsi. Juba hommikul ohkasin ja vaatasin külmkappi. Võtsin siis kaks sepiku viilu, panin juustu vahele tõmbasin lahti klopitud munast läbi ja pannile. Väga hea sai!
Lõuna ajaltäpselt sama jama. Vaatan külmkappi, no ei viitsi midagi teha. Võtsin purgiherneid ja hakkasin Elluga neid nosima, siis tuli naabrimees ja tõi sooja suitsetatud tuulehaugi. No näed vedas, ei peagi ainult purgihernestest elama! Pealegi super hea tuulekas oli  :P
Õhtuks siis sai seafileeke wokitud suvikõrvitsaga.
Täna on trenni vaba päev. Võib vist nii öelda! Muruniitsin ära, see võttis pisut ikka higi lahti  ;D Tundub, et minu essee saab ka ikka täna valmis! Jeii!! Aga homme tuleb juba uus essee kirjutada!

Liinu

• View Profile
« Reply #1136 on: May 11, 2020, 21:54:33 »

Täna on pea aegu trenni vaba päev. Lastega oli tantsuajaloo tund ja hommikul tudengitega tegin ise vähem kaasa, rohkem jälgisin neid.
Esseele kirjutasin pealkirja ära ja siis umbes tund aega vahtisin lahtist tühja wordi dokumenti. Lihtsaltmõte ei liikunud, nüüd siis kogusin tsipa ja hakkas jälle jooksma.
Külmkapp on täiesti tühi, homme vaja toidutripp teha Kaupmehes. 150€ ja paar nädalat jälle kodus muretu elu. Peakski nimekirja koostama,mis vaja on!
Eile õhtul ei tulnud mul und. Juba mõtlesin, et tõusen voodist välja ja hakkan välja asteid tegema  :o aga noh, siis sain aru, et polemõtet.Kui pulssüles ajada, siis ei tule üldse enam und  ;D vanainimene vist saanud minust, et magada ei näe  ;D ;D

Olge tublid!

Liinu

• View Profile
« Reply #1137 on: May 12, 2020, 23:23:01 »

Täna installisin omale endomondo peale, et reaalselt ära mõõta see teepikkus, mida naabrinaisega igal õhtul kõnnin! Prognoos oli päris täpne. Pakkusin, et 6 km ja veits peale, mõõtes tuli siis 6,8 km ja kalori kadu sellega 356 kcal. Nii tore, sest täna tegin küll pattu ja sõin ära ühe ekleeri  :o
homme jälle parem päev!!

Käisime Kaupmehest kaläbi ja seal eiolnudki täna suur pakki kanafileed. Üleüldse ei olnud seal kanafileed. seega võtsin siis seafileed ja veise oma ka. Ahjaa, kurki ka ei olnud  >:( Jube värk ma ütlen! Aga selle eest kodujuustu sai, tomatit, redist ja neli pakki rohelist salatit. Huvitav kas selle söön ise ära või söövad selle minu põrsa gäng ennem ära??

Nii tore oleks jõuluka jõusaalis jälle käima hakata!! Ei jõua ära oodata ma ütlen. Üldse tahaks rullid ka alla saada ja jõulukal paar tõsisemat ringi teha. Küll siis kõht ka ees ära kaoks!

Liinu

• View Profile
« Reply #1138 on: May 13, 2020, 15:55:07 »

haibin ennast jälle!
Kuigi tegelikult mulle endale on see pidev kirjutamine hea. Siis mõtlen ja vaatan rohkem, et
1. oleks mida kirjutada ehk liikumine
2. hoiab järje peal toitumisega

Tänaolen paras aktivist olnud.Hommikul salvestasin esimese kursuse jaoks balletti tugupuu äärsetest harjutustest video. Siis tuli meelde, et Ellu koolis on talle vaja üks vihik tuua. Hents läks Häädemeestele lastele trenni andma ja viskasmu kooli juures maha ja ma siis tatsasin jala koju tagasi. õhtul lähme ka kõndima.

Nii äge, et jõuksid lahti tehakse. tahaks ka kohe jõulumäe jõuksi minna :P

Tänane menüü:
hommik: puder vaarikate jamunaga
lõuna: sea sisefilee tomati-tilli salatiga (jube hea kukkus välja, kuigi nagu vaaritamist seal eriti olegi).
Õhtusöök: ??? Pole veel õrna aimugi.
Ja täna on ka see üks kord nädalas klaas veini õhtu ehk siis bingo õhtu!

Liinu

• View Profile
« Reply #1139 on: May 16, 2020, 13:41:51 »

nii siis neljapäev ja reede olin lemmiklooma kaupluses tööl abiks. seega postitusi väga polnud. õhtul kodus õppimine ja siis voodisse kukkumine.
täna hommikul sai läbi viidud zoomis minitund seoses õpingutega. Ikka tantsuline ja saigi kohe hommiku võimlemine tehtud!
ja neljapäev oli selline tore päev, kus kaheks tunniks käisin poest veel lastele trenne andmas.

söömine on ok olnud! deem,kus ma ikka armastan kodujuustu!! No nii hea lihtsalt. Henri jubaütleb, et see on comfort food sest on liiga lihtsalt valmistatav!

tegelikult võiks siia kirjutada pika õpingute hala, aga jah.. seekord ei hakka! ehk veel pean pisut vast!
Pages: 1 ... 74 75 [76] 77 78 79   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything