wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 73 74 [75]   Go Down

Author Topic: Liina blogi: Korduv libastuja  (Read 293038 times)

Liinu

• View Profile
Re: Liina blogi: Korduv libastuja
« Reply #1110 on: September 05, 2019, 22:51:18 »

Esmaspäeval tegime Hentsiga käte päeva - biic ja triic. Väga mõnna oli, järgmine päev andis triic tunda, aga biicale võib vist hagu juurde panna.
Teisipäeval olid mul selle aasta esimesed tunnid Viljandis.. väga indu täis olen! lisaks mul see aasta kõik kursused minu peal.
Kolmapäeval oli mõte jälle jõukasse minna, aga miskipärst jätsime selle mõtte sinna paika ja läksin hoopis koeraga jooksma. Ning peale lõunat olid lastega tunnid. Ma ise olin küll paras kalts peale kahte tundi! Ja siis sain sellise kõne, et oi oi... Naabermaja põleb, kohe korralikult! Ja kogu toss langeb koera aedikule ning meie Laiksu oli täiega tossu ja vingu sees. Võib küll mõelda, ah et nagu nii väljas ja pole hullu. Aga kui põlev maja on ikka u 60m kaugusel, siis on see päris korralik. Henri kimas koju, aga õnneks sai naabrinaine juba varem koera aedikust kätte! Kuigi see neil lihtne ei olnud. Tavaliselt mul vendeleb alati rõdul ja välisukse taga koeratrakse ja kaelarihmu jms. Seekord oli ukse taga vaid veorakmed, millega hommikul jooksmas käisin ja jooksuvöö. Inimene, kes pole koerale varem trakse selga pannud ikka väga veorakmeid ikka kiirelt selga ei pane küll. palju paelu jookseb igatepidi risti. Vähemalt sai jalutusrihma jooksuvöö küljest ja sai sellega kuidagi hakkama ning koera tossu seest ära. Õnneks on meie koeraga kõik korras ja pidi veel ühe shoki üleelama - pesu! Talle ei meeldi pesu, aga kasukal oli korralik suitsu kibe-kirbe lõhn juures   :-X
Ja kui mina koju jõudsin, olid leegid maas ja päästeamet pakkis oma asju kokku. Kahjuks majast midagi järgi ei jäänud! Väga kurb! Kuna tegemist oli pigem suvitus kohaga, siis inimestel õnneks elukoht olemas, aga kohutav kahju on see siiski. Emotsionaalne väärtus - majja jäi asju mida ei saa kunagi asendada!

Aga täna oli kolm väga ägedat tantsutundi lastega - ise olin täitsa kalts , mis kalts!! Loodan, et pekid ka sulavad :D

ahjaa.. siin nädalaga 300g alla võtnud!! hahahaa... vähemalt polnud 300g juurde võtnud! Kuigi olukord on mul üsna halb! Jaa, Marek, sa võid mulle pikku pead anda - kohe kaks korda  8)

God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

Liinu

• View Profile
« Reply #1111 on: September 09, 2019, 10:27:02 »

Nädalavahetusel jõuksis käidud ning nüüd algab minu täis töö nädal lastega. Eelmine nädal mul veel kõik tunnid ei alganud, aga see nädal siistäis koormus. eks vaatab, kas viib mu stressi või jään ellu. Ahjaa, peale selle on mul see nädal ka nn Tartu nädal, ehk et vaja koolis käia. Olen juba maininud, et järkan oma haridusredelil üles ronimist??

Liinu

• View Profile
« Reply #1112 on: September 11, 2019, 12:55:27 »

täna läksin jõukasse kohe hommikul. Viisime Vubina kooli ja ise trenni. proovisime nii, et hommikust ei söönud ja sõime pärast trenni. tavaliselt mulle ei meeldi absoluutselt teha trenni nii, et ei ole veel hommikust söönud. Cardio on minu jaoks sellisel hetkel õudus unenägu ja keset jooksmist kukuksin lihtsalt kokku!
Ahaa.. jõulukal siiski võtsime kohvi , saali jõudes oli seal üsna jahe. ütleks isegi et külm. hüppasin jooksulindile panin aktiivsema kõndimise, aga samas nii, et kannataks samal ajal kohvi juua. sai tehtud küll ja kohvi maha ei ajanud :D
Muidu oli täna rinna ja õla päev. Isegi täitsa jaksas teha ja polnud lugu!
Pärast trenni tegin kodus muna, Hentsile peekonit (ja ise sõin ka kaks viilu), sepik, juust ja värsket kraami.

Nüüd aga lastega trenni - 3 tundi ees ootamas, ajaline kulu aga 3,5h
Lastel on aga täna jala päev - mis tähendab, et treeningus keskendume jalgade painduvusele ja lihaste tugevdamisele.

Liinu

• View Profile
« Reply #1113 on: September 17, 2019, 08:31:34 »

No nii.. pühapäeval tegime oma jõuksi päeva ära. Vend oli ka meil, seega vedasime tema ka kaasa.
Me ikka naerame, et vennaga mõtleme, et võiks kükke teha ja buum, jalad suured. Hents vaeseke teeb ja teeb ja teeb kõiki jala harjutusi ikka on hernekepid all :D
Aga viimane kord siis tegin biica ja triica. Mõned näitajad tõusid. Mul on talumatu vajadus harjutuste ajal kaasa muliseda. Hents ikka ütleb, et mul liiga väiksed raskused kui suudan samal ajal rääkida. Tegelikult on mul tõesti raske teha. Päriselt noh! Aga ma arvan, et asi on lihtsalt harjumuses. Üks kõik mida tantsuõpetaja teen, annan samal ajal lastele infot ka. Ka siis kui ise sanal ajal hüppan. Proovige hüpata ja samal ajal rääkida!! Kaua vastu peate??
Aga siin vahelduseks mõni pilt ka.
Me vennaga lebotame ja Vasja ehk Hents teeb tööd!
Sokkides pildid on tehtud enne laste tundi. Õlgu võib isegi kuskilt polstri alt aimama hakata. Neid mul tavaliselt pole üldse. No ei kasva noh!

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #1114 on: September 17, 2019, 11:34:58 »

Kui suudab 150kg kükkida normi sügavusega ja jõut6mme ilma rihmadeta 220 siis muutuvad hernekepid juba enamvähem  asteetlikuks ( meestel). No seda rasva % 10-20. Naturaalil on jõud ja lihasmass suhteliselt 1:1le (+- 10%)

Liinu

• View Profile
« Reply #1115 on: September 17, 2019, 22:37:04 »

Kükid Hentsil hetkel 130kg kanti, nii et pisut vaja veel trenni teha. Jõutõmmet ei oska öelda paljuga teeb. Ta enda kaal u 80kg (+/- 1kg) ja 193cm pikk.  Üldiselt peab Hents jalgadega kõvasti vaeva nägema. Seal hulgas säärtega - need ka ei kasva.
Mul endal kõige kehvem on õlg. Hetkel ka keha rasvaprotsent üüratu. Pean tunnistama, et pea aegu sama, mis peale vubina sündi. Ahjaa, nädalaga nüüd veits kukkunud ehk siis -800g. Töötame edasi! Ega siis üleöö tugevaks saa :)

Liinu

• View Profile
« Reply #1116 on: September 21, 2019, 10:18:21 »

Täna on selline tunne, et parem jalg äihtsalt kukub põlvest küljest ära. Ma ei tea mis ma eile tegin. Ilmselt näitasin kõik harjutused ette paremast jalast. Jõukas käisin ka. Jõutõmmet tegin, kükke mitte. Lihtsalt mul iga päev tantsutundides jala päev. Aga igatahes põlve teema on hetkel lihaste teema, mitte liigese või sidemete.
Eile oli jõukas väga kerge kõiki harjutusi teha, kuigi ilm oli hall ja raske! Muidu siis oli selg ja biic.

Ahjaa.. see roosa särk eelmistel piltidel on pärit KiloMaxist ehk siis kaltsukast. Sealt leiab head kraami! Ostsin kaks trenni pluusi, väga head nägid välja. Ühe hind tuli alla 3euri. Ja no sõnum on ka hea! Ei kehti ainult jõusaali ja trenni kohta (jõuksis on need loosungid juba nagu klišeed), vaid terve elu kohta.
Ja eile Sportlandist leidsin ka omale uued puuvillased dresdikad 10€ ja treening pluus 5€. Vahel ikka joppab :)
Pages: 1 ... 73 74 [75]   Go Up

Kaubamaja
youtube